Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Witam w piatkowy dzień, ja mam urlop, ale dziewczyny pracujące-jeszcze parę godzin i weekend :) Przede mną pracowity dzień, jutrzejszy również. Ja postanowiłąm ,że się zważę na koniec miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desdemonaaa :) ja tez kocham chleb, pieczywo, pycha buleczki mmmmmmmm a pozwalam sobie na 2 kromki chleba co drugi dzien :) kupuje pelnoziarnisty z nasionami - jedna kromka ma 130kcal :P robie sobie kanapke, wkladam poledwice sopocka, albo ser bialy, tunczyka, warzywa itd..zakrywam druga kromka kolejne 130 kcal:P i taka kanapka ma ok 450 - 500 kcal:) przekrajam na 2 czesci i juz, wuala :D posilek na dwa razy a glod pieczywowy zaspokojony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam ależ poodpisywalas widac żes naprawde post po poscie przeczytala:). Adziam tez mam taki budzik i zaczelam wstawac przed 5 żeby cos zrobic z ćwiczonek, chociaz mój budziczek coraz ladniej sobie zaczyna spac ale u mnie to jest mamuśśś mleczkoooo:) Co do diet to kiedys próbowałam z glodowką ale w pierwszym dniu po południu lewo doczłapałam się do domu wiec to nie dla mnie - jedynie co to mogę zmniejszyc porcje, wyrzucic smieci i wysoko kaloryczne no i stawiam na cwiczenia bo wiecej bym chciala zgubic w obwodzie a z kiloskow jak by ze 3 zleciały to bym się cieszyla bo powyżej 60kg to już waze hoho wiec nie będę przesadzac z wygladem. czerwcowa noc - a co ciekawego robisz na urlopie? Ja wypisalam sobie urlopik od 16 do 21 - pozazdroscilam wypoczywającym a ma byc pogoda i brat przyjedzie z rodzinka wiec w sumie bede miala wolnego 7 dni a zmarnuje tylko 4. desdemona mi tez sie wydaje że mnie chleb bardzo tuczy a przynajmniej poszerza, ale tak calkiem nie umiem zrezygnowac - staram sie zjesc rano jakiegos ciemnego czy grahamke - chociaz jak zobaczylam ze grahamka ma ponad 200 kalorii to na razie zaprzestalam. Co do bolu przy ćwiczeniach to juz wczesniej pisalam że te leżace takie podobne do A6W to są dla mnie za cieżkie i raczej ich nie wykonuje chociaz wczoraj w tych nerwach porwalam sie wlasnie za nie ale generalnie to cwicze te na stojaco - wczoraj dorwalam cos z Viktoria secret - nie wiem czy widzialyscie - takie mi odpowiadaja a z czasem moze i te trudniejsze dam rade przerobic. Aha - majka gratulacje oczywiscie za spadek. Ja tez pomierze sie i zwaze na koniec miesiaca - licze na jakies kilo mniej i z pare cm w obwodzie ale to chyba marzenia jak bede miec za czesto stresy bo wtedy zajadam byle czym. Darusia będzie dobrze - na pewno zaraz bedzie nowy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
jestem porumakowalam i wypralam dywan,o kristus masakierra! majka super gratuluje spadku! adziam mnie tez te koszulki wkurzaja,ale w samym staniku bedzie mi glupio patrzec na siebie:Pa to z tiff gdzie pistolet sie daje do tylu tez mnie maskruja no i to najbardziej boli,tak wiec wroce do plaskatej poduszki bo mi sie odechce jak juz mam problem zeby sie po prostu polozyc na twardym. ona40 victorie tez mam w ulubionych jest bardzo fajna:D nie wiem co mialam jeszcze napisac.sieczka z mozgu i rece mi sie trzesa po dywanie.ehh ide wlozyc rybke do pieca bo zem glodna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem i jam duzo dzis pracy mam, byle jakos do 17 Co do chleba- powiem wam ze ja tez lubie pieczywo- ciemne-bulki grahamki, nie jem codziennie, ale co drugi dzien wlasnie, jak nie rano to zdarzy mi sie w pracy popoludniu. Lubie i mysle ze bulka ciemna czy dwie kromki chleba ciemnego to mozna jak ktos lubi nawet w czasie kiedy planuje schudnac. ja dzis na sniadanie 2 jajka + 3 wasy, w pracy: banan, kiwi i 2 nektarynki, pozniej jeszcze danio albo jakis jogurt a na kolacje cos lekkiego jakas salatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaraz do domciu, zjem obiadek, troche ogarne chate, potem rowerek jak bedzie padalo to orbitrek a wieczorkiem cwiczonka z tiffany albo victorią - że ja nigdy nie pomyslalam żeby z netem cwiczyc - jest tyle róznosci, no ale lepiej późno niz wcale. Milego popoludnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj wcinal pistacje z posypka czarnego pieprzu :D ha! pycha i ostre jak nie wiem ale podchrupuje dzisiaj moj m. idzie sobie dokupic ciezarki do 60kg cieszy sie jak dziecko :D a ja lubie jak on sie cieszy ;) caly czas mi docina ze jak schudne do 60 to bedzie mnie mogl podrzucac do gory jak ciezarkami :P :classic_cool: :D mi zostalo jeszcze 15 minut i lece w piatki zawsze koncze o 14 co mi daje ok 3 godzin dla siebie na pochodzenie po sklepach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku... grillowana pierś z kurczaka + sałatka włoska. Teraz zjadłam gruche i małą nektarynkę :-P Dzięki dziewczyny za gratulację 👄 Życzę Wszystkim spadków wagi no i ujędrnienia :-)) Adziam...że ja przegapiłam Twój fotosik :-( SUPER LASKA Z CIEBIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
wreszcie w domku po obiadku bylam na spacerze i cholernie bolal mnie zoladek,chyba za duzo dla mnie tego jedzenia bo burakow pol talerza i jeszcze kawalek papryki dorzucilam,pomijajac ta rybe oczywiscie ktora jest bardzo sycaca. adziam- podobno czlowiek jest w stanie podniesc ciezar jaki odpowiada jego masie, to niech twoj facet nie cwaniakuje tylko siebie podniesie:D ty dla niego to piórko:Djak powiedzialam to mojemu to odrzekl z pelna powaga ze w takim razie moge sama przytachac wor ziemniakow z gieldy:D wiecie co mam ochote jeszcze pocwiczyc bo jakas taka nie w humorze jestem.chyba ze to z niewyspania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild cwicz jak masz taka energie. Ale wam dobrze, ja jeszcze w pracy do 17, omlet na kolacje co o tym myslicie dobry pomysl?? czy lepiej cos innego wymyslic. co wy macie w planach na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
omlet dobry:)nawet poddalas mi pomysl bo zapomnialam ze istnieje a patrze troche z odraza na jajka w formie gotowanej czy jako jajecznica-przejadlo mi sie:P poczekam jeszcze troche az sie zoladek uspokoi i pojde najpierw planowo pokrecic hula a potem moze skusze sie na jakis filmik czy rumaka jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ja na kolacje mam kefir bo chce cos lzejszego po tlustej rybie na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sobie zrobie omlet dodam papryczki czerwonej troche. Ja dzis nie zaliczylam konkretnego obiadu wiec sobie zjem ten omlet na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
slusznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze poszukac jakies pomysly na kolacje i inne posilki. A takie rybki z puszki typu makrela czy filet? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darusia z puszki w oleju można tylko ja rzadko jadam,wolę makrelkę,dorsza lub łososia- wędzone :-) Lubię kupić sobie też matiasa i zjeść z cebulką Na kolację gotuję sobie fasolkę zieloną...zrobię sobie do niej taką ala bułeczkę z otrębów pszennych z łyżeczką oliwy ;-) Teraz popijam zieloną tea :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ja rybki z puszki jadam, ale te w pomidorach, ewentualnie tunczyk w wodzie sam lub do salatki:)sa jeszcze ryby w galarecie z warzywami tez fajne na kolacje.no i oczywiscie kwasne sledzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zrobiłam 100 brzuszków na mojej ławeczce :-p:-p:-p Normalnie zaraźliwy ten sport :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
majeczko zazdroszcze laweczki:P ide jednak sie przespac,potem jak wstane bede miala wiecej energii i zrobie co mam zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
wrocilam do swiata zywych jednak nie spałam tylko pokrecilam hula a potem poszlam na kolejny dlugi spacer i wychodzilam swoj dystans,teraz kefirek:) majka fajna stronka:) a co to sie stalo z frekfencja? nasz topic na drugiej stronie? nie moze byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild... piątek to wywiało dziewczyny :-)) Z mojego marszu nici...deszcz leje jak z cebra :-0 Biorę się za Tiffany...:-p Wild ja uwielbiam z tej stronki naleśniki z twarożkiem...mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild - dobrze że ja tego nie widziałam że na drugiej stronie bo bym sie strasznie zmartwila :) . A ja wypisuje straty które dzieciaki kuzynow wyrzadzily niech ich tatus jutro nie mysli ze bedzie wypoczywał - 2 pary drzwi harmonikek wyrwanych, 2 kontakty wyrwane, toster rozwalony ale cale szczescie że grzeje, nerwa mam znowu, nie przekalada to sie dobrze na moje odpedzanie sie od pokus, pogoda tez mi nie sprzyjala dzis - chyba jak malego wsadze do wanny to pokrece sie chociaz na twisterze - on z pół godziny lubi sie pluskac to chociaz póki co tyle a potem jak juz pozasynają wszyscy to machne seryjke czegos z netu. Majka fajna stronka dalam do ulubionych moze jak juz nastanie u mnie spokoj to cos z tego sobie poprzyrzadzam. Co do rybek z puszki to ja tylko fileta z makreli w pomidorach i włoskie tunczyki - pychotka są. A omleciki to bardzo czesto robie albo w sobote albo w niedziele jak wiecej czasu wtedy wszyscy sie zajadamy - tyle że chyba przestane podsypywac mąkę bo ona mnie naprawde rozpycham. Jak zjadłam obiad to z godzine sie zdrzemnełam i wstalam i znowu zjadlam ten ryz obiadowy w sosie kurczakowo warzywowym potem jeszcze tosta a i krówka była i kawałek czekolady - zła jestem ale chyab nie panuje kiedy nerwa mam - wpycham to w siebie nie myslac o konsekwencjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się melduję.malo czasu mam. Bo wszystko tak bardzo wciąga. Cała rodzinka się zjechala na weekend, więc cały dom dzieciaczkow ;) nie podkreślam chyba pierws raz w życiu! Zjadłem mamy zupę! Pyszna jarzyowa. Poprobowalam wszystkiego: gruszki, jabłka, ogórki malosolne. Wszystko pycha. Miedzy czasie zrobiłam tylko 40 brzuszkow i 50 przysiadow ;) dobre i to, ale jutro pobiegam!!! Bo są tu świetne tereny. PogOda jest straszna...ale co tam... Miłej nocki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny;( poleglam, cala moj zapal caly tydzien poszedl na marne. zaluje ze dzis sie nie zwazylam rano, wiedzialabym jutro ile mi przybylo. mialam zly dzien, w pracy, i wieczorem zajadlam stres. zaluje. zawalilam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
majka sprobuje na pewno, moze moj szanowny tez by wchlonal;) dziewczyny nie lamcie sie,czasem tak bywa ze sytuacja nas przerasta i odreagowujemy ale jutro jest nowy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×