Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dieta slim fast

Lepiej byc gruba matka niz ...

Polecane posty

Chuda bezdzietna Astralka po diecie 500 kcal nie ma okresu i sie cieszy ze schudla 20 kg Teraz jest niepelnoeartosciowa kobieta i bedzie miala pecha jak pokocha faceta ktory chce miec rodzine Nie wspominajac jak pisala ze jej wlosy wypadaja Idiotka z niej Ps jestem szczupla matka :) wiec darujcie sobie komentarze :) Zaslepia niektorych to daze nie do perfekcji :) Chudnijcie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam ani jej ani ciebie
a wg Cb normalne jest mieć w pasie 56? śmierdzi anoreksją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się. Wolę być szczupła, nie przepadam za dziećmi. I czuję się 100% kobietą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nic nie pisałam też o włosach. Jestem włosomaniaczką i byłoby dla mnie tragedią wypadanie włosów. Faceta mam od 7 lat tego samego, który kocha mnie w każdym rozmiarze. Poza tym co wnosi Twój post? Wyzywając kogoś od idiotów nie znając go zupełnie czujesz się lepiej? Komuś się udało, więc pewnie zazdrość. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaqa
ja dzis robie kopenhaska , t0 tylko 13 dni a kalorii od 600 - 800 na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 56 cm w pasie bo zawsze mialam roznicy ok 30 cm miedzy biodrami a pasem - to uwazam za moj atut :) Tak Astralko strasznie ci zazdroszcze ze sie spaslas a pozniej glodzilas-dla mnie jestes idiotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypadają mi włosy, więc nie wiem o co Ci chodzi? Wręcz przeciwnie, bardzo dbam o włosy, odżywiam je od wewnątrz i od zewnątrz. Poza tym już wyszłam z diety, jem 2 tys. kcal, jojo nie ma, więc nie rozumiem po co ten post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, właśnie mnie utwierdziłaś w opinii, że kafeteria to żenada, zwłaszcza jeśli chodzi o zakładanie postów na temat innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lepiej dla ciebie zebys nigdy nie poczula instynktu macierzynskiego ;) Poczytaj teraz o ukladzie hormonalnym ;) i spr co sie dzieje a cialem kobiety gdy nie Miesiaczkuje-ale pewnie tez to masz w dupie bo schudlas 20 kg I wszyscy ci zazdroszcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaqa
dieta slim fajne masz wymiary i niem gadaj z nia , bo ona zawsze jest najmadrzejsza a co myslisz jak zrobie ta kopenhaska, to tylko 13 dni , a brzuch by mi na niej spadł . potem becde z niej stopniowo wychodzic , mam tylko 4 kg za duzo ( pewnie to ten brzuch ) prosze o twoja opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaqa
wiem ze niezdrowa ale to tylko 13 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizne
56 w pasie???No to juz ponizej idealu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzala kopenhaska - moze ci wrocic pozniej 8 kg 4 kg to malutko :) W pierwszych dniach wchodzi ok 70 procent wody z organizmu Jesli Zalezy ci na samej wadze Jedz mniej I wiecej sie ruszaj :) innego sposobu nie ma Bieganie,rower, basen , skakanka , stepper albo tancz do muzyki przed tv/domowy aerobik :) Zrezygnuj ze smueciowego jedzenia , pij wode lub Czerwona herbate I zapomnisz I kilogramach Cwicz sobie 8 min ABS -efekty super :) Skretosklony :) Poczytaj o Sb-to dieta na plaski Brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizne
masz 30 lat i mentalnosc nastolatki,do tego duzo czasu...stad te nachalne posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizne
wez lepiej dziecko na spacer,bo ladna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaqa
tzn woda m i zleciała na mż 4 kg ale juz waga stoi w miejscu i chce zmienic diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat, że to niezdrowe - doskonale o tym wiem i wiem, że może to doprowadzić do niepłodności. Oczywiście leczę się już na to, więc zupełnie nie rozumiem Twojej złości. A gwarantuję Ci, że o włosach nic nie pisałam i nie lubię jak ktoś mi wkłada słowa do ust, których nie wypowiedziałam. Dlaczego 56 cm w pasie to według Was za mało? Olkaqa - wiem, że nie obchodzi Cię moja opinia ale kopenhaska jest równie niezdrowa jak moja 500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie masz idealy - nie jestem lesba ;P wiec nie Musze ci sie podobac :) Ale mysle ze jakbys miala plaski ,umiesniony brzuszek ( wyrazne wciecie w talii ) to zmienilabys zdanie Roznica miedzy biodrami a talia powinna wynosic 30 cm-ideal :) wiedza zaczernieta z artykulow :) Ja Dziekuje Bogu za zdrowa corke i talie po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam ani jej ani ciebie
hahaha 70% wody??? jakby ubyło Ci 70% wody to byś umarła tym bardziej że ciało składa się z 70% wody co za idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaqa
a twister moze byc? dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam ani jej ani ciebie
ps. na tym dziale kafezakłada się tematy o dietach nie o osobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w pracy wiec dziecka nie wezme na spacer :) poza tym jest na obozie jezykowym we Francji Coz my kobiety z mentalnoscia dzieci mamy dobrze platne posady z dostepem do netu przez caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubna
a ja mam syna,wiec czym sie chwalisz?Talia to nie wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaqa
sb robiłam 3 lata temu wiec nie wiem czy zadzaiała jak myslicie? wiem ze niezdrowa ta kopenhaska ale to tylko 13 dni a twoja 500 była chyba 1, 5 miesiaca jak gdzies czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam ani jej ani ciebie
"dobrze płatne posady" niedowartościowana głupia p....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizne
a ja mam 75/G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaqa
a znacie ta nowa diete ? bezpieczna dieta wysokobialkowa moze ta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryssa24.
a ja i astralce, i autorce topiku gratuluje efektów odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chwale sie tylko odpowiadam Astralko Jesli sie leczysz to zycze ci abys naprawiac to co spieprzylas :) szczerze Ale nie Szkoda czasu I kasy na cos czego moglas uniknac ? Piszesz ze stracilas okres ale ok spoko bo schudlas szybko ! Blad !!! Jakies szalone nastolatki Pomysla ze w sumie okres nie jest potrzebny tylko chuda dupa ... Odebralam to jako nawolywanie do Szybkiego jak podkreslasz chudniecia bez wzgledu na konsekwencje Piszecie dziwne posty a co gdy za 15 lat wasze corki beda czytaly podobne i czerpaly wiedze z kafe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×