Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

od poniedziałku idę na urlop. znowu sama. i moze wtedy gdzies sie pokrece. szalona babka ze mnie, ale czas juz cos zmienic. poki syn był mały, to nie dopuszczałam do siebie takiej mysli, a teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jestem głupia, staroświecka - co uzasadniałby ewentualnie mój podeszły już wiek- ale zdrada jest dla mnie niefajna, taka nie w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola a jak facet zacznie cie zdradzac z "tv i piwem" to bedzie bardziej w porzadku?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz...
"poki syn był mały, to nie dopuszczałam do siebie takiej mysli, a teraz ..." a teraz będziesz nadstawiać tzipkę, aż wary będą furczały :) tak trzymać :) Pełen szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez do tej pory tak myslałam.ale czuje ze sie starze powoli. boje sie samotnosci.chce troche pokorzystac z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz.. >> zazdroscisz? a tak serio nie zamierzam nadstawiac tyłka.chce normalnie zyc. uzlozyc sobie zycie na nowo. a ten skok w bok to był taki impuls, poczatek czegos nowego;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz...
kurestwa? Nie ma czego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LoLa987 ja bym tutaj raczej w jednym rzędzie nie stawiała piwa i tv z ciachem lola to jestes idealnym towarem do doświadczenia takich zachowań ;) skoro piwko koledzy i tv nie równa sie u ciebie z romansem to nie masz pojecia jak żyje taka kobieta ;) Dla mnie i jedno i drugie to zdrada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veee, no może ty masz rację...nie doświadczyłam, nie wiem;-) poza tym, brakuje mi ostatnio seksu, więc może mi się braki na osądy rzucają;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 41
Romans się uda, motylki w brzuchu ustaną, facet się znudzi lub Ty się znudzisz jemu i co dalej.... Ok. Następny skok w bok....ale... za którymś razem się nie uda i co wówczas? Ps. dziewczyny jakie penisy lubicie na wielkośc w cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 spotkalas tu juz kobiete,ktora zdradzila nie z zemsty czy w wyniku bezsilnosci na posuche w swoim zwiazku-lecz z nagiej,prostej ciekawosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 spotkalas tu juz kobiete,ktora zdradzila nie z zemsty czy w wyniku bezsilnosci na posuche w swoim zwiazku-lecz z nagiej,prostej ciekawosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veee, no może ty masz rację...nie doświadczyłam, nie wiem;-) poza tym, brakuje mi ostatnio seksu, więc może mi się braki na osądy rzucają;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddita moze i takie kobiety są ale ja nie znam takiej w otoczeniu ;) kobieta zakochuje sie i wierzy w miłosc jak lola a zycie wszystko potem weryfikuje. Doświadczenia nas zmieniają i nasze poglądy a te traumatyczne łamią nawet zasady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 no jeszcze nie znasz. :P a taki skok w bok wyposzczonej zony z kobieta to zdrada? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj veee, a kto powiedział, że ja w miłośc jakąś wielką wierzę??!! się na tej miłości przejechałam i wiara moja padła, leży i kwiczy;-) ja po prostu uważam, że jak się komuś coś przyrzeka, obiecuje itp, to się słowa danego nie łamie. Ot i tyle w temacie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
autorko na słowo nie wierzę w cuda, a zdajesz się takim promować. A że młodzian leci na starszą? to chyba desperacja z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj veee, a kto powiedział, że ja w miłośc jakąś wielką wierzę??!! się na tej miłości przejechałam i wiara moja padła, leży i kwiczy;-) ja po prostu uważam, że jak się komuś coś przyrzeka, obiecuje itp, to się słowa danego nie łamie. Ot i tyle w temacie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
autorko na słowo nie wierzę w cuda, a zdajesz się takim promować. A że młodzian leci na starszą? to chyba desperacja z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 30 prawdziwy a dlaczego desperacja? może lubi? może mu się takie kobiety 30+ podobają? ty nie mierz innych swoją miarką, bo to nieładnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
lola, ktoś ci juz wcześniej napisał... że kurestwa nie ma czego zazdrościć ;) Podpisuję się pod tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola bo według niektórych powinnas byc dziewicą jak bierzesz slub wtedy jestes ta wartosciowa :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×