Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Przeca Tobie daleko do pantofla, jaka jest tego geneza? 😭:classic_cool: Dzisiaj nie rzuciłam, ale jeśli już bym miała rzucać to tylko po to, żebyś przegrywał und szukał pocieszenia, dzięki któremu mogłabym Cię miziać und przytoolać do woli 😭:classic_cool: porywacz dusiciel Mnie się nie opyla, umrę po kilku godzinach bez suodkich słówek Pawełe :classic_cool: A w ogóle martwi mnie nieobecność siostrełe, chyba ktoś ją porwau :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko nie tracę nadziei, przy mnie się nauczy operowania wszystkim na raz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geneza jest taka, że Paletz namawiała mnie do złego, ale nie dałem się skusić, bo przecież tylko Ty się liczysz ❤️😭 koorwa, Ty ze swoich WSZYSTKICH liter mogłaś układać całe wyrazy, a ja jakieś choojowe doczepki 😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porywacz dusiciel
zauważ palcu, że na niewiele Cie wycenili 😭 a są rzeczy ważniejsze niż alkohol :classic_cool: i tak przeciez umrzesz, a jeśli ktoś może na tym zarobić to przeciez powinno Cię tylko cieszyc 😭 tak mało dobra na tym świecie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mameue kooooorwa, ja Ci dam złe rzeczy z moim loobym! Już nigdy z Tobom nie wypiję 😠 porywacz dusiciel Pawełe obiecywał mi śmierć ze starości, nie mogę umrzeć tak szybko 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Ci koorwa szybciootko droga coorkełe przewinę prawdunię :classic_cool: no więc zapytałam Garęka czemu się nie udziela na topiku podczas Twojej nieobecności :classic_cool: zresztą to było pytanie retoryczne :classic_cool: bo przecież wiadomo, że dlatego cobyś się nie denerwowała :classic_cool: widzisz jak on dba o Twoje dobre samopoczucie? 😭 albo się Ciebie boi, ale to też dobrze :classic_cool: :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porywacz dusiciel
zmyjemy Ci makijaż i bedziesz wygladać na 10 lat starsza :classic_cool: a swoją drogą czyżby palec się poprawił w literakach? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭* Doosiciel, ja już wyglądam staro, więc w sumie jeden chooj, mogę oddać się w Twoje ręce 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porywacz dusiciel
no właśnie coś ciężko uwierzyć, że nagle stał się literakowym orłem :classic_cool: ok, to Cię porywam, cena wywoławcza czy jak to się tam zwie - 5 pln, kto da więcej? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dementooję plotę jakobym wkoorwiała się w chwilach, w których Pawełe udziela się na topełe podczas mojej nieobecności :classic_cool: Zazdrość zazdrością, ale póki mameue nie jest stanu wolnego to jest w pytę. Chyba, że jest, a ja o czymś nie wim :o:classic_cool: Doosiciel, oddaję się w Twoje ręce i obchodź się ze mną po męsku :classic_cool: Chyba, że jesteś kobietą to się wczooj w rolę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieję, że Ty nie tęsknisz za czasami aż mamełe będzie wolna :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że nie :classic_cool: tęsknię tylko i wyłącznie za Tobą, gdy Cię nie ma ❤️:classic_cool: zresztą, jestę za młody dla mamełe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty czarodziejoo, tzo ja z Tobą mam 😭:classic_cool: Hot mamuśki lubiom młodszych :classic_cool: A ja koorwa jestem zbyt pijana, żeby zrozumieć mameue! Mameue, napij się 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe, bez pozdzieranych policzkóff und klaty z mojej chaty bankowo nie wyjdziesz 😭❤️:classic_cool: Mameue, Tobie też się zbiera, będziemy bić się w kisielu na gołe klaty i z ratzji mojego skromnego tzytza jestem skazana na porażkę, ale chooj ze szczegółami :classic_cool: Nie no koorwa, ja Cię nie poznaję 😭 Naypierw mnie rozpiła, a tera jakieś odwyki odpiertala 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszame, chatę to ma Shrek, ja mam wieżę :classic_cool:🖐️ Chociaż do Shreka mi już blisko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×