Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

ie wiem czy trafiłam na dobre forum, ale mam straszny problem. kolego w pracy (dużo starszy) wyraźnie mnie podrywa. nie powiem o podoba mi się to i to bardzo. mam męża i dziecko i straszną ochotę na niezobowiązujacy romans. czy ze mna jest cos nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamania Mąż już nie zwraca uwagi, seks tylko od tyłu bez większego uniesienia, brak wspólnych tematów, rutyna dnia codziennego. Jeśli tak jest ? Każda kobieta lubi być adorowana gdy słyszymy miły komplement mamy powód by zrobić coś co doda nam jeszcze więcej uroku. Kolega z pracy dodaje Ci skrzydeł które dawno szara rzeczywistość Ci podcięła, ale nie zmarnuj tego korzystaj z życia pod warunkiem, że się nie zakochasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale tu cisza dzisiaj:P "Ciacha" już spowszedniały Wam czy co ?? Mój się nie odzywa i trochę mi przykro :( Wariancja - samo życie ;) też tak mam niestety :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość mnie zżera
ashyka 37, jak Ci się udał wypadzik ze znajomymi do knajpki i niedzielne spotkanie z młodym. No i przede wszystkim czy nie spadło zauroczenie nowym obiektem westchnień po tym spotkaniu. W dalszym ciągu w oczach iskry, głos który doprowadza do orgazmu, dłonie i ramiona, w których miałaś nadzieję, że odpłyniesz. Może odkrywasz nowe obszary fascynacji. Jak sytuacja w domu. Olimpiada się skończyła mąż pewnie zszedł z kanapy i odstawił piwo. W dalszym ciągu nie interesuje się Tobą i Twoimi wyjściami a to do knajpki ze znajomymi, a to niby po zakupy i kina z koleżanką. Zero podejrzliwości? Czy masz plan działania w przypadku kiedy mąż się dowie o wszystkim? LoLa987, v34, nie ty jedyna, firmka38 a Wy jesteście zadowolone z weekendu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość mnie zżera
nie ty jedyna, chyba coś nie bardzo. Jakaś taka lakoniczna odpowiedź. Generalnie - generalnie to się można piwa napić, jak miawiał klasyk kabaretu. Lola a jak dla Ciebie minął weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość mnie zżera
Ashyka, czyżby stało się coś niepokojącego, że milczysz. Może to tylko nadmiar obowiązków w pracy nie pozwala na przekazanie informacji o pięknie zapowiadającym się związku. Mam nadzieję, że nowa znajomość przetrwa tyle ile będziesz chciała. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość mnie zżera
Witaj Lola. Trochę nachalnie dopytuję o losy Ashyki, której losy absorbowały wielu przez ostatnie dwa tygodnie stało się. Wprawdzie Jej historia zakończyła się tak jak obawiała się, że tak się może zakończyć i nie potrzebuje więcej opinii innych na ten temat. Poza tym teraz brakuje tu ciekawych rozmów między Tobą, Ashyką, Nie tą jedyną, v34 i paroma innymi osobami. Brakuje również podszywów, którzy wkraczają wtedy kiedy coś ciekawego się dzieje. Pozdrawiam ciepło. Miłego dnia Tobie i innym tu zaglądającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wzajemnie, miłego;-) spoko, jak się tutaj znajdziemy w tym samym czasie, to może dyskusja znowu rozgorzeje;-) co do ashyki, to raczej obstawiam że urlopuje, niż że ją jakieś mało ciekawe zawirowania dopadły po przygodzie z ciachem;-) vee też ostatnio nie widziałam...ale spoko, znajdziemy się;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorningDetox30
niesmialo podlaczam sie:P zauroczona kolega z pracy...w sumie mlodym szczylem ;) nie wiedzialam, ze nawet kiedykolwiek spojrze jeszcze na takiego mlodzika pff:D oczywiscie bla bla, mam meza i rodzine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona żona
BANDA DARMOWYCH DZIWEK! RZYGAĆ SIĘ CHCE, JAK CZYTAM TE HISTORYJKI ŻYWCEM WYCIĘTE Z HARLEQUINA! GDZIE WASZA UCZCIWOŚĆ? DLACZEGO PRZED ZDRADĄ SWOJEGO PARTNERA/MĘŻA PO PROSTU NIE POWIECIE MU, ŻE WASZ ZWIĄZEK JEST BEE I SZUKACIE NOWYCH WYZWAŃ? NIE ZMIENICIE FAKTU, ŻE JESTEŚCIE PO PROSTU ŻAŁOSNYMI DZIWKAMI (Z TĄ ŁATKĄ ZOSTANIECIE ZAMKNIĘTE W TRUMNACH). TO SAMO SIĘ TYCZY MĘŻCZYZN, KTÓRZY IDĄ DO ŁÓŻKA Z MĘŻATKAMI. ZWYKLI KURWIARZE I ŚMIECIE SPOŁECZNE! W ARABII ZA WASZE CZYNY LĄDUJECIE POD STOSEM KAMIENI! ZWYKLI TCHÓRZE! EGOISTYCZNE POMIOTY! HEDONIŚCI! BRAK SŁÓW, KTÓRE MOGŁYBY SCHARAKTERYZOWAĆ WASZE BRUDNE, ZEPSUTE CIAŁA! TO CO DAJESZ, WRACA DO CIEBIE Z NAWIĄZKĄ. NIE LUBIĘ NIKOMU ŹLE ŻYCZYĆ, ALE TAKIM OSOBOM, BEZ KRĘPACJI I SKRUPUŁÓW ŻYCZĘ NAJGORSZYCH, ŚMIERTELNYCH CHORÓB WENERYCZNYCH ORAZ ZNISZCZENIA ŻYCIA UCZUCIOWEGO, JAK I ZAWODOWEGO. DO KOŃCA SWYCH DNI POZOSTANIECIE WRAKAMI, OTOCZONYMI ZGLISZCZAMI, KTÓRE POZOSTAWIŁYŚCIE W SWOIM ŻYCIU NISZCZĄC RODZINĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorningDetox30
zadowolona zona - TWOJ MAZ TO PRAWDZIWY SZCZESCIARZ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość mnie zżera
Zadowolona żono - dlaczego jesteś na tym forum? Czego tu szukasz? Czy aby na pewno w Twoim związku jest wszystko w porządku. Ciekawe co Twój mąż sądzi o Waszym pożyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona żona
@Ciekawość mnie zżera pilnuj swojego ogródka ;) U mnie mnie i Mojego męża wszystko w najlepszym porządku. W końcu rodzina to nie zabawka dla gówniarzy, którzy nie dorośli do tego, by stworzyć coś tak odpowiedzialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski :) Ja ostatnie dni (wieczony bardziej) zainwestowałam w męża ;) Opłaciło się nawet, nie myślałam o ciachu ;) To, że go nie oglądam bardzo ułatwia sprawę ;) Ale swoją drogą jestem ciekawa co tam u ashyki PP Zadowolana żono - prędzej czy później jak nie TY to mąż zderzycie się z taką sytuacją :) może Twój mąż walczy teraz sam ze swoimi pragnieniami, a Ty żyjesz tylko w niewiedzy moja droga :) pamiętaj wtedy o tym co teraz pisałaś i życzeniach chorób itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona żona
@nie ty jedna, rozumiem, że mierzysz wszystkich swoją miarką? Oboje z mężem jesteśmy osobami głęboko wierzącymi i nie w głowach nam takie rzeczy. Nie znasz nas, więc uważam, że nie ma sensu gdbybać o tym, co będzie, tak więc pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajka z majonezem
hej , przyłączyc się pragne , całości jeszcze nie przeczytałam , ale w temacie jestem i ciacho mi się marzy ..... obecny jest nie obecny i niestety nie sprawdza się zupełnie od lat kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężuś pracowity
jajka z majonezem, najpierw się rozejdź z obecnym, potem sobie rób, co uważasz. Wedle mnie możesz się nawet trzepać z końmi w stajni, jak masz braki. Przede wszystkim uczciwość, a nie egoizm i zakłamanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajka z majonezem
mężuś jak żeś taki pracowity to zasuwaj a nie moralizuj , po moralitety do kościoła i jak taki uczciwy to co na forum erotycznym robisz ? - sobie dobrze chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężuś pracowity
jajka z majonezem, jesteś zepsuta, do szpiku. To twój problem, bo kiedy staniesz przed obliczem Pana, będzie już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajka z majonezem
mh.. mężuś - jakiego pana... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzekutor tanich dziwek
Jajo, twojego pana dziwko spod marketu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak myślicie
co się stało. v34, Lola, nie ty jedyna jako aktywne kibicki co sądzicie o milczeniu ashyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teżjestem ciekawa co się stało ? W sumie dostała to co chciała i pewnie dalej korzysta ;) zresztą po co ma tu zaglądać ... same ideały się ostatnio udzielają np.zadowolona żona, mężuś pracowity. Tylko mnie ciekawi jak tacy "moralni bez skazy" to co robią na erotycznym świętoszki :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×