Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

Ona, widzę, że podszywacz nie daje Ci spokoju, wręcz Cię to bawi :P A mnie dzisiaj coś kiepsko naśladuję. Jak myślisz ? dać mu buziaka na zachętę aby się lepiej wysilił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na kaferii
dziewczyny a jak mam to zrobic zeby ten ktos co za mnie napisal nie mogl wiecej pisac pod moja nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejny
Loli podszywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na kaferii
dlaczego sluchasz komedii ? bonie triler :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dupeczki. v34 👄 nikogo znajomego poza toba nie widze na cafe.czyzby poczatek slepoty? ona z problemem 37 mam rumience,przelecialam temacik i az chce sie powiedziec pozazdroscic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejny
O kolejny podszywacz podszywacza. Jeden miły drugi gbur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona z problemem 37 hmmm nie powinnas zmienic nicka? :D ;) myslisz czasem o tym co bedzie jak sie to twoje ciacho zakocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Eddita Dzięki:) Tak się tylko zastanawiam kiedy wreszcie reszta dziewczyn pójdzie w moje ślady wprost pod biurko celem obgryzienia sera spod napleta swojego brudnego tureckiego ciacha a teraz znikam na sekundke... Sobieski leci... a talerzy mam już mało... muszę trzymać. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
Autorko zatrudnij mnie w twojej firmie a codziennie rano bedziesz miala sraczke na biureczku :D bede sral ci do ryja a twoje ciacho prosto do tzipki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz bezkarnie będę mogła pisać o cielesnych uciechach (w między czasie, gdy nie będzie jechał pociąg, bo wiecie, wtedy jestem zajęta i trzymam kredens...) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka szkoda podszywie ze juz nie ma l lub i prawda? ciezko podrobic teraz ;) 1/10 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashyka 37 jak widzisz trollownia myslala ze nikt nie zauwazy roznicy miedzy t a l :D poczekajmy na kreatywnosc w twoim wypadku. nie odpowiedzialas na moje pytanie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz nie zauwazylam. Nie myslalam o tym ale wiem ze moze do tego dojsc. Mlodszy jest, emocjami moze sie sugerowac... ciezko powiedziec co zrobie, naprawde nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyzej zmnienisz wtedy nicka na stary :D sorry.po prostu boje sie takich ukladow ze wzgledu na komplikacje wlasnie.i podziwiam kobiety,ktore ida na zywiol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem za to jedno, zwyczajnie połknę gdy wypłynie :P A tym czasem tanecznym krokiem, przebrana za pszczółkę maję w za dużych gaciach, udam się do babci Gertrudy jak co tydzień, aby wykraść jej łój potowy który trzyma ukradkiem schowany pod spódnicą. Mniam :P Wargi lizać :D p.s. dobrze, że nie 0/10 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede sie bronic jak moge ale co z tego wyjdzie zobaczymy. Nigdy nie mow nigdy ;) Strasznie zla kobieta ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwazam ze jestes zla kobieta.ta zla to z psow byla :D zycie jedno mamy moja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołek dobra rada
powiedz mężowi, jak kocha to zrozumie! a może i on jakąś dwudzestkę puka na boku więc będziecie fer oboje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie a ja chce jeszcze korzystac z zycia a nie zawinac sie w klebek i siedziec w bujanym fotelu. To nie dla mnie, jestem pelna energii, potrzebuje wlasnie kogos podobnego a nie kanapowego misia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×