Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

wszyscy mają życie realne,tylko ja taki przegranietz,ale taki żywot pasztete 😭 jak wszyscy spiertalają to ja też spiertalam,tym razem zaopatrzyć się w jakieś płyteły,coby później nie było paniki,że kompa brak a ja nie mam czego słuchać. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koorwa, wiedziałam, że jest tu Paweue tylko przemyka za postełami jak ninja i nawet go nie zauważyłam 😠 Pawełe ❤️ Nie wiem czy Ci wierzyć, ale skoro Ci ufam to nie mam wyboru und cieszę się niesamowicie, że nawet Paletz przy mnie wymięka 😭:classic_cool: Teraz mogę odejść w pokojoo Chrystusa, siostrełe nie płakusiaj, wrótzę za kilka godzin i Cię spiorę na kwaśne japko :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ma do chooja znaczyć, że jestę jak Fayansiasz? :classic_cool: że niby koorwa jakaś maskotka czy jak :O:classic_cool: dementuję te plotki jako bym była jakąś zabawką 😭:classic_cool: nikt mje tu nie głaszcze, nie przytula i nie rozczula się nade mną także coś ściemniasz Garę :classic_cool: ps - w literaki zagramy za 3h także szykuj formę lamo :classic_cool:🖐️:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Pawełe, raczej z tą różnicą, że ja z Fajanseue wymieniam ze trzy posty, Ty z Paltzem regularnie postoojecie und włazicie sobie w piękne, blade doopska :classic_cool: Nie ma mnie nadal, bo mam gości und wystawny obiade, czyli spaghetti z arszenikiem. Bąbełe obczaję za kilka godzin chociaż chyba wiem o jakiej aktzji mowa :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
W takim razię niech będzię, że to jedynie Garę włazi Tobię :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Jako grooba ryba kafe powinnaś wyznaczać nowe trędy i iść z duchem czasu :classic_cool: Doopa jedynie od srania jest już passe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
W takim razie zwracam honore i jestę dumna, że mameue nie traci formy na stare lata :classic_cool: Wystarczy, że jej paloochy puchną 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
To faynie, że byłaś taka hojna przy rozdawaniu genów i zapomniałaś podzielić się spuchniętym tzytzem 😭:classic_cool: Dopra, bo mi się nudzi przy gotowaniu, ale już straż pożarna nagina przez prasskie przedmieścia, co oznacza że danie gotowe :classic_cool: Do później, dzioobasy :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyć sie w końcu roboty
nierobie🖐️:O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Się składa, że przez dwa miechy w pocie czoła robiłam klienteli lody und raczyłam ich kawą po tej małej chwili przyjemności w zamian za wypłatę, tera mogę być nierobem do woli :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyć sie w końcu roboty
To nie do Pani :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
A to w takim wypadku przepraszame za naskoke und przybijame pjontkę :classic_cool: Siostrełe W takim razie zmieniam wersję na: "Szkoda, że nie jestem Bogdanę", mimo że to prawie to samo, ale nie tak dosadne jak chęć bycia chłopcę :classic_cool: A bycie transem musi być w pytę, przynajmniej wiesz jak to jest mieć paróffkę i bułkę hot-dogową, przeca każdy marzy o byciu płcią przeciwną przez yeden dzień, samtze bawiłyby się tzytzami, a samitze taranowały wszystko und wszystkich drągalem :classic_cool: Mnie nikt nie lubił i ja nie lubiłam ich, ale nigdy nie było w pytę, więc u Ciebie to jakiś zajeebisty przypadek :classic_cool: Ale może to przez to, że mnie zawsze wszystko dotyczyło und byłam w centrum samego huraganu, więc przychodziłam do chaty wyprana umysłowo, Ty jako cichy poboczny obserwator na pewno masz powody do zadowolenia und wyciągania pociesznych wniosków :classic_cool: Myślę, nawet w sosie napoli z Knorra widziałam fatzjatę pana Stachurskyego, co oznacza, że myśl o mailełe przejęła mój mózg und moją bruzdę Sylwiusza :classic_cool: Transełe to wszystko potrafi spiertolić, dobrze że nie masz z nim do czynienia zbyt dużo, bo jeszcze zyebałby rekina młota, groszowe sprawy und przemiłą osobę :classic_cool: Toksyczny transełe, nadzieja w paróffce, jeśli ona nie odmieni jego życia to już nic mu nie pomoże :classic_cool: Nie wiem co jest takiego yarającego w "gegangen", ale jak znam Ciebie to zaraz włożysz mi to do głowy tak jak inne frazy, przy których regularnie krętzę bekę jak osoba poyebana 😭:classic_cool: Ja właśnie wpiertalam czekoladę, a raczej to co z niej zostało, bo przyjechała do mnie współlokatorka ze swoim fagasełe i wpiertolili całe moje zakupy łącznie z reklamówką 😭 Dobrze, że Desperadose zostało to se wypiję na notz na pocieszenie :classic_cool: Z Twoimi fazami ciche napiertolenie się jest raczej niewykonalne, bo zaczniesz piać z uciechy na cały regulator już po pierwszym łyku, ale ja bym radziła piertolić wszystko i się napiertolić, przy okazji schować telefone, żeby mamełe nie yebnęła szlabanem mobilnym :classic_cool: "ogółem od początku istnienia tego topełe mam nieodłączne wrażenie,że ty to garę,garę to ja,ja to ty,a ty to ja." Ma to sęs i pewnie coś w tym jest, prawda bankofo jest tak bolesna, że mózg wypiera ją ze świadomości :classic_cool: Idę się przejść z tą hołotą, może znajdę otwartą stoodzienkę kanalizacyjną to ich tam wepchnę, żeby nie wpiertolili mi jeszcze mayonezu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
PS. Pawełe, tak myślałam, że chodzi o tę scenę i mogę ofitzjalnie potwierdzić, że dokładnie tak wygląda chodzenie do kina z Empikowtzem :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×