Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość sori fo party rakin
oho :classic_cool: nie umiesz przegrywać :classic_cool::P no trudno 😭 w takim razie se nie zagram bo z obcymi nie lubie grać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe koorwa, mail numer dwa wszystko pozamiatał i przy tych wielkoliterowych kootasach płaczę ze śmiechoo :D :D Mnie to chyba poyebało dzisiaj :D😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorwa, a jak mam wygrywać gdy przydziela mi takie zjeebane litery? :classic_cool:😭 poczekam aż klątwa minie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sori fo party rakin
srątwa koorwa :classic_cool: no i dobranoceloszka :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranotz boski Pawełe, śpij suodko und śnij o bardzo przyjemnych rzeczach ❤️:classic_cool:🖐️ Na topełe poodpisuję jak już pozbieram emotzjonalnie z tej masakry zgotowanej przez siostrełe :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakoota skoota
Dobranotz garę :classic_cool:🖐️ Taka masakre mialam na codzien i czasem jeszcze mam,koorva :classic_cool: bez nerwow,poczekame spokojnie:classic_cool: nie chce mi sie logowac,koorva:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakoota skoota
Koorva...:D:D:D:D:D:D:D yeblam :D:D:D:D:D najbardziej rozkoorvil mnie fragment o tekscie nacechowanym ujemnie und dodatnio,koorva !:D:D:D:D mam koorevski ubaw z tego tekstu ,bede go sobie czytac podczas noodnych lektzji i cichaczem cieszyc miche,a potem zapieje z radosci.:classic_cool: a tzytowana osoba w mailu 1 i 3 to jedna,ta sama osoba:D:classic_cool: brzuch mnie boli od 'cichego' smiechu,czyli jego wstrzymywania.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym zjadła frytki, ale niestety zjem hot-doge i będę wpiertalać te hot-doge przez trzy najbliższe dni, żeby nie zmarnować żadnej paróffki und żadnej bułki 😭:classic_cool: Bardzo prawdopodobne, jestę takim pasztetę cielesnym, że nawet chodzenie w bieliźnie nie robi na mnie wrażenia i nie zwracam uwagi na to, że święcę golizną :classic_cool: Ja właśnie planuję prasować jutro koszulę, ale w kratę, bo takie cholerstwo gniecie się jak poyebane 😭:classic_cool: Gdyby prasowanie nie podnosiło tak temperatury w upały to nawet bym to lubiła, ale po kilku ruchach prasownikiem jestę osobą mokrą i z marszu mi się odechciewa :classic_cool: Powtórzę drugi raz, ale loodzie normalni są noodni i lepiej żeby parowali się z normalnymi, a poyeby niech zostano z poyebami i wszyscy będą szczęśliwi :classic_cool: Ja raz robiłam, wszystko strzelałam und wyszło mi 118, więc yesteśmy na równym poziomie :classic_cool: Zrobiłabym se taki prawdziwy test IQ, ale z ratzji tego, że już go widziałam, uczyłam się procedur oraz obczajałam pytania nie mam prawa go w ogóle dotykać, wolę sobie wmawiać, że moje realne IQ oscyluje w granitzach 130 :classic_cool: Norowietz musi być uroczym piesełe und maskotkełe! Mój czołgiste jeśli już przychodzi z rana to tylko po to, żeby uwalić się swoim tłuszczem na Twojej twarzy i Cię zabić, jak zaczniesz się wydzierać to uwali Ci się jeszcze kulosami na tzipie i już kompletnie wszystko Cię boli to drzesz się 3x głośniej, więc wstanie łamiąc Ci żebra i zacznie lizać po gębie i trącać nosem, żebyś podniosła doopę :classic_cool: Piesełe bez uczutź 😭:classic_cool: Na szczęście też nie warczy kiedy pakujesz jej łapy do jedzenia, ale te wielkie brązowe oczy mówią wszystko und wyrażają cały jej ból und strach z powodu utraty zawartości miski :classic_cool: Psy som w pytę ❤️:classic_cool: Koorwa, miałam obejrzeć "The walking dead", TB und filmy Pawełe to jak zwykle mnie zagadujeta :classic_cool: Jeśli trafi mi się dzisiaj kolejna bezsenna notz to odpalę sobie coś w pytę i będę cieszyć się, że poletzacie mi takie coodeńka :classic_cool: Gorzej jak jutro nie wstanę, a jednak muszę wstać, więc niech ktoś do mnie telepatycznie zadzwoni und mnie obudzi 😭 Koorwa, warkocz jest boski! Jak ja sobie yebnę to też jest grooby, ale nie aż tak 😭 Holenderkełe ma naprawdę w pytę włosy und ma ich tyle, że mogłaby oddać wszystkim łysym na świetzie i jeszcze by jej zostało na warkocze farntzuzkie und inne kuosy 😭:classic_cool: Ja też zaczynam wątpić, klepkę na pewno miała, ale może zdegradowała jej się w toku ewolutzji :classic_cool: "Zima zła" bankofo kojarzy Ci się z dzieciństwem! :classic_cool: Ale rozumiem o czym mówisz, bo gdybym ja nie miała moozycznych wspomnień to pewnie czułabym się uboga na umyśle dlatego moje fasole też będą katowane prawdziwą muzyką, żeby miały pojęcie o prawdziwej muzyce nawet jeśli po kilku latach zaczną słuchać disco polo und pląsać w rytm Lombardu i ich "Diamentowej kooli", którą rzucają między oczy :classic_cool: Jeśli miałaby Delirę w repertuarze to nawet bym z nią śpiewała na tzały regulator tak jak to robię codziennie puszczając ten kawałek na full i podejrzewam, że moja sąsiadka słyszy dosłownie każdy mój fałsz, ale się tym nie przejmuję, bo w prawdziwej muzyce nie ma fałszu! :classic_cool: O koorwa, to ja nawet ustnych nie dostawałam :classic_cool: Chociaż dzięki kretyńskiemu nazwisku byłam wiecznie zauważana na lekcjach i pierwsza szłam do odpytywania, więc szans na uwagi miałam sporo, bo nigdy nic nie umiałam :classic_cool: Muszę tej Sowisławie doyebać fatzeta, bo skoro ja taka w skowronkach to lepiej, żeby sowa nie strzeliła samobója :classic_cool: Na dniach jej spłodzę pięknego r/poochacza :classic_cool::classic_cool: Na wyjaśnienie jaszczury cierpliwie poczekame :classic_cool: A to pismo przeca jest w pytę und zajeebiście wyraźne, więc nie rozumiem skąd ta uwaga 😭:classic_cool: Cieszę się, że nawet o 1 w notzy miewasz napady pąpy spowodowane nacechowaniem tekstoo :D:classic_cool: Mnie daley śmieszy ten wywód transełe, chyba go wydrukuję i tzo notz będę czytać do poduszki :classic_cool: Pawełe ❤️ Już suodko śpisz, a ja nadal rozpływam się pod wpływem Twojej boskości und suodkości uśmiechając się tak motzno, że twarz pęka w szwach, a moją skórę nawiedza cała rzesza zmarszczek mimicznych. Ale to nitz, bo warto 😭❤️:classic_cool: W sumie na to nie wpadłam, bo chyba zbyt długo nie obcowałam w towarzystwie blondynki, następnym razem wezmę Twoje rady do sertza i potrzymam ją do oporu aż myśl o kluczyku będzie jej życiowym priorytetem :classic_cool: Tzo ja bym bez Ciebie zrobiła 😭:classic_cool: Yebany jest otwarty od 10 do 13, z domu wyjdę koło 11, bo pewnie będę musiała przed wyjściem przywitać nowy dzień und kafetełe, więc koło 12 będę na miejscu licząc, że te yebnięte, leniwe pindy odpowiedzą na moje pytania 😠:classic_cool: Powinnam skoczyć przy okazji do Empiku, żeby kupić mamełe książkę, ale zobaczę czy będę pełna wigoru und chęci do życia :classic_cool: Niestety moje dobre sertze ujawnia się w choojowych sytuacjach i dotyka choojowych samtzów, ale muszę naprawić ten błąd póki Empikowietz nie rozochocił się zbyt motzno i nie stoi pod moimi oknami z harmonijką 😭:classic_cool: Mam Chińczyków, Japończyków, Koreańców, a nawet Cyganów i innych Rumunów sprzedających owotze, ciuchy, buty i inne targowe rzeczy :o:classic_cool: Koorwa, chyba będę musiała poddać Cię hipnozie w trakcie której usunę wszelkie ślady pamięciowe związane z wiedzą o moich pragnieniach 😭:classic_cool: Kocie pazury już mam, więc Catwoman zawsze mogę być :classic_cool: Och Pawełe, ja z kolei zrobię wszystko, żeby Twoje sertze nie skończyło w kawałkach ❤️😭:classic_cool: Kibol R.K.Su :D :D Nie widziałam go po wódzie, ale nie sądzę, żeby miał aż taki potencjał, pewnie z marszu flaczeje jak pauka impotenta :classic_cool: Koorwa, ta historia o grubasie mnie rozyebała i krętzę bekę aż miło :D Jestę poyebę, powinnam się wstydzić :classic_cool: A myślałam, że to moje czołgiste jest jakieś nie halo, a tu proszę, kolejny niedotykalski wojownike :classic_cool: Pinczery to chyba często rosną na rozdarte und rzucające się do gardeł bestie, u mnie typ na osiedlu miał i ten pies mimo swojej wielkości był postrachem całego miasta :D:classic_cool: Ale fayne som, zresztą wszystkie psy mają zagwarantowaną moją miłość und dobre sertze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje natłoki myślowe nie mają granitz 😭 Dobrze, że przynajmniej gadam z deka mniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie moje zmysły pobudzają się na notz :classic_cool: Niestety z racji mojego dzisiejszego niewyspania trochę niedomagam ruchowo und szybkościowo 😭:classic_cool: Kto tam z topełe o Fajansełe bałamuci pięć loszek? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kładź się Mikojanu und zregeneruj siły witalne 😭 Chyba że lubisz być taką pierdołą :classic_cool: :D Nie pięć, tylko piatą :classic_cool: Taki jeden bałamuciciel :classic_cool: Ale z wzajemnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię być, ale zwyczajowy czas regeneracji moich sił witalnych to dopiero 2, muszę jeszcze chwilę pomęczyć się w roli niedołężnej łamagi 😭:classic_cool: Uroczy Fajansełe jak zawsze ze wszystkiego sprytnie wybrnie :classic_cool: Jedną loszkę zgubiłam gdzieś po drodze 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójtelefonetogoowno
...pisalam wiadomosc pol godziny,az telefon zdecydowal sie wylaczyc i wszystko poszlo sie yebatz.z ratzji tego ze tzaly dzien nakoorvia mnie matzitza,nie mam nawet sily zeby sie wkoorvic.poodpisuje jutro,jeszcze pozdrowie fajansełe bo widze,ze zawital,i tym samym sie pozegnam und do jutra :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle słyszę guosy, a tym razem jest to szum wodospadu z mojej kuchni, ale podejrzewam, że mnie poyebao i to po prostu woda z kibla :classic_cool: Dobranotz siostrełe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna w tą czy w tą... Jakiś błąd statystyczny musi być :classic_cool: To powodzenia Mikojanu w wyczekiwaniu na Twą porę, w której każdy coś wybiera, a ja tymczasem się już teraz zwijam, życząc Ci serdecznie miłych spaciulków :classic_cool:🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, oczywiście również pozdrawiam Wykałaczkę i także życzę Jej dobrej nocki, najlepiej w ciepłej pieczarze razem z norowtzem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* No i dopiero teraz widzę, że tam wyży napisałem "nocnik" zamiast "nocny" :D:O Co ja mam z tymi nocnikami... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym razem nie rozbawił mnie tak bardzo jak obecnie, a to przed snem zawsze pożądane. Oy Fajansełe, Fajansełe :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię dobry Pawełe ❤️ I siostrełe :classic_cool:🖐️ Wstałam co oznacza tyle, że jestę mistrzę :classic_cool: Nie wyspałam się jak chooj, jestem głodna jak chooj und jest zimno jak chooj, ale czas się przyzwyczajać, bo zima nadchodzi :classic_cool: Będę koło 15 lub 17, więc róbcie rzeczy, których wstydzicie się robić jak jestę obecna. Do później :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię dobry Asiu ❤️ und cześć Qciapa :classic_cool: zasnąłem dopiero po 1 :classic_cool: u mnie wyrażenie "idę spać" oznacza, że będę słuchał muzyki przez 1-2h zanim zasnę :classic_cool: nie rozpływaj się, bo nie będę miał kogo miziać i w ogóle zostanę sam na tym świecie 😭:classic_cool: w sumie przypomniałem sobie, że mój współlokator jest raczej świńskim blondynem niż szatynem :classic_cool:a widać to na każdym kroku :classic_cool: jest tak nierozgarnięty,niezorganizowany, nigdy nie wie co się dzieje, trzeba mu tłumaczyć 50 razy, a jego pomysły są zazwyczaj tak pojeebane, że tylko szkodzą :classic_cool: u nas jest czynny od 11 do 14, więc mogę pospać trochę dłużej :classic_cool::D i wbrew powszechnym opiniom o paniach z dziekanatu, te nasze są całkiem w pytę :classic_cool: kompetentne, miłe, bez żadnych ceregieli odpowiadają na zadane pytania und służą pomocą :classic_cool: oho, do Empiku w którym pracuje empikowietz? :classic_cool: pewnie będzie Ci służył pomocą :classic_cool:😭 ps: właśnie sobie przypomniałem, że chyba kiedyś w tym temacie napisałem "do Empika" :o:classic_cool: koorwa ale wstyd :o:o:classic_cool: myślisz, że byłby do tego zdolny? :classic_cool: przeca on jest taki zapracowany 😭:classic_cool: może znajdzie pocieszenie u jakiejś wulgarnej loszki z imprez na których tak bryluje :classic_cool: czego się dowiedziałem to moje! :classic_cool::classic_cool: po prostu nie będę się koncentrował i nie dam się zahipnotyzować! :classic_cool:😭 to muszę sprawić sobie kostium Batmana :classic_cool: pewnego pięknego wieczoru wyjdziemy na warszawskie ulice udając, że stoimy na straży porządku :classic_cool: może zbudujemy kapliczkę i tam umieścimy nasze serca? 😭:classic_cool: nawet śmierć nas nie rozdzieli ❤️:classic_cool: coś w stylu kapłanów Śniącego z Gothica 1 :classic_cool: skoro wszystkie laski na imprezie są jego to chyba tak szybko nie flaczeje :classic_cool: musi mieć w sobie coś co je przyciąga :classic_cool::D a co ja mam powiedzieć skoro widziałem to na żywo i prawie śmiałem się na głos? 😭:classic_cool: jest agresywny, ale według mnie niegroźny :classic_cool: przeca jest taki mały, a moi koledzy. którzy są mniej więcej mojego wzrostu, boją się go :D:classic_cool: jestę z Ciebie taki dumny, że wstałaś i jeszcze przywitałaś się z nami 😭:classic_cool: wiedziałem, że jesteś boska ❤️ będę czekał na Ciebie z utęsknieniem 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
siedze na uczelni juz 45 minoot, w dziekanacie jakas pipa z jakas fest powazna sprawa i chyba tam koorwa dzisiaj nie wejde, bo skoro w ponad godzine sie nie wyrobila to marne szanse ze sie wyrobi w kolejna :o takich to tylko na pal nabijac albo jesc 😭 tak mi w brzuchu boorczy, ze chyba sprzetowcy z pierwszego pietra to slyszo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kiedyś czekałem 1,5h przed dziekanatem, bo parę osób z V roku musiało załatwić coś ważnego :o:classic_cool: i to jeszcze koorwa wjeebali się w kolejkę, bo mieli coś "szybko ustalić" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z dziekanatu
następny proszę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdę koorfa und stwierdzam, że tą piczką, która tyle czasu blokowała dziekanat najadłabym się ja und cała Etiopia. Człowiek guodny to człowiek dziwny, atakowały mnie nawet obrazy klaty Pawełe wysmarowanej mayonezem 😭:classic_cool: A ta piczka była z piątego roku, więc widzę, że to jakiś powszechny syndrome :o:classic_cool: Pierwszy raz rozwiązano mój problem, więc jeden kamień spadł mi z sertza. Do Empiku pójdę wieczorem, bo teraz jest zbyt gorątzo und jestę zbyt guodna na jakiekolwiek wędrówki :classic_cool: Dodatkowo moja blondyna wypełniła lodówkę Desperadosami, a szafki popcornem, dzisiaj za trzeźwa to koorwa nie będę :o Pawełe! Poprawiłeś mi humore kiedy siedziałam tam z obrazem kompletnego rozpiertolu wypisanym na fatzjacie, który ustępował z każdą kolejną literą Twojego elaboratełe zamieniając się w twarz osoby nękanej przez radosne skowronki :classic_cool: Pamiętam czasy kiedy słuchałam muzyki przed snem, teraz chyba się starzeję, bo nawet mi się nie chce sięgać po sprzęt grający, więc wyłączam laptopełe i albo czytam, albo padam jak zwłoki 😭 Nie zostaniesz sam, na pewno siostrełe, Paletz, Czkawka, króliki und inne kafeterianki wezmą Cię pod swoją opiekę, a ja będę o Ciebie dbać z zaświatów, jeśli dam radę przedrzeć się przez sześćdziesiąt dziewięć wymiarów i nie strzeli mnie chooy na widok Twojego pocieszającego haremu :classic_cool: Historia o współlokatorze mnie rozbawiła, bo mogłabym każde zdanie dopasować do swojej blondyny :classic_cool: Dobrze, że przez trzy lata miała mnie und mój skromny mózg do dyspozycji, bo mogłaby naprawdę doopnie skończyć :classic_cool: Co ja bym dała za takie godziny und takie panie w dziekanacie 😭 U mnie najbardziej kompetentny und najbardziej rozgarnięty to jest facet, który zawsze ma inne rzeczy do roboty, więc siądą jakieś pipy, które nawet nie ogarniają systemu szkolnego i masz wrażenie, że wiesz więcej od nich 😭:classic_cool: Na szczęście czasem jakaś spadnie z nieba i człowiekowi pomoże, jak ta która tam dzisiaj siedziała :classic_cool: Do listopada nie pojawiam się w Empiku, w którym pracuje Empikowietz mimo że to mój ulubiony Empik i mam go najbliżej :classic_cool: Teraz naginam do Złotych Tarasów tylko po to, żeby fatzeta nie spotkać :o:classic_cool: Forma "Empika" była w pytę, tzo Ty chcesz :D:classic_cool: Faktycznie, bankowo nie ma czasu na jakieś piertoły, wczoraj mi nawet napisał, że wypożyczył film ze znajomymi i sobie oglądali, nie wiem po chooj mi to do wiadomości, ale mam wrażenie, że na siłę próbuje mi udowodnić jaki to on jest w pytę und rozchwytywany w towarzystwie :classic_cool: Szkoda, że mam wyeabne, bo pewnie motzno bym się podnietziła i ochoczo popełniła kilka grzechów pod rząd w rytm decybeli z redtube :classic_cool: Ty dziadoo, w takim razie masz mnie jak na dłoni i pozostało mi strzeżenie innych moich tajemnic und pragnień niczym cnoty pod pasem cnoty :classic_cool: Ten scenariusz motzno mną wstrząsnął i moje sertze galopooje jak przy wyobrażeniu Ciebie w samych bokserkach! Oznacza to, że pomysł jest bardzo w pytę i reflektuję na taką aktzję wpisując ją na listę rzeczy do zrobienia przez którymś z kolei zgonem za życia :classic_cool: O koorwa, jeśli jesteś pewien swoich uczuć und zamiarów to ja z chęcią postawiłabym... taką kapliczkę ❤️😭:classic_cool: Boszełe, nigdy nie miałam przyjemności grania w Gothica, bo moja ex przyjaciółka peezda nie chciała mi pożyczyć 😠:classic_cool: Pewnie szasta kasą na lewo i prawo i goopie samiczki biegną do niego jak Usain Bolt do mety, Empikowietz to jakiś burżuj skoro popija sobie herbatkę za 200 zigo, kupuje spodnie za 600 zigo oraz buty za 400 do kolektzji und chodzi na kącert Madonny z biletę VIP :classic_cool: Na jego przykładzie stwierdzame, że nie jestę desperatką und materialistką, co motzno podnosi mnie na duchu pomimo ryzyka staropanieństwa, które dzięki Tobie regularnie maleje 😭:classic_cool: Koorwa, małe psy są groźniejsze niż bydlęcia :D:classic_cool: Pewnie też bym się bała takiego małego potwora, ale wierzę, że byś mnie obronił przed utratą obu rąk, które jeszcze mogą mi się przydać do różnych rzeczy :classic_cool: To Ty jesteś boski i przekazujesz mi aurę swojej boskości, a potem Ci się wydaje, że ja też jestę boska 😭❤️:classic_cool: pani z dziekanatu Wyczucie prawdziwej pani z dziekanatoo, o 12:25 wbiłam na jej krzesełko :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achtunk, mam w chałoopie wampira, który regularnie mnie podgryza pozostawiając mi dwie równoległe kropki w różnych miejscach ciała. Czuję się zagrożona :classic_cool: Idę ugotować spaghetti lub ryż, zakładając że kiedyś skończę zmywać naczynia i będę miała w czym jeść und gotować :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×