Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

Gość nie Ty jedna
v34 Ty nioe nie nabijaj się ze mnie ;) a u Ciebie nie kończy sie na pisaniu z facetami :P wirtualnie idziesz na całość, ale w sensie "realnym" to chyba nie przyprawiłaś swojemu rogów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosna babo ty
sama mam 37 lat i uwierz mi nie jestes jedna jedyna atrakcyjna w tym wieku na tym swiecie. a co do kochania sie w mlodzszych od siebie o tyle lat to musze powiedziec ze to jest niesmaczne i tyle-. wielka mi zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Ty jedna v34 Ty nioe nie nabijaj się ze mnie a u Ciebie nie kończy sie na pisaniu z facetami wirtualnie idziesz na całość, ale w sensie "realnym" to chyba nie przyprawiłaś swojemu rogów nie nabijam się :) generalnie nie moge za bardzo pojkac co w takim 25 latku widzi kobieta przed 40tką ;) ale jak to sie mówi gdzie dwoje ma swoje racje to oboje mają rację :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mogę coś dodać w temacie...ja rozumiem, że taki młody facet może się podobać i że nawet seks może być całkiem, całkiem...ale co poza tym? pogadać? a o czym? on ma pewnie jeszcze w głowie imprezki etc... zaliczy dojrzałą babkę, odhaczy na jakiejś swojej pokręconej liście i tyle... albo jeszcze Ci problemów narabi...tym bardziej, że razem pracujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola ma racje i jeszcze romans w pracy?:O takie jakies mało dojrzałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola rozumiem, dobrze mowisz i zgadzam sie z tym w pelni tylko ze ja nie chce z nim rozmawiac... Mimo wszystko problemy, ktore opisalas skutecznie mnie powstrzymuja przed zrobieniem kroku naprzod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona...masz ochote na młodszego? wyhacz jakiegoś na necie zalicz nie mówiac mu nic o sobie i zniknij :classic_cool: przynajmniej oszczedzisz sobie problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja doskonale rozumiem, że tylko seksić się z nim chcesz;-) i niekoniecznie interesuje cię to, co chłopak ma w głowie:-) ale jak już masz ochotę na młodszego...to może poszukaj gdzieś poza pracą? po kiego diabła ci potem jakieś wzdychania, maślane ślepia albo głupie uśmieszki, bo zaliczył czy jakie plotki??? chyba nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, jesli takiego znajde ktory zawroci mi tak w glowie to oczywiscie ze wybiore tego spoza pracy. Jednak narazie pozwol mi powzdychac to mojego obiektu pracowniczego, ktory dzisiejszego ranka rozbiera mnie wzrokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to czym cie tak zachwycił?:classic_cool: tym wlepianiem gał czy moze ma bardziej oryginalne pomysły?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sljfijfd
ona to może skorzystaj ze swojej funkcji i przenieć go na wyższe stanowisko w innym dziale , nie będzie tyle plotek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz przy wypowiedzeniu :classic_cool: że przez to iż masz rozpieprzony dzien kiedy on sie pojawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up[ieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu :classic_cool: bedzie to miał czarno na białym :D:D opisz no tego gugusia :P straszniem ciekawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta kocha uszami i nosem :classic_cool: faceci dotykiem oi okiem ;) ech ta natura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko co ci sie w nim podoba :) o głosie juz wiemy ;) "radiowy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
To jest obrzydliwe. Gdybyś była wolna to ok, róbta co chceta, ale w tej sytuacji?. Żal tylko męża, który za niedługo będzie miał ogromne poroże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet, wlosy ciut dluzsze - takie ze moze je ulozyc np do tylu. Chyba lubuje sie w stylu Ojca Chrzestnego ;) Sniada karnacja, kilkudniowy zarost. Grama tluszczu nie znajdziesz na jego ciele, chodzi na silownie i dba o siebie, cialo niczym mlody bóg. Nie znam tylko zawartosci bokserek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: coś podobnego mam w domu :P tylko ze kaloryfer zastąpił bojlerek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×