Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ironialosu

Najlepsze powiekszanie ust w Poznaniu

Polecane posty

usta najlepiej powiększać u sprawdzonego chirurga plastycznego- nie znam dr Licheja i dużo błądziłam z powiększonymi ustami cała skłuta igłami na 3 miesiące i krzywymi kacikami ust. Nie jestem nowicjuszką. Mam dość tych lekarzy, co skonczą kurs i wydaje im się, ze potrafią powiekszać usta. sama na siebie byłam zła. Trafiłam na dr Adama Kruka i od paru sezonów mam bardzo ładne naturalne usta.Kwas hialuronowy jest dobrej firmy i ostatnie powiekszenie mi trzymała 2,5 roku. az nieprawdopodobnie. Jest jeszcze kilku innnych chirurgów plastycznych- dr Dydymski, dr Kubasik, dr Skupin-ale ja poprzestałam na dr Kruku i jestem zadowolona. polecam gorąco bez zadnej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ProEstetica w Poznaniu przy ul. Sianowskiej - tylko nie pamiętam numeru :) Ogólnie jestem zadowolona, bo zaoferowali niewysoką cenę i bardzo kompleksową obsługę. Ten kto był, to wie o czym mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym się bała tam iść - byłam na ich stronie - wszystko ładnie pięknie, ale żadnych zdjęć przed i po.. no może jest jedno - ale widać że to photoshop... możesz przesłać swoje po zabiegu? Nie chce wyglądać jak kaczuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale opinie innych klientek też mają jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu jest wiele świetnych specjalistów. Natomiast bez względu na to, do kogo pójdziecie warto przeczytać nasz wpis na blogu - Tanie usta (http://www.biogenica.pl/news,pl,254,Tanie-usta-.html) . Zachęcam również do poczytania innych wpisów dzięki którym będzie nie tylko bardziej oczytane jeżeli chodzi o usta, ale także lepiej zrozumiecie się z lekarzem i napewno będziecie zadowolone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicccc
Ze swoich doświadczeń z różnymi gabinetami to najlepiej wspominam wizyty w Renovital. Fachowo, rzetelnie, z pełną informacją o tym jak będzie wyglądał zabieg i jakich efektów się spodziewać. Nie obiecują jakiś gruszek na wierzbie, tylko uczciwie informują klientkę jaki będzie skutek zabiegu. Firma ma swoją stronę -renovital.pl, jest tutaj od razu cennik udostępniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu sie zdecydowałam, miesiac temu zrobiłam zabieg w Klinice Promienistej. Efekty zadowalające, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glonojad świetnie :) poobciagaj w burdelach będziesz miała jeszcze większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu nie znalazłam dobrego lekarza od ust, więc ja zawsze korzystam z usług dr Szczepańskiej kiedy jestem w mojej rodzinnej miejscowości - Mielcu. Tam pani doktor ma gabinet. Usta zawsze są bardzo równe i wyglądają naturalnie, więc bardzo polecam. Ja za każdym razem jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na glonojada/karpia to chyba najlepiej u jakiegoś weterynarza się robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Macieja Lichaja w Poznaniu. Zrobił mi blizny na twarzy. Jego medycyna estetyczna, to dla mnie jakiś żart. Choć do śmiechu mi wcale i w ogóle. Miałam jedynie drobne naczynka, by je zamknąć laserem - obecnie naczynka są nadal widoczne, plus ddodał mi blizny w bonusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJo

Ja mogę polecić Ojo Beauty Art w Poznaniu. Miałam powiększane usta kwasem Wyszło bardzo naturalnie tak jak chciałam. W usta poszło ok 7 ml. a reszta w bruzdy przy ustach i zołzy, także nic się nie zmarnowało. Naprawde polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vixen

7 ml?! Chyba coś Ci się pokręciło bo to by były totalne pontony. Zresztą nawet jak się robi spore usta, to nie powinno się więcej niż 1 ml ładować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojo

Tak, przepraszam! Miało być 0.7 ml. Zagalopowałam się 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baciak

jak powiększanie ust to polecam dR Osucha i jego klinike w Warszawie dr Osuch clinic. Powiększa tu usta metodą Lip Lift, efekt super naturalny https://drosuch.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu, który warto polecić, to zdecydowanie Aestetic Clinic dra Rosińskiego. Doktor robi oczywiście zabieg powiększania ust i robi to w bardzo efektowny sposób. Usta powiększone z wyczuciem, wiem z własnego doświadczenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×