Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

lola taka dyskusja miałaby sens jakbys była w zwiazku ;) zostan samotną matką z dwójką dzieci wtedy bedziesz miała swój światopogląd w szerokim poważaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashyka 37 Ten ostatni wywod powalil mnie na kolana.. pseudo inteligentny osiol bedzie mi moraly prawic a idz czleku bo bredzisz! To było do mnie???!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veee, ale ja mam córkę, więc niejako coś tam w temacie jednak wiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola oczywiscie ze nie :) do pana on 30, ktory stwierdzil ze maz kanapowy to wina zony a nie samego meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
firmka Skąd wiem? Bo też żyję, też mam żonę, też mam dzieci i wiem, że jeśli z początku się nic nie zrobi, to później bokiem wyjdzie. Lola, masz rację :) Nie ma sytuacji bez wyjścia. Autorko, umniejszasz mojej inteligencji. Nie znasz mnie więc tak nie mów. Ocena zachowania. Zdrada, dalej zwana kuteestwem, skokiem w bok itp. U osób decydujących się wpierw "zasmakować zakazanego" czytaj zdrady, występuje równanie się do tej gorszej osoby. On mnie tak traktuję to ja jego. Mnie wpajano by być lepszym. Skoro on/a Tobie źle, to go zostaw i bądź lepszym i nie krzywdź przy okazji wszystkich wokół. A tu po części krzywdzone są dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
autorko, przytocz mi zdanie, w którym stwierdzam, że kanapowiec to jest wina tylko żony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola i uwazasz ze jak sie ma dwoje to mozna rzucic wszystko i zwyczajnie odejsc zostawiajac dom dla pana z kanapy?:classic_cool: toś niezmiernie szlachetna ;) ale pomnika ci za to nikt nie wystawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapki na oczach, moher uciskajacy przysadke, juz dziekuje za wszelka polemike z toba. Zegnaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego zostawiając mu dom??!! ok, ok! nie mam doświadczenia, to nie wiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wpajano by być lepszym. Skoro on/a Tobie źle, to go zostaw i bądź lepszym i nie krzywdź przy okazji wszystkich wokół. A tu po części krzywdzone są dzieci. stwierdzam że temat przestał byc tematem ;) i wchodzenie w takie dyskusje z "lepszymi" jest dla mnie bez sensu ;) znikam stad 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] LoLa987 a dlaczego zostawiając mu dom??!! ok, ok! nie mam doświadczenia, to nie wiem no skoro honorowa jestes to chyba jestes i samowystarczalna ;) pakujesz walizke i zostawiasz zgreda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veee, daj znać, gdzie będziesz, bo mnie się tam fajnie z tobą gada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem, że to są takie chwile, kiedy ja się cieszę, że męża nie posiadam...bo bym go chyba udusiła...z tego honoru np;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz lola bo w przeciwienstwie do ciebie ja honor mam ;) i dla mnie takie odejscie wiaze sie z pakowaniem walizki i zamknieciem za sobą drzwi niewiele kobiet na to stać ;) a w przeciwienstwie do ciebie nie mam nawet odwagi komukolwiek tu mówic jakie rozwiazania są dojrzałe a jakie nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
tak, tak. Argumentów brak, to walizki w dłonie i zmykamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on30 ja nie mam potrzeby cie przekonywac do mojego myslenia :) to oznaka dojrzałosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on 30 a zapytam co spełniony facet wiodący przykładne małżeńskie zycie robi an takl brudnym dziale jak erotyka?:P nie dostaniesz rozgrzeszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
Autorko na moją prośbę o przytoczenie, że stwierdziłem, że kanapowiec to wina żony dostałem: ashyka 37 Klapki na oczach, moher uciskajacy przysadke, juz dziekuje za wszelka polemike z toba. Zegnaj. Gratulować :) po krótkim namyśle, chyba jednak faktycznie nie ma czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
V, tematyka jak każda inna. Rozgrzeszenie? Przed kim? I z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 widzisz lola bo w przeciwienstwie do ciebie ja honor mam i dla mnie takie odejscie wiaze sie z pakowaniem walizki i zamknieciem za sobą drzwi niewiele kobiet na to stać a w przeciwienstwie do ciebie nie mam nawet odwagi komukolwiek tu mówic jakie rozwiazania są dojrzałe a jakie nie i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie on. co Ty tu robisz? przykładny mąż i ojciec??? a ja starałam sie uratowac swoje malzenstwo. niestety sama tego nie podzwignę, bo on tez tego musi chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
firmka. Co ja tutaj robię? Czytam, piszę, czasem kogoś pouczę :P. Erotyka to nie tylko seks. Tego mi nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ile jest ciekawszych rzeczy niż śleczenie przy kompie??? ciekawe co zona na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne wie ze facet na erotycznym kafe siedzi :classic_cool: i mu błogosławi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ona tez 37
Ja tu pisałam trochę od 2 strony.... Taki jeden z siłowni mnie kręcił do białości.... Problem w tym ze przestał:O Zaczyna mi zupełnie obojętnieć, a szkoda bo znajomość się rozkręca... nie wiem co jest nie tak, bo ani nie zbrzydł, ani nie stracil przy bliższym poznaniu - jakoś tak po prostu przestał wywoływać u mnie stany przedorgazmowe... szkoda :( Może to jeszcze wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
V, żona wie :) nie ukrywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 30 prawdziwy
firmka. Być może i po, nie ma pewności. Może kobieta bije się z myślami ;) Może i faktycznie już się puściła. Jej sprawa :) Ale, inna kobieta poszanuje siebie i zanim nadstawi to zrobi wpierw porządek we własnym życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co ja tutaj robię? Czytam, piszę, czasem kogoś pouczę" przepraszam, bo ani nie jestes moim ojcem ani nie mam 15 lat, zeby ktos mnie pouczał, co mam robic z kim itd. radzę, zajmij sie zoną i dziećmi. okaz im troche miłosci.a nie udzielasz sie na kafe-portalu dla KOBIET!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×