Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

'Mikojan to Ty stałas za projektem Ufaszonn?' koorva,to byłam ja!:classic_cool: :D i moje podszywy:O 18 mam w 2013,teraz jeszcze jestem hot siedemnastką.:classic_cool: nie wiem czego tu zazdrościć,przegrywam żytzie na kafełe und robię dziwne projekty za które otrzymuję bany.to ja wam zazdroszczę zayebistego studenckiego życia.:classic_cool: 84 strony pełne niebywałych rzeczy,to mało?😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche podczytywałam, ale w momencie gdy przestaliście wspominać o mnie popadłam w doła i piłam,piłam :classic_cool: tak poza tym to widziałam jakieś dziwne słownictwo :classic_cool: i romans G & M hot 17...zaraz zacznę podejrzewać,że jesteś nowym wcieleniem skizto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież cały czas jesteś tu wspominana,jako potencjalne zagrożenie dla siostrełe,jakoby chciałaś jej odbić garę :classic_cool: dziwne słownictwo to domena tego topełe i mój znak rozpoznawczy.:classic_cool: Niestety,nie jestem skizto,ona wygrywa żytzie w realu und jest blondynką,a ja rasową broonetą.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brooneta czy szatynka? to fajnie, bractwo ciemnowłosych :classic_cool: raj dla garena :classic_cool: ja jako zagrożenie? :D tak w ogóle to nie wiem czy mogę się tu chwalić/żalić ale wyrwałam blondyna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo patrole z moim czołgiste mogą mieć bardziej tragiczny koniec niż chodzenie do szkoły, ponieważ czołgiste jak na piesełe z nadwagą und nadmiarem energii przystało uwielbia ciągnąć i wyrywać ręce, a także przewracać co często kończy się obitą mordą und kolanami, a także ubawem sąsiadów oglądajątzych tę farsę z balkonów :classic_cool: Ja piertolę, nie dałabym rady tak nakoorwiać, chociaż ja wcale nie byłam lepsza, bo do tej szóstej rano pykałam wiadomości na gg z fatzetem, który przez yebany rok nie znalazł nawet chwili czasu w swoim zapchanym komputerem żytziu na przyjazd do Warszawy. Dlatego też uznaję te momenty za traumatyczne, ponieważ zmarnowałam rok życia na coś co z góry było skazane na porażkę :classic_cool: Niby i tak marnuję życie, ale jednak wolę być wyspana niż wiecznie wkoorwiona, bo ledwo żyję :classic_cool: "aż miałam ochotę pisać z nią smsy,siedząc obok." :D :D Szczerze mówiąc wolałabym Twoje zdolności, bo człowiek często nayebuje się po to, żeby niczego nie rozumieć und o niczym nie myśleć, a mój mózg robi sobie ze mnie jajtza i działam umysłowo jak osoba trzeźwa 😭 Chciałabym czasem pośpiewać, ale nie mogę, bo zaraz zdaję sobie sprawę und przypominam sobie, że fałszuję i z arii operowej nitzi, nawet po wódce nie jestem loozakiem 😠:classic_cool: Nauczysz mnie kiedyś tej sztuki und tych pieśni jak się razem nayebiemy :classic_cool: W bezpiecznej okolicy! Znak że się martwią, czyli jednak coś ich tam rusza :classic_cool: Te historie z nożownikami und tym podobne aktzje każą im być ostrożnymi rodzicami, ja też bym Cię nie wypuszczała na notz z domu, bo z taką suodką fatzjatą grożą Ci same niebezpieczeństwa 😭:classic_cool: Chyba że już dorobisz się wielkiej und ciężkiej teczki studente, którą będziesz nosić na ramieniu i którą będziesz mogła napiertalać przechodniów, wtedy możesz wędrować przez pola und lasy nawet :classic_cool: Sententzja z tą imprezą rozyebała mój mózg :D Podobnie jak to 500+ lajków :o:classic_cool: Ja chyba jestem dziffna, bo nie mogłabym być v-dzieffczyną jakiegoś transełe, ludzie starej daty tak pewnie mają :classic_cool: W takim razie Ty też się tam wybierz i podepcz tej tzipie nogi glanem :classic_cool: "Nie wiem,czy mam jakiekolwiek szanse.Od ponad roku powtarzam sobie,że mam schudnąć,i na tym powtarzaniu und odkładaniu się kończy." To samo tutaj, więc piona :classic_cool:🖐️ Największy skandale mojego żytzia to było odesłanie na bambus największej doopencji w szkole, dzięki temu dostałam etykietę lesbijki, bo cała szkoła wzdychała do typa, a ja mu kazałam spiertalać, bo po prostu był rasowym idiotą :classic_cool: Innych lotnych rzeczy und przypadków nie zarejestrowałam 😭 Czkaweła Niestety nie jestem taka zajeebista jak moja siostrełe i żadne prodżekte nie przychodziły mi do głowy 😭:classic_cool: Idę coś zjeść und ogarnąć pralkę, bo już nawet gatzi nie mam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mogłeś 😭 skąd wiedziałeś,że to ja?! :O ale opciach :classic_cool: a z tym ufaszonem to pamietam że s.p podejrzewał,że to ja :D krochmal city i jestes z daleka prawda? a praptak żyje jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie nie używałam polskich znaków, stawiałam dodatkowe myślniki... myślę,że tak naprawdę to masz wykrywacz IP :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wytrzasnęłaś tego blondyna? :classic_cool: :D jeszcze jesteście razem czy to była przelotna znajomość? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polskie znaki i dodatkowe myślniki nic nie zmieniły :classic_cool: masz po prostu specyficzny styl tworzenia nazw tematów i opisywania pewnych spraw, dotyczących głównie facetów albo tego, że chciałabyś być tym i tamtym albo mieszkać tam i gdzieś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czasem udaje mi sie załozyć temat anonimowo :classic_cool: blondyn o niebieskich oczach :) no z tego kraju w którym byłam :D myślę,że przelotna znajomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dlatego, że już nie przeglądam spisu tematów tak jak kiedyś :classic_cool: muszę być tam gdzie moja Dżoannełe! ❤️😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie ma fejsbuka, jest sporo starszy... z mejla mówi,że też nie korzysta... to chyba niestety prawda, bo jak tam byłam to całe dnie był zajęty, więc nawet nie wiem kiedy miałby czas na pisanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety starszy..wszyscy pozostali mieli ciemne włosy, oczy i skórę... acha pomijając łysych różowych brytyjczyków z tatuażami (przeważnie z rodzinkami byli) no i Polaków... :O :O cała wiocha sie tam zjechała... wstyd mi za nich było ciągle chcieli słuchać disco polo :( :O zxresztą polacy tez mieli ciemne wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oy Pawełe, Pawełe ❤️😭 Jak można lubić blondynów? :o😭 Zniknę na pół godziny z polotem do godziny, ponieważ idę pod prysznic w tzelu umycia włosów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Asiu ❤️😭 jak można lubić blondynów? :o:classic_cool: uważaj na siebie i na zazdrosną słuchawkę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie chce spać :O chcoaiz wczroaj zasnełam o 22 i spałam do 9 a potem do 11 :O w dodatku śnił mi się "mój" w wielkiej wannie z kilkunastoma kobietami i jedna trzymała go za ptaka przez spodnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to trochę dziwne, bo gdy wyjechałaś na wakacje to pravik również zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jak można :D nie wiem jak można brunetów tzn lubię brunetów, mogę sie uśmiechnąć do bruneta/szatyna :classic_cool: ale raczej traktuje po bratersku :classic_cool: kisiele w gaciełach mam dopiero na widok lazurowych oczęt 😭 + blond futerka :) on nawet na rękach miał blond włosy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czkawkełe,szatynką to ja bym chciała być,bo szatynki mają niebieskie oczy,a ja mam jakąś mieszaninę brązu i zzieleniałej szarości,określane przez wikipedię jako 'Ciemnozielone oczy z brązową aureolą.' :classic_cool: a bratctwo ciemnowłosych jest w pytę,chodziaż ja wolałabym być ruda.:classic_cool: jak przejrzysz to topełe uważnie,to sama zobaczysz jak siostrełe sie ciebie bała,normalnie wrogełe nr 1:classic_cool: Siostrełe Norowietz to też mały skoorviel,ale z ratzji tego ze jest mała i waży 10kg,to ją ukrótziłam i na loozie mogę ją utrzymać na smyczy.chyba,że zobaczy ptaka.:classic_cool: ale za szczeniaka und młodego psa cały czas było to 'uwielbia ciągnąć i wyrywać ręce, a także przewracać' :classic_cool: z tym,że to mały piesek i nie było najgorzej,także wspolczuję czołgiste i radzę ci,abyś następnym razem wykorzystała jego zapędy na bycie husky.:classic_cool: Ja zmarnowałam tylko te dwa miesiące spania po 4 godziny dzeinnie,nie ma to jak młodociany zapał,teraz bym nie wyrobiła,chyba że pisałaby sama holenderkełe.:classic_cool: Komputerowe żytzie jest w pytę,sama wiesz jak to wciąga und uzależnia.:classic_cool: Pewnie mam słabą głowę,ale to najprawdopodobniej z ratzji wieku.:classic_cool: udaje mi się zapominać o wszystkich goownach i bezustannie pieję z uciechy,zataczając sie przy tym jak rasowa idiotka :classic_cool: kiedyś usłyszałam,że skoro mam takie fazy bez alko und ćpania,to jakbym była zalkoholizowana und naćpana,to to by mnie zabiło.i teraz widzę,że coś w tym jest.:classic_cool: Właśnie wtedy też jestem loozakiem,nawet piertolę profile.:classic_cool: Z wielką przyjemnością,to byłoby w pytę,a ty w zamian nauczysz mnie trafiania w klawisze po alkoholizatzji:classic_cool: Niby tak,ale w 'bezpiecznej' okolicy mieszkają lamoosy i nudziarze:O😭 a rodzitze są nadopiekuńczy,masakrełe:classic_cool: wedle tej zasady holenderkełe należy zakneblować 24/7,bo ma milion razy suotszą fatzajtę od mojej,a itak bezkarnie porusza się notzami po świetzie.:classic_cool: Koorva,ta teczka to nie żart,naprawdę popiertala się tam z ogromnymi teczkami formatu brystolu,artystycznie przewieszonymi przez ramię.więc czekają mnie ciekawe wędrówki,w końtzu jestę artystkełe :classic_cool: Nie jestem starej daty,a popierame tzię,tym bardziej że widzialaś transa und to,że jest brzydki i się nie myje.i z tziała to wciąż kobieta,chyba że ta peezda jest less,wtedy nie mam więcej pytan:O:classic_cool: Chciałabym miećglany,ale wygladałabym w nich jak idiotka.holenderkełe miała kiedyś glany,ale teraz twierdzi że jest na nie za stara i przywdziewa szpile.:classic_cool: Ja jestę pasztetę,do mnie nikt nigdy nie zarywał,nawet do transa zarywali,a do mnie nie:O:classic_cool: ale żadnych,naprawdę żadnych faz?😭 nitz?😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujowy mam dzien
pravik dorwal wreszcie jakas robote dlatego go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, na temat gustów się nie dyskutuje :classic_cool: mnie blondyni/blondynki rozśmieszają und wzbudzają współczucie, że spotkała ich kara boska w postaci takiego koloru włosów :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem szatynką a nie mam niebieskich oczu :D też mam gówniano piwne zielono brązowe :O widziałam,że się bała ale myślałam,że to takie no na pokaz,żeby Garę dowartosćiował (wiem co mówię,też czasem tak kokietuję aby usłyszeć od faceta że tylko ja się liczę :classic_cool:) to były czasy...czytałam ten top przy stoliku, z tureckim piwkiem w żołądku, w szklance i w ustach...z ajfona mojej kumpeli ale nie śmiałam nic pisać, bo by sie dowiedziała kim jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja też jestem szatynką,tylko jeszcze o tym nie wiem.:classic_cool: Wszystko w tym topełe jest szczere und płynie z głębi sertza,więc jej obawy były jak najbardziej prawdziwe i przepełnione bezdenną rozpaczą,dlatego ciągle figurujesz tu jako potencjalna rywalka,z ratzji wieku ,statusu na kafe und wyglądu.:classic_cool: Dobrze,że nie poderwałaś turasa,bo turki są brzydkie,a turczynki z kolei śmieszne. Spiertalam ogarnąć fatzjatę i wyruszam do spożywczego po coś jadalnego,bo wciąż jeszcze siedzę głodna i w piżamie,mimo że jadłam po 13.:classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×