Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

usychałem z tęsknoty i patrząc się w monitor odliczałem sekundy do Twojego powrotu 😭:classic_cool: ja u siebie też mam zyeebany net, bo często mam skoki transferu :classic_cool: ściągam film i nagle jeeb 5 kb/s :classic_cool: albo podczas gry! nagle 5k pingu z doopy 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Pawełe, Ty kłamiątzy słodziakoo 😭:classic_cool: Ja na wsi tak mam, w ogóle wypiertala go w kosmos co chwilę, ale z ratzji tego, że to Neostrada, a w pracownicy TP mają wyjeebane na wszystko i nic nie umieją zrobić to niestety bywa, że nawet sobie nie pogram :o:classic_cool: Jestem dzietzkiem neo :classic_cool: Ale, żeby w Wawie taką manianę odpiertalał to ludzkie pojędzie przechodzi, muszę kupić nowy router tylko nie wiem za co jak pewnie wydam na alkohol und kosmetyki w celu ratowania swojej fatzjaty 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Nakoorviam juz z mobilnego,obcielam paznokcie u ktziukow zeby latwiej mi bylo pisac :classic_cool:dobrze slyszetz,ze twoje wlosely und fatzjata maja sie dobrze i sa tobie przychylne:classic_cool: ogarnij wreszcie to yebane skoorvysynstwo routerowe😠 a o transele napisze ci jutro na ggiele,bo to koorva...:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Nakoorviam juz z mobilnego,obcielam paznokcie u ktziukow zeby latwiej mi bylo pisac :classic_cool:dobrze slyszetz,ze twoje wlosely und fatzjata maja sie dobrze i sa tobie przychylne:classic_cool: ogarnij wreszcie to yebane skoorvysynstwo routerowe😠 a o transele napisze ci jutro na ggiele,bo to koorva...:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie kłamałem 😭 a poza tym mam tak, że co jakieś pół godziny wchodzę do tajnego folderu z kafetełe ekstraklasą i oglądam Twoje zdjęcie 😭:classic_cool: ps: sprawdziłem na gugl maps gdzie znajduje się Twoja uczelnia i stwierdzam, że jest baardzo blisko Pragi Płd. i akademików UW, gdzie najprawdopodobniej będę nocował w listopadzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Moje wlosely zapewne pomogly twoim telepatycznie,poniewz moje nigdy nie sprawiaja problemelow przy rozczesywaniu,takze widze iz oddaly troche tej motzy twoim wloselom.:classic_cool: zdublowany post,mobilny internet to goowno:classic_cool::o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe z parkinsonem śle dwa razy und wbija się w moją godzinę :classic_cool: Ja też czasem obcinam, bo nawet yebanego smsa napisać nie mogę, niby mam dwa w jednym i jest też klawiatura dotykowa, ale to jeszcze większy łysy chooj niż QWERTY :o:classic_cool: Poczekam niecierpliwie na te transełowe newsy :classic_cool: Refleksja na dziś: ta oś czasu na facebookełe to jest chyba jakiś żart :classic_cool: Boski Pawełe 😭 Ja robię to samo, ale moje foldery są ubogie w fotełe innych samtzów :classic_cool: No jest, a ja ogólnie w okolicach Ronda Wiatraczna mieszkam, a to rzut beretem na Kickiego, czy gdzie tam te akademiki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiej jak Ty na pewno nie znajdę ❤️😭:classic_cool: mam nadzieję, że nie będzie za późno i empikowietz nie podkręci tempa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Piszesz smsy?:classic_cool:ja nie mam znajomych i nie mam z kim pisatz😭:classic_cool: to nie parkinson tylko zyebany netełe mobilny,ty tez zrob tzos ze swoim routere ,jestes pelnoletnia,ty mozesz!:classic_cool: o ile twoje polaczenie gg nie yebnie,to jakos z rantza wpiertole ci w okno wiadomosci rozne trans niusy und piertoly.:classic_cool: koorva,tez mam qwerty i dotykowa:o jakie masz telefonele?moze mamy te same:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Siostrele,nie przeginaj,fatzetele sie tak stara a ty mu juz stzeny zazdrosci odpiertalasz 😠:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Pawełe, gdzieś Ty się chował przez całą moją karierę na kafetełe 😭:classic_cool: Empikowietz to może co najwyżej podkrętzić sobie motz suszarki jak będzie suszył gatzie :classic_cool:🖐️ Siostrełe ❤️ Ja odpowiadam na smsy spamu i wmawiam sobie, że to mój przyjaciel 😭:classic_cool: Gadu ma lepsze chwile właśnie, bo dostałam Twoje wiadomości, ale znowu go wyebało, więc pewnie zaraz wrótzi na stałe :classic_cool: Ja mam Nokię C6 :o:classic_cool: Nie odpiertalam, ja po prostu jestem czujna jak fotoradar :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Holenderkele sobie jajtza robi,7 minut wstawila nowe widelo,ktore ja obejrze za minimum 10 godzin,koorva 😠😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu dopiero od 10 miesięcy :classic_cool: wcześniej działałem na bliźniaczym forum... pewnie wiesz jakim :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, a ja tu przegrywam żytzie już ze 4 lata :classic_cool: Co i tak nie zmienia faktu, że nigdy nie wiedziałam tzo to za Garę, o którym Paletz piertoli, bo byłeś jak fatamorgana :classic_cool: Wiem, tam jeszcze większa patologia niż na kafetełe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Ja mam szajsunge delphi,wiec nie to samo ale podobne :classic_cool: jak ggiele ma lepsze chwile,to odpisz na tamto piertolmento wyslane nie pamietam kiedy,a ja bede balansowac pomiedzy kafe und gg :classic_cool:🖐️ fotoradary to psychole :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwól że zacytuję jak to szło
nie mam głowy do rozmowy :classic_cool::O i czuję się już bardzo zmęczona :(idę wtulę się mocno w Morfeusza ramiona, on sprawi że poczuję się spełniona :classic_cool: tymczasem żegnam się z wami czule i przesyłam nieśmiertelne :classic_cool:-e :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Ja przegrywam od maja 2007 :classic_cool:🖐️ wiesz,ze wchodze tam nalogowo,zouza jedna,parszywietz maly 😠 siostrele a masz powieki??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam mieć szajsunge! Ale bratełe mi podwędził, więc mi została Nokia, ale są zajeebiście podobne :classic_cool: Właśnie odpisuję, ale nie wiem kiedy wyślę, bo nadal mam krętzątze się słoneczko, więc na razie nie balansooj, a jak zadziała to dam znać 😭:classic_cool: Psychole idealnie do mnie pasują :classic_cool: Dojrzyj plusy, będziesz miała zajeebistą pobudkę po notzy pełnej niecierpliwości :classic_cool: Powieki mam, płody nie mają 😭:classic_cool: didżełe Pozdrów Morfeusza und uściśnij się motzno ode mnie na dobranotz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Wtulaj sie w morfeusza do woli,tylko uwazaj zeby cie nie zaplodnil,chodziaz takie morfeuszowe dzietzi musza byc zayebiste :classic_cool:tez mialam isc spatz,ale kafe mnie wciagnelo jak zwykle:classic_cool: milej notzy i do zobaczenia/napisania,gdy odzyskasz juz sily zytziowe und witalne:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi Ci o tamten nocny temat sprzed jakichś 2 tyg. w którym pisałaś z Paltzem?:classic_cool: wtedy po raz pierwszy zauważyłem Cię na kafetełe i od razu mnie zaintrygowałaś :classic_cool:😭 na tamte forume wszedłem pod koniec 2008 i zostałem do września 2011 :classic_cool: ale bez obaw, bo i tak już miałem zryty beret, a tam odnalazłem podobnych sobie! :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Yebane sloneczko,wkoorvia mnie juz.😠:classic_cool: nie wiem tzo jest lepsze,ale szajsunge przy siedzeniu na necie trzyma max 3h,przy gg czyli tak jak dzisiaj bylo,to jakies 4h:o nienawidze tej baterii 😭gwarantuje tzi,ze podczas pobudkely nie bede nawet pamietac,kim jest holenderkele,a niespokojna notz = niewyspanie😭 ale dzieki rozmowie na kafele szybko o tym zdarzeniu zapomne i przetrwam do rana:classic_cool:🖐️ płód !❤️ a jakie masz powiekeły?bo ja hooyowe,to moze moje siostrełe mnie uzupełni😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się Mozzarella wiesza jak odpalam Youtube 😠:classic_cool: Bardzo prawdopodobne, że właśnie o ten, Ty cichy podglądaczoo :classic_cool: Nawet nie pamiętam o czym był und tzo ja tam piertoliłam, ale chyba nie było zbyt mądre :classic_cool: Ja w 2008 odkrywałam kafetełe, w 2011 miałam jakąś przerwę 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że na kafetełe też ich odnajdujesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, od razu podglądaczu :classic_cool: wtedy jak opętany zakładałem tematy jako podszyw Paltza, o fascynacji pravikiem91 itp. :classic_cool: a co najlepsze jakaś pomarańcza posądziła Ciebie o te podszywy :classic_cool:] odnajduję i właśnie rozmawiam z tą przemiłą und wspaniałą osobą ❤️😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×