Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Może ktoś mi wytłumaczy ten sen.

Polecane posty

Śniło mi się, że szłam sobie przez jakiś wyjątkowo brzydki las, by wyjść na tory w Piasecznie. Wiecie, tam są wyjątkowo cholernie niebezpieczne tory, strach przez nie przejeżadżać oraz przechodzić, a konduktorzy patrzą na ciebie groźnym wzrokiem. Nieoczekiwanie z Piaseczna przeskoczyłam na obrzydliwą Pragę Północ. Tam też są te cholerne tory. Byłam Zwierzem. Zwęszyłam krew. Podążałam na południe, by nieoczekiwanie znaleźć się przy tym wielkim Smyku. Jako Zwierz warknęłam przeciągle. Na schodach stał Podszyw. Nie wyglądał ani jak kobieta, ani jak mężczyzna. Jego ciało było rozlazłe, miał zieloną głowę i pustą twarz - żadnych oczu, ust i nosa. Odziany był w czarny garnitur, a na bezkształtnej szyi miał czerwony krawat. Mimo to na mnie patrzył. Wiedziałam, że to Podszyw. I Podszyw wiedział, że to ja. Podszyw drgnął nieoczekiwanie i wbiegł do środka. Nie wydając z siebie żadnego dźwięku podążyłam za nim. Tam są chyba ze cztery piętra, windy i ruchome schody - Podszyw w dzikim pędzie dotarł do jednej z wind i ruszył na górę. Ja próbowałam dopaść innej, ale nie działała. Pozostałe też nie. Zasyczałam zwierzowym sykiem i puściłam się dzikim pędem po ruchomych schodach, które jechały w dół. Wszystkie. Były tam wszędzie zabawki, które tym razem nie były takie kolorowe - były zielone i obrzydliwe. Pobiegłam na samą górę. Tam czekał Podszyw. Jego zielona twarz ziała sarkastyczną pustką. Wyciągnęłam zwierzową łapę uzbrojoną w wielkie szpony. Jednym,, szybkim ruchem odcięłam Podszywowi głowę. Trysnęła zielona krew, dookoła czuć było zapach Ibisza gadającego bez sensu w Złotych Tarasach, co dziwniejsze czuć było także osobliwy smród wydobywający się z kebabowej budki na Marszałkowskiej. Ciało Podszywa rozlało się na podłodze. Mrużąc oczy, wyszłam powoli, w dłoni ściskając malutki, zdobiony rubinami mieczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołek dobra rada
uważaj na siebie, bo ten sen ewidentnie ostrzega, że możesz w najbliszym czasie zostać zraniona przez kawałek odpadajacej z drzewa dębowej kory lub zajść w ciąże z murzynem z Kamerunu. Dokładnie nie wiem, co cię napewno spotka bo nie podałaś jaki rozstaw miały tory z tego snu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa , prawie zasnalem :o deka .... nie nudz , strzel se z paltza abo co ale nie nudz 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj na siebie, bo ten sen ewidentnie ostrzega, że możesz w najbliszym czasie zostać zraniona przez kawałek odpadajacej z drzewa dębowej kory Czy soczewki mogą być korowo-dębowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszyfie, wykur­wiaj z łaski swojej zamiast śmiecić mi tutaj. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz gęgała
to świadczy o strasznym głodzie seksualnym ten podszyw cię pociąga a jednocześnie budzi lęk może to strach przed inicjacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra, wiem, że tu jesteś i pociągu do ciebie raczej nie odczuwam. Co najwyżej mogę mieć nadzieję, że któryś cię przejedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala pipka
W końcu czerwca w urzędach pracy zarejestrowanych było blisko 2 mln bezrobotnych. Wśród nich ponad 216 tys. miało dyplom wyższej uczelni. To rekord. Nigdy w poprzednich latach nie było tak dużo osób bez zajęcia w połowie roku - wynika z danych resortu pracy. Co ważne, wśród nich aż 66 tys. szuka pracy ponad rok, w tym 26 tys. ponad dwa lata. Taki wzrost bezrobocia wśród osób z dyplomami ma wiele przyczyn. - To efekt między innymi złej struktury kształcenia. Nadal uczelnie opuszcza dużo socjologów, historyków, politologów czy speców od marketingu lub zarządzania. A pracodawcy ich nie potrzebują, bo rynek takich zawodów jest już nasycony na wiele lat - ocenia Piotr Rogowiecki, ekspert organizacji Pracodawcy RP. Dodaje, że ponadto szybkiemu rozwojowi edukacji nie towarzyszy odpowiednia jakość kształcenia. Zgadza się z tym Wiktor Wojciechowski, główny ekonomista Invest-Banku. - Do osób z wyższym wykształceniem zalicza się te, które ukończyły studia licencjackie. Niestety poziom kształcenia na nich jest czasem dość niski - uważa Wojciechowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlad
deka,ja Ci szczerze radze jak najlepiej.zamow jak najpredzej wizyte u PSYCHIATRY poki nie bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlad
już za późno jak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama Karmelowa
Ten sen dobitnie świadczy o tym, że byłaś molestowana we wczesnym dzieciństwie. Możesz tego nie pamiętać albo wyparłaś to ze świadomości jako małe dziecko ale te przeżycia wracają przez podświadomość i objawiają ci się w snach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyldol
Hej Dek@ czy smyrał cię wujek-ekstrachujek po kakaowym oku jak byłaś mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×