Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Gość wild cranberry
standardowo zgarnac bajzel, pocwiczyc, spacery z psiorem,ugotowac sobie i jemu,kupic mu miesko i ryz,potem jakies zabiegi pielegnacyjne,zrobic pranie tego typu sprawy,pewnie o czyms jeszcze zapomnialam ale mam gdzies liste:Ptak czy inaczej czas zajety jest i cokolwiek zrobione. nic ide posprzatac bo cwiczyc po jedzeniu to sie nie da:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwana_z_kontekstu
Czesc dziewczynki! Melduje sie po weekendzie. Na sniadanie 2 cienkie kromki razowca z lososoiem jajkiem, pomodroem i salata.. CALY weekend (sobota i niedziele 8-22) poswiecilam na szlifowanie i malowanie. Zakwasy mam nawet w tylku i ledwo chodze.. Wczoraj skonczylam sprzatac o 23 i siedze teraz w biurze pokornie i cicho. Nie mam sily nawet podskakiwac PMowi. W piatek wieczorem wygrzebalam w centrum recyklingu przepiekny sfatygowany stoliczek kawowy, ktory zeszlifowalam i pomalowalam i zyskal nowe zycie. Na krzeslach mam niestety zacieki.. Pomalowanie nog okazalo sie duzo trudniejsze niz malowanie blatow.. Dzis gruntowne sprzatanie,a jutr przylatuja goscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki, melduję sie i ja :) Zaraz przy gotuję śniadanko (jeszcze nie wiem co) i działam dalej z moim remontem. Dziewczyny miałam sie nie wazyc, ale zwazyłam sie wczoraj na wadze elektronicznej u brata (załamałm sie troszkę, ja mam wagę wskazówkowa i u mnie pokazuje 2 kg mnie, a uwazam,że elektroniczna waga dokładniejsza :( ) Wymierzyłam się dziś rano i biorę się ostro do dzieła, nie ma to tamto. Jakbyście mogły wrzucictu jeszcze wasze ćwiczenia to będę wdzięczna. Będę ćwiczyła co wieczór i zaczynam biegac, musze tylko buty sportowe kupic (narazie mam trampki). Pozdrawiam dziewczyny i miłego dnia wam życzę kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa noc na 10 stronie naszego topiku Wild dała 4 linki na tiffany a przy okazji jak wchodzisz w jakis z tych linkow to pokazuja się i inne rzeczy ja tak znalazłam Victorie i aerobik wyrwana z kontekstu to czyli prawie masz wszystko nowiutkie w mieszkanku ależ ci fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
chalupka ogarnieta:)zupka grochowa wstawiona:)bedzie z kromka chlebka na obiad :P teraz lyk kawki przebieram sie i do cwiczen- dzis na brzuch beda stojace bo za bardzo mnie krzyze bola+tylek+ramiona+nogi.Potem rumakowanie. wyrwana zazdroszcze,jak ja chcialam odnowic ławę w pokoju to moj sie tylko popukal w glowe ze spieprze:P nic lecim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) śniadanko: koktajl ( 1 szklanka mleka 0,5% + banan + 1 łyż.otrębów pszennych) Za dużo nie ćwiczyłam od rana...kilka skłonów + kilka ćwiczeń na talię ;-) Czerwcowa noc przeglądnij parę stron wcześniej dziewczyny podawały linki do ćwiczeń...:-)) To do potem...nie mam pomysła na obiad :-p chyba ugotuję sobie taki rosołek z makaronem ryżowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ;) powiem szczerze, ze obawiałam sie ze na urlopie sobie pofolguje ale nie nie!!! jest super, mimo iz pogoda straszna, bo zimno i czesto pada deszcz.porcje jem malutkie, duzo spaceruje oraz pomagam w przetworach;)) przede wszystkim odpoczywam, czuje sie swietnie!!!;) milego dzionka zycze, buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja.. ten week to jakas porazka, na wadze przybylo 0.6kg, ale wcale sie nie dziwie. Mam zal sama do siebie. Ale nie poddam sie. Witajcie dziewczyny, gratuluje wam jestescie babki nie do zlamania, ja nie jestem taka jak Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darusia jesteśmy wszystkie do złamania, tylko jedne bardziej a drugie mniej (np. dzis dodatkowo do tego co pisalam juz doszło pare kromek chlebka takiego gorącego bo tak jak do adzi przywożą graze tak do mnie do parcy 2 razy w tygodniu baba przywozi gorące chlebki i nie wiem czemu ja sie dzis skusiłam na ten chleb -zla jestem jak nie wiem, połowę oddalam kolezance bo bym cały zjadla) - ja od lat nie umiem oprzec sie jedzeniu, dlatego postanowilam włączyć ćwiczenia żeby może nie tyle zgubic te kilosy bo to bedzie trudne ale nie daś sie cellulitowi i spłaścic ten brzuch. Wild - moja nimfomanko - ustosunkujesz sie do mego pytania:)? mam wolne od środe do niedzieli czy myslisz że dobry pomysl żebym codziennie biegala o ile oczywiscie dam rade (może niedziele se odpuscilabym)- bo gdzies czytalam że lepiej co drugi dzien - ale ja uwielbiam biegac rano i taka okazja - 5 dni wolnego o ile gdzies nie pojedziemy ale chce te wolne w domku spedzic pobiegac pocwiczyc ogarnac chalupe i juz teraz sie zastanawiam czy moglabym tak codziennie - biegam wolno ok 45 minut - z przerwa minutową na kreta w lesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwana_z_kontekstu
wild cranberry :) Jakbys wiedziala jak mnie wszystko boli to bys nie zazdroscila :D Fakt, pekam z dumy, ale zdecydowanie to jest zajecie dla silnej kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! I ja się melduję! Zero grzechu. Na śniadanko twaróg z rzodkiewką i ogórkiem, do pracy sałatka a na obiad fasolka z jajeczkiem:) Dzisiaj waga pokazuje to, co wczoraj, czyli 71,3 kg, ale i to dobre: -2,5 kg po 5 dniach diety :) Zauważyłam,że dobrze jeść błonnik podczas diety. I najlepiej ok 6 tabletek, czyli zgodnie z instrukcją. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwana_z_kontekstu
Nie jestem przkonana do suplementowania sie w az takim zakresie.. Lepiej jesc otreby i inne bogate w blonnik produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jestem na ściśle określonej diecie i przez pierwszy tydz nie jem produktów zbożowych. A na każdym opakowaniu tabletek z błonnikiem jest napisane,że zalecają spozywanie ok 6 tabl dziennie (wszystko pewnie zalezy od dawki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwana_z_kontekstu
A jaka to dieta? Ja w sumie prawie rzucilam slodycze, miesa ostatnio tez mniej.. To ograniczenie miesa mi w sumie sluzy. Tylko ze ja stawiam na zdrowe odzywianie, a nie redukcje masy. Troszke chudne (mam nadwage) ale celem jest dostarczanie organizmwi energii w zdrowej formie i nie wnadmiarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
sodoma i gomora na topiku to sie bede stosunkowac:D ona40 bieganie takie rekreacyjne nie zaszkodzi ta dziewczyna co kupila swietne buty biega 6 razy w tyg i zyje:)jak poczujesz ze nie dasz rady to po prostu odpuscisz bieg albo zrobisz marsz, wszystko zalezy od wytrzymalosci naszego organizmu. wyrwana mnie tez wszystko boli ale jest to poki co do zniesienia wiec cos tam z twardziela mam:D darusia nie zalamuj sie, glowa do gory🌼 mgosia swietnie sie trzymasz :) majeczka- ehh jak ja mam ochote na koktajl ale mam blender zgrzmocony, mikserem tez sie da takie bajery robic czy to juz nie bedzie "to"? desdemona jak masz diete poki co bez blonnika to dobrze ze sie suplementujesz tylko potem jak wejdzie ci blonnik to zmniejsz troche bo jeszcze zaparc mozesz dostac. ja po cwiczeniach dupka boli,cwiczenia na brzuch na stojaka bardzo fajne bo niby takie nic a nie pomyslalabym ze miesnie to odczuja. odpoczne i wskocze na konika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, jestem juz w pracy wiec na bierzaco ;) nie bede sie cofac ze stronami bo nie mam tyle czasu :classic_cool: u mnie zimno w robocie :/ sierpien a ja na chwile ogrzewanie wlaczylam, co za cholerna pogoda... ale przynamniej weekend byl sliczny :D dzisiaj kupilam sobie wode 2l i musze ja wypic w robocie stanowczo wiecej musze pic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild pewnie i dasz radę mikserem...ja akurat dostałam w prezencie super blender więc korzystam na maksa ;-) Darusia...przecież to 0,5 kg to wystarczy iść do toalety :-)) i żadnego załamywania się...;-) U mnie pogoda ładna...słoneczko świeci i jest ciepło,jutro pewnie pojedziemy na działkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwana_z_kontekstu
gotowany ryz ma 120 kcal, gotowana soczewica ma ok 110 kcal w 100g. wiec zaskakujaco malo jak na to, jak syca i wzmacniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwana_z_kontekstu
adziam, sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild no dzięki te twoje stosunki mnie rozbrajają jestes super z tą nimfomanią, a może jeszcze powiesz jakie to buty dobre do biegania, ja biegam w starych nike ale są wygodne tylko może trza jakies specjalnie wyprofilowane jakos nie trafilam jak czytałam o bieganiu na temat jakie buty. adziam ja używam zwykłego siemienia lnianego w ziarenkach podsypuje wszedzie gdzie się da, nawet małemu dosypuje do serkow bo starszne miał problemy z kupami potrafił kilka dni nie robic ale już coraz lepiej marchewka, arbuzy, otreby no i siemie to już codziennoesc w jego no i mojej diecie bo nie chciałam ze środkami farmakologicznymi wkraczac u malego wiec to poskutkowalo. Aha chyba mialam dobre cwiczenia wczoraj na pupe i uda bo starszne mam w tych miejscach pobolewania przy chodzeniu ale to chyba dobrze że czuje że cos boli bo to znaczy ze rozruszałam te miejsca tak przynajmniej sobie tłumaczę. Kurcze wypisałam urlop na 16 i 17 bo miala być ladna pogoda ale jak weszłam teraz na te dlugo terminową to lato się przesunęło o pare dni i nie wiem czy przesuwac urlop bo chcaialam jeszcze wykorzystac wode, plaże i jestem w kropce. darusia majka ma racje ze te 0,6 to jedno posiedzenie na kibelku i masz już norme:) wyrwana z kontekstu a ty tez zagranicy piszesz bo opakowanie po angielsku? Aha mikserem tak nie zblendujesz ja malemu jak miksowalam zupki to kupiłam blender zwykłą stopke i mi wystarcza teraz i na koktajle bo mikser za dobrze nie rozdrabniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwana_z_kontekstu
ona 40 tak, nie mieszkam w Polsce.. po angielsku wklejam, bo najciekawsze blogi kulinarne sa w tym jezyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
po rowerze 40min. zupka wlasnie w trakcie palaszowania. heh co do koktajli to nie musze miec calkowitej papki tylko zebym miala choc poczucie ze to koktajl a nie mleko z kawalkami owocow:Psprobuje to moze cos z tego wyjdzie ale musze jakis miekki owoc skombinowac. sama nie wiem co to za buty bo sie doprosic nie moge o nazwe sklepu i jak sie nazywa ta linia butow, wiem tylko ze maja jakas przedluzona podeszwe i tam dobierali buty co do tego jak sie stawia stope.jak bede juz wiedziec to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwana_z_kontekstu
Moj najlepszy koktajl: szklanka jogurtu naturalnego, pol szklanki soku pomaranczowego, jeden maly banan, 1 cale dojrzale mango, sok z 0,5-1 cytryny. 4 polowki brzoskwini z puszki, otreby owsiane. Pyszny i sycacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
wyrwana brzmi swietnie:)na moje smaki to by wygladalo troszke inaczej bo swieza brzoskwinia, bez mango i wiecej cytryny:Dale ja lubie kwas:D nic lece pod prysznic i na spacerniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwana_z_kontekstu
takie tez robilam :) pyszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.sportsdirect.com/usa-pro-tone-gym-trainers-ladies-236088?colcode=23608843 moje buty:) a ja wlasnie zamiast shake lubie po prostu zjesc na sniadanie :D wheetabix z kawalkami jablka, czy banana, czy wlasnie pomarancza, truskawki czuje, ze jem:) jak zblenderuje to czuje sie jakbym wypila soczek i mam ochote jeszcze cos zjesc :D przyszedl moj graze :D dzisiaj mialam jablkowo-cynamonowego flap jack'a (270kcal) i wlasnie zjadlam cos co sie nazywa ' ziolowy ogrod' : ryzowe krakersy z oregano, orzeszki w ziolowej skorupce i pieczone ziolowe male ciasteczka :) razem - 91 kcal ;) zostala mi jeszcze mieszanka 'sloneczny taniec' - suszone mango, kawalki mlecznej czekolady, ziarna slonecznika i zielone rodzynki - 138 kcal i 'jaffa cake' - kawalki gorzkiej belgijskiej czekolady, rodzynki pomaranczowe, i pieczone orzeszki :D - 210 kcal te dwa to na jutro :) ja to traktuje jako moje 2 sniadanie i przekaska ok 15.30 ;) aha ONA - ja Ci powiem, ze tez bym sie nie oparla takiemu chlebkowi bo jak mi ktos pod nos podstawi to ja 'nie' nie umiem powiedziec:) I tutaj poklony przed Wild, ja baaaaardzo lubie jesc :classic_cool: hihi dlatego to odchudzanie to dla mnie mega powolny proces :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×