Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Siostrełe, wyskakuj z troomny, do chooja wafla :classic_cool: Wypryski to Holenderkełe ma w mózgu chyba, bo bankowo coś z nią nie halo skoro śmie nazywać wypryskami coś, co widzi tylko ona :classic_cool: Koorwa, następne! Messy hair! Domyślam się, że moja fryzura wykracza poza jej skalę und możliwości wyobrażeniowe i ja klasyfikuję się jako rasowe czupiradło nawet wtedy kiedy ułożę sobie włosy i jestę z nich bardzo dumna :classic_cool: Przy niej to się można nabawić depresji :classic_cool: Pewnie mamełe z zazdrości amputowała jej ręce i przyszyła sobie, żeby trzaskać mejkapa tak płynnie jak Wera 😭:classic_cool: "Jestem osobą grubą,spojrzałam w lustra i moje uda to jedna wielka zbieranina tłuszczu" Witame w klubie, pozdrawiame und ściskame :classic_cool:🖐️ Ya yebię, samą siebie rozpiertoliłam i do dzisiaj nie wiem dlaczego nie skojarzyłam sooszarki z sooszarką na ciuchy, moje życie jest chyba zdominowane przez włosy i wszystko sprowadzam do włosów :classic_cool: Kooooooorwa, doyebałaś tymi nalepkami jak sooszarka na ciuchy ciepłym powietrzem :D:classic_cool: Idź do jakiejś drukarni und drukuj hurtem reklamowe nalepki podłogowe, a później rozprowadzaj je w Obi z hasłem: "Bez mojej nalepki prosisz się o dresiarskie zaczepki" :classic_cool: Ludzie to kupio, bo nie lubio dresów :classic_cool: Z puszapem czy bez to włosy masz zajeebiste i to jest fakt udowodniony naukowo und niezaprzeczalny żadnym argumentę :classic_cool: A przez te Twoje powieki ostatnio przeczytałam temat o tytule: "Kto nie ma powiek" i prawie połknęłam język ze śmiechu, bo z marszu przypomniało mi się Twoje gadanie o powiekach i płodach. Siostrełe, tzo Ty mi z mózgiem robisz 😭:classic_cool: Ja piertolę, Ty tam codziennie pomykasz? 😭:classic_cool: Tzo Ty chcesz od swojego imienia, zawsze kojarzy mi się z długowłosymi metalówami i teraz poznałam kolejną, która wpasowuje się w moje skojarzenia :classic_cool: Imię masz w pytę, lepsze takie niż moje, które ma 70% ludności polskiej płci żeńskiej :classic_cool: Ło koorwa, czyli to ujemno-dodatnie tekstełe to zabieg zamierzony, w takim razie cierpliwie poczekame :classic_cool: Dobrze wiedzieć, że sporo takich ludzi istnieje und prowadzi podobną wegetatzję do mojej und Twojej :classic_cool: I dobrze wiedzieć, że są ludzie, których to oburza, oburzanie jest w pytę :classic_cool: "chodziaż obserwujac moja osobę można dopatrzyć się autyzmu,schizofrenii i innych zespołów aspergera" A to w chooj o mnie :classic_cool:🖐️ Szkoda, że ja jestę upośledzona manualnie i nawet nie mogę flecistełe sprezentować niczego innego niż "gehen, ging, gegangen", a on nawet nie może umieścić tego na twitterze, bo go nie posiada 😭:classic_cool: Ja piertolę, niezła tam ekstaza się działa na samym początku chyba że ktoś przyprowadził ze sobą napaloną hienę :classic_cool: W pytę występ i jak ładnie nakoorwia tym łbem, o Boszełe 😭😭 A u mnie dalej bez deszczu, dalej bez słońca i dalej jest upalnie jak w saunie 😭 Chyba się do Ciebie przeprowadzę, bo warunki masz całkiem w pytę :classic_cool: Fajansełe Kupuję buty za całe swoje oszczędności und dostępne finanse co powoduje, że nie mam już pieniędzy na obiady. Przynajmniej padnę z głodu w zajeebistych butach :classic_cool: Zjedzone, pogryzione, przeżyłam, ale nadal jestę głodna 😭:classic_cool: Pawełe Obrazek z Air Show, biłam się o niego z jakimś typem, bo też się na niego napalił, ale na szczęście spojrzenie labradora zmieszane ze spojrzeniem kotzura ze Shreka poskutkowało i fatzet kupił sobie rys Black Hawka :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, Ty nałogowy klikaczoo lajków 😭❤️:classic_cool: Ktoś mi próbuje wbić na chatę dzwoniąc domofonem co kilka minoot, ale jestę takim chooję, że dopóki nie zapowie swojej wizyty to nie otworzę. Jak ja nienawidzę niezapowiedzianych gości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę martva niczym noxelia
:classic_cool:🖐️ Kiszka!:classic_cool:kunszt kiszki w dobie renesansu nazywamy gobycząstkiem perystycjonalnym naginanym w kierunku północnych wiatrów pędowo klimatycznych,zajmujących najwyższe pole absytencji kieranizacji goldenburga na flagmudzkiej arenie plugwana duszyckiego.:classic_cool: Koorva,podczas czytania tego stałam w kolejtze w napiętym oczekiwaniu,aż miła pani z kasy skasuje mi moje zakoopy.wszystko byłoby ok,gdyby nie to że zaczęłam czytać to topełe i uśmiechać się jak idiotka,odwracając się nerwowo und łapczywie nabierając powietrze,czym niezaprzeczalnie zwróciłam uwagę pozostałych klientów.:classic_cool: Ale jakby się przyjrzeć to coś na czole ma,ale wypryskiem bym tego nie nazwała:classic_cool: http://www.voila.pl/142/kjnef/index.php?get=1&f=1 Tu już bardziej coś widać,na czole,ale mimo wszystko nic nie jest w stanie stłamsić jej natooralnego piękna und zayebistości😭:classic_cool: http://www.voila.pl/143/rykfs/index.php?get=1&f=1 Jedyne w czym ja przypominam na tym zdjęciu to..rzęsy😭:classic_cool: Z tym,że te foty mają więcej niż 6 lat:classic_cool: teraz to ona ma zmarchy,a nie wypryski,odmładza się na siłe.:classic_cool: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/579868_350767385009685_1510268676_n.jpg ale kolor oczu ma nieziemski😭 To zdjęcie mnie zabiło,koorva:classic_cool:🖐️ https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/574544_350872794999144_46296660_n.jpg Tak wogóle to holenderkełe ma jeszcze ma takie słodkie i urocze pory 😭:classic_cool: 'Koorwa, następne! Messy hair! Domyślam się, że moja fryzura wykracza poza jej skalę und możliwości wyobrażeniowe i ja klasyfikuję się jako rasowe czupiradło nawet wtedy kiedy ułożę sobie włosy i jestę z nich bardzo dumna Przy niej to się można nabawić depresji' :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D noo właśnie koorva mam to samo,nawet jak się ładnie umaluję to i tak w porównaniu z tym,co ona wyczynia,wyglądam jakbym malowała się podczas przejażdżki kolejką górską.:classic_cool: 'Pewnie mamełe z zazdrości amputowała jej ręce i przyszyła sobie, żeby trzaskać mejkapa tak płynnie jak Wera' w the walking dead w finałowym odcinku była taka scena,i od razu skojarzyło mi sie z tym :classic_cool:🖐️ http://drkronner.files.wordpress.com/2012/03/walking-dead-michonne-1332136398.jpg%3Fw%3D550 wera musi w pytę wyglądać:classic_cool: Jesoo jakie gorątze und ciepłe powitanie😭:classic_cool: 'Kooooooorwa, doyebałaś tymi nalepkami jak sooszarka na ciuchy ciepłym powietrzem Idź do jakiejś drukarni und drukuj hurtem reklamowe nalepki podłogowe, a później rozprowadzaj je w Obi z hasłem: "Bez mojej nalepki prosisz się o dresiarskie zaczepki" Ludzie to kupio, bo nie lubio dresów' :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D czytając to w sklepie zaczęłam wyginać twarz w dziwnym grymasie,żeby ukryć niepochamowany napad śmiechu,któremu dałam ujście dopiero po wyjściu ze sklepu.wyszłam i odrazu zapiałam z uciechy,nawet parasola nie otworzyłam :D:classic_cool:🖐️ W domu spytałam mamełe,czy istnieje coś takiego jak nalepki podłogowe,a ona że przecież tak i nawet tatełe miał w sklepie ponalepiane reklamy na podlodze,a ja zaczełam piać z uciechy,przez co zaczęli sie drzeć i pytać ,czy jestem normalna.:classic_cool: nie jestem koorva,i było to widać już w wieku przedszkolnym.i kto tu jest tumanę?:classic_cool: Udzielałam się tam,zbieram na plastykę yebanych powiek i mam wszytko w doopie :classic_cool: ale co to ma do płoda to nie wiem,norowietz mogła mieć płoda ale wycieli jej matzitze,bo ciągle roiła sobie cionsze jak te z działu o ciąży :classic_cool: 'Siostrełe, tzo Ty mi z mózgiem robisz' jestę toksyczna und niebezpieczna:classic_cool:uważaj uważaj uważaj...http://www.youtube.com/watch?v=TU7V5_Jy-RI :classic_cool: aż się gibam do tego niczym galaretka w pkp:classic_cool: Codziennie nie,ale w poniedziałki,środy i czwartki:O😭 Ja zwykle spotykam kolejne idiotki o takim imieniu jak ja,jest z doopy wzięte i pasuje idealnie dla takiej ofiary życiowej,jaką jestem ja:O:classic_cool: Moje kojarzy mi się z tziotowatą rooshową kretynką,a twoje z zayebistością und twardą loochą😭:classic_cool: Mailełe w fazie tworzenia.:classic_cool: Z tym,że laska o ktorej ona gadała nie ma żytzia,bo ciągle się uczy i to takie typowe kujone,czyli moje całkowite przeciwieństwo :classic_cool: Autyzm und inne są w pytę:classic_cool: jeszcze nauczycielka z 1-3 mówiła mamełe,że '[moje imię]często się wyłącza,jest ciągle zamyślona,dużo traci,nie interesuje się zajęciami' :classic_cool: w soomie zostało mi to do dziś :classic_cool: 'Szkoda, że ja jestę upośledzona manualnie i nawet nie mogę flecistełe sprezentować niczego innego niż "gehen, ging, gegangen", a on nawet nie może umieścić tego na twitterze, bo go nie posiada' :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D..............hahahahahahahahahahaha:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D kooorva!!!!!:D:D:D:D:D:D:D hahahah ja chyba nadal mam na to faze:D:D:D:D aż nie mogę się doczekać gdy zobaczę tabelę czasowników nieregularnych,która należy do mojej koleżankełe,i zawsze powtarzała 'to ma na ciebie zły wpływ' :classic_cool::D:D:D:D Wiem,koorva ,i nigdy tego nie zobaczę na żywo,soopciooo :O:classic_cool:🖐️ U mnie ciągle zachmurzenie,ciągle deszcz,aż miałam na sobie sweter a teraz siedzę w bluzie i jest mi zimno w paltze.słońtza nie ma wtzale.jest w pyte.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę martva niczym noxelia
oo koorva,pogrubione litery!:D a tyle było topów na kafełe,jak pisać pogrubionymi literami.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę martva niczym noxelia
mailełe poszło :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoo, musiałam ugotować spaghetti, bo chyba bym yebła z głodu do rana, chyba jestę w cionży, bo dalej jestę głodna 😭:classic_cool: "kunszt kiszki w dobie renesansu nazywamy gobycząstkiem perystycjonalnym naginanym w kierunku północnych wiatrów pędowo klimatycznych,zajmujących najwyższe pole absytencji kieranizacji goldenburga na flagmudzkiej arenie plugwana duszyckiego" Ło koorwa :D :D :D:classic_cool:🖐️ Jesoo, na tej fotełe wygląda jakby ważyła 169 kilogramów 😭 Takie wypryski to nie wypryski, ja mam 5 razy większe und 5 razy bardziej rzucające się w oczy 😭:classic_cool: Rzęsy ma w pytę, niestety ja takowymi nie dysponuję, bo dysponuję choojowymi, z jej aparytzji posiadam chyba jedynie tzytzki w podobnym rozmiarze :classic_cool: Chociaż przy fotełe z oczami mogę jeszcze powiedzieć, że mam identyczne zmarszczki pod gałami, bom taka zajeebista, że trę oczy kiedy coś się pyli, a później płaczę, bo wyglądam jak stara torba :classic_cool: Ale jakbym miała taki kolor oczu to zmarszczki bankowo by mnie yebały, więc ubolewam, że w geny wlały mi ciemnego broffca do tęczówek 😭:classic_cool: Niestety zajeebistym to trzeba się urodzić, więc nieważne jak będziemy się starały to i tak przy Holenderkełe będziemy wyglądać jak wyciągnięte z afrykańskiego buszu, fest przegrana sprawa 😭:classic_cool: Rozyebały mnie te dżdżownice bez rąk :D:classic_cool: Znając życie Wera właśnie uczy się malowania stopami, więc niedługo dopiertoli jakieś wideło, gdzie wsadza sobie kredki do oczu między paltze stóp i trzaska dziesięć kresek na powiekach w jednym momencie tworząc artystyczną tęczę, takiej to koorwa nie podskoczysz :classic_cool: Członkowie klubu groobasów zawsze witają tak gorątzo, że aż tłuszcz skwierczy. Potem wmawiają sobie, że dzięki temu chudną 😭:classic_cool: Ja piertolę, ja bym chyba nie dała rady się powstrzymać i piałabym w sklepie wśród miliona komentarzy o odstawieniu psychotropów :classic_cool: No mówiłam, że nalepka podłogowa to rzecz, którą ktoś już musiał opatentować z powodu jej zajeebistości :classic_cool: Skoro już wiesz, że coś takiego istnieje to spokojnie możesz rozpocząć hurtową produkcję robiąc konkurencję innym producentom nalepek podłogowych :classic_cool: Tuman, ja piertolę :D :D:classic_cool:🖐️ Ja jedyne co mogłam zrobić to zapiać jak kastrowany kogut, bo nie byłam w stanie stworzyć nawet jednego współczującego lub prześmiewczego wpisu :classic_cool: Płody podobno nie mają powiek, bo są płodami :classic_cool: Mój czołgiste też mógłby mieć, ale znaleźć rodowodowego labradore w okolicy chętnego do rozpłodu to jak znaleźć kogoś brzydszego ode mnie :classic_cool: Ja pindolę, Stachursky! Jestę na fazie razem z nim :classic_cool: Ło koorwa, naginać tam trzy razy w tygodniu to jakaś porażka und szczerze współczuję, jednak cieszę się ze swojej starości und tego, że jestę studentę :classic_cool: Piertolisz siostrełe i przyciągasz jakichś poyebanych ludzi albo po prostu Ci mówią, że mają takie imię jak Ty, żeby być równie zajeebistymi jak Ty. To ma sęs :classic_cool: Moje to kojarzy się jedynie z Joanną D'arc, czyli babochłopem und dziewitzą orleańską, wypisz wymaluj ja :classic_cool: Ciesz się, że nie ganiali Cię po psychologach und psychiatrach wmawiając Ci zaburzenia rozwojowe, bo w obetznych czasach żółty, autystyczny papier miałabyś pewnie bankowy :classic_cool: Ja piertolę, jaki ubaw :D:classic_cool: Jakie to szczęście, że ja już nigdy nie zobaczę tej tabeli, bo gdybym była w litzeum i uczyła się odmian czasowników to bankowo wypiertoliliby mnie z sali za przeszkadzanie w lekcji poprzez krętzenie beki :classic_cool: Koorwa, pogoda idealna 😭 Mam nadzieję, że moja w Warszawie też się zacznie yebać po całości i w końcu będę mogła wsadzić sobie w doopę wszystkie letnie rzeczy :classic_cool: Idę pod prysznic, bo łeb mnie tak napiertala, że już nie wiem czy jest choojowe ciśnienie, czy owuluję, czy jutro dostanę swój nieregularny okres, czy może jestę w ciąży albo mam guza mózgoo :classic_cool: Maila odczytam po powrocie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoannełe! ❤️ powyżej 12 godzin? 😭:classic_cool: nawet gdybym chciał to bym nie potrafił spać aż tak długo :classic_cool: poza tym mam zajeebisty zegar biologiczny dzięki któremu nie muszę używać budzików :classic_cool: wystarczy, że prze snem powiem sobie o której muszę wstać i wstaję o godzinę wcześniej niż tą którą ustaliłem :classic_cool: na razie w swojej naturalnej postaci, ale czuję, że niedługo będzie to Catwoman :classic_cool::classic_cool: ja pod pomarańczą jedynie prowokuję und podszywam się :classic_cool: nie ma to jak relaks przy czytaniu postów spinających się kafeterianek :classic_cool: to źle! 😭:classic_cool: Ty spędzasz tam dużo czasu, bo dbasz o siebie i o to aby wyglądać perfekcyjnie, a nie byle jak ❤️😭 ale Czkawka pewnie byłaby niemiła dla polskich brunetów i obsługiwałaby tylko blondynów und ciapatych 😭:classic_cool: takich klientów jest niewielu więc nie wię czy to taki dobry pomysł 😭:classic_cool: taaak byłabyś moją Fioną ❤️:classic_cool: robilibyśmy nocne wypady w celu straszenia wieśniaków und zażywalibyśmy kąpieli błotnych 😭:classic_cool: u mnie wątpliwości pojawiają się dopiero po fakcie, a przed jestę w pełni wyluzowany :classic_cool:😭 fakt, esencją kafeterii są kłótnie, intrygi, wyzwiska und inne dramaty 😭:classic_cool: dlatego przesiadywanie tutaj sprawia tyle radości :classic_cool::classic_cool: "chcesz balonika? nauczę Cię latać jak one!" :classic_cool::D haha :D:classic_cool: gdybym tak przebierał w kobietach na imprezach jak on to w ogóle bym się nie przejmował :classic_cool: może też czuł, że jest dla niego pisana? 😭:classic_cool: jesteś taką złą kobietą, że do Pani pewnie ustawiają się kolejki ❤️:classic_cool::classic_cool: chętnie bym go zastąpił 😭:classic_cool::classic_cool: jednak muszę zostawić ślady 😭:classic_cool: musisz mieć jakaś pamiątkę po mizianiu, żebyś po ciężkim dniu na uczelni mogła wrócić do tych chwil 😭:classic_cool: gdy nasza zajeebista nauczycielka od biologii zobaczyła jakie sztuczki mogę robić z użyciem rąk und palców to też powiedziała mi, że mógłbym robić karierę w cyrku :D:classic_cool: zupełnie jak kosmiczne sztuczki w KB :classic_cool::classic_cool: muszę się o Ciebie martwić moja boska und cudowna Asiu ❤️:classic_cool: o koorwa to nieźle :classic_cool::D ja kiedyś koledze przez przypadek zdetonowałem petardę w dłoni, a gdy miałem 11 lat taki jeden pajac z równoległej klasy chciał mnie przewrócić, ale tak go skosiłem, że zarył zębami o podłogę i stracił połowę przedniego zęba :classic_cool::classic_cool: a bawienie się petardami w wieku 7 lat to chyba nie hardkor, c'nie? :classic_cool: a kupowała mi je mamełe każdego tygodnia, żółte Korsarze 😭:classic_cool: wtedy bardzo chciałem zostać saperem :classic_cool: przecież jesteś bardzo szczupła und pociągająca :classic_cool: już od godziny jestę na Twoim profilu i aż mi się oczy świecą :classic_cool:😭 pewnie poznalibyśmy się, ale znacznie później 😭:classic_cool: tamtej pamiętnej nocy Paletz udzieliła mi parę informacji na Twój temat i postanowiłem, że muszę się do Ciebie odezwać, gdy tylko zauważę Cię na forum 😭:classic_cool: ale i tak wyglądasz jak moja rówieśniczka 😭:classic_cool: zresztą taka mała różnica w wieku jest niezauważalna :classic_cool: owszem interesuje, ale niektóre przedmioty są tak choojowe, że aż szkoda gadać 😭:classic_cool: chciałbym zapisać się na kryminologię, ale teraz jeszcze nie jest dostępna 😭:classic_cool: mam do zaliczenia obowiązkowo 2 miesiące praktyk, po miesiącu na rok 😭:classic_cool: pewnie jeszcze będę musiał załatwić coś we własnym zakresie 😭 można bez skrępowania grillować und cieszyć się pięknymi widokami und bliskością z naturą 😭:classic_cool: wiedziałem, że jesteś rozchwytywana przez wszystkich! 😭:classic_cool: przez samtzów i samitze 😭:classic_cool: ja nie zwracam na to uwagi, ale jakoś tak wychodzi, że większość moich czynności również wykonuję o pełnych godzinach :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie lubię niezapowiedzianych gości 😭:classic_cool: wolę udawać, że mnie nie ma niż przyjąć kogoś gdy na chacie nie jest posprzątane, a ja jestem nieogarnięty i nieprzygotowany na wizytę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę martva niczym noxelia
Ja wpiertoliłam..suchą bułkę:classic_cool: Jesooo,chcę być chrzestną,masz wsobie płoda,teraz już wiesz co to wygoda @___@ :classic_cool: Słowotoke mode on!:classic_cool: takie ciągi myślowe zwykle pojawiają się w momencie,w którym nie powinnam się śmiać😭:classic_cool: 'Jesoo, na tej fotełe wygląda jakby ważyła 169 kilogramów' Dlaczego ?😠:classic_cool: ale te wypryski przynajmniej widać,a nie to co teraz,idealna koorva portzelanowa cera:classic_cool: jedyne co jest wadą jej tzery to zmarszczki,ale widziałam ją na żywo z bliska i nie zauważyłam ani jednej krostki,za to widziałam jej cudowne pory 😭:classic_cool: ona ma naprawdę urocze pory :classic_cool: to moje ulubione pory ever😭 są takie śliczneee😭:classic_cool: Rzęsy to jedyne tzo mi się udało,bo są całkiem w pytę,ale co mi po nich skoro mam kształt oka z doopy wzięty:O:classic_cool: tzytze też mam w podobnym rozmiarze tzo ona,oraz groobe nóżki.:classic_cool: A holenderkełe chyba się zalamała przez swoje nieułożone włosy,bo nitz dzisiaj nie pisała.😠:classic_cool: Ja też już mam jakieś pseudo zalążki zmarszczek pod oczami,takie mini kreski ,ale to pewnie od nałogowego poprawiania mejkapu und zmywania tony cieni tzo dzień:classic_cool: pozatym też mam nawyke tarcia oczu,przeyebane:classic_cool: ' Znając życie Wera właśnie uczy się malowania stopami, więc niedługo dopiertoli jakieś wideło, gdzie wsadza sobie kredki do oczu między paltze stóp i trzaska dziesięć kresek na powiekach w jednym momencie tworząc artystyczną tęczę, takiej to koorwa nie podskoczysz' :D:D:D:D:D O kooorva,jebłaam :D:D:D:D:D:D:D http://sklep.citydruk.pl/210-324-thickbox/naklejki-podlogowe-s.jpg :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nalepki podłogowe:classic_cool:❤️ chyba sobie takową zamówię,z napisem si_da lub s..c :classic_cool: Płody!:classic_cool: właśnie miziałam płoda gdy zauważyłam przy jego główce niepokojący zanik płatków uszu,przez co doszłam do wniosku,że z tego płodu nitz dobrego nie będzie i poddałam go utylizacji.:classic_cool: przegrane żytzie=żytzie bez płatków uszu,zapamiętaj:classic_cool: pozatym ostatnio płody skakały mi po torbie i popsuły w niej zamek,hooltaje:classic_cool: percepcjonalny płód powinien zachować swoje mięciutkie różowe błoniaste ciałko na naprawdę istotne okoliczności,a przedewszystkim powinien respektować i szanować swoje płatki uszu.wszak płatki uszu ma się tylko jedne,one nie odrastają😭:classic_cool: Kastrowane koguty są w pytę,można chwytać je za nóżki i łaskotać po brzuszkach oraz dźgać je szpileczka w je małe goopie łebki.:classic_cool: Wysłałam ci stachoorskiego na maila:classic_cool: Wiem koorva,chyba popełnię sakryfikal suisajd z tego powodu :classic_cool: Nie wiem koorva,moje imię to hooynia i chciałabym je zmienić.:classic_cool: joanna jest w pytę z ratzji Simone Johanna Maria:classic_cool: Ganiali:O! :O... wmawiali koorva,to było chore und popiertolone,potem wyszło że zamiast upośledzenia mam wysoką inteligentzję słowną,w pytę:classic_cool: I nie mam żadnych papierów,koorva matź,a chciałabym móc cieszyć się posiadaniem wszystkich moich chorób na żółtym papierze.:classic_cool: Ubaw to ja mam ciągle,ubaw to chyba moje droogie imię,tak samo jak schizofrenia i inne rozdwojenia jaźni und osobowości.:classic_cool: Taka pogoda jest idealna do żytzia,a nie te mordercze upały,gdzie wiatrake nie pomagało a ja zdychałam w samych gatziach und tzytzkonoszu,und nie mogłam spać mimo chronicznego zmęczenia.Winter is coming!:classic_cool:❤️ W zimie wkoorviającejest tylko to,że muszę wstawać praktycznie w nocy,co jest maxymalnie hooyowe,nawet o 8 jest jeszcze ciemno,a to tylko powoduje zwiększoną senność und rozdrażnienie,bo jeszcze conajmniej 3 godziny powinnam przeznaczyć na sen.😭:classic_cool: Nie wiem co ma prysznitz do mycia głowy,oprócz tego że rozbudza.Owulacja jest w pytę,wyobraź sobie te uśmiechnięte jajeczka pokoorviające po twoich jajnikach niczym po autostradzie,założę się że mają własną cywilizatzję o wiele bardziej rozbudowaną od loodzi.:classic_cool: moje okresełe właśnie się kończy i nie wiem czy ma w planach przyjść za 3 tygodnie,za miesiąc czy za dwa.w pytę hormony kooorva.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę martva niczym noxelia
zaliczyłam kolejny zastój mózgu,czyli powinno być 'nie wiem co ma prysznitz do bólu głowy' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
dzioobasky, odpisze wam pozniej, bo mam atak migreny, swiatlowstret, kafewstret und laptopowstret i nekaja mnie inne rzygi to ide sie polozyc :o:o:o bede pozniej, pewnie pojdzieta spac, wiec juz na zapas dobranotz Pawele ❤️ i dobranotz siostrele 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę martva niczym noxelia
łoo jesoo,niech migrenełe mija i wratzaj!😭:classic_cool: ale też powiem dobranotz na wszelki wypadek:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam, jestę osobą grubą i bez bólu, amen :classic_cool: Pawełe! ❤️ Niestety ja z wielką łatwością potrafiłam przespać pół dnia und całą noc, a później byłam jak zombie, bo nic tak nie rozpiertala organizmu jak zbyt długi sen :classic_cool: Boszełe, ten zegar biologiczny to coś czego ludziom zazdroszczę, a spotykam tylko tych, którzy bez problemu wstają o założonej godzinie, u mnie nie ma opcji, żebym wstała bez budzika, zwłaszcza że często nie wstaję nawet z nim, jestę upośledzona 😭:classic_cool: Ja coś czuję, że niedługo przyśni mi się sam Batmanełe, którym nie będzie żaden lipny Bruce Wayne tylko boski Pawełe 😭:classic_cool: Czasy, w których się podszywałam und tworzyłam prowokacje wspominam bardzo miło, więc popierame, że kafeterianki z pulsującą żyłką i rozwścieczoną macicą potrafią poprawić samopoczucie :classic_cool: Ja bez względu na to ile godzin spędzam w łazience to zawsze wyglądam byle jak, taka moja uroda 😭:classic_cool: Ratzja, o tym nie pomyślałam, więc dobrze że czuwasz, bo w innym wypadku Empikełe pozostałby finansową ruiną 😭 W takim razie musiałabym przyjmować bardziej normalnych und zrównoważonych ludzi niż kafeteriusze i liczę, że byś mi w tym pomógł jako moja druga połóffka nawet w interesach 😭:classic_cool: Pawełe, jaki romantyczny scenariusz 😭❤️ A później znaleźlibyśmy jakiegoś osła, który przeszkadzałby nam w sytuacjach tylko we dwoje und wszystkich romantycznych i nieromantycznych chwilach 😭:classic_cool: W sumie osioł sam się znalazł i bankowo byłby nim empikowietz :classic_cool: Tośmy się dobrali, Ty byś mnie uspokajał przed, a ja Ciebie po fakcie 😭:classic_cool: I przy okazji wciąga bardziej niż wir spuszczanej w kiblu wody :classic_cool: Znając życie to była pierwsza kobieta, którą porwał na jakąś randkę i pierwszy kosz jaki w życiu dostał, a także pierwsza rozdeptana miłość, pierwsze zdychające motylki und pierwszy kop w krocze 😭:classic_cool: A ja to wszystko jeszcze powtórzę z premedytacją :classic_cool: Chyba kolejki ludzi niewidzialnych, z których i tak nikt nie ma takich szans jak Ty ❤️😭 Pawełe, Ty zboczooszq :classic_cool: Zawsze możesz zastąpić, nic nie stoi na przeszkodzie :classic_cool: Nawet bez pamiątek będę do nich wracać, bo nie ma optzji, żeby nie siedziały w mojej głowie przez 24 godziny na dobę 😭:classic_cool: Jesoo, będę musiała to obczaić, uwielbiam takie triki, mimo że sama paltze mam sztywne jak kabanosy :classic_cool: Pawełe, Ty boskui suodziakoo 😭 Chyba nawet czułych mizianek nie wystarczy, żeby się odwdzięczyć za te słodkie słówka ❤️😭:classic_cool: Jesoo, to z Ciebie był hardkorowy chuopak z petardami, któremu nikt nie mógł podskoczyć, lubię to :classic_cool: Mi mamełe nie chciała kupować petard, mojemu bratu też nie, bo przez robotę w szpitalu była osobą przewrażliwioną, marzenia o byciu saperem nie mogły spełniać się nam nawet w trakcie zabawy 😭:classic_cool: Pociągająca to chyba dopiero wtedy jak mam katar i pociągam nosem :classic_cool: Przeca tam nawet nie ma nic do oglądania 😭:classic_cool: Ja z kolei stwierdzam, że na fotełe ze studniówki z kwiatkami masz zajeebisty profil, a raczej pół profilu, rzadko się zdarza, żeby ktoś był tak zajeebisty z każdej możliwej strony 😭❤️:classic_cool: Dobrze, ze nie wpadłam na pomysł zrobienia sobie przerwy od kafetełe, bo chodziło mi to po głowie 😭:classic_cool: Na szczęście sąsiade podrzucił mi kosmetyczkę pod drzwi, musiałam się tym pochwalić obcym ludziom i w ten sposób poznałam wykałaczkę, która zatrzymała mnie tu na dłużej, a Ty to już w ogóle zatrzymałeś mnie na amen :classic_cool: To fakt, zauważalna by była, gdybym ja miała swoje 22 lata, a Ty byłbyś suodką szesnastką :classic_cool::classic_cool: Koorwa, ja też chciałam zapisać się na takie rzeczy, w ogóle od trzeciego roku zawsze była u mnie możliwość zapisu na psychologię policyjną, kryminologię und sprawy powiązane z sądownictwem to oczywiście wyebali wszystko w kosmos jak zaczęłam trzeci rok, wtedy moja chęć studiowania już w ogóle spadła do zera i niestety się nie podnosi :o:classic_cool: Na nic w życiu nie byłam tak wkoorwiona jak na swój kierunek 😭:classic_cool: Przeyebane, dobrze że ja mam jedynie 30 godzin, bo bym chyba z marszu wykitowała, zwłaszcza że posiadam zerową wiedzę o czymkolwiek i lepiej, żebym nigdzie nie praktykowała swojej pustej bani :classic_cool: Jestę rozchwytywana jedynie przez tych, którzy nie mają zbyt wielu okazji na poznawanie mnie w żytziu realnym 😭:classic_cool: To jakaś ciekawa przypadłość, pewnie ten Twój zegar biologiczny jest jakąś wyższą und zaawansowaną technologią, jak zresztą cały Ty :classic_cool: A co do tych gości to dokładnie o tym mówię, ludzie naprawdę mają tupet, żeby komuś wbijać do chałupy bez żadnej zapowiedzi 😭:classic_cool: Siostrełe Obczaiłam maila, to wideło zmiotło mnie z łóżka, bo mimo że nie jestę do końca w temacie to lałam w gacie :D:classic_cool: Rym od Rycha :classic_cool: Odpiszę jakoś na dniach, bo tera jest pierwsza w notzy i normalny człowiek idzie spać :classic_cool: Ja mam ochotę na Nutellę albo czekoladę, nie mam kasy na nitz poza bułką, ale zrezygnuję nawet z bułki, żeby móc zjeść coś słodkiego 😭 Mam nadzieję, że będzie to chłopiec, który następnie zostanie politzjantę, żołnierzę, pirotechnikię, strażakię, pilotę, obojętnie byleby nosił mundure 😭:classic_cool: Taka rozciągnięta jest, że wygląda jakby spuchła :classic_cool: "Spuchnąć", to kolejny wyraz obok "tumana", który mnie zajeebiście bawi :D:classic_cool: Jej przynajmniej ubyło wyprysków na starość, ja to raczej nie mam co liczyć, że pozbędę się tego syfoo całkowicie 😭:classic_cool: Przynajmniej te zmarszczki brzmią pocieszająco, bo skoro ona je ma i jest zajeebista to może moje nie odejmą mi zbyt dużo punktów atrakcyjności, tak se wmawiam :classic_cool: Jesteś pierwszą osobą und chyba jedyną osobą na świecie, która zachwyca się porami :D:classic_cool: Długie und gęste rzęsy są w pytę i mimo złudzeń potrafią uratować nawet choojowe oko przed byciem naprawdę choojowym, więc nie marudź siostrełe :classic_cool: Ja mam długie rzęsy, ale za to trzy na krzyż i za chooja nie mogę ich niczym pogrubić :o:classic_cool: Nieułożone włosy, Jesoo 😭 Ja mam aktualnie nieułożone włosy i boję się spojrzeć w lustro, bo to musi być niezły horror :classic_cool: Ja swoje mogłabym chociaż trochę uratować, gdybym stosowała podstawowe zasady demakijażu oka polegające na delikatnym zmywaniu. Ja przykładam wacik i trę jak marchewkę na tarce rozciągając powiekę und skórę pod oczami na wszystkie strony. No tzóż, sama jestę sobie winna :classic_cool: Ze swoją nalepkową podnietą zwiększysz obroty producentom nalepek podłogowych :classic_cool: Z wrażenia obejrzę sobie odcinek z naklejkami słoniczki :classic_cool: Skąd Ty bierzesz te płody? Też chcę jednego do miziania, oby tylko wyposażony był w płatki uszu 😭 Nie dźgaj szpilą kogutów, bo nie spłodzą z kurami kurcząt i nie będzie pasztetu z kurczaków 😭:classic_cool: Nazwij się Gertruda, ja mam tak z bierzmofania i chciałabym być Gertrudą na serjo :classic_cool: Ja też chciałam papiery na swoje problemy umysłowe, ale niestety jedyne co mi jawnie dolegało to problemy z dykcją, więc zaliczyłam logopedę :classic_cool::classic_cool: A z ratzji tego, że byłam zajeebiście genialnym dzieckiem to jedna wizyta wystarczyła, żeby nauczyć się mówić poprawnie, choojnia straszna, żadnych psychologów, psychiatrów czy nawet hipnotyzerów 😭:classic_cool: Z tym wstawaniem to ratzja, bo też tego nie znosiłam i kiedy przychodziło mi podnosić doopsko o 6 rano to z góry odpuszczałam sobie wstawanie 😭 Modlę się o to, żeby zajęcia w semestrze zimowym odbywały się najwcześniej o godzinie 12 :classic_cool: Siostrełe, nie filozofooj, bo znowu mnie zapędzasz w kozi róg i będę dumać przez całą noc na temat tego co ma prysznic do bólu głowy :classic_cool: Ta cywilizacja jest bankowo, bo też kiedyś o tym myślałam i moja wyobraźnia podsuwała mi obrazy zakrawajątze o scenariusze science-fiction, więc jestę skłonna stwierdzić, że jajniki to już oddzielna planeta :classic_cool: Mój to nie wiem kiedy wróci, bo jest yebanym trollem i jedyną rzeczą, którą robi regularnie jest trollowanie :classic_cool: Idę spać po raz kolejny, bo przy okazji robię się głodna 😭 Uznajmy, że jeszcze się nie żegnałam i pożegnam dopiero teraz, żeby nie było lamersko, mimo że wszyscy już śpią i mają wyebane :classic_cool: Dobranotz mój słodki Pawełe, kolorowych snów ❤️ Und dobranotz siostrełe, śnij o nalepkach podłogowych :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię dobry moja boska Dżoanno ❤️ und cześć Qciapa :classic_cool: od rana siedzę na fejsbuku i lajkuję Twoje zdjęcia, od teraz to kolejna czynność którą będę powtarzał każdego dnia :classic_cool:😭 widzę, że koleżance również spodobał się Gangam Style :classic_cool: nigdy nie spałem dłużej niż 10 godzin :classic_cool: tak czy siak się obudzę i już później nie zasnę :classic_cool: mogę co najwyżej poleżeć w łóżku i posłuchać muzyki 😭:classic_cool: nie jesteś upośledzona 😭:classic_cool: w ogóle nie znam osób, które miałyby zegar biologiczny 😭 och Asiu ❤️😭 niestety nie pamiętam co mi się śniło, bo o 3 w nocy obudził mnie psełe 😭:classic_cool: wstałem przed 8 z "pustom głowom" niczym Eldo :classic_cool::classic_cool:😭 a najlepsze jest to, że łykają prawie każdą prowokację dotyczącą zdrady/partnera/dziecka itp. :classic_cool: w takich tematach można sobie poużywać :D przeca wyglądasz bosko, a nie byle jak 😭:classic_cool: Wenus i Afrodyta na pewno spoglądają na Ciebie z zazdrością 😭:classic_cool: oczywiście :classic_cool: mógłbym zostać selekcjonerem i zająć się przeprowadzaniem rozmów kwalifikacyjnych :classic_cool:😭 a potem stałbym na bramce i sprawdzał czy gimgówna nie podkradają gier :classic_cool::classic_cool: na szczęście to niemożliwe, bo osioł musiałby mieszkać blisko nas i mieć z nami bezpośredni kontakt, aby przerywać nam romantyczne chwile 😭:classic_cool: taki empikowietz może tylko wysłać smsa o nieodpowiedniej porze, ale to nie problem 😭:classic_cool: owszem wciąga, ale obecnie jestę tutaj tylko z Twojego powodu 😭:classic_cool: "F5" ma teraz trudny okres, bo przeca ciągle muszę odświeżać ten temat i czekać na Twoje nowe posty ❤️:classic_cool: ale jesteś okrutna 😭:classic_cool: może empikowietz po tych wszystkich traumatycznych przeżyciach z kobietami da sobie spokój na jakiś czas 😭:classic_cool: rzuci się w wir imprezowania, będzie pił i bił, aby zapomnieć :classic_cool: na fejsbuku zauważyłem, że mam jakąś konkurentkę, ale dobrze, że jestem bezczelny i nieokrzesany, bo mogę wpychać się w kolejkę :classic_cool::classic_cool: dziękuję, że tak wysoko oceniasz moje szanse 😭:classic_cool: teoretycznie to ja powinienem siedzieć na kolanach Świętego Mikołaja :classic_cool: ale cóż, są wyjątki od reguły :classic_cool::classic_cool: lepiej żebyś o nich nie myślała podczas gry w TF'a 2, bo Twoja drużyna się wkoorwi, że myślisz o niebieskich migdałach, a nie o grze 😭:classic_cool: z chęcią pokażę Ci niejedną kosmiczną sztuczkę :classic_cool:😭 cudowna und boska Asiu ❤️😭 czułe mizianki od takiej wspaniałej osoby jak Ty w zupełności wystarczą 😭:classic_cool: petardami bawiłem się tylko na swoim podwórku :classic_cool: wysadzałem zabawki, mrowiska, a nawet kilka ślimaków :classic_cool: mi kupowała,bo wiedziała, że umiem się z nimi obchodzić, a poza tym myślała, że tylko je rzucam, a nie robię głupie rzeczy :classic_cool: gdy już nabrałem trochę doświadczenia z petardami to zacząłem je rzucać w górę, a nie na ziemię, bo wtedy eksplozja była głośniejsza :classic_cool: podpalałem siarkę i trzymając petardę w dłoni czekałem 2 sec, a następnie rzucałem do góry żeby eksplodowała w powietrzu :classic_cool: trochę ryzykowne, ale było fajnie :classic_cool: gdy próbowałem robić coś takiego zimą, jedna z petard przyczepiła się do mojej rękawiczki :D:classic_cool: w ostatniej chwili zdążyłem ją ściągnąć i wyrzucić, bo mogło być nieciekawie 😭:classic_cool: jak to nie ma 😭:classic_cool: przeca jest kilka hot zdjęć und ciekawych przeróbek :classic_cool:😭 tyle mi wystarczy :classic_cool: Ty moja słodka Asiu !❤️😭 nasza para wręczała kwiaty dyrektorowi, więc na szczęście szybko się uwinęliśmy, bo tam było tak gorąco, że o ja pierrtolę 😭:classic_cool: a jeszcze każdy robi zdjęcia i napierrtala fleszem po oczach 😭:classic_cool: to na pewno przeznaczenie 😭:classic_cool: zbyt wiele dziwnych zdarzeń, które doprowadziły nas tutaj :classic_cool: gdybym był suodką 16stką to nawet nie zwróciłabyś na mnie uwagi 😭:classic_cool: co najwyżej kręciłabyś bekę z gimbusa :classic_cool::classic_cool: u nas są podobne przedmioty, ale na szczęście bardziej dostępne niż u Ciebie :classic_cool: a w tym roku chyba zapiszę się do ELSA :classic_cool: dzięki temu będę mógł brać udział w konferencjach, wziąć udział w sekcji zwłok, często odwiedzać sąd und największy w Lbn szpital psychiatryczny :classic_cool::classic_cool: ja jakoś to przeżyję, mam nadzieję 😭:classic_cool: i tak pewnie będę pisał coś na komputerze, segregował akta itp. :classic_cool: ale jesteś rozchwytywana! 😭:classic_cool: gdybyś nie była to nie miałabyś takiej ilości postów na tablicy :classic_cool:😭 jestę cyborgiem :classic_cool::classic_cool: jak Mkbewe :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię dobry mój suodki Pawełe ❤️ I siostrełe :classic_cool:🖐️ Stęskniona przyszłam się przywitać i idę ogarnąć fatzjatę oraz wybrać się na zakupy, bo Społem otwarte dzisiaj tylko do 15 😭 Odpiszę jak wrócę und zjem :classic_cool: A topełe o empikowtzu to dowód mojej porażki, który na zawsze zostanie w internecie, ale przynajmniej mój ostatni mój post dobrze rokował na przyszłość i nie pomyliłam się w swoim pierwszym wrażeniu po dwugodzinnej rozmowie przez telefon, jednak mam jeszcze mózg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że nie musze Was
czytać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
oy, ty pomaranczowa maroodo :classic_cool:🖐️ wlosy mi sie nie ukladajo, mam na lbie messy hair i wmawiam sobie ze wygladam jak holenderkele, ide w peezdu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam śliski sufit
'wlosy mi sie nie ukladajo, mam na lbie messy hair i wmawiam sobie ze wygladam jak holenderkele, ide w peezdu' HAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D koorva,jaki miły początek dnia :classic_cool:🖐️ Teraz będziesz jeść a potem jedzenie w smutnym worku w kał się zamieni,nie szkoda ci?😭:classic_cool: czy tylko ja mam wrażenie,że wolna i zadowolona z życia to projekte?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdę, zostawiłam w Społem 30 zigo, a kupiłam trzy rzeczy na krzyż. Dobrze, że blondyna ma takie miękkie sertze, że planuje mnie karmić und poić wedle potrzeb, bo do dziewiątego września wpiertalałabym odpady z kontenera :classic_cool: Przy okazji prześladował mnie jakiś blond litzealista, który uskuteczniał podryw typu "mam coś w oku to se mrugam", a ja nie wiem czy mam się cieszyć, że tak młodo wyglądam, czy raczej płakać, bo wyglądam staro, a on po prostu lubi hot mamuśki :o:classic_cool: Pawełeeeee ❤️ Mam nadzieję, że to już koniec moich fotełe und przeróbek na facebookełe, bo wstyd 😭:classic_cool: Spodobał się, bo namiętnie grzebie w moich ulubionych na youtube i podkrada moje skarby, przy okazji zapowiedziała, że będzie przy tym baunsować na swoim ślubie, o ile da radę, bo z ich tempem ten ślub nastąpi za sto lat świetlnych :classic_cool: Takie zdolności są zajeebiste, ile zaoszczędzonego czasu und życia, które ja chyba całe prześpię 😭 Mam nadzieję, że z wiekiem uaktywni mi się coś podobnego i zacznę wstawać o cywilizowanych godzinach, w sumie już robię postępy i wstaję przed 11, co byłoby nie do pomyślenia jeszcze trzy miesiące temu :classic_cool: W takim razie jesteś w grupie wybrańców z zegarem, a to oznacza, że jesteś wyjątkowy 😭:classic_cool: W takim razie ja też mogłabym podczepić się pod Eldo, bo również nie pamiętam co mi się śniło 😭:classic_cool: Chociaż chyba była to mamełe :classic_cool: Przeczulone pelikany 😭:classic_cool: W sumie na temat podziału ludzi na kafetełe oraz ich reakcji to można by napisać groobaśną magisterkę :classic_cool: Koorwa, znowu ta magisterka, october is coming 😭:classic_cool: Och Pawełe, swoimi komplementami sprawiasz, że podgrzewam nawet kubek z zimną herbatą, która z każdą koleją sekundą wrze coraz bardziej 😭❤️:classic_cool: Na pewno sprawdziłbyś się w tym lepiej niż ktokolwiek inny aplikujący na to stanowisko :classic_cool: A głównym złodziejem byłabym ja, żebyś mógł mnie zgarnąć do oddzielnej kanciapy i dokładnie przeszukać 😭:classic_cool: W sumie tak teraz pomyślałam, że ja mieszkam niedaleko tego osła i mam nadzieję, że wracając z pracy nie zapiertala obok mojego bloku, bo jeszcze przestanę wychodzić z mieszkania któregoś dnia :classic_cool: Na szczęście na te urocze bagna by raczej nie dotarł 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że F5 będzie dzielnym klawiszem i Twoje szturchnięcia go nie złamią 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że tak będzie, może dzięki imprezom, piciu und biciu zapomni o mnie i innych loszkach w tempie tak błyskawicznym jak ja zapomniałam o nim :classic_cool: Twoja konkurentka ze strachu przed Tobą wpadła w wir desperatzji i niedługo mi się oświadczy, ale zanim będziemy mogły żyć długo und szczęśliwie to musi wypchnąć Cię z kolejki, do której się wpychasz, co jest raczej niewykonalne :classic_cool: Mikołaj z ratzji swojego motzno posuniętego wieku już średnio może korzystać z pozycji na krzesło, więc na pewno się ucieszy, że ma swojego zmiennika :classic_cool::classic_cool: Ja zawsze myślę o niebieskich migdałach, bo głosy udzielających się panów nie pozwalają mi się skupić, co powoduje że moje fragi robią wrażenie 1 killem na 69 deadów :classic_cool: Ale dzięki Tobie te migdały będą jeszcze bardziej niebieskie i pewnie z marszu dostanę bana na serwerze, bo będę gadać tylko na Twój temat 😭:classic_cool: Och Pawełe, znowu motzno się rumienię i kolorystyką twarzy pasowałabym do wozu strażackiego ❤️😭:classic_cool: Koorwa, biedne ślimaki :D😭 Mamełe bardzo Ci ufała und wierzyła, że jesteś mądrym chuopcem i jak widać miała rację skoro byłeś nastawiony na eksperymentowanie und wyciąganie wniosków na temate zachowań petard w powietrzu i na lądzie, nie da się ukryć, że miałeś objawienia duszy sapera und pirotechnika 😭:classic_cool: Dobrze, że sytuacja z rękawiczką zakończyła się pozytywnie, bo dzisiaj byłbyś pewnie jednorękim bandytą 😭:classic_cool: Jeśli tak uważasz to nie będę się upierać mając nadzieję, że moja yebnięta Paulina nie doyebie niedługo jakąś fest kompromitującą fotą :classic_cool: To jest moja jedyna radość z powodu niebrania udziału w studniówce, bo przy aparatach und fleszach nabawiłabym się chyba ataku paniki i schowała pod kiecką loszki idącej przede mną :classic_cool: Ale nie wiem co ja mam do tej foty skoro nitz na niej właściwie nie widać, ale jest hooot! ❤️:classic_cool: Po namyśle stwierdzame, że to ten nos :classic_cool::classic_cool: Jakbyś był suodką szesnastką to reagowałabym na Ciebie instynktem macierzyńskim und pałała do Ciebie silnymi uczuciami oraz czułością 😭 Mam kolegę, z którym grałam przez dwa lata, teraz ma 17 lat i kocham go jak własne dziecko :classic_cool::classic_cool: Koorwa, jakie to zajeebiste 😭 Mam nadzieję, że jeśli już się zapiszesz to będziesz zdawał regularne relatzje z tych wydarzeń :classic_cool: Przynajmniej miło und przyjemnie, ja będę obsługiwała telefon na Niebieskiej Linii und siedziała w Fundacji Dzieci Niczyje wspierając biednych ludzi nękanych przemocą 😭 Wystarczy mieć znajomych spamerów i posty tworzą się same z siebie 😭:classic_cool: Tyle dobrego, że nie jesteś przy okazji Moorzynę, bo to byłby dla mnie cios :classic_cool: Siostrełe Aż z wrażenia przeczytałam Twoją workową twórczość, piertolnę to na dniach na lodówkę :D:classic_cool: Wolna und zadowolona z życia to bankowo prodżekte i obstawiam, że jest to prodżekte kogoś, kto przewijał się przez to topełe :classic_cool: Przy okazji Maciey masturbator już się tutaj nie pojawił, czyli miałam ratzję, że to wkręt :classic_cool: Aż ciężko mi czytać o tym koncercie, wszyscy koncertują tylko nie ja 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę tumanę
koorva,ale ja jestem tępa,nie zauważyłam że odpisałaś w nocy :D:D:D :classic_cool: pojedź ze mną na lacunę!😭przecież jest w progresji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe, Ty toomanie, kup se soczewki :D:classic_cool:🖐️ Sprawdziłam, że bilete podobno po 90 zigo, jak taniootko 😭 Tylko czemoo to jest w poniedziałek? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę tumanę
Kupię na dniach,potrzebuję tylko 120zł :classic_cool:🖐️ jaki koorva poniedziałek,w czwartek!:classic_cool: no właśnie tanio,może mamełe jakby wiedziała że idę z kimś to by mnie puściła samą pociągełem 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę tumanę
koorva,nareszcie 104 strona,myślałam że oszaleje z tym nigdy nie kończącym się przewijaniem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę tumanę
koorva,nareszcie 104 strona,myślałam że oszaleje z tym nigdy nie kończącym się przewijaniem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×