Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

miłosny kuksaniec? 😭:classic_cool: a może odpierrtolimy taniec opętaniec jak z gangnam style? :D🖐️ Kootziapa ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się ucz, bo ja już sporo kroków umiem :classic_cool: Tzo Ty odpierdalasz z tym serduszkiem do siostrełe? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwól że zacytuję jak to szło
"ach pozdrów naszą niebogą wykałaczkełę 😭niech wraca do nas niezwłocznie bo co ona biedna bez nas pocznie? niemożebnie się sama tam zasmuci nie mogąc dac upustu swej kafeteryjnej chuci :classic_cool:🖐️ ładnie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jesteście siostrami syjamskimi to jesteśmy prawie jak rodzina, więc chyba mogę? :classic_cool:[beksa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwól że zacytuję jak to szło
kolega mówi, że będzie miał czas za 3 tygodnie zeby mi reanimować komputer 😭 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz na tzelu podrywania siostrełe to możesz, bo jestem zazdrosna. O nią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebujesz swojego komputerełe do zdradzenia tajemnitz? 😭:classic_cool: Pawełe, w takim razie wszystko w pytę, moja wola walki opada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta siostrełe
no powiedz,proszę!wlasnie ide sie mytz.:classic_cool: garę,jak miło :classic_cool:ale nie będę cię podrywatź,jesteś fagasełe mojej siostrełe.❤️ przepiękna poezja,jestem dogłębnie poruszona😭:classic_cool:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwól że zacytuję jak to szło
tak Mikojane, bo na moim komputerze mam super-hiper-duper tajne akta które Ci odtajnię :classic_cool: jak będe miała do nich dostęp 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nadal jest na baardzo wysokim poziomie :classic_cool:😭 tu empikowietz, tam fajansiarz i jeszcze pojawiają się nowi w tym temacie! 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwól że zacytuję jak to szło
jak beudeu miała weneu to spłodzę dla Ciebie coś jeszcze ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chociaż uchyl rąbka tajemnitzy i powiedz z czym mają związek te akta 😭:classic_cool: Pawełe, przecież wiesz, że jesteś numerem jeden z całej puli numerów, których w sumie jest tylko jeden! ❤️😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwól że zacytuję jak to szło
nie głów się Mikojane, to w sumie nitz ważnego ani poważnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwól że zacytuję jak to szło
niestety nie mam żadnych 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze, chociaż ze mnie taka noodziara, że na mnie nie ma żadnych haków poza schizofrenią, osobowością mnogą und alkoholizmem :classic_cool: Biest Ty lisia skwarko :classic_cool:🖐️ Ja idę pod prysznitz, bo gg dalej jest logged out, wratzam za jakieś pół godziny, zakładajątz że rozczeszę swoje kudły na łbie 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwól że zacytuję jak to szło
a ja mam zajebistą ochotę na laysy z pieca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwól że zacytuję jak to szło
podobno są takie spraye do rozczesywania włosów... znajdziesz na dziale z kosmetykami dla dzieci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta siostrełe
ojapiertolę,wrótziłam🖐️:classic_cool: a siostrełe poszło nakoorviatź szampon na swoje włoseły i śliczną fatzjatę.:classic_cool: pisze z transełe,japiertolę. didżełe ,czekam na twoją wenę z utęsknieniem ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta siostrełe
brzuszek biest,LISIACAAAAAAA:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdę :classic_cool: Kudły rozczesałam szczotką okrągłą, współpracowały ze mną zajeebiście, więc ofitzjalnie je teraz chwalę, jakiś w pytę miesiątz dla mojego ryja und włosów :classic_cool: Und moje obserwatzje: to nie gg mi się yebie tylko internete, który tzoś nie ciągnie. Ja piertolę, ci goście od neta to mnie niedługo w kosmos wystrzelą, bo non stop do nich wydzwaniam i blokuję linię piertolątz o swoich problemach :o Jednemu z nich to niedługo zaproponuję stanowisko mojego współlokatora, bo w tym yebanym routerze codziennie coś się yebie :o:classic_cool: Ja tylko na niewidocznym siedzę chyba od gimnazjoom, chyba że siostrełe wysyła mi jakieś hot fotełe :classic_cool: Transełe ma tzoś ciekawego do powiedzenia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu jesteś 😭:classic_cool: ja też od gimnazjum :classic_cool: irytowały mnie te wiadomości "poklikasz?" gdy byłem na dostępnym :D teraz to już na szczęście przeszłość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie tęskniłeś 😭:classic_cool: Koorwa, te wiadomości to było jakieś skaranie boskie, więc dobrze, że ktoś inteligentny wpadł na optzję niewidocznego :classic_cool: Chociaż ja przez niewidoczny zostałam uznana za zmarłą, zwłaszcza przez tych, którzy nie rozmawiali ze mną z pięć lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Siostrele!❤️ja za toba tesknilam!:classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×