Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

Taka jedna No serio, ja slyszalam wczesniej ze sa bardzo dobre. Ale trzeba byc bardzo konsekwentnym i cwiczyc jak tam jest rozpisane kazdego dnia. I sa koszmarnie trudne, ale krotkie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;-) traycyjnie chyba juz ja rano się melduję ;-)) a dziś mam dzień kefirowy ;-) a tak sobie postanowiłam nie wiem jak dam rade ale chodciaż w pracy te dwa posiłki ;-) a na kolacje mam ryż i brokuła ;-)) a wy jak tam czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ja póki co średnio zmobilizowana do walki staram się codziennie ćwiczyć a poza tym biegam z dziewczynkami do szkoły, wczoraj trzymałam się ładnie planu - zjadłam niedużo zdrowych rzeczy, dziś planuję podobnie, troszkę ćwiczę każdego dnia - jutro mam w planach poranne ważenie, więc zobaczymy trzymajcie się ciepło do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja waga jest do dupy, rano pokazała 91,9 a poszłam po poudniu do przychodni ( po jedzeniu, piciu, obiedzie ) i waga pokazała 91,6 czyli znakiem tego że na bank jest mniej niz 91 :P jutro pójde do przychodni sie zwarzyc na czczo:P ta moja waga non stop pokazuje cos innego a to 95, 94, 92 uja mozna dostac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-jedna33 mam taka małą przychodnie obok:) jestesmy tam zapisani cała rodziną :) jak chce iść do lekarza to ide i jestem zawsze przyjeta :) nawet bez zapisywania, kobietki sa miłe :) bardzo fajna przychodnia i bez problemu babeczka mi powiedziała że moge nawet codziennie przyjść się warzyc :P ale wiadomo to juz troche przesada wiec jak coś tam załatwiam to wskakuje na wage :P otwieram sobie drzwi włanczam wage i się warze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzs zwarzyłam sie w przychodni na czczo:) w ubraniach oczywiście poszukałam w domu miejsca gdzie waga pokaze tak samo rozebrałam sie i SZOK!!!!! 90,4kg:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi gratuluje!!! u mnie waga stoi ale to z mojej winy bo troszke sobie pofolgowalam:) ale to nic nadrobie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamaa1986 wygląda na to że mamy taki sam wzrost i wagę :P A jaki nosisz rozmiar ubrań z ta waga i tym wzrostem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi nie mam pojecia jaki mam rozmiar bo nie zwracam na to uwagi, kupuje na oko heh nie wygladam tragicznie ale mam dosc obfite biodra i nogi(uda) w ciazy poszlo mi w brzuch a po ciazy rozlalam sie wszedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie spadek 1 kg w dół. Waga co prawda leci bardzo powoli ale i wpadka się zdarzy :p. Teraz jestem z siebie bardzo dumna bo przetrwałam mój ciężki czas (na kilka dni przed okresem jestem non stop głodna i nie wychodziłabym w ogóle z lodówki). Jakoś sobie dałam radę :). Więc dietkujmy nadal. Ps. u mnie od początku diety spadło ok 6kg ale spodnie rozmiar mniejszy kupiłam (nie wiem czemu ale zawsze moja waga jest wysoka nawet jak nosiłam roz 40)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny sorki ale.. siła wyższa moje dziecko sie rozchorowało wiec nawet nie miałam kiedy wchodzic na forum... ale dziś już się melduję i dziś mam dzień marchewkoqwy ;-) a tak sobie nałożyłam a co ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najważniejsze moja waga ruszyła co prawda troszkę ale to i tak sukces dla mnie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×