Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Gość nokhsaewka
Coś mi tutaj trąci myszką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!! Warmianka co Ty?? Jakieś śluby czystości składałaś??? Jak dokazywania nie ma to się gołe cygany śnią i to takie co przez ognisko skaczą no daj spokój!!! Po za tym choroby się można jakiej nabawić lub tylko patrzeć jak moherowy beret założysz. Warmianka już mi się poprawiać i nie dyskutować!!! Cywilizacja na Ciebie patrzy!!! Nokhsa kamizelkę wystawia na sprzedaż??? Dla konesera piwa??? No wiesz ja piwko od czasu do czasu sobie chlapnę ale w kamizelce??? Eeeeeeeeeeee tam to nie dla mnie!!! Co do aparatów??? No ja to wiem że jestem aparat. Co tyczy się fotograficznych aparatów to??? Najlepiej na forach poczytać co ludziska piszą. Coś tam sobie upatrzyć wpisać i poczytać opinie użytkowników tylko nie na jakiejś firmowej stronie. Dlaczego?? Bo tam typowa ściema i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
A co lubię świecić tzytzolami na wierzchu,nic ci do tego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdpfgkgkg
ja bym tam mężowi zajrzała w ten komputer, mnóstwo jest takich starszych panów co na czacie z nastolatkami flirtują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazka
warmianka z...strony nie trzeba robić,allegro poprowadzi krok po kroku,aparat nie musi być jakiś extra,do 100zł używany już możesz kupić,kilka moich znajomych tak sobie dorabia,ja sprzedaje wszystko co mi zalega,interesuję się modą,lubię się stroić,co mi nie pasuje lub przestało mi się podobać to na allegro też wystawiam... nokhsaewka ,z tego co się orientuję najbardziej teraz schodzą płaszcze,kurtki i futerka,legalnie można sprzedawać rzeczy używane powyżej 6 miesięcy,na nowe musisz mieć paragony w razie kontroli,lepiej pisać że coś jest używane w idealnym stanie.Nie wiem czy chciałoby mi się po ciucholandach latać,ja na allegro sobie dużo kupuję,pewnie nokhsaewka masz blisko fajne sklepy,a Biga Style u Was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na grzyby?? Otruć mnie chcesz czy co?? Na ryby?? No co Ty?? Siedzieć nad woda z kijem a łapach w zimno deszcz, gil kto wie czy nie zielony z nosa wisi bo zimno i mnie na ryby!!A po za tym co?? Kaszalota można złapać czy co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Nad Zdzichem i pod to podszyw,nie pijesz piwa? a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdp.......... mężowi by w komputer zajrzała no!!!Ciekawska jaka??? Podejrzenia ma??? No tak. Najlepiej spojrzyj na niego!!! Jak jęzora wystawia to na bank jakaś Jaszczurkę głuszy!!! Chyba ze zupę przesoliłaś!!! No jaka ciekawska!!! Piwo popijam i inne trunki też czasami i wodę gazowaną popijam i nie gazowaną też popijam i?? Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i mleko popijam do drożdżówek o!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
dlaczego sie nie zaczernisz? Przecież sobie na złość robisz:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Gażka Biga Style ?pierwszy raz słyszę? A po lumpach lubię latać bo można coś innego wygrzebać,mam parę takich sklepów.Swoje rzadko sprzedaję bo jak za coś zapłaciłam 500 zł to szkoda mi oddać za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdpfgkgkg
ja tam bym osobiście jeszcze nie zaglądała, bo jestem piękna i młoda i obawiać się nie muszę :D zajrzałabym na miejscu żony, a co :) jak mąż nie ma nic do ukrycia to nie powinien się wzbraniać tylko sam udostępnić do kontroli :) Tak powinno być, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
pobożne życzenia masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
asdpfgkgkg--zazdrość piękności szkodzi a tutaj to tylko rozmowa.I co stawiałabyś mu kołki na głowie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jedna tez tak mówiła ze jest piękna i młoda a teraz dzieciaki się między sztachetami duszą jak przez wioskę jedzie!!! Ponoć do Matki Boskiej podobna bo jak jej zdjęcie pokazują facetowi to rzuca je o ziemie drze się o Matko Boska i złapać faceta nie można!!! Cholera różnie w życiu bywa no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdpfgkgkg
Jak jest wierny niech sie nie chowa za gardą!!:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdpfgkgkg
tego nie wiem, raczej nie :) pewnie przemilczałabym :) Bo w tym wieku już się akceptuje, już przymyka oko, już macha ręką. Bo na nowy związek, jakieś uniesienia - szanse mniejsze ;) Ot, przyzwyczajenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ja zmykam bo w grafiku mam skakanie na dyńkę do wanny i osiem razy w tą i z powrotem wannę żabką pokonać. Dobranoc ładnie mówię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdpfgkgkg
koncepcja taka sama co za zmysłowość :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Cały czas ktoś się za mnie podszywa ,a niech się cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdpfgkgkg
też widzę że za mnie sie ktoś podszywa :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zdzichu
Czy ten oklad z terpentyną nadaje się tylko na staw kolanowy czy można to stosować na inne bolące miejsca kręgosłupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazka
http://www.bigastyl.pl/ nokhsaewka ja w zyciu nie wydałam na ciuch 500 żl,najwięcej to 150 za płaszczyk,i to lata temu,ale na allegreo kupuje właśnie od takich kobiet jak Ty,i to za 50zł,grosze daję na ciuchy a często słyszę że ubieram się jak aktorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singieIka8000
a kogoś wmalowała do stopki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Gażka tych sklepów to nie ma w naszym rejonie,to fajnie że umiesz się elegancko ubrać za małe pieniądze. Ja nie ubieram się jak aktorka ,raczej elegancko-sportowo,no wiadomo że są takie okazje że potrzeba wyglądać jak dama.Mam parę klasycznych sukienek i spódnic ,które się z modą nie zmieniają i to mi starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazka
nokhsaewka,wiele aktorek i aktorów ubiera się w ciucholandach,nie wstydzą się tego,i na pewno nie chodzi tutaj o kasę,raczej właśnie o poszukiwanie rzeczy jedynych w swoim rodzaju,ja na sportowo to ubieram się jak idę z kijkami,zresztą każdy ma swój styl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zdzichu
Czy ten oklad z terpentyną nadaje się tylko na staw kolanowy czy można to stosować na inne bolące miejsca kręgosłupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×