Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Jeszcze zostałam, żeby przeczytać Twoje postełe und krętzę bekę z jaszczurki Homera :D :D :D:classic_cool:🖐️ A ten kafeteriusz wygląda jak luby mojej współlokatorki :classic_cool: Mogę odejść w pokoju Chrystusa, wrótzę niedługo :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoota wykastraczka
widzę,że bardzo ucieszył Cię ten podszyw :) 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna aylar lie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że podszyw siostrełe doprowadził ją do ekstazy und euforii :D:classic_cool: I koorwa nie wiem kto puszcza ploty, że kafeterianie to pasztety, bo póki co tylko ja potwierdzam tę teorię :classic_cool: Idę sobie grzybową na bogato z Knurra odpiertolić i odpiszę siostrełe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybowa jedzona widelcem! ❤️ Koorwa, to Ty naprawdę jesteś pro siostrełe :classic_cool: Ja właśnie się skapnęłam, że nie wiem w czym siedziałam w momencie kiedy się umyłam und szpachlowałam fatjzatę robiąc regularne naloty na kafetełe, mam nadzieję, że nie naginałam wtedy na golasa, bo to już by było fest przegięcie pauy :classic_cool: Oczywiście, że prasownikiem, prasownik zdominowau moje aktualne życie :classic_cool: Z reguły nie prasuję, ale czasem coś jest tak wygniecione, że aż się prosi o chwilę litości, a wtedy już prasuję wszystko po kolei, coby chociaż przez moment być kobietą pracującą und prasującą :classic_cool: W sumie racja, byle plebs tego nie ogarnie, tu trzeba motzno skomplikowanej psychiki z napierającą na mózg schizofrenią :classic_cool: Lepiej pisz do szuflady, podejrzewam, że ona jest bardziej kumata :classic_cool: Jedynie samtzów mają kiepawych, ale może to ja już jestem przeżarta boską fatzjatą Pawełe i tera wszystko inne nie ma dla mnie sęsoo :classic_cool: Mój czołgiste w ogóle nie lubi dotykania chyba że trwa minutę, wychowałam burą sukę bez uczuć oraz piesełe z niskim progiem dotykalności, ogarnia mnie smootek kiedy patrzę na owotz swojej nieudolnej wychowawczo ręki :classic_cool: Jak przygrucham buldoga angielskiego, którego nazwę Polutzja to wychowam go nie tylko na robota pirotechnicznego, ale także na maskotkę do nieskończonej ilości mizianek :classic_cool: Ciekawe czy Pawełe lubi psy und szczury :classic_cool::classic_cool: Zarażasz mnie humorem, którego ilość przytłacza moją zdolność oddychania i dzięki temu dyszę od rana jak Lord Vader łaskotany muchomorem i w którymś momencie moja pompa na widok Twoich ucieszonych ryjóf mnie zabije :classic_cool: Bankowo dostała kartę już w momentełe narodzin, takie jak ona mają wszelkie przywileje już podczas żytzia płodowego :classic_cool: O koorwa, on to niech się zgłosi po piątą klepkę, a od moich tzytzów niech się trzyma z daleka, wystarczy że yebany prawie postawił sobie namiot w gatziach na widok moich nagich nóg kiedy na dworze było 30+ stopni. Stary cep :classic_cool: Właśnie dlatego mieszkanie w samotności jest choojowe, ostatnia nadzieja w sąsiadach napiertalających telewizorem z samego rana, bo inaczej leży się jak trup i nawet nie łapie niebezpiecznego upływu czasu :classic_cool: Mam nadzieję, że moje problemy z pobudką już nie wrócą 😭:classic_cool: "Zgorzkniała dziadówa" :D:classic_cool: Nie zauważyłam u Ciebie żadnych oznak zgorzkniałości, ale może ja sama jestę zgorzkniała i nawet o tym nie wiem. Muszę spytać sąsiadów :classic_cool: U mnie wakacje bez Dire Straits, Pink Floydów, Joe Cockera und Phila Collinsa puszczanych w drodze do Zakopanego to nie były wakacje, więc tatełe prał mi mózg od najmłodszych lat, resztę zrobił brat nakoorwianiem Prodigy und rapu z hip-hopem, których słuchałam w podstawówce :classic_cool: Ostatecznie jestę człowiekię słuchającym wszystkiego, mimo miłości do metalu :classic_cool: Wybrałabym się nawet mimo braku funduszy tylko koorwa nie mam z kim 😭 Żałuję, że chociaż na Woodstock nie pojechałam, bo kilku znajomych z netu jechało, ale przeca sama nie będę się tłukła, bo to żadna radocha. Ostatecznie marnuję życie und wszystkie okazje :classic_cool: Widzę, że Holenderkełe lubi Polandię skoro z dnia na dzień jeździ po różnych miastach und nakoorwia swoim sopranem :classic_cool: Boszełe, a ja nigdy żadnej uwagi do domu nie przyniosłam, raz jedynie dostałam pałę za ściąganie w czwartej klasie szkoły podstawowej i to była pierwsza pała w życiu, która kolejno przełamała lody i dalej z roku na rok sypało się coraz więcej pał :classic_cool: Byłam takim noodnym dzieckiem, że ja piertolę :classic_cool: Już wolałabym być Tobą i przynosić uwagi o zamyśleniu :classic_cool: Bankowo ma na to wyebane, bo nie musi starać się o uwagę skoro jest taka zajeebista, ja nawet tzytzami nie błysnę to pozostały mi włosy, które podobno są w pytę :classic_cool: Mogła opchnąć tego włosa za miliony jakiemuś napaleńcowi, który grzebałby sobie w gaciach patrząc na tę malutką, roodą niteczkę 😭:classic_cool: "Ufa za bardzo", jak to uroczo zabrzmiało i kocham norowtza jeszcze motzniej 😭:classic_cool: Królike jest zajeebisty! Od razu widać talente, którego ja nie mam, ale ja jestem ułomna manualnie i rękami niczego dobrze nie zrobię :classic_cool: Z jaszczurky piałam przez te pół godziny pucowania się pod prysznicem, podobnie jak z płodów, które są boskie i motzno pocieszne, a zielony króliczek jest taki miniaturowy, że miziam monitore :classic_cool: A to Twoje pismo to koorwa jak parametry wychodzące z wariografu, ale jest zajeebiste i motzno się nim jaram :D:classic_cool: Ja piertolę, pisanie i jedzenie jest fest ciężkie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOORWA! Wreszcie ktoś wrzucił na youtube full kawałek Elu, którego szukałam z tydzień temu, jestę taka poruszona, że zaraz skręcę sobie kostki 😭:classic_cool: Chociaż radocha mi przejdzie jak za moment przypomnę sobie, że jutro wstaję o 9 :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeey sekseeee lejdeeee ❤️:classic_cool: współczuję, mój współlokator na początku też tak miał, że zapominał kluczy albo dzwonił i czekał aż mu otworze od środka :classic_cool: na szczęście oduczyłem go tych nawyków zamykając drzwi na klucz nawet gdy wychodził do sklepu :classic_cool: nie ma nic bardziej wkoorwiającego niż ciągłe otwieranie drzwi :classic_cool: kolejna przyczyna niechęci do koloru blond :classic_cool: no nie wię czy tak na odpierrtol 😭:classic_cool: odebrałbym to podobnie, bo to ma wydźwięk troski und zaangażowania :classic_cool: gdyby Ci to wisiało to raczej odpowiadałabyś w stylu "aha, spoko" i byłabyś zupełnie obojętna :classic_cool: wspomnienia Ci nie wystarczą? :D:classic_cool: pewnie chcesz mieć taśmę, żeby móc mnie potem szantażować w stylu "teraz rozbierasz się do bokserek, albo wrzucam film na youtube i udostępniam na facbooku" :classic_cool::classic_cool:😭 no dobra, przeca nie będę się kłócić na temat istnienia Batmana z jego największą fanką 😭:classic_cool: kobieca intuicja nigdy się nie myli 😭:classic_cool: o Boszełe Asiu ❤️ Ty mi przez cały czas tak słodzisz, że niedługo zamienię się w "Pawełka" 😭:classic_cool: ciekawe co powiedzą inni fani Bąby albo studenciaki z Wawy und Lublina, gdy zobaczą taką cudowną und boską loszkę jak Ty u mego boku 😭:classic_cool: na pewno chcieliby być na moim miejscu, ale ni chooja :classic_cool::classic_cool: o koorwa, byłbym zaszczycony i chyba pękłbym z dumy gdybyś zrobiła to tak przy nim i to w Empiku! ❤️😭:classic_cool: a co gdyby się rozpłakał i na kolanach wyznał Ci miłość? :classic_cool::D skoro nie lubię kotów to wiadomka, że uwielbiam psy :classic_cool: mój obecny ma już 7 lat i wabi się "Rocky" :classic_cool::classic_cool: ze zwierząt miałem głownie psy, jednego kota który mi spierrtolił und chomika, który mi zwiał przez to, że tatełe nie zamknął klatki 😭:classic_cool: szczury widziałem u kolegi, ale jestem wobec nich obojętny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty od tych słodkich słówek zamienisz się w czekoladowego mikołaja 😭:classic_cool: ps: mam 20 lat, a nadal lubię je wcinać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny kotlet w chlebie:O:classic_cool: Za to jutro...frytki:classic_cool: Pewnie naginałaś w bieliźnie,też sobie na to pozwalam jak mam wolną chate:classic_cool: 'Oczywiście, że prasownikiem, prasownik zdominowau moje aktualne życie' :classic_cool:❤️ W takim razie masz bardzo ratzjonalne podejście,ja prasuję tylko białe bluzki na rozpoczęcie roku...:O w białym wyglądam hooyowo und groobo,dlatego w poniedziałek przywdzieję czarny sweter coby się troszkę optycznie wyszczuplić.:classic_cool: Dlatego nie dogaduję się ze zwykłymi ludźmi i wkoorvia mnie przedstawianie się 'normalna dziewczyna,normalna nastolatka' bo już wtedy widzę,że za hooya się nie dogadam z czymś takim.:classic_cool: jak ja kocham popiertoleńtzów!:classic_cool:❤️ Robiłam wczoraj test na ajkju i wyszło mi 116,ale robiłam w pośpieche und od niechcenia,więc nie wiem czy płakać czy się śmiać,ale obstawiam że śmiać,ja zawsze się śmieję :classic_cool: Norowietz lubi mizianie i zawsze z rana przychodzi,żeby ją pogłaskać.:classic_cool: zawsze jak przychodzi się do domu to łazi za tobą,aż jej nie pogłaszczesz.:classic_cool: na spatzerełe czasem się zatrzymuje i zaczyna robić suotkie oczka und się łasić,żeby ją głaskać.:classic_cool: ona nawet nie warczy jak jej ruszam miske lub wkładam paltze do michy,podczas gdy ona je.:classic_cool: za to warczy jak chce ją wziąć na rętze,co mnie wkoorvia bo jest patologicznie miękka i fajna do ściskania,noszenia,tarmoszenia i przekładania,ale wtedy warczy,goopol.:classic_cool: 'Zarażasz mnie humorem, którego ilość przytłacza moją zdolność oddychania i dzięki temu dyszę od rana jak Lord Vader łaskotany muchomorem i w którymś momencie moja pompa na widok Twoich ucieszonych ryjóf mnie zabije' to samo tutaj :classic_cool: ale nie sądzę,aby twoje humore mnie kiedyś zabiło,bo jest takie w pytę że odratuje zombie z the walking dead.:classic_cool: 'Bankowo dostała kartę już w momentełe narodzin, takie jak ona mają wszelkie przywileje już podczas żytzia płodowego' :D:D:D patrz jaki w pytę warkocz!:classic_cool: https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/284810_433038953414274_1640711514_n.jpg jesooo zobacz jaki gruby!😭:classic_cool: Piąta klepka jest w pytę,ciekawe czy holenderkełe posiada takie tzudo,bo od tego jej piertolenia o fasolach zaczynam wątpić.:classic_cool: Fetysz stóp!Może to pan krzysztof stoi za seria tematów o fetyszu stóp?:classic_cool: Póki topełe jest,to będziesz wstawać w pytę około 11.:classic_cool: Ja u siebie też nie,raczej postrzegam to jako brak debilnej naiwności a nie zgorzkniałość.:classic_cool: Właśnie u mnie tak nie było i strasznie ci tego zazdroszczę.😠:classic_cool: jakbym miała kiedyś jakieś fasole to katowałabym je holenderkełą i vibeke począwszy od żytzia płodowego,aby uchronić je przed taka marnym losem,gdy nie masz żadnej piosenki kojarzącej się z dzieciństwem.😭:classic_cool: Możesz się kopsnąć z mła jak holenderkełe wyląduje w wawie,byłoby w pytę :classic_cool: Samemu też jest fajnie,możesz w spokoju siedzieć und katować ipodełe i kafełe i nikt ci nie piertoli nad głową.:classic_cool: 'Widzę, że Holenderkełe lubi Polandię skoro z dnia na dzień jeździ po różnych miastach und nakoorwia swoim sopranem' loobi nas koorva,żebyś wiedziała ❤️:classic_cool: To nie były uwagi pisemne,tylko takie ustne,od wychowawczyni do rodzitza.:classic_cool: za ściąganie nie wpisywali uwag,tylko dawali 1 i tyle,ale mnie w soomie przyłapano może 4 razy w ciągu całej edukatzji.:classic_cool: 'Mogła opchnąć tego włosa za miliony jakiemuś napaleńcowi, który grzebałby sobie w gaciach patrząc na tę malutką, roodą niteczkę' hahahahhah :D:D:D:D:D:D:D Kochaj kochaj,norowietz odwzajemni podwójnie:classic_cool: Dziękujeme :classic_cool: sowisława była w pytę,nie piertol😠:classic_cool: jutro wytłumaczę ci o to chodzi z jaszczurką i sformułowaniem 'narządy intymne są przykryte jaszczurką':classic_cool:... Zayebiście,że podoba ci się moje pokoorvione wariografowe pismo,teraz wiem jak będę na nie mówić:classic_cool: ale prawda że to pismo z uwagą 'pismo!' było wyraźnie?😭:classic_cool: Pisz,już cię nie zagaduję.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe, ile tu sertz! ❤️:classic_cool: Też tak robiłam i ostatecznie całowała klamkę stojąc za drzwiami napiertalając głową o drzwi und paltzem o dzwonek, ale blond łeb to z reguły tępy łeb i niestety żadne nauki nie poskutkowały :classic_cool: Od jutra nie ma wyjścia i musi się uzbrajać w klucze, bo z rańca wylatuję z chaty i mam w doopie jej potrzeby egzystencjalne :classic_cool: Boszełe, to już wiem gdzie popełniam błąd dlatego nie mam wyrzutów sumienia, że nie odpisałam mu na smsa. Mam nadzieję, że odbierze to właściwie, czyli jako sygnał, że ja nie mam czasu na pierrtoły 😭:classic_cool: Przegina pauę bardziej niż ja kiedy w schizofrenicznym szale naginam w samej bieliźnie krokiem baletowym ku okiennicom und macham do Chińczyków sprzedających ciuchy pod moimi oknami :classic_cool: Rozgryzłeś mnie, Ty bestio! 😭 Muszę obmyślić inną taktykę, coby nie być zbyt przewidywalną oraz wykombinować coś, co zatrze ślady mojego wczorajszego pijatzkiego przyznania się, że bardzo czaję się na Twoją klatę und Twoje bokserky :classic_cool: Jak kiedyś w notzy zobaczysz Catwoman to uwierzysz nawet w Batmanełe! 😭:classic_cool: Oboje będziemy czekoladowi i jak tak dalej pójdzie to rozpłyniemy się przy sobie jak Milka wrzucona do garnka o temperaturze trzydziestu stopni Celsjusza ❤️😭:classic_cool: Podobnie będzie ze wszystkimi loszkami czającymi się w krzakach und studzienkach kanalizacyjnych na Twoje sertze und boskie ciało, których nie oddam nikomu 😭:classic_cool: Lepiej, żebyś nie pękł, bo ktoś musiałby mnie bronić przed fooriacką napaścią Empikowtza 😭:classic_cool: Jestę bardzo nieczuła na łzy und wyznania miłości samtzów, którzy mnie nie interesują, więc mógłby płakać do woli a nawet biczować się pejczem na środku Warszawy, a moje sertze i tak by nie drgnęło 😭:classic_cool: Rocky! Jak uroczo, jak Balboa, czyli mój kolejny idole z dzieciństwa, kocham Twoje psisko w ciemno :classic_cool: Mój czołgiste to Keira, która miała być Melą, ale wszystkim kojarzyło się ze śliną to mameue und tateue zaprotestowali 😭:classic_cool: Biedakoo, zwierzyna Ci pouciekała 😭 Ja miałam dwa psy, sześć świnek morskich, cztery żółwie und od chooja rybek, a zawsze chciałam jaszczura lub szczury, ale mameue się nie godziła. Taki legwan byłby w pytę :classic_cool: Też lubię zżerać Mikołaje i robię to równie chętnie co wpiertalanie Grzybowej wideltzem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe koorwa, przy Tobie widzę jak bardzo stara jestę, bo moje tempo pisania na klawiaturze jest 10x wolniejsze niż Twoje 😭 Zaraz wrótzę und odpiszę, bo mi włosy do oczu wchodzą 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sori fo party rakin
siemaneło ewribadi pomarańcze każdy tańczy i ja tańczeł :classic_cool:🖐️))) gra ktoś ze mną w lyteracki ? :classic_cool: komą bijacz :classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe, zrewanżooj się :D:classic_cool:🖐️ Siostrełe, ogarniam wszystko na raz, odpisuję w dziesięciu miejscach, czuję się jak true poyebe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sori fo party rakin
no... nie bądź pauka :classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sori fo party rakin
Gagarin poszedł spać? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, zasługujesz na każde serce które zamieściłem w tym temacie ❤️ a nawet na więcej! 😭 może za krótko ją tresowałaś? :classic_cool: mogłaś udawać, że nic nie słyszysz, bo np. miałaś słuchawki na uszach albo spałaś :classic_cool: gdyby postała ze 30 min to szybko nauczyłaby się zabierać klucze ze sobą :classic_cool: blondynkę też można wytresować, ale trzeba włożyć w to o wiele więcej wysiłku 😭:classic_cool: wychodzisz tak wcześnie do dziekanatu? 😭:classic_cool: ja do dziekanatu zazwyczaj chodzę około 13, bo przynajmniej mam pewność, że jest już otwarty i nie ma kolejki :D:classic_cool: po prostu chciałaś być dla niego zbyt dobra und uprzejma 😭:classic_cool: a on odebrał to jako nadzieję na poważny związek :classic_cool:😭 z takimi trzeba postępować twardo und chłodno, dopiero wtedy zrozumieją :classic_cool: masz Chińczyków pod oknami? :classic_cool::classic_cool: wiedziałem, że planujesz coś ekstra! :classic_cool: już za późno na zacieranie śladów 😭 już wię czego pragniesz i zakodowałem to w swojej głowie 😭:classic_cool: mam nadzieję, że to Ty będziesz ową Catwoman :classic_cool::classic_cool: ciul z innymi loszkami :classic_cool: powierzę Ci swoje serce niczym Davy Jones, który powierzył swoje serce Kalipso :classic_cool:😭 und oczywiście nie mam zamiaru się dzielić Tobą z innymi ❤️:classic_cool: empikowietz i fooriacka napaść? :classic_cool::D to się kupy nie trzyma :classic_cool: chyba, że po wódzie mu odpierrtala jak kibolowi R.K.Su :classic_cool: zresztą na pewno nic nie zrobi w swoim miejscu pracy :classic_cool: mam identycznie i nie wię czy to powód do dumy 😭 często chce mi się śmiać na widok osoby płaczącej, ale tylko wtedy gdy wiem, że płacze przez swoją głupotę :classic_cool: ostatnio na takim jakby festynie miałem dziwną sytuację :classic_cool: w budynku było mnóstwo ludzi i było kuurewsko duszno, więc postanowiłem stać na zewnątrz. po jakimś czasie przyszedł jakiś grubas i co? oczywiście wpierrtala się do budynku i idzie w ten dziki tłum :classic_cool: nie minęło 10 minut i juuuż 4 facetów wynosi nieprzytomnego grubasa :D:classic_cool: wszyscy z przerażeniem patrzą co się dzieje, a ja nie mogłem powstrzymać się od śmiechu :classic_cool: wiedziałem, że to się tak skończy :classic_cool: jest cholernie wredny, ciężko go pogłaskać albo przytulić, bo się wyrywa i warczy :D:classic_cool: wcześniej miałem raczej duże psy, a ten jest wyjątkowo mały :classic_cool: pinczer średni :classic_cool: cześć Paletz :classic_cool:🖐️ w literaki nie gram przez najbliższy miesiąc :classic_cool: chyba że mi przejdzie to dam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×