Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

dlatego nie paliłam :classic_cool: a chcac wrócic do nałogu musze sie oddać :D:D:D kurde nie mam szczoteczki do zębów w pracy...nie mogę sie pozbyc tego samku!!!😭 co mnie podkusiło ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobno palenie szkodzi zdrowiu. I co teraz? Łyso lekarzom :P Dziewczyny, a może tak się wspólnie gdzieś na samcze łowy wypuścimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znam zycie trzeba by było organizowac weekendową wyprawe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co? przecież będziemy te papierosy dostawać w zamian za oddawanie się;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to weekendowa wyprawa najlepsza :) 2 dni balangi wypadu na twarde cygara. jak nie wyjdzie to w domu zawsze jakaś cienka faja jest, więc się nie ma co martwić, a chciała bym już ujrzeć przepiękne poroże u mojego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LoLa987 po co? przecież będziemy te papierosy dostawać w zamian za oddawanie się tani weekend :classic_cool: stopem tez mam pojechac za seks?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie seks to równie cięzka praca 😴 udowodniono że sie przy nim zuzywa tyle kalorii co przy przerzucaniu 4 ton węgla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość mnie zżera
A ashyka 37 milczy. Zostawi nas na weekend bez szczegółów namiętnego spotkania zakończonego papieroskiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, to ja mam propozycje. Za młodu chodziła za mną chcica na dziewczynkę :) Ja mam własny transport, busa firmy wezmę :) Chętnie w zamian za seks Was powożę, fajki kombinować będziemy w galerii, tam tez jakieś ciuchy se załatwimy (tak samo jak marlboro) :) Ona, weź ze sobą depilator, będziesz golić wąsa przed otwarciem paszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy bym chciała macać górnika...ale co tam;-) różne ludzie rzeczy lubią robić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toż to ...
... podszyw firmki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez chwile tak ale potem sie zorientowałam że to jakis trollik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz? To tak jak i u mnie. Trzeba mieć cały czas oczy dookoła głowy. Ale powiem Ci, że jest coś w tym i zabawnego, bez podszywa nie było by takiej beki jak np z wiewiórek w starym próchnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoś znowu jakiś mnie prześladuje...dzieci się nudzą w domach chyba i to taka forma zabawy...no bo co innego?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, albo jak sobie wyobrażę, jak Ona leci trzymać kredens to do tej pory mam banana na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babiniec
a mi się wydaje, że jakaś stara felka wymyśliła sobie tą historię oraz swoje koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnzotwocka Witaj, własnie jak ? On mi mówi komplementy, ale czy to coś znaczy. Jakiś czas temu zorganizował dość dużą imprezę na której było pełno jego kolegów zaraz po niej powiedział wprost "pozostawiała Pani po sobie bardzo dobre wrażenie podczas imprezy" wtedy nie pracowałam u niego byłam zatrudniona do pomocy przy posiłkach wiec bawiłam tych gości jak mogłam na co dzień jestem pracownikiem księgowości. Dlatego nie mogę sobie pozwolić na nic więcej on jest szefem ja jego księgową ale co mi chodzi po głowie to tylko ja jedna wiem dziś przyszedł na chwile do mojego pokoju a ja nawet zauważyłam że ma rozpięty guzik pod szyją kiedyś tego nie zauważałam.Wczoraj powiedział niech pani zje te ciasta jest Pani taka szczuplutka ale tu chyba nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×