Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

Kawowa Dietkującaa no w końcu jesteś!!! Hanka taka sobie co tam u Was kobietki?? Ja dzis wparowałam na wage i co?????? 92,5kg noz kuwa uja idzie dostac :-/ Nooo dzis hulaj dusza piekła nie ma, starsza odprowadzona do przedszkola, byłam juz na rynku po papryke do sałatki:) zaraz czas sie zabrac za sprzatanie a potem błoga CISZA!!! W końcu sie pouczę:):):) Ja dzis na sniadanko chyba zjem papryke albo sałatke :-/ jakos nie mam checi na sniadanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi mi też waga stanęła... ale co tam nie poddaje się i dalej walcze ;-) w końcu zacznie też spadać ;-) nie poweim ze troszkę w weekend sobie podjadłam no ale ... casem też potrzeba jest .... a jak tam twoja cisza skończył pan trawę kosic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 u mnie juz tak ale kosi gdzies obok bo go słychac heh :P a o co chodzi z tym ze gdy jest okres waga jest inna? Co jakas woda sie zatrzyuje czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi tak przy okersie zawsze waga się zmienia jest wyższa więc najlepiej się zważyć po ..;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 łee to może bedzie po 91 heh :P w ogóle to jakos długo mam ten okre:-/ zawsze był 3/4 dni a teraz juz 7my dzien :-/ nie wiem czy to tak po ciąży czy po tych tabletkach co teraz biore ale kurwicy mozna dostac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale mi teskno za ta moja starsza córa :( miejsca sobie nie moge znaleźć, nic mi sie nie chce :-/ posprzątałam, pranie wstawiłam i jakiegos lenia złapałam:-/ cały czas mysle czy juz po nia nie iść :P miałam sie znaków uczyc ale jakoś zebrac się nie moge :( śniadanie troszke sałatki 2sniadanie pół gjejpfruta obiad piers na parze z kalafiorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sob waga pokazała o 0,3 więcej no ale cóż.... mówi się trudno i żyje się dalej :P w niedzielę byłam u teściowej więc wiadomo jakiś obiadek lepszejszy. No ale dziś jestem już grzeczna. Mój mały też do dziś do przedszkola (II grupa) tylko że ja to sobie odpoczywam jak go nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolettass no to podziwiam bo ja sobie non stop zajecia szukałam bo ciagle myslałam, miałam sie uczyc ale jakoś nie dałam rady z tych mysli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;-) kolejny radosny dzień z dietką ;-)) u mnie tradycyjnie kanapeczka :-) a co tam u was ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi a widzisz waga sama spada jak się pilnujemy to spada ;) super cieszę się z tobą ;-) u mnie narazie stoi ;( .... poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dziś troszkę sobie pofolgowałam ale już mam zamiar trzymać się postanowień i do wieczorka nie jeść za dużo , na szczęście śniadanko to podstawowy posiłek więc może być obfitszy :) mam dziś dużo biegania więc przynajmniej co nieco spalę - umówiłam się z kosmetyczką na hennę i pazurki , muszę wskoczyć do solarium a poza tym zaczęła się szkoła a moje dziewczyny w wieku szkolnym więc same rozumiecie - poza tym jedna ma problemy trzeba załatwić zajęcia logopedyczne ale myślę że wszystko dziś dogram :) miłego dnia - myślę że jeszcze zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 no dzis mam 7my dzien okresu to moze po juz całkiem spadnie na jakies 91:P:P:P w ogóle to jakos długo mam ten okres :-/ nigdy tyle czasu nie miałam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawowa Dietkującaa ehhh cos Ty robiła tyle czasu, gdzies Ty była?:P mam nadzieje że nie poddasz sie teraz:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle dziś ustawiłam budzik na 6:50 obudziłam sie chciałam przestawic na 7:00 heh i nie wiem jak to sie stało, otwieram oczy a tu 7:38:D dostałam takiego pawera że ho ho i odziwo już po 8mej byłam w drodze do przedszkola heh ale budzenie i ubieranie było w miare expresowe heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi tylko albo aż 4,5 kg to i tak nie zły wynik ;-)) ja tak myslę tym bardziej że juz poniżej 100 jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sniadanie dzis pojadlam 2 kromki ciemnego pieczywa z serkiem wiejskim:) A na obiad beda 2 bialka jajek ze szczypiorkiem plus salatka z ogorkow i pomidorow z jogurtem naturalnym:) Ja tez sie strasznie denerwowalam jak mi waga nie spadala, tak to juz jest ze jak sie staramy to chcemy widziec efekty:P Kiwi widze ze Ty juz kolo 11 kg schudlas ho ho:) Dla mnie to bajka:) W ogole musze sie pochwalic, ze duzo osob mi mowi ze wygladam duzo szczuplej ahhh coz za piekne uczucie:) A Wy kobietki tez slyszycie takie mile pochwaly od otoczenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kammm123 kochana mi ubyło po porodzie łacznie z wodami dzieckiem i odchudzaniem 21kg:P:P:P wiec jest mnie duzo mniej :P 10 poleciało, 10 sama schudłam wiec ciesze sie strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super:) Aby tak dalej! Ja po porodzie tez stracilam z dyche i wazylam 72, a pozniej w krotkim czasie dobilam do 82;/ masakra. teraz jest 75, zrzuce jeszcze z dyche i juz bede wygladac dosc dobrze, no ale chcialabym zejsc ponizej 60 - takie moje ciche marzenie:P Moze sie uda, jak narazie cwicze i trzymam dietke, nie poddaje sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównym założeniem diety jest ograniczenie kalori do 1000 dziennie, jednakże uważam że to zbyt drastyczne dlatego uważam że 1200 to takie fajne minimum. (według Adriana) śniadanie 250 kcal II śniadanie 150kcal obiad 350kcal podwieczorek 150 kcal kolacja 100kcal Drugim punktem jest picie octu jabłkowego . 2 łyżeczki na szklankę wody -na czczo -przed obiadem -przed kolacją Produkty główne: chleb chrupki razowy Pomidory białko jajka szynka drobiowa Drób ziemniak ryż kasza surówki niegazowana woda ananas grejpfrut maślanka kefir soki bez cukru, soki warzywne zielone warzywa ZAKAZANE: alkohol, cukier, sól, tłuste potrawy, smażone, gazowane słodzone napoje. Także jeśli ktoś ma ochotę to ZACZYNAMY Przykładowe Menu na tydzień : 1 dzień Śniadanie 2 kromki chleba chrupkiego Koncentrat pomidorowy Ogórek, pomidor Maślanka, kefir II Sniadanie Sok pomarańczowy Obiad pierś ryż surówka z kapusty pekińskiej Podwieczorek kisiel Kolacja ananas , grejpfrut 2 dzień Śniadanie 2 kromki pieczywa chrupkiego Chudy twaróg Rzodkiewka Mleko Jajko II sniadanie Banan Obiad Ryba Warzywa na parze Ziemniaki Maślanka Burak Podwieczorek Sałatka owocowa Kolacja Pomidor, ogórek kiszony, cebula 3 dzień Śniadanie 2 kromki chleba chrupkiego Koncentrat Makrela Cebulka Kefir II Śniadanie Kiwi, sok pomarańczowy Obiad Udko z kurczaka Kasza Sałata lodowa Kalafior Maślanka Podwieczorek Kisiel, jabłko Kolacja Ananas, grejpfrut 4 dzień Śniadanie 2 kromki pieczywa chrupkiego Koncentrat Szynka drobiowa Sałata Pomidor Zielona herbata II sniadanie Sok marchwiowy Obiad Pierś Kasza Cukinia z cebulą Maślanka Podwieczorek Sok pomarańczowy Kolacja Kiwi, ananas 5 dzień Śniadanie 2 kromki chleba chrupkiego Koncentrat Cebulka Jajko Zielona herbata II śniadanie Kiwi, ananas Obiad Ziemniaki w mundurkach Ryba Kiszona kapusta z marchewką Podwieczorek Sałatka owocowa Kolacja Pomidor, ogórek kiszony, cebula 6 dzień Śniadanie 2 kromki chleba chrupkiego Koncentrat Szynka Sałata Ogórek Rzodkiewka II śniadanie Sok marchwiowy Obiad Kasza Pierś Pomidor Maślanka Podwieczorek Jogurt naturalny Kolacja Grejpfrut, ananas 7 dzień Śniadanie 2 kromki chleba chrupkiego Koncentrat Szynka Sałata Mleko II Śniadanie Sok pomidorowy Twarożek z rzodkiewką Obiad Ryż Udko Groszek z marchewką Podwieczorek Sałatka owocowa Kolacja Pomidor , ogórek kiszony, cebula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1200 to tez niewiele. ja schudłam po ciazy z 80 do 62kg. nadal walcze i chce dojsc do 55kg. obliczcie swoje PPM- sa kalkulator w google. nie powinno sie jesc mniej niz obliczy kalk., gdyzsa to kalorie ktore potrzebuje organizm by żyć!!! chyba ze chcecie potem jojo i inne problemy- kompulsy. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziwczyny ja dzis z zsmaego rana no i pierwsza?! ;-)) właśnie jem śniadanko pyszną ziarnistą bułeczkę z serkiem i szyneczką do tego kawałek papryczki mm... miłego dnia ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi Mam 160 cm wzrostu wiec te dodatkowe kilogramy niezbyt u mnie wygladaja:P Teraz juz jest duzo lepiej bo z brzucha duzo mi spadlo to juz przy tych 75kg nie wygladam az tak tragicznie;p W ogole po tej aerobicznej 6 weidera przez 1,5 tygodnia zeszlo mi 5 cm z brzucha i 4 cm z bioder szok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×