Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Bogdan!taki jeden pan bogdan jest moim loverem!ten fagas zna tatełe i zawsze jak przychodzi z pracy,to wypytuję się o pana bogdana.ajak już odwiedzę pana bogdana w jego kiosku,to jestem niebotycznie zniewalona przeciętnością i normalnością tego śmiesznego typa z wąsem.:classic_cool: ciekawe jakie to uczucie być normalnym.:classic_cool: Tzoś w stylu stachurskiego?:classic_cool: nie wiem,czy mowiłam już,jak kiedyś na polskim polonistkełe przeczytała wiersz i spytała o autora,a ja wydarłam się 'STACHURSKI!' :classic_cool:? a ona 'eee... nie' :classic_cool: ale spowodowało to wybuch śmiechu w tzałej klasie.:classic_cool: Jesooo,jaka ty jesteś punktualna ,obowiązkowa i sumienna,że pierzesz ten pędzel co tydzień!:classic_cool: zazdroszczę 😭:classic_cool: chodziaż ja i tak nie mam pędzla do podkładu,ale za to mam takie do rooshu und pudru.:classic_cool: Włosie jest pewnie końskie albo łonowe,wymień pędzel dla dobra koni i fatzjaty:classic_cool: Koorva,mnie też nikt.:classic_cool:takie żywote pasztete z wielorybim cielskiem :classic_cool::O Przypominam!przypominam!achtunge!😭:classic_cool: Koorva,szkoda ze tyle osób poznikało.kabel był w pytę i żałuję,że nie zagarnęłam od niego maila,bo w tamtej kafe rodzinie był moim dziadkiem.:classic_cool: Proponuję jej to od lat,nawet jak umawiała się na skype'a z jakimiś peezdami to chciałam się wcisnąć,mimo że nie mam ani skype'a,ani kamerki.:classic_cool: ale tzoś by się wykombinowało,gdyby nie to ,że zlała mnie ciepłym moczem.przyzwyczaiłam się:O😭:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie denrwuje, tylko mnie zdraznil mne idiota dzwoniacy o 22 na kom. Teraz musze jeszcze godz posiedziec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nawet się z Tobą nie podroczę :classic_cool: Siostrełe Mój Bogdan jest niski und łysy, do tego nakoorwia basem i udaje, że nie ma go w chacie jak podbiega wkoorwiony Moorzyn :classic_cool: Szkoda, że ja nie mogę być zniewolona jego brakiem uroku, bo może bym się tak nie wkoorwiała, że zgotował mi los baby nękanej przez moorzyńskie krzyki. Ja tego Moorzyna słyszę nawet wtedy jak go nie ma 😭:classic_cool: Nie dziwię się klasie, bo ja też bym piertolnęła ze śmiechu. Spodziewałam się puenty, że zamiast Stachurskiego był to Stachura, ale w sumie jeden chooj, bo oni obaj są śmieszni :classic_cool: Stachurski jednak bardziej ryje banię niż papaya, więc jego to chyba nitz nie przebija :classic_cool: Tatełe mi to chyba w genach przekazał, więc chodzę jak w zegarku, trzymam się planu dnia und nigdzie się nie spóźniam. Bycie córkełe żołnierza zobowiązooje :classic_cool: Ja mam dwa do różu, bo jeden miał być to bronzera, którego nie używam, bo jestem za leniwa :classic_cool: Włosie łonowe, ło koorwa 😭😭 To jest chyba włosie skunksa albo wiewiórki :classic_cool: Zapiszę to na kartce, jak już ją znajdę 😭:classic_cool: Dziadek Kabel, chciałabym mieć takiego 😭 Niestety ja nie miałam żadnej rodziny, ponieważ byłam namiętnym podszywem i tylko podszywanie się mnie interesowało, więc nawet nie przykładałam zbyt dużej wagi do czarnoochów :classic_cool: Próbuj i się nie poddawaj, któregoś dnia ulituje się nad Tobą. Nie zapominaj, że Holenderkełe to trollełe i robi wszystko na odwrót :classic_cool: Biest Współczuję, w takiej sytuacji też bym się wkoorwiła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podroczysz, bo i tak będę się wkoorwiał przez takie żarty :classic_cool: dobranoc Dżoannełe 👄🖐️ und reszta :classic_cool:🖐️ niech śnią Ci się Twoi wymarzeni politzjanci, bo dla mnie nie ma już miejsca 😭:classic_cool: ps: dobrze, że Paletz jest prawie zawsze chętna... na grę w literaki :classic_cool: skoro Ty nie chcesz 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ja na wzmianki o Paltzu :classic_cool: A dla Ciebie zawsze jest miejsce i do tego pierwsze, więc przemyśl to jak będziesz ustawiał swoje priorytety und zastanawiał się która z nas powinna być pierwsza :classic_cool: Dobranotz Pawełe, suodkich snów ❤️:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakoota wykałaczka orencz
Kurwa,napisalam zajebiscie dluga wiadomosc i net mi padl.kurwa no:o wkurwilam sie,ide spac,odpisze rano:o co za gowno kurwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakoota wykałaczka orencz
Kurwa ale jakie spac,ja teraz nie zasne:o kurwa ale sie wkurwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :classic_cool: Medytuj lub odpiertol sobie jakąś yogę. Ewentualnie posłuchaj kojątzego głosu Holenderkełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakoota wykałaczka orencz
Nie no ,nie ide,jest jeszcze za wczesnie:o kurwa dlaczego nie moge miec kompa tylko musze siedziec na tym niedorobionym gownie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie za wcześnie, już po półnotzy, nawet Paweue już śpi. Albo udaje, żeby nie musieć ze mną siedzieć :o:classic_cool: Koorwa, mam galaretkę w lodówce, która jeszcze nie jest w pytę, a mam przy okazji ochotę na nią. Co za choojóffka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakoota wykałaczka orencz
Koorva,sproboje cos napisac,ale wyjdzie goowno,bo tamto bylo fajne,a teraz jestem wkurwiona:o 'moj bogdan' ...koorva,nie powiem jak to brzmi.:classic_cool: spytaj murzyna czy pochodzi z kambodży,maja tam fajne kozy ,a co za tym idzie przerozne kozie bobki,do wyboru do koloru.:classic_cool: ogolem klasa bardzo sie o mnie troszczy,pytaja czy dobrze sie czuje i czy wszystko ze mną ok.:classic_cool: jak ogarniesz wreszcie maila,to wysle ci pewne wideło ze stachurskim,chłostą i...innymi...mam nadzieje,ze bedzie to dla ciebie swoistą motywacja.:classic_cool: Mam zupelnie na odwrot,jestem totalnie rozregulowana,nie umiem trzymac sie jakiegokolwiek planu i ciagle sie spozniam.:classic_cool: Wiewiorka,koorva,draze orzechowe w z biedronki,te mleczne byly z krową!:classic_cool:jakie ja fazy po tym mialam,musze kiedys kupic,jako 8latka mialam takie atake smiechu,ze mamele zabronila mi to kupowac,bo dostawalam swira und piertoltza:classic_cool: Akurat teraz ja si troche podszywam,ale glownie nakoorviam na topele.mialam troche znajomosci z kafe,ale wszystkie sie pourywaly😭 Pewnie tak,dlatego nasteptym razem ją zwyzywam i napisz 'nigdy nie chcialabym gadaz z toba na skype',po czym dostane wiadomosc z zaproszeniem und jej loginem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj lisicy i się nie wkoorwiaj, bo złość piękności szkodzi. Nawet Moorzynowi przeszło i gdzieś wykoorwił w podskokach und piruetach, pewnie wróci o 4 nad ranem tak jak dziś :o:classic_cool: Na szczęście Bogdan jest żonaty, więc nie taki znowu mój :classic_cool: Jeśli Moorzyn jest z Kambodży to pewnie odnalazłby mnóstwo radości w paczce Nesquicków :classic_cool: Może mu rzucę przez balkon i będę go miała z głowy na cały tydzień :classic_cool: To suodkie und urocze, zachowanie prawie jak u przyjaznych dresów, którzy zawsze spytają Cię o Twoje problemy. Nie ma jak prawdziwi przyjaciele :classic_cool: Stachursky zawsze jest motywacją, Stachursky jest bosky :classic_cool: W takim razie dobrze, że nas rozdzielili przy porodełe, bo byśmy się pozabijały :classic_cool: Draże z biedronki kojarzą mi się tylko z drażem z kafetełe :classic_cool: Nie jadałam tych tzudacznych wyrobów, ale podejrzewam, że też miałabym niezłą fazę 😭:classic_cool: Ale pamiętam, że fazowałam po Vibovicie i też miałam zakaz jedzenia, bo zamiast rozpuszczać to wpiertalałam dziesięć sproszkowanych torebek dziennie. Dobrze, że nie wciągałam nosem :classic_cool: Ja zawiesiłam się na tym topełe und jeszcze na topie z broffcem i niczego innego właściwie nie czytam und nigdzie się nie wypowiadam, nawet pod pomarańczą. Starość :classic_cool: To będzie true przełomowy moment, od razu rób zrzuty ekranu, żeby mieć dowody, że ta rozmowa rzeczywiście istniała, a nie była wytworem Twojej wyobraźni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakoota wykałaczka orencz
Wolę sluchac kalamarnic,ogolem kalamarnice są w pytę,mozna wyginac im nozki,smyrac po glowkach,sa obslizgle i swietnie sprawdzaja sie w postaci marynaty do mięs lub wyduszania z nich serduszek,ktore sa jeszcze bardziej obslizgle i wykoorviscie rozowe.lubisz kałamarnice?:classic_cool: 'moj' bogdan tez jest zonaty!koorva jakie zayebiste bogdany,no w pytę:classic_cool: Rzuc,pomysli ze to dar od bogow.:classic_cool: Wiem,ze sa wspanialomyslni,pamietam jak przyniosłam maskotke ploda to szkoly,to pytali co to jest,a ja wydarlam się 'PŁÓD!!!!!'.byly ploty,ze rozpiertola ta klase,bo same hooltaje,geje,modelki,wariatka i trans,ale poki tzo wszystko ladnie sie trzyma.:classic_cool: Motywuje cie koorva,ostatni raz,inaczej tracisz wideło ze stachurskim.:classic_cool: Ciekawe kto by kogo zabil pierwszy,potem mamele by cwierkala o ktorejs z nas 'mój aniolek odszedl do tęczowej krainy' :classic_cool:ale to nie jest w pytę,bo to znaczy ze by nas tu nie bylo na tym topele.:classic_cool: Ja z kolei nie wpiertalalam vibovita,ale mowilam juz o milce i cheetosach.teraz to wszystko mi sie przejadlo i taki hooy z faz😭:classic_cool: Czasem cos powiem na jakims topele,ale to rzadko,a czasem z nudow sie podszywam.tez starosc:classic_cool: Mam skriny z jej odpowiedziami do mnie,wlasnie z tej przyczyny.:classic_cool:ale z droogiej strony,moze to moja schizofreniczna faza stworzyla twittera holenderkele i jej kolezanki,i moze to ja na schizofrenicznej fazie wstawiam te pokoorvione statusy i zdjecia,a potem o tym zapominam.hooy wie:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakoota wykałaczka orencz
Koorva,na lekkiej fazie spiertalam spac,bo jutro mamele wstaje o 7,a to znaczy ze sila rzeczy obudzi mnie budzikiem,halasem,suszarka,obtzasami i drzwi zamykanych z hukiem.dobranotz siostrełe,milej notzy :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie lubiłam kałamarnic, ale rzuciłaś zupełnie nowe światło na to zagadnienie i po tym wnikliwym und porywającym opisie jestem w stanie stwierdzić, że kocham kałamarnice! Wyginanie nóżek und smyranie po główkach zawsze mnie yara, więc od dzisiaj kałamarnice będą moimi ulubieńtzami razem z nóżkami ambulakralnymi und rekinem młotem :classic_cool: Urodzenie się Bogdanem chyba z góry skazane jest na sukces. Jaka szkoda, że nie jestem chłopcem :classic_cool: No tak, w końcu Mediolan :classic_cool: Fajna zbieranina, jakby ktoś chciał się pozbyć wszystkich wariatełe z miasta to wystarczyłoby podrzucić wam bombkę na lekcji :classic_cool: Oczywiście jakiś zajeebisty pan pirotechnike przyleciałby na czas und ją rozbroił :classic_cool: Motywooję się też, myślę motzno o Stachurskym i pewnie nawet mi się przyśni siedząc na księżycu zamiast pana Twardowskiego :classic_cool: W tęczowych krainach są jednorożce und koniki Pony, a jednorożce i Pony som takie w pytę, że można rzygać tęczą, mogę się poświęcić i tam iść :classic_cool: Ale z drugiej strony lepiej żebyśmy obie siedziały tutaj, bo w innym wypadku ja stracę Pawełe, a Ty Holenderkełe, choojóffka :classic_cool: Mi się nic nie przejadło, pewnie dlatego że rzadko jem cokolwiek innego niż mayoneze und Laysy cebulowe. Ale postanowiłam zakupić jutro czekoladę und Cheetosy, bo skoro w piątek jadę do domu i do piątku z domu nie wychodzę to pryszczyca zaawansowana nie będzie taka bolesna :classic_cool: Taka optzja zawsze jest możliwa, ja ciągle myślę, że na tym topełe tylko ja się udzielam i jestem wami wszystkimi tu zgromadzonymi tylko o tym nie wiem, a jedynie się domyślam :o:classic_cool: Dobranotz siostrełe, motznego snu coby mamełe Cię nie budziła suszarami :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię dobry dziubaski ❤️:classic_cool: Idę w peezdu, nie wiem kiedy będę, więc do później albo do yutra :classic_cool:🖐️ całuj mnie w cyc i nie mów nic Witame und ostawiame, że gościme didżełe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestę do Ciebie motzno przywiązana, więc moje radary wykrywają Cię szybciej niż politzjantów na warszawskich ulitzach :classic_cool: Ty miałaś dla mnie jakieś hot newsy, na które miałam czekać trzy tygodnie i do dzisiaj ich nie usłyszałam 😭:classic_cool: Wolałabym zostać na kafetełe, zwłaszcza kiedy patrzę na 16 stopni und deszcz za okiennicami, ale życie jest brootalne i miasto mnie nawołuje pieśnią godową to nie mam wyboru 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię dobry Asiu ❤️ und reszta :classic_cool:🖐️ przecież już pisałem jakie są moje priorytety i że to Ty stoisz na najwyższym piedestale 😭:classic_cool: no to cześć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witame :classic_cool:🖐️ 'Wyginanie nóżek und smyranie po główkach zawsze mnie yara, więc od dzisiaj kałamarnice będą moimi ulubieńtzami razem z nóżkami ambulakralnymi und rekinem młotem' ❤️:classic_cool: rekin młot!:classic_cool: To 'szkoda, że nie jestem chłopcem' zabrzmiało jak wypowiedź transa,jestem na tym punkcie totalnie przewrażliwiona,więc uważaj na słowa.:classic_cool: kolejnego transa nie zniosę:O:classic_cool: Dlatego nie dostaję depresji na myśl o szkole,jak to się zwykle działo przez ostatnie 10 lat :O:classic_cool: klasa jest w pytę pokoorviona,i tak mnie nie lubią a ja ich,ale jest fajnie.:classic_cool: nie ma takiego goopiego zwyczaju znęcania się nad innymi,bo gejom popsują sie fryzury a damulkom połamią szpile.:classic_cool:wprawdzie są różne zemsty,konspiratzje i tym podobne,ale mnie to w żaden sposób mnie nie dotyczy,tylko stoję i obserwuję ten rozgardiasz z uśmiechem.:classic_cool: Myśl o filmiku o stachurskim,kałamarnico.:classic_cool: Rzyganie tęczą = trans,ma taki profil na fejsbuke,dlatego zbrzydło mi to sformułowanie,jednak zanim trans ochrzcił się tą frazą,to reagowałam na ten widok http://de.wikipedia.org/wiki/Gehen w ten sposob.:classic_cool: http://republika.pl/blog_va_5173497/8044823/tr/11782_drink.jpg Jak słyszałam frazę 'gegangen' to naprawdę otwieralam pyszczek i piałam z uciechy,skakałam,piszczałam,krzyczałam i powtarzałam ten wyraz bez końca.:classic_cool: No tak,a ja przepiertalam całą kase na słodycze.:classic_cool: Zastanawiam się,jaka jest szansa na to,że w notzy sie napiertole,i zostanie to niezauważone.chyba mala.:O:classic_cool: bo planowałam zrobić tak w notz na urodziny,czyli 27/28,coby nie zgoopieć do reszty z rozpaczy ,ale chyba nitz z tego.:O 'Taka optzja zawsze jest możliwa, ja ciągle myślę, że na tym topełe tylko ja się udzielam i jestem wami wszystkimi tu zgromadzonymi tylko o tym nie wiem, a jedynie się domyślam' też mam takie wrazenie.:classic_cool: ogółem od początku istnienia tego topełe mam nieodłączne wrażenie,że ty to garę,garę to ja,ja to ty,a ty to ja.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe, ja idę, a Ty taki esej piertolnęłaś, jestem zmuszona odpisać po powrocie 😭 Dzidżełe ❤️ Coś Ty zrobiła z tym komputerełe to ja nie wiem, w każdym razie czekam cierpliwie und liczę, że zostanę pośmiertnie wynagrodzona tytułę świętej :classic_cool: Idę dziubasy, wrótzę później, więc miłego dnia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Mikojane, mię sprzęty elektroniczne und elektryczne po prostu nie lubiom :(:classic_cool: zaczynam się martwić czy nie jestę mutantę :classic_cool: roztaczającym jakieś dziwne pole elektromagnetyczne wokoło swojego jestestwa gdyż to nie pierwszy, i zapewne nie ostatni raz, gdy coś zupełnie bez powodu i bez żadnej przemocy z mojej strony odmawia mi współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×