Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Ale ma zaburzenia odżywiania,a to też hooyowo :classic_cool: Ja mam częste bóle całego działa,kości,mięśni,oczu,głowy,nóg,kciuków,szyi no koorva wszystkiego:classic_cool: dlatego powoli przestaję zwracać na to uwagę,a na ból głowy najlepsza jest motzna kaffka:classic_cool: 'Szkoda, że ja nie mam żadnej rekompensaty swoich kiepawych tzytzków i mogę nadrabiać jedynie zajeebistością, którą nie każdy docenia' kooorva to samo tutaj 😭:classic_cool: Transełe to pisało w podstawowtze,a ja z kolei w gimnazjoom tworzyłam opowieści o holenderkełe i bandełe, i tworzę po dziś dzień,tylko nigdzie tego nie pooblikuję bo wystarczy mi to,że robię z siebie idiotkę krzycząc 'pochwa' :classic_cool: Zaglądałaś na bloga transełe?:classic_cool::classic_cool: Nigdy nawet nie miałam pegasusa,jedyne w tzo grałam na komputerełe to 102 dalmatyńczyki,i w soomie norowietz wygląda tak jak to białe piesełe i nawet ma tak samo na imię.:classic_cool: http://get-2.wpapi.wp.pl/a,61764431,f,thumb/c/5/1/c51b018c46ae2e716f1c64f5d5f899e9/133a275a2859e69b0eb748540953fafa/7253_1006_3.JPG Pewnie tak,chodziaż podryw na human centipede jest z lekka denny und może przerazić,jeśli nie jest się zorientowanym w temate.:classic_cool: ogółem transełe tryska jakąś popiertoloną radością,jeszcze niedawno będąc w stanie depresyjno agonalnym spowodowanym byciem transem i nie dało się z nim wytrzymać,bo ta cała depresja przechodziła na mnie i w efekcie sama dostawałam od tego depresji.:classic_cool: Tak ogólem to jest to pjerffsza miłość transa,i tej laski pewnie też,bo jest z 96,więc zapewne kochają się namiętnie przez internet i mastoorbują do swoich foteł :classic_cool: 'Chyba że po prostu się zakochał, ludzie zakochani są poyebani' dlatego ich nie lubię :classic_cool:🖐️ 'Jestę z Ciebie dumna siostrełe i liczę, że stany depresyjno-frustracyjne und dwugodzinny sen nie będą napierały na Ciebie zbyt często' :D:D:D:D:D:D:D :classic_cool: Jeszcze froostracja spowodowana chronicznym brakiem kompa😭 Też siedzę z zasłoniętymi roletami:D:classic_cool: Drzwi akurat nie barykaduję,bo nie mam czym ani w soomie nie ma takiej potrzeby,bo jednak ta dzioora jest ofitzjalnie nazywana miastem.:classic_cool: Krzysztof jest w pytę,pewnie też owija mosznę wokoło słoika i posiada cały zbiór filmów HD ze swoją zfilmowaną moszną.:classic_cool: Dobrze,że umiem chodziaż wyginać moozgi,bo w wyginaniu tział jestem kiepska.:classic_cool: Nigdy nie wpadłabym na to że w 2009 byłaś ode mnie starsza.:classic_cool: und zawsze już będziesz,chyba że się zahibernoojesz na 5lat ,a ja w tym czasie dobiję do radosnej 22,ale tzo to za 5 lat bez siostrełe😭:classic_cool: No tak.:classic_cool: też chciałabym mieć takie wytłumaczenie😭:classic_cool: 'Będziesz imprezować ze znajomymi z kafetełe na kafetełe' :classic_cool:❤️ Jeden z moich największych loverów przestał uczyć naszą klasę,jestem w żałobie😭 będziemy mieć historie z jakąś prookvą,jutro się dowiem kto to i czy jest dla mnie zagrożeniem.:classic_cool: 'Koorwa, ja mam w swojej wsi jedynie Zgromadzenie Córek Najczystszego Serca Najświętszej Maryi Panny, których szeregi zasilę pewnego pięknego dnia' :D:D:D:D:D:D:D:D:D Też mam krzywe und hooyowe,a na dodatek chyba nie mam łopatek,albo po prsotu są świetnie ukryte w tej lawinie tłuszczu.:classic_cool:🖐️ Posłoochaj sobie tego,holenderkełe nagrała to będąc wmoim wieku!:classic_cool: Wiem,że to koorva nie brzmi najlepiej,ale chodzi mi o kontrastełe und jej ewolootzję :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=DaITqrP54mU A tutaj miała 26 lat,czyli mamy kolejne potwierdzenie,że nie ma potrzeby przebierać się za pingiwna,mimo że pingwiny sącałkiem w pytę.:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=h-w2x8Vl4hA Jakość trochę z doopy,ale chodzi mi o jej wykoorviste postępy.:classic_cool: Odchudzanie to GROSZOWA SPRAWA!:classic_cool: Też chcę zachlać pałę!😭:classic_cool::( Chrystuse się rodzi ,nas oswobodzi,n_ki grają,byki klękają:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achtunk, moja blondyna mnie zamortuje :classic_cool:🖐️ Ratzja, zwłaszcza, że tyje i chudnie jak poyebany :classic_cool: Mnie na szczęście nitz nie boli, a jak już coś boli to jedynie brzuch przy morzu czerwonym albo głowa przy ataku migreny, czyli to epizody raz na miesiąc :classic_cool: Reszty nie czuję, bo tak na serjo to jestę trupę :classic_cool:🖐️ Widać, że transełe to człowiek światły und natchniony :classic_cool: Ja już nitz nie tworzę, bo mi się nie chce, tworzę jedynie spam kafeteryjny, który spotyka się z szałem pomarańczek, na który mam wyebane w tak sympatyczny sposób, że pewnie nawet nikt tego nie zauważa :classic_cool: Zaglądałam i sama nie wiedziałam jak zareagować, więc zareagowałam rozyebanym mózgiem, zwłaszcza przy dziale "o mnie", który chyba miał być lotny i bardzo w pytę, a wyszedł z deka choojowo :classic_cool: Widziałam właśnie, że pojawił się drugi rozdział z Przymierza Likanów, więc zaraz zaczytam się w tej ryjącej psychikę treści, za którą nie odpowiada autore 😭:classic_cool: Oy jakie urocze piesełke z downem! 😭:classic_cool: Nie grałam nigdy w dalmatyńczyke, bo pewnie już wtedy wolałam headshotować oddziały nieprzyjaciela i dzięki temu jestę dzisiaj takim poyebę jakim jestę :classic_cool: Skoro transełe tryska radością ze wszystkich otworów własnego ciała to bankowo lachon z 96 roku jest miłością jego życia i go fest uskrzydla tak jak mnie Paweue :classic_cool::classic_cool: Dlatego możesz spodziewać się, że niedługo Ty też będziesz uskrzydlona skoro chłoniesz jak Spongebob wszystkie stany emotzjonalne od transełe, więc nie muszę się o Ciebie martwić :classic_cool: "zapewne kochają się namiętnie przez internet i mastoorbują do swoich foteł" Jakie to romantyczne 😭:classic_cool: Ja je odsłaniam jedynie wtedy jak poczuję wielką und nieuświadomioną chęć odpiertolenia striptizu dla ubogich :classic_cool: Jesoo, wolę nie wiedzieć o jego zbiorach słoików mayonezowych und filmów HD, już chyba nigdy nie spojrzę na niego bez cienia konsternatzji na swojej brzydkiej twarzy 😭:classic_cool: Ja nie umię wyginać ani jednego, ani drugiego, ale za to mam mózg i ciało podatne na wyginanie. Chyba tzoś za tzoś :classic_cool: Ja na to wpadłam przypadkiem, jak zresztą na wszystko na co wpadam :classic_cool: Lepiej nie będę hibernować, bo nie dość że spędzę 5 lat w stanie bezczynnego zwisu bez dostępu do siostrełe und kafetełe to jeszcze Pawełe bankowo znajdzie inną loszkę, bo co to za życie z zahibernowaną mną 😭:classic_cool: Jesoo, może zaproś go do znajomych na facebookełe albo zdobądź jego numer i pisz suodkie esemesy na dobranotz 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że prookwa okaże się w pytę babeczką i będzie kolejnym Twoim loverem :classic_cool: Koorwa, moich łopatek to nawet tłuszcz by nie ukrył, bo są takie krzywe und wystające, a ja ogólnie jestę osobą fest kościstą w miejscach beztłuszczowych 😭:classic_cool: Jesoo, ten kawałek jest zajeebisty, odsłuchałam nawet kilka razy pod rząd i powoli zaczynam uczyć się na pamięć :classic_cool: Jakbym była Holenderkełe to pewnie nie byłoby takiej potrzeby, bo rozkoorwiałabym sceny und ludzkie sertza, a skoro jestę sobą to jestę przy okazji zmuszona rozkoorwiać grządki und konfesjonały 😭:classic_cool: Boszełe, zajeebisty jest kawałek, moja nowa miłość zaraz po Delirze 😭:classic_cool: Groszowa sprawa dla przemiłych osób spółkujących regularnie z rekinem młotę 😭:classic_cool: Nie chcesz siostrełe, zwłaszcza jak weźmiesz pod uwagę katz und inne choojowe rzeczy to gwarantuję, że zmienisz zdanie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hcxkjhfxdui
Pociesz mnie jakos,bo nie jestem w stanie nic sensownego napisac i zaraz oszaleje:o mowie powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl o małych różowych płodach w kształcie rekina młota trzymającego w pysku rozgwiazdę peuną nóżek ambulakralnych mizianych przez przemiłą osobę, czyli Holenderkełe, którą norowietz liże po płatkach uszu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nóżka ambulakralna
Galy mi spuchly,leb nakoorvia,udzietz boli,rece bola,reumatyzm jakis koorva czy co :classic_cool: Nóżki ambulakralne!na nowo nadaly sens mojemu zyciu:classic_cool: Ja tworze jeszcze denne rysunki,czyli przelewam moja beznadziejnosc na papier,a holenderkełowo bandowe opowiadania piszę na dzikiej fazie,a potem zapominam tzo pisalam i mam radoche,gdy czytam jak zayebista ksiazke,o tematyce dla mnie idealnej:classic_cool: Spam kafeteryjny tez tworze,szczegolnie tu na topełe,jak i w marcu-lipcu krochmaląc.teraz tez bym chetnie pokrochmaliła,ale te bany skutecznie mnie zniechecaja.😭:classic_cool: Hahahahhh,koorva:D:classic_cool: wczesniej byl o wiele lepszy dzial 'o mnie',taki pelen sztucznego patosu i pseudohumanizmu.:classic_cool: Czytaj,w komentarzach pisze z niejaką sylvią,to jego v-dziewczyna:classic_cool: Mi nikt nie kupowal gier i nie pozwalal w nie grac,chyba ze w jakies łagodne:o Transele ma opis na gg 'kocham!' i serduszko ze znaku mniejszosci i trojki.pewno do lachona z 96:classic_cool:🖐️ Part 2 w drodze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nóżka ambulakralna
Nie jestem uskrzydlona😭raczej pochlaniam nastroje holenderkele.:classic_cool: Mam przeyebane z telefonem,bateria pada po 20min pisania...koorva😠 Ratzja,nie psuj sobie smaku majonezu porowywalnego do marynowanej nóżki ambulakralnej.:classic_cool: Chcialabym miec ciauo podatne na wyginanie,ja sie schylam ostatkiem sil zeby buty wlozyc:classic_cool: Zwis jest w pytę,nóżki ambulakralne zwisają i maja sie dobrze,czego ty chcesz od zwisania:classic_cool:bedziesz niczym selene z underworld4,zahibernoojesz sie i wyjdziesz z kabiny mloda und piękna:classic_cool: Nie ma fcb,ale ma nk.Powiem mu jutro dzię dobry na korytarzu,o ile go zauwaze,bo z daleka widze tylko zamazany niezidentyfikowany obszar.:classic_cool: Chcialabym miec kosciste lopatki ,ladna szyje,powieki i czolo😭 Bardzo sie ciesze,to dla mnie zayebista wiadomosc.:classic_cool: Holenderkele napisala ten tekst bedac w moim wieku,a ja jedyne tzo umiem pisac to 'nudne i dlugie' posty na kafełe i denne opowiadania.😭:classic_cool: Nie piertol koorva,od grządek są panie pauki i tym podobne,szlachta siedzi na kafele:classic_cool:🖐️ Chcę!😭:classic_cool: Spiertalam spatz,chodziaz nie wiem po hooya skoro i tak sie nie wyspie.dobranotz:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :classic_cool: steruje się filigranową, wulgarną LOCHĄ z czarnymi włosyma :classic_cool: gra polega na wypiciu jak największej ilości alkoholu i powrocie do domu bez zaliczenia gleby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, o pewnej kafeteriance z trójCZŁON(K)OWYM nickiem :classic_cool: ps: jeśli przeturlasz się po asfalcie to rozpoczynasz grę od nowa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwa wylogowałam się
i nie chce mi sie logować znowu :classic_cool: ale własnie i tak miałam już spadać, także tak :classic_cool: dobranoc :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe, odpiszę Ci z rańtza, bo idę w peezdu zanim próg mojej cierpliwości dla piertolenia goopot nie spadł do zera i nie poszłam siedzieć za morderstfo :classic_cool: Dobranotz wszystkim śpiącym i nieśpiącym, a ukrytym :classic_cool:🖐️ Und dobranotz Pawełe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby kto się ukrywa
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sooo sie dzieje
Zastanawiam sie,co ja tu robie o tej porze😭:classic_cool: Widze,ze wczorajszy wkoorv und froostracja przeszly tez na ciebie.spokojnie poczekam do 12 czy innej 13,czyli jeszcze dobre 5 godzin,ktore powinnam przeznaczyc na sen.japiertolę:classic_cool: Kolezanka z bordeline mode on!na mojej fcbookowej tablicy widnieje 'tęsknię!' oraz serduszko.powinnam dać lajka i tez kopsnac serduszko czy inna pierdole o ladunku dodatnim(:classic_cool:) ale jedyne co przychodzi mi do glowy to 'wtf':classic_cool: Dodatkowo wstawia mi piosenki na tablice,po 2 miesiacach milczenia.ja yebie:D:classic_cool: Miłego snu śpiącym:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×