Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dieta slim fast

Lepiej byc gruba matka niz ...

Polecane posty

Gość do dieta slim
dziewczyno masz tak nasrane we lbie że aż ciężko w to uwierzyc ale czyta się ciebie wyśmienicie bo ubaw w pracy z ciebie mamy przedni , napisz jeszcze coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze juz Pierwsze zawistne wpisy hehe Wyrazam moje zdanie bo mam do tego prawo :) Kazda Odchudzajaca sie na drastycznych glodowkach jest dla mnie idiotka Nie robcie sobie krzywdy-diety sa po to aby wam pomoc :) a nie "okaleczyc "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta - Nie odpowiadam za nastolatki. Telewizja i gazeta wystarczająco wypaczyły obraz ludziom. Nastolatki próbują różnych metod, uwierz mi. Wiesz ile jest blogów pro-ana? Gdzieś czytałam, że w dzisiejszych czasach 80% nastolatek odchudza się... No sorry ale ja byłam nastolatką kilka lat temu i za moich czasów chodziło się do kina, na imprezę i zupełnie nie myślało się o kaloriach. A teraz jak widzę moją 13-letnią kuzynkę, która zna tabele kalorii na pamięć... Masakra. Laryssa - dziękuję, Tobie też się uda, wystarczy chcieć :) Olkaqa - szczerze - przez 13 dni to tak naprawdę poleci Ci sama woda. Gdybym ja miała tak małą nadwagę jak Ty to wzięłabym jakąś lepszą dietę np. SB plus sport. 4 kilo to naprawdę niewiele do zrzucenia. Ja ważyłam 78kg przy 176 cm, więc to trochę inna sprawa. Teoretycznie BMI miałam wtedy 25, czyli granica normy no ale moim ideałem było poniżej 60kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mozecie mnie obrazac , wyzywac-prosze bardzo pomaranczki :) Ale to ani nie zmieni mojego zdania o glodowkach ani mi kg nie doda :) Milego dnia dla myslacych rozsadnie :) reszta jak dla mnie moze sie zaglodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pieprze...
jakie zawistne?? kto tu jes zawistny? co cię obchodzi dieta innych i obrażanie ich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie sądzisz, że sama nazywając mnie spasioną mimo iż teoretycznie miałam BMI w normie możesz nazwać siebie hipokrytką? Propagujesz zdrowe diety a ludzi z niewielką nadwagą nazywasz zapasionymi. Pomyśl czy Ty sama kiedyś nie obrazisz jakiejś nastolatki (których przecież bronisz) nazywając ją zapasioną przy normalnej wadze i czy przypadkiem przez Ciebie nie zabierze się za niezdrowe diety. To tak tylko na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Australia no tak kiedys tego szajsu nie bylo Ale jak nastolatka na kafe poszukam diety 500 kcal to zaraz opinie ze fajna , ze super , ze szybko I bez jojo :) No mozna sie skusic co ? A jeszcze "I wcale nie cwiczylam " Bedzie kurdys oblegany topik Mniej jesc I wiecej sie ruszac czy tylko kopenhaskie I 300 kcal A pozniej " nazarlam sie zawalilam diete jestem plasma swinia rzygalam cala noc " Mnie to troszke przeraza ...wypaczone umysly wychudzonych dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos chudnie 20 kg rujnujac zdrowie to byl widocznie spasiony I tak nienawidzil siebie ze postanowil sie glodzic Takie "spasienie umyslowe " Jesli osoba z nadwaga czuje sie dobrze w swoim ciele to dobrze :) Patrz na tytul topiku I nie pisz bzdur :) Straszne mialas kompleksy skoro tak ci zalezalo na czasie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkss dd oo
ale jesteś nienawistna widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz o bmi -myslisz ze ci he sprawdzalam czy co ? Pika mi jakie masz bmi. Wkurzaja mnie twoje lekcewazace posty ... Ignoranckie Mozesz sobie wazysz I 80 kg ale nie pisz ze glodzenie tak ci na dobre wyszlo -bo wiesz ze tak nie jest ... Idz to napisz na forum o nieplodnisci -to cie zlinczuja Obys dziecka nigdy nie chciala bo sama bedziesz tam posty wstawiac ... Czego ci nie zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietanka do kawy
''Ja Dziekuje Bogu za zdrowa corke i talie po porodzie''-chyba zaczne sie modlic... wytlumacz mi jeszcze co to sa'' kobiety z mentalnoscia dzieci''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważne czy to "spasienie umysłowe". Pamiętaj, że po drugiej stronie może niekoniecznie siedzieć dziewczyna o twardej skórze jak ja a może siedzieć ktoś wrażliwy. Nieważne czy miałam 78kg czy 100. Mówienie na kogoś spasiony jest co najmniej niekulturalne. Nie mówię, że trzeba mówić na kogoś "oh jaka ty jesteś chuda i ważysz tylko 100kg) ale można powiedzieć, że ktoś ma nadwagę lub jest otyły. Tyle w temacie. O kulturze trzeba pamiętać, bo nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzę na kafe a tu
takie dno... co to za topic co ma wspólnego z dietą? gdzie są moderatorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farna22
od dna trzeba sie odbic,a moderatorzy dietkuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tutaj są moderatorzy? Przecież ja widziałam tematy w stylu "zrobiłem kupę i teraz ją zjem", które nie były usuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, przecież nie każdy chce mieć dzieci ;/ poza tym niech każdy odchudza sie jak chce...;-)nie wiem skad ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli ktoś chce kulturalne i fajne forum to polecam Vitalię. Tam moderatorzy od razu działają i ludzie są w miarę kulturalni :). Kafeteria to chyba najgorsze forum z jakim się spotkałam ale mimo wszystko lubię tu zaglądać, bo kilka ciekawych tematów można znaleźć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaqa
astralka pisalam ze woda mi zleciala juz na innej diecie , ponad 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis25
Nie rozumiem sensu tego tematu? Specjalnie założony po to, żeby kogoś obrażać? Ja też uważam diety typu 500 kalorii czy głodówki za skrajny debilizm, ale zakładać osobny temat po to, żeby nawrzucać komuś to chyba przesada? Uświadamiajmy ludzi, ale normalnie, bez obrażania i w odpowiednich tematach o poszczególnych dietach. A jeśli ktoś pomimo tego będzie się decydował na takie niszczenie organizmu to jego sprawa. Jeśli dziewczyna chce chudnąć i dla prawidłowej sylwetki poświęca zdrowie (mimo, że mogła to osiągnąć inaczej), to jej sprawa. A jeśli jakaś nastolatka się na to zapatrzy, pójdzie w ślady i też w przyszłości prawdopodobnie nie będzie mogła mieć dzieci - to ja na to mówię - selekcja naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkawa -> zapytaj DietySlimFast. Ja jak widać jestem spaślakiem i pustakiem, w dodatku jestem mężczyzną bez włosów więc Ci nie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mdlejesz podczas
Dieta slim fast a jeśli ta bezdzietna jest bezpłodna, ile to jest nieszczęśliwych kobiet? nie oceniaj w ten sposób , bo wiele ma problem z zajściem w ciążę a potem z utrzymaniem , mam koleżankę która 3 razy poroniła zanim zdrowego dziecka się doczekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farna22
zgadza sie i diety nie maja z tym nic wspolnego-takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to chodzi w tym temacie -ze kobiety nie moga miec dzieci -wielka tragedia :( a ktos dla zgrabniejszego tylka pozbawia sie szansy na potomstwo I jeszcze pisze jak fajnie ,jak super ! Jak szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za pomoc.
ale nie rozumiem... ja też nie chcę mieć dzieci i myślę że nikomu nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za pomoc.
i w ogóle nie rozumiem jeśli sobie kobieta postanawia że nie chce to po co na siłe ma mieć dzieci i się źle nimi opiekować?? to już lepiej nie mieć... a dzieci to indywidualna sprawa każdej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam sie !!!
Rujnuja zdrowie Bezplodnosc Osteoporoza na stare lata Wiszaca skora Brzydkie cialo pod ubraniem Przezedzone wlosy I otepienie mozgu -co po wpisach Astralki i innych gwaiazd widac Dieta slim fast napisala to co wszyscy myslimy .tak ! Jestescie smieszne na tych glodowkach Idiotki zakompleksione wieprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za pomoc.
zero kultury u was widać.... czy ja kogoś wyzywam?? leczcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odyna
ale o co chodzi,bo nie zrozumialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis25
A ja w tym temacie będę bronił Astralki jak niepodległości. Nie ze względu na takie same poglądy, ale ze względu na kompletny brak kultury wypowiadających się i kompletny brak sensu tego tematu. O zagrożeniach głupich diet, piszmy w tematach o tych dietach, bo te "zagrożone nastolatki" i tak głównie tam zaglądają. "Do dzięki za pomoc" "Ciekawy temat serio fajny" "Australka to tepa dzida" i inne gwiazdy - używanie słów wulgarnych i obraźliwych świadczy o Waszym, a nie jej ograniczeniu umysłowym. Inteligentny człowiek potrafi wypowiedzieć swoje myśli, zwłaszcza na publicznym forum w kulturalny sposób. Moderator powinien wywalić ten temat i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D elwis lubię Cię
kurcze Elwis lubię czytać Twoje wypowiedzi inteligentny człowiek jesteś... można zadać prywatne pytanie Ci ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×