Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

trzepnięty masturbator Tobie to ja już w ogóle nie ufam. Równie dobrze możesz być moim czołgistą nakoorwiajątzym posty długaśnymi pazurami :classic_cool: Boski Pawełe, tzo ja z Tobą mam 😠😭:classic_cool: Znowu się wzruszam, Okocim Motzne und łzy to jakaś paranoja ❤️😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy niczego nie potłukłaś? Ale byłaby z Ciebie świetna gosposia 😭 Alkohol zwiększa wrażliwość, Mikojanu, to dlatego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam "złe" skojarzenia z imieniem Sandra :D:classic_cool: nieee płaacz kiedy odjadę 😭:classic_cool: gdybym był obok to w 0,1823818238213 sec sięgnąłbym do kieszeni po chusteczki zapachowe Velvet i otarł łzy z Twojej Meganowskiej twarzy 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy facet nosi w kieszeni trochę papieru toaletowego 100% makulatura, a nie jakieś chusteczki :O:classic_cool: Masturbator na pewno taki nosi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzepnięty masturbator Tyle loszek na kafetełe, że bez problemu znajdziesz lepszą :classic_cool:🖐️ Dobranotz, spisku :classic_cool:🖐️ Fajansełe Mogłam być Twoją gosposią to nie chciałeś :classic_cool: A alkohol przy okazji zwiększa temperatoorę, bo zaraz się spalę 😡 Boski Pawełe, Ty dziadoo 😭:classic_cool: Dlaczego musisz być taki zajeebisty 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę.
bo jestem kobietą, dlatego Was tak dobrze rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo jestem kobietą, dlatego Was tak dobrze rozumiem" Wieme, w końtzu to Paletz und moja mamełe, jedna krew :classic_cool: Uroczy Fajansełe, jak to nie 😭 W takim razie los dał głos, moja świadomość und nieświadomość też i wychodzi na to, że jestem pisana mojemu Garę 😭:classic_cool: Mam jeszcze jeden Okotzim und Lubelską, mogę się podzielić, cobyś o suchym pysku nie siedział :classic_cool: Pawełe, przecież Ty nie masz żadnej konkurentzji 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Mikojanu, jak to miło i szlachetnie z Twojej strony 😭 Dziękuję bardzo! Choć trochę głupio mi tak, bo w sumie mam jeszcze w lodówce 5 Zamkowych i Wyborową imbirowo-cytrusową, no ale to powiedzmy że ja Ciebie potem poczęstuję :classic_cool: I jestem pewny, że nie mówiłaś o gosposiowaniu 😭 Se może pomyślałaś co najwyży 😴 A nie wiem przeca co myślisz, nie jestem Twoją mamą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz arsenał, mów gdzie mieszkasz to zrobię Ci nalot nawet z użyciem latajątzego dywanu 😭:classic_cool: Zawsze są jakieś szanse, że jesteś moim tatełe :classic_cool: Jakbym Ci powiedziała to i tak byś mnie nie przygarnął, pewnie uznałam, że chwalenie się jest bezsensowne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, masz jakieś konszachty z Michauem? :classic_cool: Mieszkam proszę Ciebie w odległej Pomeranii, także dywan byłby optymalny :classic_cool: No tak, obowiązują 2 teorie - tateue i brateue :classic_cool: Oczywiście, że bym Cię przygarnął 😭 Ale dopiero wtedy, jakbym potrzebował gosposi 😴 A na razie nie potrzebuję, gdyż mieszkam z mamom i z tatom :classic_cool: Więc w sumie dobrze się to wszystko skończyło :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam targ rumuńsko-chiński pod oknami to pewnie nawet latajątzy dywan się znajdzie, dla takiego arsenału wszystko :classic_cool: Taka sympatia und ogrom ciepłych uczuć musi być spowodowany więzami krwi :classic_cool: To w takim razie nie zapominaj, że aplikuję na to stanowisko i weź mnie pod uwagę w potrzebie :classic_cool: To Fajansełe jakieś młode skoro z mamom und tatom, miałam podejrzenia, że dobijasz do czterdziestki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzepniety masturbator hehe... Moj wibrator tez jakos dzis nawala haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nicki wymyśliliście Do wolumenu mi bardzo nie po drodze :classic_cool: Ale was nowych się tu zbiera, popadam w tzoraz większe lęki und panikę :classic_cool: Biest Mam nadzieję, że chociaż Twój lew się spisuje na medal :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, będę o Tobie pamiętał; wpiszę Cię do mojego kajetu z kandydatkami na gosposię drukowanymi literami na 2 linijki und z wykrzyknikiem :classic_cool: Już kolejny raz dowiaduję się z kafe, że jestem starym dziadem :D No ale w sumie nic dziwnego, zgadza się to z mym wiekiem psychicznym :classic_cool: A fizycznie proszę Ciebie - skoro już jesteś taka ciekawa - dobijam do tego wieku, który stuknął Empikowtzowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczy Fajansełe! 😭:classic_cool: Nie powiedziałabym, że jesteś starym dziadem, jesteś po prostu dojrzały psychicznie und emotzjonalnie, ale może to tylko schizofreniczny objaw przedstawiany na kafetełe :classic_cool: Moja wielka życiowa tajemnitza została odkryta! Już na topełe Paltza rozkminiałam Twój wiek, ale nigdy nie byłam bliska odkrycia prawdy 😭 Opłatzało się czekać, czuję błogość wynikajątzą ze spełnienia żytziowego :classic_cool: didżełe Tylko Ty pasowałaś do rysopisu 😭 Zostawiłaś mnie wczoraj z zagwozdką, powiedz coś więcej na jej temat :classic_cool: Pawełe A ja za bardzo popiertolona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warunki zewnętrzne ode mnie
niezależne powodują iż zagwozdka jeszcze nie może zostać wyjaśniona :classic_cool: co mię boli bo nie mam swojego kompa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty nigdy nie śpisz po nocach
😭 bo na kafe siedzisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×