Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Oho, wiedziałam, że Fajanseue ma całą rzeszę wielbicielek :classic_cool: Do Empiku to zazwyczaj odpiertalają tradycyjny zestaw wymagań, czyli zajeebiście optymistyczne und pogodne usposobienie, uczciwość, pracowitość und sumienność oraz współpracę w zespole, reszta wychodzi w praniu, bo jak jesteś do doopy to trafiasz do kajetu uwag :classic_cool: Ale skoro jesteś piękną samiczką to masz od razu spore szanse na starcie, udowodniono w badaniach psychologicznych, że ludzie atrakcyjni przynoszo lepsze zyski firmom, podejrzewam, że groobe ryby Empików to wiedzą, dlatego w Empiku z reguły pracują przystojni panowie und przystojne loszki :classic_cool: Poza mną, ale ja tam byłam tylko na moment to w sumie jeden chooj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe, milion razy powtarzam, że w moim sertzu und mojej głowie tylko Ty! 😭:classic_cool: Siostrełe, już tworzę, do sklepu nigdy nie pójdę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wię 😭 tak tylko się z Tobą droczę kochaniutka ❤️:classic_cool: ps: do wymagań zapomniałaś napisać, że trzeba być jeszcze "przemiłym" :classic_cool::classic_cool: dlatego Cię przyjęli :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
a można na pół etatu? koorfa ja nie jestem ładna :O już na tylu rozmowach o pracę byłam...zwłaszcza w butikach... a potem patrzę jakąś blondynę z przetłuszocznymi włosami zatrudniali, albo okolczykowaną bladą brunete :O zatrudnić mnie chciał tylko jeden facet, który zatrudniał same ładne, ale podejrzewałam,że są jego kochankami :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
komu po co praca? jeśli o mnie chodzi to stara już jestem i głupio tak...nic do CV nie mam do wpisania a raczej do doświadczenia nie wpiszę ilości godzin przesiedzianych na kafe i tego ile mam postów na koncie :classic_cool: 💤 40 rozbójników :) byłoby fajnie, nawet 4 by mnie usatysfakcjonowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie też reaguję wkoorwem i z reguły po przebudzeniu jestem fest wkoorwiona, ale ten flażolet był taki w pytę, że aż miło się słuchało. Do czasu aż jakaś dziunia nie zaczęła śpiewać :o:classic_cool: "Heaven's a lie" to chyba pierwsza nuta Lacuny jaką słuchałam i napiertalałam to na full zimą 2008 roku do czasu aż mamełe nie wpadła do chaty trzymając w rękach rosłego pora, który miał być zamiennikiem tasaka :classic_cool: Piękne czasy :classic_cool: Fayna z niej loszka z twarzy, prawie tak fayna jak Holenderkełe :classic_cool: Holenderkełe szuka wrażeń w świecie ludzi goopich :classic_cool: Ja tam bym chciała przebywać w towarzystwie jej gitarzystełe przez 24 godziny na dobę bez względu na lata w zespole und na scenie, ale ja mam wściekliznę matzitzy, a ona ma pęd fasolek to sporo nas różni :classic_cool: Pewnie te tap madl und jutuberki udzielają jej rad jak wytrzymać kolejne lata bez brzucha pełnego płodów :classic_cool: No koorwa te fasole to fest niszczą życia, moja korepetytore na szczęście nie mogła zaciążyć, bo była dawno po menopauzie, ale dzięki temu uczyła mnie z takim impetem, że miałam wiecznie rozyebany mózg und głód zdobywania wiedzy :classic_cool: Ciągle żałuję, że nie przykładałam się do niemietzkiego to może czaiłabym o czym mówi fletzistełe, bo on jak na złość używa kombinacji niemieckiego ze slangiem dialektów retoromańskich und wstawkami z wymarłego języka galijskiego :o:classic_cool: Mam nadzieję, że ja dorobię się identycznego syndrome, ponieważ jak ktoś mnie pyta o drogę po angielsku to zawsze mówię: "Sorry, I don't speak english" :classic_cool::classic_cool: Zrobime Ci wehikuł czasu to sobie obczaisz nawet jej żytzie płodowe :classic_cool: No faktełe, dodatkowo jeszcze trzy dni i ujrzę to swoje bydle, które na dzień dobry rozjedzie mnie gąsienicami oraz obklei śliną zmieszaną z biszkoptową sierścią :classic_cool: Putin to też mój lover, ale już taki lover, że wzdychałam do niego po notzach przez kilka lat marząc o tym jak szepcze mi do ucha po ruskiemu :classic_cool: Ey no bes kitoo, ona serialnie ma coś z głową :D:classic_cool: A znajomych nie mam, mam jedną wariatełe z zakonu, której morda się nie zamyka dlatego też na uczelni się nie odzywam, bo nie jestem w stanie jej przekrzyczeć, drugą która ma zaledwie 150 cm i mówi tak cicho, że ja koorwa jej nie słyszę und trzecią, czyli tą z Empiku, która się boojnęła i przestała istnieć :classic_cool: Nie bój żaby, toczę identyczną egzystencję do Twojej :classic_cool: A Holenderkełe to chyba yebło, jak to jest wyprysk to ja mam koorwa gejzery na fatzjacie :o:classic_cool: Pawełe Ty dziadoo kochaniutki, a ja się nabrałam! 😭:classic_cool: O koorwa, przemiła osoba! Siostrełe pewnie zakwiczała dziko tak jak ja :classic_cool: Ja przemiła to tylko dla Ciebie und siostrełe jestę oraz niektórych kafeteriuszy :classic_cool: Czkawkeła W żytziu nie widziałam Twojej fatzjaty, ale Toorasy się nie mylą, więc skoro na Ciebie leco to znaczy, że masz niewyczerpany potencjał :classic_cool: Na pół chyba można, ale choojowa płaca przy niezłym zapiertolu 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ey dopra, bo wy mnie wykończyta :classic_cool: Idę nałożyć fluide na swoja szpetną buzię und będę z doskoku, chyba że siostrełe yebnie esej to udam, że poszłam do sklepu... ... :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoannełe ❤️ nie spodziewałem się, że jest takim imprezowym automatem :classic_cool: myślałem, że jest raczej spokojnym und nieśmiałym kawalerem :classic_cool: a tu proszę jakie maniany odpierrtala :classic_cool: ja będąc pod wpływem w pełni się kontroluję, jestę świadomy tego co robię und wszystko pamiętam następnego dnia :classic_cool::classic_cool: na Twoim miejscu nie ufałbym takiemu alkoholowemu podrywaczowi :classic_cool::D powiem im prawdę, atzo! :classic_cool: po co mam wymyślać jakieś niestworzone historie, skoro ta prawdziwa będzie znacznie lepsza 😭:classic_cool: i koorwa dlaczego "kilka pięknych tygodni" 😭:classic_cool: koorwa, a jak ktoś do Ciebie przyjdzie i je zobaczy to co powiesz? 😭😭:classic_cool: mi to nie przeszkadza :classic_cool: czuję się jak urodzony zabójca, jak jakiś Hitman albo Altair z Assassin's Creed'a :classic_cool: na wycieczkach szkolnych budziłem się co 30 min, gdy ktoś chodził po korytarzu albo po pokoju :classic_cool: do mnie dzwonili około 6 razy dziennie, ale w końcu dali mi spokój :classic_cool: nareszcie wymienię tej stary telefon, bo już klawisze zaczęły mi odpadać :classic_cool::classic_cool: ps: myślałem, że skończę SD, ale koorwa utknąłem w przedostatniej misji :o:o nie mogę podciągnąć się na rusztowaniu 😠 każą mi naciskać spację, ale to chooja daje i koorwa zginąłem już 30 razy :classic_cool: robię sobie przerwę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ey Czkawka, a co gdyby się okazało, że Twój turek ma latający dywan marki Opel albo Daewoo? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już reaguję wkoorvem na wibracje,bo to mój budzike:classic_cool: kładę telefone na panelach i wibratzja budzi mnie z hookiem ,dlatego szczerze jej nienawidzę.:classic_cool: Kiedyś wibratzja kojarzyła mi się jeszcze z smsami,czyli ją lubiłam,bo kiedyś dostawałam smsy od znajomych.teraz dostaję jedynie te od czteroliterowych numerów typu 7128,lub sieci plus.:classic_cool: Moja pierwsza noota to było chyba swampedale nie pamiętam,i średnio mi podeszło,ale miałam wtedy..12 lat..:classic_cool: więc to wyjaśnia sprawę :classic_cool:🖐️ ale wzięłam drugie podejście w 2012 i mam wszystkie ich płyteły na ipodełe,a piosenki przeszły przez mój odruch fazowania się zayebistymi rzeczami.:classic_cool: Lubię puścić sobie heaven's a lie i drzeć morde 'set meeeeee freeeeeeeeeeeee youuur heaaaaaaaven's a lieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee seeeeeeeet meeeeeeee freeeeeeeeeeeeeeeeeee':classic_cool: chciałabym wywrzeszczeć to na koncertełe!😭 'do czasu aż mamełe nie wpadła do chaty trzymając w rękach rosłego pora, który miał być zamiennikiem tasaka' holenderkełe lubi POR!:classic_cool: 'Fayna z niej loszka z twarzy, prawie tak fayna jak Holenderkełe' ❤️:classic_cool: Aż takiego pędu to chyba nie ma,skoro ostatnimi laty na dzieci nie reaguje,przykładowo jej oziębłe poedjscie do małych dziewczynek na koncertełe,czym zdobyła u mnie ogromnego plusa.:classic_cool: Ona mieszkała z gitarzystełe,i mieszkała z nim jeszcze po ich rozstaniu,więc pewnie były niezłe kwasy und rzygali sobą wszem i wobetz.:classic_cool: to jest z 2003 roku,czyli miała 18 lat,czyli prawie w moim wieku.goopol :classic_cool: 'What is your biggest dream? This is a very interesting questions I think, but with a to obvious answer. Simone: To have a big house with lots of animals and Mark of course. And concerning the band a big tour in Brazil, Mexico, and Sweden.Everywhere, I love to travel and we as a band are privileged to do it.' :D mieć duży dom ze zwierzętami i markiem :classic_cool::D:D:D:D koorva,udało jej sie wszystko oprócz zwierząt i mareczka.koorva,też bym chciała żeby moje marzenia się tak spełniały.:classic_cool: Mam nadzieję,bo tap madl tylko wygląd w głowie,więc liczę na to ,że ją tym zarażą i w strachu przed rozstępami i obwisłymi tzytzami,nie zdecyduje się na zafasolkowanie.:classic_cool: Właśnie,ja muszę się przyłożytź do niemietzkiego chodziaż za hooya mi ten język nie wchodzi,ale przynajmniej umiem odmienić 'gehen ging gegangen' :classic_cool: a muszę go ogarnać jeśli chcę jechać do iemietz wycinać matzitzę:classic_cool: W takim razie współczuję takiego obrotu spraw z flecistełe,holenderkełe też czasem gada po niemietzku,ale koleżankełe jest folksdojczem i mi tłumaczy,więc jest całkiem w pytę:classic_cool: Mnie nikt nigdy nie pyta ani nie zaczepia,bo idę z goopim wyrazem twarzy i słuchawkełami w uszach.:classic_cool: 'Zrobime Ci wehikuł czasu to sobie obczaisz nawet jej żytzie płodowe' :D:D:D:D!!!:classic_cool::D:D:D Biszkopt!:classic_cool: a norowietz jest cała biała bez ani jednej łatki:classic_cool: ile to bydlę ma lat?:classic_cool: 'Ey no bes kitoo, ona serialnie ma coś z głową' i dlatego mnie śmieszy,ogółem my wszyscy mamy coś z głową,ale my jesteśmy w pytę,a ona nie.:classic_cool: Nawet zdziebko ma znajomych😭:classic_cool: pewnie są na takim samym lub nizszym stopniu intelektualnym jak ona,więc w takimrazie wolę siedzieć na kafełe i gadać z ludźmi wpasowywujątzymi się w moje standardy,niż z maupami.:classic_cool: 'A Holenderkełe to chyba yebło, jak to jest wyprysk to ja mam koorwa gejzery na fatzjacie' :D:D:D:D:D to samo tutaj,ale mam gdzieś jej fotę z prawdziwymi pryszczami,jak była mała jeszcze:classic_cool: 'O koorwa, przemiła osoba! Siostrełe pewnie zakwiczała dziko tak jak ja' skąd wiedziałaś?:classic_cool: to tym bardziej jesteś przemiłą osobą,skoro dla takiej jędzy jak ja zdobywasz się na jakiekolwiek pozytywne reakcje.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoo, jestę osobą grubą und osobą bardzo głodną, a tu jeszcze włos do ułożenia 😭:classic_cool: Mój Pawełe! ❤️ Ja również się tego nie spodziewałam, niby wspominał o tym nie raz oraz cytował mi swój horoskope, w którym napisano, że prawdziwy z niego miszcz melanżu, ale dzieliłam to przez dwa myśląc, że to bajer :classic_cool: Ale skoro tak namiętnie wyrywa loszki na baletach to niech wyrywa dalej i wyrwie w końcu jakąś, której będzie urządzał spam telefoniczny o 10 rano i która będzie reagować na to zwiększeniem poziomu wilgoci w gatziach :classic_cool: Ja też się kontroluję, co powoduje, że nie robię goopot po alkoholu und nie miewam katzów moralnych. Jestę osobą godną zaufania 😭 Podobnie zresztą jak Ty :classic_cool: Nie możesz mówić prawdy, bo wtedy loszki nie ośmielą się na podryw skoro jakaś miziała Cię do tego stopnia, że podwyższyła poprzeczkę w mizianiu 😭:classic_cool: Co akurat dla mnie byłoby zajeebiście uspokajające, ale przeca nie mogę trzymać Cię pod kloszem :classic_cool: No już trzy piękne tygodnie za nami und następne przed nami to kilka pięknych tygodni 😭:classic_cool: Do mnie przychodzi tylko pan Krzysztof kiedy mam problem z kiblem, więc on z ratzji kamer już na pewno będzie miał obcykaną Twoją osobę i nie będzie to dla niego żadnym szokiem także spokojnie 😭:classic_cool: Że Ty się wysypiasz to jestę pod wrażeniem, ja niby budzę się co najmniej dwa razy w notzy co powoduje że zawsze mam sto milionów snów, które pamiętam, ale przy pobudkach co trzydzieści minut bym chyba otzipiała, jesteś naprawdę fascynującym przypadkię :classic_cool: U mnie póki co też cisza i oby tak zostało :classic_cool: Ten telefone to Ty chyba ładnie katujesz skoro Ci klawisze odpadajo :classic_cool: Ja tak miałam w Batmanełe, gdzie podobno PPM miałam wykonać nokaut dwóch przeciwników od tyltza, a za każdym razem mądry pan Batmanełe bił się z powietrzem i padałam jak mucha od kul :classic_cool: Przerwy są zbawcze, po przerwie będzie lepiej :classic_cool:🖐️ "ey Czkawka, a co gdyby się okazało, że Twój turek ma latający dywan marki Opel albo Daewoo" O koorwa :D :D :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym była bohaterką gry o tron,to poleciałabym do służki i powiedziała 'krwawię!' :classic_cool: a tak to siedzę,boli mnie matzitza i jem podgrzany ser,ktory w sumie się spalił,więc jest chrupiący,czyli taki jaki lubię.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe, Ty zawodowy elaboratełe :classic_cool: Ja kiedyś doyebałam sobie na budzik "You can't hurry love" co powodowało, że z marszu wyskakiwałam z łóżka i baunsowałam razem z wyimaginowanym Philę Colinsę, ale zabiłam tym samym ten kawałek, ponieważ go znienawidziłam. Moją miłość przywrócił dopiero Fajansełe, który wrzucił tu linka pewnego razu, o ile dobrze pamiętam :classic_cool: Te numery piszą także do mnie i są to jedyne numery ślące mi smsy (poza Empikowtzem, którego już wypieram ze świadomości jako treść zagrażającą), więc to jacyś zawodowi podrywacze :classic_cool: "Swampedale" :D :D Żeby nie było, zczaiłam brak spatzji :classic_cool:🖐️ Jako dwunastoletni bebik to człowiek nie zna się na rytmach, które są w pytę, więc można wybaczyć sobie takie przewinienia :classic_cool: Też lubię to wrzeszczeć, bo wtedy przynajmniej nie muszę fałszować skoro mogę drzeć mordę na cały regulator :classic_cool: Trzymam kciukasy motzno, żebyś miała taką szansę oraz przy okazji żeby koncertełe Holenderkełe pojawiło się na horyzontzie jak najszybciej :classic_cool: Lubi por und ser, czyli tzoś czego nie lubię ja. Troszkę biednie 😭:classic_cool: Przy lubieniu sera przypomniał mi się Ser: http://www.youtube.com/watch?v=gliDSDOWaeY ❤️ SERce :classic_cool: Ratzja, zapomniałam o tej chwili oziębłości do ośmioletnich dzieci. Może ona ma to tzo ja i bebiki do lat 5 są dla niej w pytę, a później zaczyna się dramate nie do zniesienia, żeby ustąpić miejsca akceptacji dziecka w wieku gimnazjalnym :classic_cool: Ło koorwa, to musiało być u nich osstro, pewnie gitary und mikrofone latały po chałupie jak Batmanełe po Gotham City :classic_cool: Ja nie wiem co mnie w tym śmieszy, ale chyba te Twoje uchachane mordy :D :D A może to tylko radocha będąca reakcją obronną przed smootkiem z powodu tego, że moje marzenia tak zajeebiście się nie spełniają 😭:classic_cool: To jest pozytywna strona tych meetingów i lepiej, żeby ją zaraziły tym cielesnym podejściem do życia :classic_cool: Ja dzięki Tobie też już umię to odmieniać i pędzę na stronę Eluvetów, żeby napisać fletzistełe: "gehen, ging, gegangen", jego podnieta nie będzie miała końca :classic_cool: Ty lepiej ogarniaj to będziesz moim tłumaczem jak pojadę z Tobą :classic_cool: Jakbyś stanęła na przystankełe tramwajowym pod dworcem centralnym to bankowo zaczepiliby Cię studenci tureccy, Moorzyni oraz menel mówiący gwarą meneli zakrawającą o język angielski :classic_cool: Dla nich nawet słuchawki w uszach nie są przeszkodą, bo to towarzystwo przeszkolone w truciu doopska :classic_cool: Mój czołg powoli robi się pomarańczowy na starość, więc któregoś dnia piertolnę jej pomarańczowe moro :classic_cool: W październiku stooknie jej piontak :classic_cool: My na szczęście mamy coś z głową w tę dobrą stronę, ona bawi und raduje, ale chooj z niej będzie :classic_cool: "pewnie są na takim samym lub nizszym stopniu intelektualnym jak ona,więc w takimrazie wolę siedzieć na kafełe i gadać z ludźmi wpasowywujątzymi się w moje standardy,niż z maupami." To samo tutaj :D :classic_cool: Jak Ty jesteś jędzą to ja jestę gejowskim Robinem jadącym Batmobilem :classic_cool: Dla mnie und dla wszystkich tu zgromadzonych jesteś suotkim siostrełe syjamskim dlatego wszyscy Cię kochajo :classic_cool: I jeszcze chciałam dodać, że rudy łeb z "Gry" jest tępą peezdą skoro nie skorzystała z oferty Ogara i z nim nie spiertoliła. Ja bym z tym fatzetem na koniec świata poszła 😭:classic_cool: Idę do sklepu, bo już fest przymieram głodem 😭 Wrótzę za pół godziny z polotem do godziny :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestę pojebę, zamiast spryskać sobie grzywkę lakierem to spryskałam sobie dezodorantem firmy Garnier. Co ten Pawełe robi z człowiekiem :o:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że jestę bardzo uparty :classic_cool::D udało mi się w końcu wejść i przeszedłem grę !😭😭:classic_cool: na resztę odpiszę za chwilę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestę taka zajeebista, że dostaję karty stałego klienta w Społem. Trzy lata na nią czekałam i się doczekałam :classic_cool: Pawełe, jestę z Ciebie dumna i gratuluję tak szybkiego zakończenia tej szalonej historii 😭:classic_cool: Idę wynieść śmieci do luksusowego kontenera und zjem se hot-doga :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Jestę taka zajeebista, że dostaję karty stałego klienta w Społem. Trzy lata na nią czekałam i się doczekałam' jesoo,jestem z ciebie bardziej dumna niż ty z garę:classic_cool: Ja kiedyś doyebałam sobie to na budzik http://www.youtube.com/watch?v=VitPfdDuvv4 i do dzisiaj kojarzy mi się z pobudką,bolącą głową,plecami,szyją,noo koorva wszystkim,ogólnym rozespaniem i rozdrażnieniem spowodowanym pobudką,tak bardzo mi się z tym kojarzy że w soomie wogóle nie słucham tej piosenki i jest dla mnie jednym wielkim widmo,mimo że sama w sobie jest całkiem w pytę:classic_cool: 10 letnia klawiatura pozdrawia :classic_cool: ogółem to ona,przywitajcie się :classic_cool: http://img4.sprzedajemy.pl/540x405_klawiatura-optimus-1075744.jpg z tym,że moja jest jeszcze bardziej pożółkła,poszarzałąi styrana,ale tak to wygląda,więc czasem spacja szwankuje i muszę motzno w nią nakoorivć,a czasem okazuje się,że piszę ciagiem nie patrząc na monitore,ale regularnie wciskając spację ,toitakwychodzicośtakiego.:classic_cool:🖐️ Dlatego sobie to wybaczam,tak samo jak wybaczam sobie to że w wakacje 2009 nie podeszła mi większość piosenek holenderkełe,które za to pokochałam na amenełe jesienią 2009.:classic_cool: Mamełe powiedziała,że nitz jej nie podchodzi z tych zespołów oprócz holenderkełe,a samej mnie nie puści.sooper koorva:classic_cool: papa scabbio,liczę że tego dnia będzie miała zły dzień na kontzertowanie,i gdy obejrzę nagrania na yt,to bedę się cieszyć,że jednak mnie tam nie było.:classic_cool: Szkoda,bo pora ja też nie lubię,ale szczypior już tak.i tzebulę.:classic_cool: kaszka!:classic_cool:koorva aż przypomniało mi się jak moje patologiczne koleżanki kradły kaszkę z biedronki ,wysypywały sobie ten proszek na ręce i dmuchały w niego,i potem taka kaszka fruwała po mieście.:classic_cool: Miałam plan,aby dać jej swoją fotełe za młodu,gdyż byłam tzałkiem soutka und urocza,ale myślę że to nawet jak na mnie,zbyt chore.:classic_cool: Właśnie dla mnie jest na odwrot,bo akceptuję te dzieci bardziej komunikatywne,a te 10 lat wzwyż są dla mnie nie do zniesienia.niemowlaki są wkoorviające,bo ciągle beczą ,ślinią się,śmierdzą i łatwo je upuścić,a te 2latki są wkoorviającebo nie wiesz o czym gadają.z drugiej strony ja mam traumatyczne wspomnienia ,bo jako dzietzko byłam regularnie napiertalana przez mlodszą o 6 latkuzynke,która lubowała się w biciu mnie,szczypaniu,wyzywaniu,a potem zwalaniu,żeja ją bije i ryczeniu,po czym ja dostawałam wpierdol a ona łaziła z uśmiechniętym ryjem.nie widziałam jej od koorva 7 lat,ale szczerze nienawidzę.:classic_cool: Ale jak holenderkełe tak loffcia wszystkie dzietzi,to powinna je miłować bez względu czy to 5 latek czy ..17 latek... :classic_cool: swoją drogą,ja wyglądam jak dzietzko na fotełe?:classic_cool: bo ciągle się zastanawiam,ile lat mi dała skoro odważyła się poklepać mnie po doopie i powiedzieć 'oh,my favourite one' :classic_cool:❤️ 'Ło koorwa, to musiało być u nich osstro, pewnie gitary und mikrofone latały po chałupie jak Batmanełe po Gotham City' przeczytałam to zdanie i kooorva tak zapiałam z uciechy,że zrobiłam się cała czerwona a uszy zaczęły mi buchatź od goratza,do tego doszły probelmy z oddychaniem i ciągły rechot :classic_cool::D:D:D 'Ja nie wiem co mnie w tym śmieszy, ale chyba te Twoje uchachane mordy' a przy tym zaczełam piać jeszcze mocniej,kooorvahahahahhgfhvavhdsgfas;ld; hahaahhahahahahahaahahahahaahaha:D:D:D:D:D:D Też mam reakcję obronną,dlatego ze wszystkiego się śmieję.nie ma lepszej obrony przez brutalnością tego świata,niż śmiech.:classic_cool: Pozatym żadna z tapmadl nie ma bachorka,więc niech holenderkełe skupi się na swojej face care routine,olejowaniu włosów,cooking video i byciu mejkap artist.:classic_cool: 'Ja dzięki Tobie też już umię to odmieniać i pędzę na stronę Eluvetów, żeby napisać fletzistełe: "gehen, ging, gegangen", jego podnieta nie będzie miała końca' KOOOORVAAAAAAhahahh hhahahaha to mnie zabiło!:D:D:D:D:D:D:classic_cool: mam dzisiaj wykoorivsty humor:D:classic_cool: Stałam na przystankach i nitz.NITZ.a czekałam długo,bo na wszystkie busy do progresji und stodoły,do hotelu itepe itede,a nie zauważyłam ani jednego toorasa,murzyna czy innego farfotzla.:classic_cool: Norowietz ma 5lat w styczniu!:classic_cool:ale w pytę,prawie rówieśnike:classic_cool: Tacy ludzie też są potrzebni,swoją drogą jestem ciekawa jak by zareagowała na elaboraty o płodach,maskotkę płoda i moje fotomontaże.:classic_cool: Jakież to miłe i urocze,jesteś najbardziej przemiłą osobą jaką w życiu spotkałam.:classic_cool: O taak,koorva i jeszcze ten tekst 'jestem oddana mojemu krolówi' :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Dżoannełe ❤️ widocznie zrobiłaś na nim ogromne wrażenie skoro ma takie powodzenie u wulgarnych loszek na imprezach, ale i tak próbuje szturmem zdobyć Twoje serce 😭:classic_cool: gdyby zaprosił Cię na imprezę to pewnie byś poszła i wymieniła swoich kafeteryjnych znajomych na znajomych empikowtza 😭:classic_cool: cieszę się, że pasujemy do siebie również pod tym względem :classic_cool: nigdy nie miałem kaca moralnego po imprezie, nawet gdy przesadziłem z alkoholem :D:classic_cool: wkoorwiają mnie te lamenty po imprezach na których ktoś z czymś przesadził i szuka pocieszenia :o przeca pisałem już tyle razy 😭:classic_cool: po co mi inne loszki skoro mam Ciebie ❤️:classic_cool: mój błąd :classic_cool: źle to zinterpretowałem 😭 myślałem, że znów snujesz jakieś czarne wizje 😭:classic_cool: tylko żeby później nie rozpowiadał sąsiadom :classic_cool::classic_cool: ja też jestem zdziwiony jak to możliwe, że nie czuję zmęczenia :D po imprezie mogę zasnąć o 4, wstać o 7 i czuć się jak młody bóg :classic_cool:😭 już nie katuję :classic_cool: ale kiedyś trzaskałem sms'y jak opętany :classic_cool::D ze znacznie większą częstotliwością niż empikowietz do Ciebie :classic_cool: ja mam kartę stałego klienta jedynie w lokalu z kebabem w Lublinie :classic_cool: jest tam od chooja ciapatych, którzy oglądają Al-Jazeere 24/7 :classic_cool: ale kebaba robią dobrego :o:classic_cool: dziękuję, że mnie doceniasz boska und cudowna Asiu 😭❤️ no i oczywiście duchowo wpieram Cię, abyś przeszła Batmanełe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, do 19 nie skończę odpisywać :D :D A myślałam, że mój potoke słów to jest kafeteryjny szczyt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na polskim to ja ledwo wyciągam na 200 słów czy inne minimum,byle tylko nie dostać 1.:classic_cool: niecierpię pisania rozprawek,bo te wnioski tam rozważane wydają mi się takie banalne i oczywiste,że to czysty bezsens aby uzasadniać i tłumaczyć takie piertoły,więc piszę na odwal,tylko tu się tak staram😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×