Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Ksenia może za tanio tą sukienkę wystawiłaś? może masz zdjęcia z tego sylwestra,wytnij głowę i wstaw:) ja na Twoim miejscu bym dała 150 zł i czekała,sylwester,póżniej studniówka,ktoś kupi,dobry byłby link z taką samą sukienką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję sobie zieloną herbatkę i spać mi się nie chce,zasypiam przeważnie o 2 w nocy,czasami i później,jak skończę czytać:) a wstaję już o 6,to mi wystarcza...dobranoc Zdzichu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natea jak twój wymiar ,to wycofam i ci oddam za grosze. Sukienka jest sexi a zdjęcia nie dają efektu. Góra ma taki podwójny biust,gumki podtrzymują żeby nie opadał typ bra.Boki drapowane z tyłu gołe plecki.Piękna ale mi na plecach już schab sie odbija ,jestem za tłusta i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę? idziesz spać o drugiej? a stajesz o szóstej? Ło matko to ty nic nie śpisz? Ja już idę,a stanę koło jedenastej ,śpię minimum 10 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pospałabym dłużej,mąż mnie budzi,o 6 wstaje,bierze tabletkę na tarczycę i robi tyle hałasu że szok,nie da się ponownie zasnąć,on wlącza kompa,ja piję kawę,drzemkę sobie robię koło 17,i jakoś funkcjonuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! I siedziały po nocy no siedziały!! W Jasyr Tatarom i do jurty i na step siku robić o!!! Batożenie?? Oczywiście profilaktycznie zalecane by było!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chryste Panie!!!!!!!!!!!!!!!! Głowę wytnij no!!! Na ścięcie ja prowadzi a potem wstaw?? Gdzie i dlaczego i w co tą głowę ma wstawić?? Horror jakiś czy co?? Herbatkę zieloną ćwiczy i spać nie może jakby nie wiedziała że Teina i w takowej jest!!! Sukienka sexi??? Biust podwójny?? Kto ma podwójny biust czyj facet ma coś takiego w chałupce z podwójnym biustem??? Jakie gumki?? Po co?? I dlaczego?? I ten schab no nie?? Jeszcze podrapane plecy i to wszystko ma być sexi!!! No i ja się nie dziwie że facet Gażki jak o czymś takim słyszy to hałas czyni!! Ale że nie bierze się za jakieś molestowanie??? Chory znaczy albo te tabletki do bani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo:) Zdzichu,powinnam się martwić tym ciśnieniem po przyjściu ze sklepu?180/110, po paru minutach znowu jest niskie,czy spacer w tą mroźną pogodę,z dwoma siatkami może tak podwyższyć mi ciśnienie? obecnie nie biorę żadnych leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest wyż, jest mróz, może i nerwa Ci coś ruszyło poza tym jak wiem to kobieta lubi za wielbłąda robić i tachać siaty konkretne!! Skoro wrócióło do normy to na spokojnie na spokojnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! u mnie dziś za zerze ,nie jest zimno, słoneczko świeci.Od rana mam dużo pracy,pranie,prasowanie takie bzdety jak to w domu.Natea co ty z rana z siatami latasz? co dobrego nakupiłaś? a ciśnienie masz dziwne ,takie skaczące,może to zależy faktycznie od pogody,skoro nie bierzesz tabletek.Pa do wieczorka,idę z psem na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dobrze, że wszystko wróciło do normy po pomarańczowych ekscesach. Ksenia, u Ciebie ciepło, u mnie trzyma mróz. Też już coś tam robię pod kątem świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooooooo witaj Warmianka!! Wreszcie się pojawiła Jaszczurka jedna no!!!No ja dobrze wychowany jestem i nie zapytam czy na jakimś draństwie nie byłaś lub tych??............. No??.................. O na ekscesach!!! Ale słowo skomplikowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I proszę no i wyskoczył podszyw Warmianki jak czarownik z ptakiem na czole i o prochy jeszcze pyta?? Aptekarz chyba!! Nieprzyzwoitości zatem czynił sobie nie będę wchodząc z powyższym w jakąkolwiek konwersację!! Może to efekt chałupniczej metody in vitro czyli?? Po palcu lub po patyku. No przykro nikt sobie metod poczęcia nie wybiera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sie ksenia
odwal bo to nie do ciebie tylko do tego dziwaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór !!! Zdzichu in vitro ? po palcu ,po patyku? ha,ha dobre ale mają cię za dziwaka? Natea już jesteś po południowej drzemce ,to coś nabazgraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenia,nie mam nastroju,myślę o córce,o tej całej chorej sytuacji,powinnam się cieszyć świętami,jakoś nie potrafię,może jutro będzie lepszy dzień,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Justyna zaczeła start,trzymamy kciuki.Parę lat temu ,była mało znana i na Polanie Jakuszyckiej miałam przyjemność oglądać ją w biegu i cieszyć się z jej wygranej.Mało tego mam z nią zdjęcie.Natea ,co cię będę pocieszać ,sytuacja chora,mam nadzieję że syn z żoną będą u was na wigili. Szczerze? nie lubię świąt i tej całej otoczki od dzieciństwa .Na drugi rok dzieci oddam do swatów ,narzeczonych a mnie nie będzie.Kiedyś byłam za granicą i dwa dni przed wigilią wróciłam ,ogólnie wszyscy Polacy wracali a w nasze miejsca starzy emeryci niemieccy.Nie mam chęci się sprężać,gotować ,mam ochotę nic nie robić.Justyna trzymamy za ciebie kciuki,Wiertelny jest super trenerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda że jej dziś nie wyszło i nie było Biergen ,a to jej największa rywalka.No podszywie dobrze gadasz,acz jesteś podszywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniała dziewczyna!!! Musimy jeszcze mocniej trzymać kciuki by w końcu przegoniła Marit. Wiecie, facet mnie wkurzyl. Dosłownie kilka dni temu się poznaliśmy a juz zarzuca mi cos czego nie zrobiłam i stroi fochy jak obrazona primadonna. Ludzie...!!! niech spada, aż tak zdesperowana to ja jeszcze nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Dzień dobry wszystkim Dzień dobry!!! No ładnie, ładnie?? Ja dziwak?? No pewnie że tak ameryki to tu nikt nie odkrył no pewnie!!! I to jaki?? Boso śpię, makaron łyżką wciągam bo widelec mi się z Neptunem kojarzy, po spowiedzi jak ksiądz zastuka to potrafię krzyknąć aleś mnie k..a wystraszył!!! No to i dziwak, a co?? Lepiej być dziwakiem niż elementem z gatunki homo sapiens który ma pretensje do całego świata że się urodził!! może biedaka za pępowinę ciągali po korytarzu albo co?? No cóż?? Życie rożne scenariusze pisze!! A mogło być tak pięknie no!! Przytrzymać główkę pod wodą przy kąpieli i po bólu!! więcej komentować tego nie będę bo?? No bo dziwak nie komentuje popaprańców!! Dziwaki tak mają!!! To na tyle mojego odniesienia do tej nazwijmy to osoby (ale poważnie zabrzmiało no??? OSOBA!!!) Co do świąt?? No tak młyn się zaczyna kaszaloty trzeba będzie kupić (znaczy karpie) potem ich zatłuc, i przyrządzić co by podniebienie łechtało!!! Mięsiwo przyszykować, i ten cały młyn w chałupie jakoś przeżyć!!! Co roku to samo. No Wigilia no rozumiem, no ewentualnie pierwszy dzień świąt ale drugi??? Człowiek ma potem czerwone oczy w kibelku i minę głupią!!! Rozpusta i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Zdzichu,ja na takie głupie wpisy nawet nie zwracam uwagi,najlepszą bronią na takich ludzi jest ignorować,i tyle w tym temacie:) Ksenia,syna na święta u Nas nie będzie,wczoraj chciałam jechać odwiedzić wnuczki,blisko dwa tygodnie tam nie byliśmy,napisałam synowej sms z pytaniem czy możemy,odmówiła bo niby mają zamiar myć okna,w niedzielę?:) zapowiedziałam że odwiedzę ich w drugi dzień Świąt,pozwoliła Nam,uff jaka ulga:) Ksenia ta sukienka ładna,ale..zbyt odważna jak dla mnie,zresztą gdzie ja bym ją ubrała:)))))) Miłego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×