Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość ustatkowany grzesiu
rozmiar nie ma znaczenia ale kazda po cichu chce miec duzego chuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona waszym poziomem
co za geniusz ustawił wyrazy : HI BI CIPA FA Te :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość z nich stworzyłem ja :classic_cool: wiesz, gdy ma się choojowe litery to lepiej ułożyć coś co zostanie zaliczone i dostanę za to punkty niż po prostu spasować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porywacz dusiciel
w związku z pogorszeniem się sytuacji życiowej związanej z pogorszeniem się sytuacji życiowej sponsora 😭 oświadczam, że dokonuję porwania palca :classic_cool: wysokość okupu do ustalenia :classic_cool: czekam na propozycje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasne, Pawełe, bankofo usychałeś z tęsknoty :classic_cool:❤️ Piłam 😭 W TF2 nie byłam od tygodnia, muszę się poprawić :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porywacz dusiciel
pani w czerwonym berecie po prawej daje 5 erlo, kto da wiecej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę, obawiałem się, że coś Ci się stało albo poszłaś na randkę z empikowtzem 😭:classic_cool: ps: już Cię nie będę nękał z prośbą o grę w literaki :classic_cool: choojowa gra :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie zamierzasz przeznaczyć mojego pjontaka na alkohol to wycofuję swoją ofertę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisałam Empikowtzowi na smsa, ale mi nie odpisał, więc z randki nici :classic_cool::classic_cool: Aż tak motzno mameue złoiła Ci doopsko? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porywacz dusiciel
trzeba miec jakieś priorytety - najpierw chleb razowy, potem twarożek, sałata, pomidor, kawa, no i alko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli coś do niego czujesz 😭:(:classic_cool: nie miałem szans :classic_cool: ciągle dostawałem jakieś zjeebane litery albo nawet 3 pary tych samych liter :D np. w ostatniej rundzie na dzień dobry dostałem 3x R i 2x I :classic_cool: wkoorwia mnie ta gra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porywacz dusiciel Wstydzę się zatem, że u mnie alkohol na pierwszym miejscu, ale widocznie nie wiem tzo to bieda :classic_cool: Ale już nie będę takim batbarzyńcom i niech będzie, że żytzie mameue ma dla mnie taką małą wartość :classic_cool: Pawełe, Do niego czuję niechęć, do Ciebie czuję co innego, ale tego nie doceniasz 😭:classic_cool: Mameue jest taka zajeebista, że ma nawet wtyki na koorniku :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież doceniam to przez cały czas 😭❤️ nawet Twoja mameue wyzywa mnie od "pantofli" 😭:classic_cool: nie, po prostu mam dzisiaj zjeebanego pecha albo rzuciłaś na mnie klątwę, żebym przegrywał, wkoorwił się i więcej z nią nie grał :classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porywacz dusiciel
jednak zmieniam obiekt :classic_cool: widzę, że na porwaniu Ciebie więcej zarobię zważywszy na uczucie jakim niewątpliwie darzy Cie obecny tu dzentelmen 😭 bedzie nie tylko na wspomniane specjały, ale i na bilet nad morze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D koorwa co yest na try głowa :O:classic_cool: ktoś mnie tu porywa, ktoś mnie wycenia, a ja nic o tym nie wię. dobrze, że chociaż kwota zostanie przeznaczona choć w minimalnym stopniu na alkohol 😭:classic_cool: ej no bez kitu tak Ci dzisiaj kooresko nie szło, że to klątwa jak się paczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×