Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

Mi też spodnie z tyłka spadają, a jak się zobaczyłam w sklepowym lustrze bokiem to stwierdziłam, że nigdy więcej już tych konretnie spodni nie założę bo widać to bardzo, że nogawki są luźne. W oryginale były to spodnie obcisłe :) Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Wybaczcie że tak amło zagladam, ale nie mam teraz zbyt duzo czasu:) mąż w domu bo noge złamał w piatek załozyli gips na 6tyg a on gupol dzis gips rozerwał bo go wnerwiało ehhh ale swoja droga dziwne bo złamał dwa palce a gips do kolana a palce wcale nie zakryte heh W poniedziałek byłam na bilansie i szczepieniach z moimi pociechami:) starsza nawet metra jeszcze nie ma ehhh 98cm i 14kg, młodsza przybiera szczepienia miała, płakała strasznie ale dobrze zniosła bo żadnej gorączki nie miała ani nic Ja mam troszke spraw do załatwiania, byłam u optyka, czekam na okularki:P w czwartek powinny byc, Własnie rozpoczynam prawo jazdy, ciekawe jak to bedzie :):):) Dietka idzie mi dalej, waga juz tak szybko nie leci, ale jakos idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny a ja dzionek zaczynam od pożywnego śniadanka kanapeczka z ciemnego pieczywa z szyneczką i ogóreczeke z rzodkiewką ;-) kiwi to teraz masz męża na dłużej w domu ;-)) a z prawojazdami to super dasz radę napewno ci się przydadzą ja też dałam ;) jakieś 5 lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi a ile starsza miała cm jak miała 2latka? bo mnie ciekawi jak to u mnie będzie, moja też za wysoka nie jest, taka przeciętna teraz może ma z 82cm, zastanawiam się czy dociągnie na 2l chociaż do 85cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny co z wami?! jakoś tu pusto ?!;( ja właśnie śniadanko jem i co nikt mi nie potowarzyszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę :D niedługo się zbieram na spacer ;) aha i muszę się wam powiedzieć, że dojrzeliśmy do decyzji o drugim dziecku i będziemy działać od kwietnia :D już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna no to super ;-) mój mąż też mi złożył taką propozycję żeby w przyszłym roku sie postarać ;-) o ... ;-) może tym razem córeczke ;-)) to miłego spacerku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja tez chce drugiego dzidziusia:)))))))) Dzisiaj mam skromne śniadanko az pomidorka zjadlam heh, na obiad planuje jajecznice z pomidorem i brokuly. Moja waga zeszła do 90kg:D jeszcze troche i osemka z przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna ;-) ha ha ;-)) a potem jak to z maleństwem na nowo ;-)) u mnie po takiej przerwie ;-)) no zobaczymy na razie .... nie wiem... co będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , jadłam jadłam i tak jakoś mi zbrzydło ;) a potem mama przyjechała.. no nie przytyłam wiele, ale jak sobie pomyślę, że mam to znowu jeść to brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) stopka poprawiona, myślałam, że będzie przez te kilka dni dużo gorzej kiedy mama przyjechała, a tu proszę takie zaskoczenie, w dodatku mam 1 dzień okresu, więc ta waga też może być lekko inna. Mile się zaskoczyłam :) a co tam u was dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;-) a ja własnie kawka bo to z rana musi być a potem zaraz śniadanko ;-)) dziś muslli z jogurtem naturalnym ;-) taka jedna no to super że waga cię zaskoczyła a mogę Zapytać jeszcze o tą twoją dietkę co ty tam kupiłaś i ile to kosztowało ... i czy dużo tego jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czecs dziewczynki!! widze ze coraz nas tu mniej:( a szkoda ja mam miesko na obiad gotowane oczywiscie i salate pogoda barowa wiec zamiast drogiego spacerku poruszam sie w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak ;( mało tu nas ;( ale co tam damy radę my jesteśmy ;-)) a ja juz zaraz lecę do domku no i weekend mamy a przez weekend ja tu nie zaglądam tak czesto bo rodzinka ;-)) jest wtedy i nie mam czasu tak ... wiec jak co to poniedziałku trzymcie się pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję dziewczyny :) zarówno spadku wagi jak i podejmowanych decyzji ;) U mnie jutro ważenie zobaczymy jak będzie bo i trochę grzechów było :p Pozdrawiam ps pomimo tego że nie zawsze piszę to czytam was na bieżąco ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nyu-Chan
Wzrost malucha naprawdę nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o wzrost jaki osiągnie. Ja się zawsze przyrównywałam do kuzyna, który był zawsze wyższy ode mnie a teraz to ja mam prawie 180 cm a on jest niższy. Do pewnego wieku byłam raczej średnia, dopiero potem jakoś w wieku 12 lat zaczęłam rosnąć bardzo szybko. No i rosłam długo a mój kuzyn "zatrzymał się" ze swoim wzrostem w wieku gdzieś 17 lat. Ja rosłam dłużej. Tak więc i z malucha może wyrosnąć dryblaska jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Jej wcale nie mam czasu:( w domu jestem gosciem a mowa aby tutaj zagladac:( wczoraj dotarłam doiero przed 23 do domu bo miałam jeszcze od 20 lekarza na prawko a potem teorie :-/ jestem zła bo okulary mi nadal nie doszły:-/ wczoraj byłam jeszcze tez w poudnie u optyka w sprawie operacji potem po okulary które miały byc w czwartek jest sobota a ich nie ma :-/ ehhh Dietki dalej sie 3mam, mam obecnie okres wiec nie wiem czy to ma jakis wpływ ale waga non stop ta sama :-/nic sie nie rusza:( zaczełam brac te tabsy ANTY i juz 5ty dzien jak narazie jest ok:) tylko nogi mam jakies spuchniete i obolałe takie wręcz ciężkie ale nie wiem czy to od wiecznego biegania czy od tabsow :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi u mnie tez waga stala dlugo w miejscu, ale teraz znow ładnie spada:) Mialam dzis pyszny obiad: makaron pelnoziarnisty, jogurt naturalny, ziola prowansalskie:) Przekonalam sie niedawno, że można jeść pysznie i chudnać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziś cały dzien robie porządki:) mąz nie wyrobił i pojechał juz w delegacje na pare dni:) ufarbowałam włosy:) zrobiłam pranie. Na sniadanie zjadłam kalafior, potem grejfruta, a teraz jem sałatke ( sałata, pomidor, paprytka, ogórek). Starsza cora nie chciała taty puscic ryczała i ryczała i końca widać nie było. No zjem i uciekam szykować mała bo jutro do przedszkola to trzeba rzeczy naszykowac i td:) Mam nadzieje że potem starsza zasnie to sie poucze:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki - cały czas śledzę wasz topik i wstyd mi za siebie wyobraźcie sobie że przez całe wakacje nic nie schudłam - wcześniej tak ładnie mi poszło ponad 20 kg - dobiłam do wakacji i nie wiem jaka przyczyna ale straciłam motywację do odchudzania, nie mogę zupełnie się zmobilizować - jednak chcę wrócić do Was o ile znowu mnie przyjmiecie i nadal walczyć od siebie tak bardzo pragnę aby nowy rok szkolny zmobilizował mnie do dalszej pracy nad sobą dziś plan dietetyczny śniadanie owsianka z truskawkami z lidla, herbatka o smaku rabarbaru i truskawki, tabletki z chromem i magnez obiad pierś z kurczaka grillowana, brokułu gotowane, kilka czarnych oliwek i gnochii kolacja kanapka z pomidorem i kieliszek wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny a ja dzionek właśnie zaczynam od śniadanka tradycyjnie kanapka i ogóreczek niestety na wadze nic nie drgnie ale jestem przed okresem wię to pewnie dlatego... a gratuluje spadku kammm ;-) super! Kawowa cieszę się że do nas wracasz wiec witaj ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×