Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

witam:D ale ja przy was len jestem :/ ani zadnych przetworow nie robie, ani ciast nie pieke... :P Wild :) brawo za tylek :P ja w sumie lubie w sobie najbardziej lubie tylek i nogi :D najmniej brzuch wkolo pepka 😭 po 2 ciazach wyglada tragicznie ale jestem dobrej mysli Mel B urodzila 3 dzieciaczkow a brzuszek teraz wyglada jak marzenie :D tym sie pocieszam ja dzisiaj tez stanelam na wage i jest mniej i gdzie owdzie cm tez leca :D ale juz nie zmieniam stopki, bedzie wieksza roznica za tydzien hehe :) a ja dzisiaj jakas jestem rozwscieczona, podminowana.. jak nie ja 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja was witam, z racji moich wolnych dni pozwalam sobie spac do 7.00, jak wstalam wziełam sie w koncu za pozbieranie prania bo juz wisia i wisi nastawilam nastepne,zmyłam wczorajsze garnki których mi sie juz nie chcialo i zaczełam budzic corke bo obiecalaa ze jak bede biegac to ona pojezdzi rowerem - oj dlugo to trwalo ale sie zwlekla - len jeden - jutro piernicze nikogo nie budze i musze zaczynac bieganie o 7.00 bo dzis wrócilam juz przed 10.00 i jakos mam za malo czasu a tyle mam rzeczy do zrobienia. No ale pomalutku. Przed bieganiem zjadlam 2 tosciki grahamki z odrobina masełka rozlinnego, przed chwila zjadłam jogurt z otrebami i innymi ziarnami ktore sobie lubie dosypywac i zaraz biore sie za łazienke i kibelek bo juz brudem zaroslo. Wild daj znac czy kolezanka nóżek nie poupier...la hehe. Co do włosów to ja tez mam ten problem że prawie codziennie prostuje ale tez juz coraz czesciej splatam w koczka i jedynie koncoweczki powywijam, niszcza sie jednak jakby nie było - a ostatnio jak pokazali w pudelku neomi cambell - chyba nie pomylilam - łyse czolo to aż sie boje. Co do częsci ciała może ktorej nie lubie - to tylko brzuch, ale powiem wam że chyba cos sie ciut zmniejsza - hehe - ale bedzie fajnie jak zamiast mojego duzego bebzona bedzie plasciutki i bez boczkow - oj pomarzyc fajna rzecz. Dobra ja spadam do robotki, potem chce jeszcze pojechac z malym na plaze ale tylko na mini molo bo pogoda jeszcze nie do kąpaniale na wycieczke sie nadaje. Adziam a co to za humorek czy raczej brak jego? A co do przetworoww to tez kiedys dawalam sie ze słoikami ale wtedy mąż mi dużo pomagal, a teraz kupuje w skleppie jak cos trza, mialam porobic chociaz kiszone ogorki ale jakos nie moge sie zabrac no ale jeszcze moze cos ukisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌼 Ja dzisiaj też jakaś taka ospała :-p Wczoraj zachciało mi się filmu oglądać i poszłam spać o 2.30, nawet ćwiczeń rano nie robiłam tylko szybko śniadanko bo kawusi chciałam się napić ;-) Ale nadrobię bo zaplanowałam dzisiaj,że okno umyje...a to takie duże balkonowe,więc trochę ćwiczeń będzie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co??? kupilam sobie dzisiaj shake Slim Fast, nie mialam kompletnie weny na drugie sniadanie i sobie pomyslalam a co mi tam.. kurde! jest przepyszny!!! o smaku kawowym ale serio, w ogole sie nie spodziewalam takiego smaku :D:D:D delektowalam sie nim spokojnie 15 minut hehe i nasycil mnie... o dziwo ;) 230 kcal hmm.. Majeczko :D dziekuje ja do 2.30 to wytrzymuje tylko na baletach :P hehe a to mi sie baaaaaaaaaaaardzo zadko zdarza :D w ogole mialm wlasnie isc z piatek gdzies z kolezanka ale okazalo sie ze kolega chce zostawic mi dziecko na caly dzien i bede miala troje do pilnowania, wiec zrezygnowalam z wyjscia (w sumie i lepiej bo powiedzialam sobie ze pic nie bede) ale za do chcemy wyjsc z mezem w sobote wieczor do restauracji. odkrylismy boska hinduska restauracje, taka z prawdziwego zdarzenia i marzy mi sie od dawna wystawna kolacja w niej :D a ze ostatnio miedzy mna a mezem jest tak... eee... wybuchowo/nijakowo pomyslalam sobie, ze moze spedzimy troszke czasu tylko we dwoje ;) Ona - jak ja Ci zazdroszcze urlopu!! wrrr 😡 :D zartuje wiem ze to nie taki urlop urlop bo i tak masz duzo roboty w domu i pewnie wolalabys byc teraz na Ibizie, na plazy wygrzwac gnaciory i popijac drinka ;) ile Twoje dziecioczki maja lat? ja dzisiaj nie cwicze, bedziemy malowac przedpokoj z mezem ;) czerwcowa noc :) hej, przepraszam, ze sie nie przywitalam :D Wild - to sobie popatrze na te po 10 minut cwiczenia, chyba ze zaczne moj wieczor wlasnie od takiego 30 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziam hehe... źle zinterpretowałam Twoją wypowiedz,że popatrzysz sobie 10 minut na ćwiczenia...( Bosze,jakby było cudownie chudnąć od samego patrzenia :-p) a chodziło Ci,ze po prostu poszukasz takich 10 minutowych...sama z siebie się śmieję :-)) Hinduska restauracja...cudownie, aż zazdroszczę ;-) Ona40...widzę,że tak samo wykorzystujemy wolne...do sprzątania :-0 IBIZA...to jest to... rozmarzyłam się 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.mazza-restaurant.co.uk/ to ta restauracja raz tam weszlismy przed kinem - niedaleko jest kino i mielismy jeszcze 40 minut ale zdazylismy tylko zamowic starter hehe ale bardzo nam sie spodobala atmosfera, profesjonalnie przynoszone jedzenie - na takich specjalnych stoliczkach jeszcze podpalane od spodu, kelnerzy to tylko mezczyzni - hindusi, prawdziwa kuchnia, przyzadzane wszystko od podstaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
hey dziewczyny ja dopiero wrocilam z tego centrum i jeszcze z psem i dopiero gotuje makaron do obiadu a glodna jestem ze szok,od sniadania lyknelam tylko 2 winogrona bo mi sie slabo robilo. jak zjem to musze posprzatac bo mi psy porozgryzaly kosci na dywanie i moj potwor tez przemeblowal mieszkanie jak mnie nie bylo-nie umie zostawac na dluzej sam zeby czegos nie zniszczyc:O potem chyba pojde do rodzinki jak przyjde to dlugi spacer i dopiero wieczorem bede cwiczyc bo byc moze w koncu sie uda wrzucic mi filmiki na kompa a nie zebym na necie zalaczala. czerwcowa no na tylek to faktycznie tylko duzo cwiczen pomaga jak sie juz czlowiek dorobi plaskodupia,ale widze znaczna poprawe i mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko lepiej. ja w sumie tez najbardziej nie lubie brzucha wokol pepka ale moglabym sie jeszcze uczepic troche tego tylka i wewnetrznej strony ud i troche ramion:Pale ja zawsze na cos narzekam wiec standard i wszystko do poprawki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
wreszcie obiad ahhh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ło żesz w morde ale sie najadlam:Oaz se morde poparzylam ale lux bylo:Pchyba kolacji dzis nie wmusze albo jakas mala. dziewczyny wydalam w aptece prawie 120zl czuje sie zdruzgotana.psa zaszczepic bedzie musial moj facet bo ja juz finansowo nie wyrobie.masakra do szescianu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysl z tą ibiza, ale zagraniczny urlop dla mnie nie osiągalny, w tym roku zaczepiłąm tylko o krynice morska na pare dni z blizsza i dalsza rodzinka wyjazd mielismy, a tak tu na miejscu ale teren mam fajny lasy jeziora wiec i jezdzic nie trzeba chociaz lubie sie oderwac od mieszkania na troszke. Adziam dzieciaki to : chlopczyk 3latka, dziewczyny 13 i 19 wiec jest co robic:), a reszta dziewczyn jakie dzieciaki, majka z tego co pamietam chyba 15 letniego syna - chyba nie pomylilam, ty adziam masz w stopce że dwojeczka. Wild ty to masz sie z tymi psami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha adziam super pomysl z taka fajna restauracja - wieczor pewnie bedzie bardzo mily A ja juz czesc roboty wykonalam, jutro okna i sypialnie sprzatne, w sobote moze te ogory zakisze - zobacze, a w niedziele krotki wyjazd do tesciowej i innych ze strony meza - bo oni wszyscy na kupie mieszkaja w jednym miescie tylko my tak od nich odstalismy. Mysle ze gdzies o 17.00 wyrusze albo wozkiem albo rowerem z malym, a wieczorkiem tez wild pocwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po obiadku...zjadłam rosołek z dużą ilością natki i małą garstką makaronu pełnoziarnistego :-) Podaje wam link z jadłospisem diety biurowej,niektóre przepisy są fajne,nie namawiam oczywiście do stosowania diety idealnie dzień po dniu...ale z niektórych propozycji można skorzystać ;-) http://urodaizdrowie.pl/dieta-biurowa-1200-kalori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ja mojego psiaka traktuje jak dziecko to mozna uznac ze tez mam:Pduzo osob mi mowi ze wzielam psa zeby zagluszyc instynkt i faktycznie jest tak jakbysmy dziecko mieli,na poczatku bylo mniej seksu bo trzeba sie zajac,jak dziecko trzeba przewijac tak po tym malym smrodzie trzeba bylo sprzatac albo jak sie zdążyło przed to ciagle spacery,jak tylko kichnie to juz sie boje ze chory itp tak wiec moze cos w tym jest:D ja dzis pozyczylam od kumpeli ksiazeczki z przepisami wiec jak znajde cos co sie nada do zdrowego zywienia to napisze ewentualnie wczesniej przerobie jak sie da na zdrowsze:P chodzi za mna zupa cytrynowa...;) aha ona40 mi wlasnie zaczely wlosy leciec jak zaczelam codziennie wiazac albo wlasnie robic koka chyba te gumki i wsuwki je tak oslabily to wiec tez z umiarem,najlepiej sie maja jednak wlosy rozpuszczone i niestylizowane. heh nie bede sie czula samotna cwiczac wieczorem:P majka ja tez pierwsze co zrozumialam to to ze adziam chce popatrzec na filmiki-nowy typ cwiczen przez ogladanie:P:D spojrze sobie na dietke moze jakis pomysl na posilek sie znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
heh tak czytam ta dietke...czy tez macie odczucie ze tam mnostwo pieczywa?:D biurwy nic innego nie jedza? adziam wypowiedz sie:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - hehe, byloby milo chudnac od patrzenia ale wtedy Ci wlasnie co sa bardzo leniwi i spedzaja czas tylko przed TV byli by najszczuplejsi :P Wild - nic nie mow o kasie... czuje sie ze biore z jednej reki (wyplata) a rozdzaje do tysiaca innych, prawie tego samego dnia :/ Ona - ooo to podobnie jak moj Piotrula, ma 2.5 roku :) a dziewczyny to juz pannice!!! tak to ja:) juz mi sie nie zmiescila info w stopce :) wiec zdjelam ;) Wild - ja powiedzialam mojemu m, ze jesli jeszcze kiedykolwiek moj instynkt zacznie pikac glosno to mamy kupic psa :P wiecej dzieci niet :D pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff Wild ale mi pojechalas hehehe :D :P biurwa :D eee ja pieczywa mowilam, ze jem dwie kromki max dziennie pelnoziarnistego z nasionami.. tak co 2 dni :) zaraz zobacze te menu, az jestem ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild ja tez biurwa i powiem ci że dużo z tego jedzenia sie je w robocie, ja tez chleb ograniczyłam, ale nieraz jak złapie ssanie to i kilka bulek potrafie wrąbac - a dokladniej przyjrze sie jadłospisowi jak wrocę, jade na wycieczke rowerowa z maluchem. No adziam moj we wrzesniu 3 latka skonczy Kurcze jak ja bym chciala od patrzenia chudnac i gubic tluszcz, no ale nie ma to tamto trza sie jednak troche wypocic, tylko powiem wam że gdybym przykrecila sie troszke z jedzonkiem to pewnie o wiele lepsze efekty by byly ale nie umiem, i tak pozmniejszalam porcyjki i duzo rzeczy juz tak czesto nie jem ktore do tej pory jadalam Aha sniadanie chyba podawalam a na obiad mialam krupnik z mieskiem z indyka, zagryzlam paroma lyzkami mleka granulowanego bo lubie i zjadlam jablko i juz teraz wieczorem cos z bialka pewnie serek wiejski bo kupilam duze wiaderko z biedronki. Adzia a co za filmek podalas - pewnie po angielsku - maly juz mi steka jak wroce poogladam Wogole wieczorem musze troszke sobie czasu poswiecic, jak to wild mowi brezniewy zarosly, piety tez zgrubialy - wiec nie ma to tamto kosmeteria tez wieczorem Wild a o ktorej bedziesz cwiczyc bo ja pewnie ok 22 znajac zycie, czy ktos jeszcze chetny na wieczorne cwiczonka:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - muzyka :D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa NIE UWIERZYCIE!!!!!! zadzwonili wlasnie do mnie w sprawie tej pracy co zanosilam CV w poniedzialek WOW!!! nam interview w niedziele w hotelu na obrzezach miasta ;) hehe ciekawie brzmi hihi :classic_cool: no nie moge na bank mieli setki CV bo taka oferta zdarza sie raz na milion lat a oglosili to na miasto cale wiec ludu musialo sie tam zleciez nieziemsko duzo... Trzymac kciuki za mnie w niedziele prosze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge w to uwierzyc!!!! ciesze sie jak dziecko i w przerwach pisania na kafeterii skacze jak szalona dobrze ze nikogo kolo mnie nie ma :D:D:D:D:D ja wiem, ze rozmowa wstepna to nie znak ze praca jest ale juz jest pozytyw ze moje Cv wzbudzilo w nich zainteresowanie :D tym razem zrobie juz wszystko tak jak sie nalezy w tym roku to jest moja 5 rozmowa wstepna, dwie prace zostaly mi zproponowane ale jednak warunki nie pobily tych co teraz mam... ale daly mi doswiadczenie juz wiem co mowic, jak sie ubrac, jak siedziec, jak sie usmiechac, jak reagowac, jak odpowiadac na pytania hehe ;) moze bedzie egoistycznym stwierdzenie, ze to ze tam pracuje wiekszosc facetow moze mi pomoze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
hehe ona40 to zwracam honor :)wy moje biurwy:D🌼 adziam psiak dobry ale zas wam seksu bedzie malo:D:Pale po roku juz sie da czesciej:D;) ja bede cwiczyc hmm po 21 jakos, jak juz pogadam z moim i powiem mu dobranoc bo bez tego nie zasnie przeca:D;) nic ide do rodzinki powkurwiac ich troche:classic_cool:z reszta dopiero 3 kawy wypilam wiec jeszcze jedna wedlug zasad:P lecim złotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziam to gratulację i będę trzymać kciuki...pokaż im klasę :-) A filmik dosłownie zajebisty :-) Zabieram się za kolacje ;-) dzisiaj jem makrelkę wędzoną-uwielbiam ;-) do picia miętka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wycieczki wrocilam, adziam wow super - trzymamy kciuki - melduj w niedziele co i jak, ja ide robic kolacje a potem na pewno sie odezwe. Majka- tez uwielbiam makrelke wędzoną i dawno kurcze nie jadłam, czyli jutro moze trza kupic A wild ten twoj to daleko przebywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to jutro opychamy sie makrelą. Ja troszke przesadziłąm z kolacyjką - skubnełam mlodych ziemniaczków, kotlecików z piersi kurczaka, ogorków teraz jeszcze tosta po malym kończę , chyba musze z godzine poskakac żeby to jakos spalic kurcze a mial byc serek wiejski, tak to ze mną jest najgorzej w ryzach utrzymac sie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×