Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

Gość On 30 prawdziwy
Nie napisałem Ci, że Ty się kurwisz. temat tyczył się autorki i to ona doprawia rogi mężowi. Ty pytasz się czy ja zazdroszczę autorce, ja odpowiadam, nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 30 wiec skoro masz swoją opinie na temat takich kobiet umorlaniłes wszystkich to moze wyjasnisz po co tu piszesz?:) czyzby bolało ze jakas kobieta woalał innego niz ciebie z brzuchem piwnym i nudnym życiem bez pasji?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodatkowy bonus
mlodziaka bardziej kreci to ze moze poruchac szefowa a ze jest kobieta atrakcyjna to tylko dodatkowy bonus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 30 prawdziwy ja rozumiem, że nie zazdrościsz autorce, bo na ciebie żadne młode ciacha nie lecą...obojga płci:P ale żeby zaraz takim jadem pluć? i od kurew wyzywać? no wiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tu ktos mysli pojecia.co to znaczy sei kurwić? no ludzie!!!błagam Was. małzeństwo mam w rozsypce. dzieiw sie ze i tak długo wytrzymałam. przespałam sie z chlopaczkiem raz jedyny. było mi dobrze i tyle. czuje sie z tym cudownie. nie robię tego za kasę, nie stoję przy drodzę ani nie macham tyłkiem w agencji. ludzie mi tez od zycia sie cos nalezy. a facet to juz moze zdradzac na prawo i lewo i to nie będzie kurestwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
V, ale tu nie ma potępienia seksu z młodszym od siebie. To kto z kim i kiedy śpi nie ma właściwie znaczenia. Tu dyskusja jest nie o czystości przedślubnej, tylko skoku w bok. Lola tu poglądy ma jak najbardziej poprawne. Skoro coś się komuś przysięgało.. I nie ma tłumaczenia "bo on pierwszy łamie przysięgę swoim zachowaniem". Autorka powinna odejść od męża i bzykać się do woli i nikt by nie miał nic naprzeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśli...może googluje...;-) zaraz nam dołoży... wam od kurew, a mnie....nie wiem...pewnie też, żeby było równo i solidarnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera...z wielką, wielką niechęcią! ale trochę mu muszę racji przyznać;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie umoralniona. Czy teraz moge isc grzeszyc dalej? :P Dzis mam zamiar tak zgrzeszyc ze nie zechce juz zadnej innej kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 30 prawdziwy V, ale tu nie ma potępienia seksu z młodszym od siebie. To kto z kim i kiedy śpi nie ma właściwie znaczenia. Tu dyskusja jest nie o czystości przedślubnej, tylko skoku w bok. Lola tu poglądy ma jak najbardziej poprawne. Skoro coś się komuś przysięgało.. I nie ma tłumaczenia "bo on pierwszy łamie przysięgę swoim zachowaniem". Autorka powinna odejść od męża i bzykać się do woli i nikt by nie miał nic naprzeciw i oby ci w tym przyszło umrzeć ;) życzę ci tego z całego serca❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie osobiscie.skok w bok był/jest impulsem zeby w koncu cos zrobic ze swoim zyciem. teraz juz swiadomie mogę powiedziec, ze zaczynam nowe zycie. powoli. złoże pozew o rozwód. i wtyle w temacie. nie czuje sie kurwą i nie uważam , abym zrobiła cos zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tymi przysiegami szacunku i miłosci wtedy kiedy facet ma w doopie dzieci zone i woli piwo kumpli i tv?? on nie łamie przysiegi?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
aha, dla uściślenia. Alkohol pijam okazyjnie, przy wzroście 186 cm ważę 78 kg, brzuch mam, ale prosty, z kaloryferkiem. Olimpiadę w tv zastępuję czynnym sportem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On30 ja mam figure misss i nazywam sie Claudia Schiffer :classic_cool: zadałam pytanie czy złozenie przez faceta przysiegi zwalania go z odbowiedzialnosci za dbanie o rodzinę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
V, sytuacja taka nie bierze się z chwili na chwilę. Taki człek staje się takim pijusem leniuchem powoli, latami przyzwyczajony do braku obowiązków. Oczywiście jest złym jego postępowanie, ale skoro kobieta nic z tym nie robi to znaczy, że jej z tym wygodnie. Kase przynosi, nie marudzi, to ok, póki tzipka nie zaswędzi? Na początku, gdy dzieje się źle to trzeba reagować albo zmieniać życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam takie dysputy :classic_cool: i znowu kobieta jest winna ze facet pije!!! moher cie nie za mocno uciska panie on 30??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
tatuaże są fajne, ale nie na moim ciele. ;) V, jeśli w zdjęciu to Ty, to figurę masz fajną. Posądziłaś mnie o piwo, kanapę i brzuch to ustosunkowałem się do powyższego oszczerstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyjasniam że jak i jego pijanstwo nie zdarza sie z dnia na dzien tak kobiety pomysł na romans nie rodzi sie w szczesliwym zwiazku w którym facet jest facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie vee, nie zwalnia jak ludzie decydują się być ze sobą, to się na pewne rzeczy umawiają, że będą dbać o siebie, starać się i nie będą sypiać z innymi proste a jak zaczyna się sypać, któreś zaczyna zawalać sprawę, to trzeba rotować, a już nie ma co ratować - bo tu się zgadzam, że jedno choćby na rzęsach stanęło, nie uradzi - to trzeba sobie grzecznie za współpracę podziękować i pójść w swoją stronę i nie walcie mi tutaj komentarzami o wspólnych kredytach itp, bo to guzik prawda dorosłość zobowiązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ostatni wywod powalil mnie na kolana.. pseudo inteligentny osiol bedzie mi moraly prawic :D a idz czleku bo bredzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 30 prawdziwy tatuaże są fajne, ale nie na moim ciele. V, jeśli w zdjęciu to Ty, to figurę masz fajną. Posądziłaś mnie o piwo, kanapę i brzuch to ustosunkowałem się do powyższego oszczerstwa wiec wyjasnij mi skad oceny wobec kobiet tu piszacych? chcesz je umorlanic czy cie boli że sam doswiadczyłes przyprawienia rogów?:P Mnie do głowy nie przyszło nikogo obrzucać błotem choc sama jestem przeciwniczką romansów w pracy z podwładnym tym bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×