Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

no no, to empikowietz się rozkręca :classic_cool: niedługo porwie Cię na jakiś gruby melanż 😭:classic_cool: w sumie, po co je zacierać? 😭:classic_cool: dzięki nim nadal będę czuł Twój delikatny dotyk ❤️:classic_cool: i nie będę mógł się doczekać następnego spotkania 😭:classic_cool: skoro coś za coś to nie będę się upierał :classic_cool:😭 Ty rządzisz w Warszawie :classic_cool: na razie do obejrzenia są 2 sezony :classic_cool: trzeci będzie miał premierę 14 października 😭 już czekam z ręką w majtkach :classic_cool: będzie identycznie jak na tamtym zdjęciu które Ci wysłałem :D:classic_cool: ja po alkoholu śpię bardzo krótki i czuję się wypoczęty :classic_cool: a płytki sen mam od zawsze, więc każdy nieznajomy dźwięk lub ruch mnie budzi 😭 a to się koorwa prawie zgadza z rzeczywistością :D bo wstałem o 7, żeby otworzyć okno, które zamknąłem w nocy, bo ossstro pizgało :classic_cool: do mnie od tygodnia dzwonią z Orange 😭 dopiero dzisiaj udało mi się odebrać, bo dzwonią strasznie krótko, a poza tym zawsze, ale to zawsze mam wyłączone dźwięki w telefonie :classic_cool: same wibracje wystarczą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto to jest koorwa fiku miku? Bo wiecznie o niej czytam na kafetełe, a w żytziu nie widziałam :classic_cool: Tyle dobrego, że przynajmniej przypomniałam se kto to królike i jednak znam z widzenia :classic_cool: Ślij razem ze Stachurskym, odpiszę na wszystkp dziś wieczorem albo jakoś przed wieczorem, o ile nie zagadacie mnie tutaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz już mi się chwalił, że na bibach zakrapianych alkoholem on jest zupełnie innym człowiekiem i obraca wszystkie panny. Zrobiło mi się goopio, bo ja po alkoholu nie obracam nikogo, co najwyżej ściany mną kręcą jak na karoozeli :classic_cool: Gorzej jak ludzie na uczelni będą ciągle Cię pytać o to co za bestia Cię dopadła 😭:classic_cool: W soomie to dobra okazja na opowiadanie historii o walce z lwem, które spowodują, że będziesz szkolnym bohaterem, a wszystkie samiczki będą marzyć o pięknych chwilach w Twoim towarzystwie, a ja będę się podnietzać, że w Twoim towarzystwie spędziłam kilka pięknych tygodni :classic_cool: Ty będziesz rządził w Lublinie w ramach rewanżu :classic_cool: Koorwa Pawełe, ja to zdjęcie to sobie wydrukuję und piertolnę na ścianę, bo nie dość, że je uwielbiam to rozpiertala mnie za każdym razem kiedy rzucę na nie okiem :D:classic_cool: Ja w sumie nigdy nie czuję się wypoczęta, bo rok spania nawet po 2 godziny spowodował, że teraz muszę nadrobić i żadna ilość snu nie jest w stanie mnie zadowolić 😭:classic_cool: Choojowo z tym płytkim snem, ale ma to swoje pozytywy, przynajmniej Cię nie wyniosą razem z łóżkiem 😭:classic_cool: Wiedziałam, że to nie mogło wziąć się znikąd, ponieważ ten sen nie miał właściwie żadnego sensu, a skoro nie miał sensu to znaczy, że musiałeś coś ospiertalać z oknami :classic_cool: "dzwonią strasznie krótko" Jaki farciarz, do mnie yebani do oporu póki ich nie rozłączy, a sekundę później dzwonią od nowa dopóki nie odbiorę. Jakiś troll siedzi i napiertala mi 16 nieodebranych połączeń w ciągu 20 minut, szczególnie jak mi się umowa kończy :classic_cool: A że też mam przeważnie na wibracjach to nigdy nie odbieram, bo nakoorwiam przy okazji muzyką na full, więc wibracje przy dobrym bicie są poniżej granicy słyszalności ucha ludzkiego :classic_cool: A "Dosko" jest zajeebiste, uwielbiałam to jeszcze przed Bąbełą, bo zawsze rozpiertala mnie fraza "O ja cię pindolę" :classic_cool: Siostrełe Nie spiertalam na dzień cały tylko spiertalam do Społem, a to oznacza, że pewnie koło 13 wezmę się za szpachlę, wyjdę koło 14, wrócę koło 15, zanim zjem to będzie koło 16, a jeszcze muszę ciuchy wyprasować 😭 I w ten sposób zastanie mnie yebany wieczór :classic_cool: A Pawełe to żadna foteła żadnej kafeterianki nie umknie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja składnia leży und kwiczy, ale to wynik sprasowanego mózgu, musicie mi wybaczyć :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'mały rudy łeb' skojarzyło mi się z holenderkełe😭 czasem na yt tez są jakieś piertoły nagrywane suszarkolokówkami und kamerami 0.001 pixeli 😭:classic_cool: ale mimo to dzielnie oglądam,aby nie stracić żadnego wideła z holenderkełe.:classic_cool: Musze rozkminić ten wniosek o adopcję oraz wnieść referendum 'czy zgadasz się na adopcję 18 letnich dziewczynek' :classic_cool: koorva matź,ja mam w piątek i czwartek matme:O holenderkełe ma takiego skrytego fcb,na którym nazywa się 'Lathronniel Saerwen' ale wcześniej miała normalnie swoje zdrobnione imię i profilowe,ohgółem dawała tam foty,ktorych nigdy wcześniej nie było na necie:classic_cool: więc na 100%ona,i pisała ze swoimi koleżankami ,i tak patrzę że troche jej znajomych się zafasolkowało i na profilowych widnieją fotyz fasolą,oo koorva..:O mam ochote roztrzaskać tego bachorka,yebane skoorviałe stworzenie,a z kolei mam ochotę strzelić holenderkełe w łeb :classic_cool: https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/386828_502926326401391_2099329597_n.jpg 'Tzo Ty chcesz od bananów und ogórów, podobno nieźle się spisują jako substytuty męskich przyrodzeń i mają rekomendację rzeszy kafeterianek' dlatego też na kafe bezustannie krąży temat 'sposoby na grzybicę pochwy' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja składnia też leży und kfficzy,ale to dlatego że siedzę w samych gaciach und piżamełe,mam lodowate paltze i ogółem jest i zimno,ale uzależnienie od komputera nie pozwala mi iść się ubrać.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piertolę, baunsuję do Stachurskyego :classic_cool: Siostrełe Takie wrzuty powinny być karalne latami zapiertolu przy produkcji kamer HD :classic_cool: Ale z drugiej strony są rzeczy, które warto upamiętnić nawet nagraniem z wiertarki, więc nie ma się tzo czepiać, bo gdyby nie to to świat byłby ubogi w niektóre widełe Holenderkełe, fletzistełe und innych osób :classic_cool: Jak se przypomnę trzy matmy pod rząd, które miałam w liceum w poniedziałki przez trzy klasy, ponieważ mój profil humanistyczny był humanistyczny tylko z nazwy i nawet w trzeciej klasie męczyłam się z chemią und fizyką, to robi mi się słabo. Wspieram Cię tym samym w niedoli, siostrełe :classic_cool: Możesz zacząć się obawiać, bo skoro tera wszystkie są zafasolkowane to Holenderkełe poczuje presję społeczną, która uaktywni jej instynke macierzyńskie podkręcając obroty 😭:classic_cool: Dostanę wpiertol za to co napiszę, ale ten dzieciak jest taki suodki, że miziałabym go bez końca! 😭 Ja przy okazji nie mam okularóff co powoduje, że wstawiam dziwne litery w dziwnych miejscach, bo jak się za bardzo wyloozuję und odsunę od ekranu to nie widzę, że mi podkreśla na czerwono. Także sorry :classic_cool: Siostrełe, idź się ubierz, bo jak zamarzniesz to nitzi z bycia moomią! 😭:classic_cool: Nie mogę tak robić, bo jestę uzależniona od Społem, mogłabym chodzić tam codziennie za sprawą ochroniarza, którego podrywałam rok temu, a który był zimnym skoorwysynem, więc teraz chodzę tam na wypadek gdyby się rozmyślił :classic_cool::classic_cool: Żartuję, chodzę do Społem, bo bardzo lubię atmosferę w Społem czując, że jestem wśród swoich kiedy stare baby zabierajo mi koszyki 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też baunsowałam i z ratzji tego,że mam wolna chatę to cicho podśpiewywałam i oznajmiałam światu,iż dosko się czuję:classic_cool:🖐️ ' Ale z drugiej strony są rzeczy, które warto upamiętnić nawet nagraniem z wiertarki, więc nie ma się tzo czepiać, bo gdyby nie to to świat byłby ubogi w niektóre widełe Holenderkełe, fletzistełe und innych osób' ratzja:classic_cool:dlatego aż tak bardzo ich nie potępiam:classic_cool: ale za to to się wkoorviam,bo to już 2009 i są tylko 2 fily z tego zayebistego koncertu i w obu jakość jest z doopy :O:O http://www.youtube.com/watch?v=7IdYUd-q3SE gdybynie to,że znam tą piosenke na pamięć,to za hooya bym nie ogarnęła,a pozatym scabbia ma prawie 40 lat,trzyma się w pytę i nie planuje fasolek,przyjeżdza a październike do wawy a ja pewnie nie pojadę,super koorva!😭:classic_cool: Koorva,ale ja mam korki z matmy:O znowu mi rozpierdolą tydzień,ze wracam codziennie o 19,mam stany depresyjne i 0 kompa,rzygam tym:O:O:O akurat miałam dwie matmy pod rząd w piątki...:O ciekawe co bedzie tym razem,ale koorva chemia i fizyka w 3 klasie to przesada:O Ona naprawdę zgoopiała do reszty już w 2011,koorva chyba ma za dobrze :classic_cool: 'In real life, babies smell so good, their skin is like silk and all their little sounds are sweet music to the ears.' słodkie dźwięki koorva:classic_cool:najsłodsze jak wyją w środku notzy z powodu zesrania się,ząbków,kolek,reumatyzmy,pneumatyzmu,głupoty i choroby mózgu :classic_cool: ona zwariowała,bardziej niż ja...:classic_cool: To zdjęcie mnie przeraża i zbierałam się po nim https://lh4.googleusercontent.com/-JX-dDh_AEj8/TWp8djWXS9I/AAAAAAAAAN0/1hOsLAA4T50/s1600/DSC_6684.JPG Za to jedyne dzietzko,które mogłabym miziać to https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/375776_183206981765727_1926774364_n.jpg :classic_cool:❤️ A ty lepiej miziaj garę,a nie obtze dzietzi :classic_cool:🖐️ Koorva,dlatego ja mam wzrok 30cm od monitora,a na czerwono podkreśla miw pizzdu rzeczy,także już nawet nie zwracam na to uwagi:classic_cool:🖐️ Dobrze,że go nie poderwałaś,bo wtedy napisałabyś garę 'spiertalaj desperatzie,mam już fagasa':classic_cool: a tak wogóle,wiecie że siedzimy tu już prawie 3 tygodnie??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oznajmiałam to pod prysznicem, bo właśnie zaliczyłam poranny maraton kąpielowy, tera jestę pachnąca i dosko się czuję :classic_cool: Koorwa, słyszę tam flety i to jak zajeebiście grajo 😭 W ogóle obudziła mnie dzisiaj przy okazji sąsiadka, która puszczała jakąś w pytę moozę o 6 rano, w której bankowo był flażolet, więc moje radary otzipiały :classic_cool: W ogóle dopiero po kilku minutach ogarnęłam, że tam jest panna z Lacuna Coil i to ich kawałek, moje tempo czajenia jest dzisiaj fest w pytę, ale Lacuna to zajeebisty bandełe i słuchałam namiętnie w litzeum kiedy odpoczywałam od darcia mordy und growlu, bez których dzisiaj nie mogę żyć :classic_cool: A Scabbia to zajeebista doopencja i ma gigantycznego plusa za brak planów fasolowych, miejmy nadzieję, że Holenderkełe stojąc z nią na jednej scenie zaraziła się tym stylę życia :classic_cool: Ja też bym rzygała, zwłaszcza że rzygałam nawet bez korków z matmy, miałam w sumie z angielskiego przez 2 lata i na początku byłam osobą mega wkoorwioną, ale później stwierdziłam, że chyba tylko dzięki temu zdałam ustny na maturze, bo ja pomimo posiadania miliona słówek und gramatyki w głowie mówić po angielsku nie potrafię za chooja, ponieważ mam barierę językową. Dlatego liczę, że anglistyka mnie zmusi do napiertalania w tymże języku :classic_cool: Jestem w szokoo i potwierdzam, że Holenderkełe yebło na mózg do reszty 😭 Zjeebisty jest ten dzieciak :D Mam do niego więcej uczuć und instynkte macierzyńskiego niż do własnego chrześniaka, który regularnie obnaża moje tzytzki w towarzystwie ciągnąc mnie za koszulkę kiedy trzymam go zdrętwiałymi rękami, taki mały a koorwa już wie co dobre 😭:classic_cool: Pasuje ten bebik do Holenderkełe, ale lepiej żeby nie miała swojego :classic_cool: Pawełe to zamiziam na śmierć, więc jak już ta śmierć z powodu zamiziania nadejdzie to powinnam mieć jakieś koło ratunkowe i ta mała, suodka istota byłaby całkiem w pytę :classic_cool: Niestety pozostanie mi mizianie wałów z kołdry :classic_cool: Ja już w sumie też nie zwratzam, zwłaszcza że tu od chooja celowych błędów, których autokorekta nie może ogarnąć :classic_cool: Podobnie jak niektóre pomarańczki :classic_cool: Miałabym fagasa, który jest zdrowo po pięćdziesiątce i przypomina Władimira Putina będąc tym samym wykoorwiście pociągajątzym niczym prawdziwy samietz alfa :classic_cool: Niestety przy Pawełe nawet Putin wymięka, więc dobre momenty na podryw już dawno minęły :classic_cool: 3 tygodnie to w chooj czasu, na niewielu topełe wygrzałam doopsko dłużej niż dwa dni :classic_cool: Ale jak ludzie do kitoo to trudno się dziwić, więc Czkaweła ma plusa giganta za stworzenie tego topełe :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7V1ywb8NDKU Matko Bosko kochano :classic_cool:🖐️ Idę zaszpachlować fatzjatę und wyruszę do sklepu w celu zakupienia bułek und pasztete, ponieważ moje kiszki robią konkurencję Skrillexowi, będę z doskoku :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana bezrobotna czk.
mikojan jak dostałaś prace w empiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piertolę, Empikowietz właśnie mi napisał, że jest idiotą, bo mógł mnie zaprosić na swoją imprezę, coby mnie przedstawić znajomym tylko jakoś o tym nie pomyślał :o Poczułam się dziwnie. hej haj helloł Mam polubionego komiksiarza na facebookełe i właśnie wczoraj rozkminiałam to po alkoholu. Dzięki temu już wię jak być kobietą sukcesu, ale pasztete się nie nadajo :classic_cool: załamana bezrobotna czk. Moja koleżanka z uczelni rezygnowała z pracy, więc mnie wciągnęła po znajomości, a że jest zajeebista to mogłam sobie popracować dwa miechy :classic_cool: W Empiku przy Nowym Świecie kilka osób ma zamiar rzucać robotę, więc jak ktoś jest zainteresowany to pewnie będą przygarniać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolna i zadowolona z życia Wyznałabym Ci miłość, gdybym nie planowała wyznać jej Pawełe :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej haj helloł
ja to dopiero odkryłam i do fejsbukowego polubienia jeszcze ze 4 randki 😭 i jeszcze dla fajansa, najcooodowniejszego dzentelmena ❤️ choć pewnie on nie musi czytać takich rzeczy, bo dzentelmeni takie rzeczy po prostu wiedza 😭 http://www.tinyurl.pl/?AYcqqmd0 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna i bezdomna czkawka
myslisz,że mnie mogliby zatrudnić? :classic_cool: jakie wymagania mieli? doświadczenie? aparycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piertolę,współczuję tych pobudek,bo nawet gdyby sama holenderkełe obudziła mnie o 6 rano,to zareagowałabym jednym wielkim wkoorvem:classic_cool: Lacuna jest w pytę!fazuję się ich piosenkami regularnie od stycznia,w ferie ciągle nakoorviałam heaven's a lie i rozkminiałam,dlaczego ja tego wcześniej nie poznałam.:classic_cool: właśnie dlatego scabbia jest w pytę ,ale u niej to niewiadomo czy ma fagasa,ale z droogiej strony to niemożliwe,żeby taka zayebista kobita nie miała żadnego przydupasa:classic_cool: holenderkełe bardzo lubi sccabię i piszą ze sobą na twitterełe,kocham ich wspólne foteły:classic_cool: http://1.bp.blogspot.com/-RqPFO7c7BXU/Td79xGQUuuI/AAAAAAAAAK0/niIUEXOazxQ/s1600/simone-simons-y-cristina-scabbia.jpg jednak holenderkełe jak zwykle odpiertala,bo ma za dobrze,i wybiera sztywne twarzycho tap madl girls,blogerek,jutuberek i innych profeszynal mejkap artist.:classic_cool:ale myślę,że w ten sposób odreagowywuje swoją 10 letnią kariere w metalowym bandełe,w końcu ona już zaczęła będąc w moim wieku i tak ciagnie przez 10 lat po 100 koncertów rocznie,w soomie można się zayebatź i czasem się jej nie dziwię:classic_cool: Angielski też miałam,przez 3 lata,ale korepetytorke się zaciążyła ,wysrała bachorka i tyle z niej zostalo :classic_cool: dodam jeszcze,że była fajna jako osoba i nawet ją lubiłam,a po urodzeniu bachorka zrobiła się nie do zniesienia i przebywanie z nią było istną męczarnią und katorgą,także cieszę się,że nasze drogie sie rozeszły.:classic_cool: ale miałam swoistą motywatzję do angielskiego i nadal mam,bo holenderkełe umie i dzięki mojej pratzy und wkoovaniu słówek,rozumiem wywiady,jej tweety,bloga,piertolenie na koncertach.:classic_cool: Ale korki z angielskiego są mi już zbędne,bo dostaję piertolca i słowotoku,robiąc przy tym debilne błędy,bo zapominam o gramatyce i piertolę tzo ślinełe na język przyniesie.:classic_cool: 'Jestem w szokoo i potwierdzam, że Holenderkełe yebło na mózg do reszty' ja też :classic_cool: goopia tzipa z niej czasami:classic_cool: Ja mam najwięcej uczutź do małej holenderkełe,bo wyrosło z niej istne tzudo i chciałabym się cofnąć 27 lat wstecz aby móc obserwować ten proces,jak z 50cm maltza wyrosła 168,5 centymetrowa diva.:classic_cool: Masz jeszcze czołgistę,a ja norowtza.:classic_cool: 'a już w sumie też nie zwratzam, zwłaszcza że tu od chooja celowych błędów, których autokorekta nie może ogarnąć Podobnie jak niektóre pomarańczki ' :D:D:D:D:D Władimir putin!krzyczałam jego nazwisko w 6 klasie!:classic_cool: to jeden z moich mini loverów!:classic_cool: Ja też,dlatego jestem w szoku,to taki jakby pamiętnike każdego z nas,nawet nie zauważyłam kiedy te 3 tyodnie minęły:classic_cool: Będzieme czekatź.:classic_cool: Wideło ze zdziebełło mnie rozpiertoliło,ona wygląda i mówi jak upośledzona:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Moja koleżanka z uczelni rezygnowała z pracy, więc mnie wciągnęła po znajomości,' ...kłamałaś.masz znajomych.:classic_cool: tylko ja taka przegrana😭 a tak wogóle to achtunge,wykryłam wyprysk.:classic_cool: powiększ fotełe i spójrz BARDZO ,bardzo dokładnie und uważnie spójrz na prawy górny róg,obojczyke,i szukaj tam 2 mini wypryske.to właśnie są te 'wypryski' o których mowiła holenderkeł ew swojej face care routine,że ma tzerę z wypryskami..:classic_cool: też bym mogłamiećtakie wypryski,w pytę są.:classic_cool: http://3.bp.blogspot.com/-CpmUA6kjr1A/UDvaXQ-aBtI/AAAAAAAACIA/4TVussDLLvE/s1600/IMG_1493_2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×