Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

No czesć dziewczyny! Byłam wczoraj na tym rolleticu. Fajna sprawa. Masuje się wszystko oprócz cycków i głowy:D:D:D Dzisiaj mam małe zakwasy na udach, ale ogólnie podoba mi się to i będę chodzić. Facet jak usłyszał,że jestem na diecie, to załozył mi kartę, zważył, zmierzył, powiedział ile mam tłuszczu (nie powiem:P)w ciele i tłuszczu otrzewnego - takie jakieś głupoty. Tak więc, polecam. Chyba fajna sprawa. Z dietą się trzymam. wild cranberry ocet w diecie jest rewelacyjny - przeczytałam chyba wszystkie fora na ten temat. Niestety nie jestem w stanie go przełknąc. No cóż. Kupiłam sobie tabletki aplefit (śmierdzą octem strasznie) i je łykam.Chyba dobre i to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, jak was tak czytam to az głupio sie odezwac, daje rade a u mnie jest gorzej, eh no. chcialabym znowu wbic sie w ten rytm co Wy. boje sie wejsc na wage, moje wyczyny od week sa po prostu koszmarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darusia musisz się zawziąć. Ja sobie nawet podrukowałam zdjęcia: na jednej stronie szczupłych lasek a na drugiej otyłych i patrzę na to w chwili zwiątpienia.A z każdym kolejnym dniem będzie łatwiej, zobaczysz. Może będzie lepiej jeżeli zaplanujesz sobie konkretną dietę, na której wiesz czego musisz się trzymac, co mozesz jeść a czego nie? Mnie takie o wiele bardziej pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj desdemona, witaj darusia i witam pozostale kobietki, które jeszcze zawitają. Desdemona - a ten rolletic to na czym polega? sama się masujesz czy te rolki ciebie same rolują ? Darusia - jak widzisz mi tez się wczoraj nie udało ani z dietka ani z ćwiczeniami, ale myślę że może już jestem przemęczona i pracą i goscmi bo co rusz ktos cos a i dzieciaki i swoje i cudze dają w kość a od jutra do niedzieli wolne wiec mam zamiar i odpocząć i dużo ćwiczyc, biegac żeby znowu wrocić na dobre tory więc się nie zalamujmy jak cos nam nie wyjdzie tylko do przodu od nastepnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolki same rollują. Ich zadaniem jest poprawienie krążenie, ujędrnienie ciała. Ty się tylko ustawiasz odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desdemoona ona40 dziekuje za otuche. brakuje mi jej. kiedy sie zawezme jak nie teraz. chce bardzo wrocic na dobre tory po prostu musze wejsc znowu w ten rytm ale juz bogatsza o doswiadczenia. zeby nie popelnic znowu tych samych bledów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darusia, zachęcam Cię do mojej diety. Dasz radę, skoro ja dałam, Jutro zaczynam 2 tydzień.Uwaga. Chleb dopiero w 15 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
hej dziewczyny ja dzis totalna depresja fizyczna i psychiczna:O podejrzewam ze to kwestia niewyspania, bo naturalnie jak juz odplywalam w kraine snu to zaczeli czyscic tory pod moimi oknami czyms pod cisnieniem:O w kazdym razie halas jakby szlifowali i chuj po spaniu.usnelam o 3 dopiero przez co za nic nie moglam sie zwlec o 6- juz wtedy uderzyla mnie beznadziejnosc sytuacji ale pomyslalam ze pol godziny i dojde do siebie.niestety wstalam o 10.15!!!w dodatku chora,gardlo mnie nawala i mowie jakbym tydzien pila.wszystko co zaplanowalam poszlo sie jebac i mam rozjebany caly dzien.jeszcze poszlam na spacer teraz dluzszy i naturalnie nie zalaczylam krokomierza, noz szlag mnie dzis trafia!!! nawet owsianki nie chcialo mi sie zrobic i zjadlam 2 tosty z salata i szynka.nie mam sily na nic zastanawiam sie nad spaniem caly dzien z przerwami na siku mojego psa bo inaczej zrobie komus krzywde albo najlepiej sobie. no wylalam żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie widze ze dziś jakis śpiący dzień mamy. Wild wstawaj - piesek pewnie chce na podworko:) Adziam a nie masz zakwasow, bo ja po przedwczorajszym cwiczonku jeszcze i dzisiaj uda i tyłek czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
no widze wlasnie:P aha dziewczyny ja ten tonik z octu jablkowego do twarzy robie...w zyciu do ust tego nie wezme bo przyznam ze raz sprobowalam i whiskey przy tym to dla mnie jak czekolada przy papryczce chili:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona :) mam zakwasy w ramionach troszke to po mountain climber z Tiffany - kurde ciezkie to jak nie wiem :/ w zyciu 3 serii nie zrobie na razie cisne raz... chyba musze sie bardziej skupic na hula hoop zeby ten tluszczyk na brzuchu robic Wild - biedactwo jak masz mozliwosc to przelez dzien w lozku, nie ma sie co przemeczac no taki do doopy troszke ten dzisiejszy dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
adziam- w sumie to bym chciala ale taka jestem wnerwiona ze pewnie nie uleze.dopije kawe, zrobie cos ze soba i pojde do sklepu i apteki, zahacze o rodzinke to moze humor mi wroci i moze pozniej zafarbuje odrosty to sie lepiej psychicznie poczuje.zrobie cokolwiek bo poczucie calkowicie straconego dnia nie przemawia do mnie optymistycznie nawet jakbym umierala z bolu czy choroby.mysle ze z cwiczen nici ale zobacze jak sie bede dalej czuc,wiem ze fervex mnie podnosi do pionu na pare godzin to moze wtedy cos zrobie albo chociaz pokrece hula do oporu.nie umiem chyba nic nie robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a co u reszty? jakoś pomilkłyście?? Wild jak samopoczucie? Adziam ale nie zniechęca cie jak boli? Ja dzis daje z robotą żeby mnie nie ścigali z czyms w czwartek i piątek z pracy bo chce naprawdę wypoczywac i się zregenerowac. Póki co z jedzeniem ok., oprocz 4 sucharow których wcale nie musiałam a wtranżoliłam. Mialam jogurt z otrebami, 1brzoskwinie, potem mizerie z odrobina jogurtu, troszke salatki z fetą, 1kanapke czarna z serkiem naturalnym, wędliną drobiową i pomidorem. Jeszcze zjem kiwi marchewke i jabłko. Jakos znowu duzo tego ale w domu tylko kapuśniak a na wieczor jajko wiec w 1500kal mam nadzieje się zmieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona - nie zniecheca:) motywuje ;) bo wiem, ze pracuje i cos to daje ja jak narazie: sniadanie - jogurt 7 zboz + garsc orzeszkow laskowych i rodzynek (400kcal) 2 sniadanie - 300g czeresni i maly banan (ok 250kcal) na lunch bede miec - krem pomidorowy (220kcal) i kanapke (dwie pelnoziarnise kromi z 3 plastrami sera zoltego ( 500kcal) - (lacznie ok 720 kcal) i pozniej cos jeszcze wykabinuje do (400kcal) i bedzie 1800:) 1500 wyjdzie bilans wiec nie jest zle :D na razie zdecydowalam ze bede nie przekraczac 1800 kcal minus moje godzinne cwiczenia gdzie spalam ok 300 kcal (albo i wiecej, oby wiecej:P :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki;)) ja z racji urlopu odzywam sie rzadziej, ale dalej trwam i dzielnie sie 3mam odnosnie zdrowego trybu zycia;)) w sumie to mało mam czasu zeby wieczorem porobic cwiczonka z tiffany albo z mel b, ale cos tam codziennie sie znajdzie. w kazdym razie nie siedze. cały czas cos robie. dzis dzien pod nazwą: ogorki, papryka, cukinia, buraczki na przetwory na zimę ;)) wieczorami tylko robię przysiady i brzuszki. nie wazyłam sie jeszcze, ale widze po ubranaich ze cos spadło, cieszy mnie to ogromnie!!! buziaki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
juz jestem i juz mi troche lepiej, wypilam fervexa-troche chce sie spac ale nos odetkany i jest mi cieplej,niestety gardlo bez zmian.bylam na zakupach i kupilam same zdrowe rzeczy-pomidory, papryke, ser plesniowy,migdaly i mieso z indyka-cholernie drogie te zdrowe zakupy choc niby warzywa w promocji;)piesek opieprza kostki z kupa miecha i jeszcze plaster schabu na niego czeka bo ja nie mam na niego ochoty. zjadlam poki co te 2 tosty a teraz grzeje zupke z wczoraj i zaraz bede jesc.potem ugotuje psu jeszcze ryzu i pojde zrobic wlosy a jak wroce to jeszcze brwi i wtedy na pewno bede sie lepiej czuc a wieczorem standardowo dlugi spacer.jednak nie pocwicze bo za slaba jestem-po schodach wchodzilam i sie zmeczylam,mam nadzieje ze juz jutro wroce do formy jak sie naszprycuje na noc lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild zdrowka, kurcze oprocz zupy z udkiem dopchałam sie 2 tostami wieloziarnistymi z odrobina masełka - chyba ta pogoda bedzie sprzyjac zarciu bo nawet na dwor nie ma jak isc bo pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch mi sie troszke polepszylo bo po pracy umowilam sie do fryzjera :D dzisiaj mezulek zajmuje sie po pracy dziecmi i domem ;) uwielbiam chodzic do tego fryzjera (choc niestety z braku czasu i kasy ( 😭 ) chodze raz na 4 miesiace ... w cene wliczony jest masaz glowy i ja sie tam po prostu rozplywam :D mmmmmmmhhhhhh odswiezam kolorek i podciecie koncowek ;) zapuszczam klaki i nie chce eksperymentowac z fryzurami ;) choc kusi niemilosiernie aby cos odwalic :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona - ja tez dzisiaj dwie pelnoziarniste wszamalam ;) Desdemonaaa - wow! dziewczyno bede podziwiac Cie ponad wszystko jak 15 tyg bez pieczywa sie obejdziesz:D:D ale ladnie dajesz rade:) widac na Ciebie lepiej diety dzialaja :) Darusia22 - a kopa w doopsko chcesz???? :D:D:D:D no ladnie mi tutaj wracac na poprawne tory:) nie chcesz przeciez wrocic tam gdzie bylas nie? juz ladnie pokazalas jak umiesz sie trzymac planu :) no! Desdemonaaa - ja bym poszla na taki rolletic dla samego masazu :D szowszenko - witaj :D majka:-) - musze koniecznie ten przepis wyprobowac!! brzmi fantastycznie... tylko ten budyn to tak da rade sie rozmieszac w jogurcie??? Mgosia27 - fajnie, ze sie odezwalas 🌼 autorka musi sie tu stawiac codziennie i podtrzymywac topic :P :D pieknie sobie radzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra - nie ma to tamto - wczoraj był leń i obżarstwo - dzis troche obzarstwo ale mam nadzieje ze w kaloriach sie zmieszcze a teraz mam godzinke dla siebie wiec otwieram linki z tiffany i innymi i do roboty. a co u was? znaczy tak: Adziam robi sie na bóstwo Wild dzis leniuchuje i dogorywa:) darusia dawaj do cwiczen i dietki desdemona pewnie pod rolkami lezy wyrwana znowu cos zmienia w chacie? dziewczynki meldowac szczególnie te ktore dzis nie pisaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild cranberry, ja też mam dzisiaj kiepski dzień. W pracy myślałam że zejdę - tak mnie głowa bolała. Do tego zrobiłąm sobie okropną w smaku sałatkę z jogurtemczosnkowym. Nie dało się tego zjeść. Na szczęście dziadek mnie poratował i o 14ej przywiózł mi serek wiejski:D:DInaczej bym zasłabła i byłby cyrk:D:D:D Adziam, własnie chodzi o to,że diety przestały na mnie działać. Tymi 3kg się nie podniecam, bo może to woda. Uwierzą jak zobaczę 68 nawadze:):):) A masaż spoko. Na początku nie da się wytrzymać, tak łaskocze w stopy, ale później deikatnie rozgrzewa i jest przyjemny. Mąż stwierdził,że to urządenie da leni, które nie chcą się ruszać. No cóż.W takim razie jestem leniem:P A! Pytałam gościa ile pochudły jego pacjentki. Wziął ich karty i średnio wyszło,że w 3 mce schudły po 10 kg.Nie powala, ale dobry wynik.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Dzis i ja poległam, bo zjadłam z chyba 5 krówek i kawałek tortu, ale usprawiedliwiam się tym,ze dostałam okres, a przed się dzielnie trzymałam. W końcu nie jestesmy tu po to,żeby się głodzic, ale zdrowo odżywiac. U mnie leje, ale ja akurat lubię taką pogodę. Zrobiłam 100 brzuszków, a potem będę kręcić bioderkami na hula hop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desdemona 10 kg bardzo ladny wynik - ja gdybym ze 3 zgubila to bym byla w siodmym niebie:) czerwcowa noc - a widzisz przypomniałas mi czemu ja mam taki apetyt od paru dni - toc ja tez z okresem od 11go wiec wszystko jasne - ale od jutra bardziej sie pilnuje Adziam - jak zabralam sie za cwiczenia zerknelam na twoja rozpiske na poprzedniej stronie i zaczełam tak jak ty mialas na wtorek ulozone ale znalazlam tylko austin te 20 minut a potem za duzo czasu mi zajelo szukanie tych z tiffany i w sumie tylko ta austin poleciala ale jak juz obrobie sie to dalej cos pocwicze a wogóle pomyslalam ze nie pogniewalabym sie i moze i inne dziewczyny by skorzystaly gdybys tak kiedys przy takiej rozpisce miala tez linki - to juz by bylo superancko - no ale za duzo nie mozna wymagac - dobra i taka rozpiska tylko trza sobie poszukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
hey dziewczatka ja juz wloski pofarbowane to humor duzo lepszy,pozniej walne te brwi. niedawno przyszlam ze spacerku i teraz jem kolacjone makrela wedzona gdzies 1/3, pomidor i pol papryki:) reszta zdrowia tak srednio na jeza bo wszystko mnie boli ale niestety poki co spac sie nie chce wiec nie wiem czy jest sens sie klasc dzis i znow usnac o trzeciej i jutro znow chodzic rozmemlana i wkurwiona,moze spozytkuje noc,co prawda aerobiku nie zrobie ale hula kto wie:P dziewczyny patent jak znalezc szybko filmiki to po prostu w ulubionych zrobic sobie folder cwiczenia i tam zapisywac wszystkie cwiczenia,potem spisac sobie na kartke co sie chce danego dnia i tylko patrzysz i odpalasz,ewentualnie mozna sobie w folderze cwiczenia porobic dni i wtedy zapisac dane filmiki na ten dany dzien i bedzie jeszcze wygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×