Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość organizuje sobie weselee sama

orkiestra czy dj na wesele??? na co byście się zdecydowały?

Polecane posty

Gość jola. 333,
Z dj -em to jest tak,ze czesto pusci muzyke, pójdzie sobie na papieroska na jakas godzinke, wróci i znów wyjdzie...... juz nie raz tak spotkałam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję zgłębić najpierw dokładnie temat. owszem dj zawsze się kojarzy z takim gostkiem co puszcza muzykę z Winampa, typowo dyskotekową typu łup-łup i wraca pod koniec wesela złożyć sprzęt. Na też tak zawsze myślałam. Teraz coraz częściej ludzie wybierają na wesele DJ+wodzirej i ku Waszemu zdziwieniu jest to bardzo droga impreza, bo ceny zaczynają się od 3tys jest też taka grupa, która bierze 5tys. Wchodziłam na różne strony, fora, na temat wybranych. Poczytajcie opinie ludzi, zarówno młodych jak i gości- często starszych gości. Tacy ludzie poprzez prowadzenie różnych atrakcji potrafią zintegrować rodzinę jak nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik 45.
wielu tych dj co nazwa się wodzirejami nie radza sobie na duzych weselach. A na forach równiez jak widac pisza dj. Ale podejrzewam, ze ich rynek sie zawala, wiec zachwalają i kochają siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze co?
A ja zdecydowanie nie zgodzę się z większością - ostatnio byłam na 3 weselach w tym na 2 była kapela a na jednym DJ i to z DJ było najlepszą imprezą na jakiej była ever . Gość był bardzo elokwentny, umiał się zachować, były zabawy dla gości i muzyka naprawdę świetna, tematycznie ułożona był również akordeonista który zapewniał muzykę na żywo. Natomiast z tymi zespołami różnie bywa jeden zespół to byli panowie tak 40 -50lat i powiedziała bym średnio im to szło, natomiast drugi to młody skład ale prowadzący był tak głupi i prostacki że słuchać się nie dało jego wypowiedzi ,a ich wykonanie muzyczne też dawały wiele do życzenia. Minęły już na szczęście czasy gdzie zespoły królowały na weselach. Dodam ze dobry DJ liczy sobie ok. 2 tysi a taki zespół od 3 tys. w wzwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik 45.
Wystawiam opine na pdstawie moich doswiadczeń i obserwacji a nie na podstawie opini często nieprawdziwych w necie. Z mojej strony polecam zespoły sa bardziej żywiołowe od dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również wystawiam opinie głównie na podstawie tego co sama widziałam. w sumie nie dziwię się osobom, które tak bardzo bronią zespoły, bo poprostu nigdy nie były na weselu z dobrym DJ-wodzirejem. Co nie znaczy, że nie uważam, że nie ma dobrych zespołów. Są, ale one się cenią dobrze ponad 6tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtynsd643
Kochaj siebie. Gówno wiesz, poza tym na bank jestes albo dj albo masz w tym interes. Za bardzo sie angażujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w sumie nie dziwię się osobom, które tak bardzo bronią zespoły, bo poprostu nigdy nie były na weselu z dobrym DJ-wodzirejem". xxx No to mnie rozbawiłaś :) W dupie byłaś i gówno wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham kafeee :D Damascenka, ty raczej powinnaś zmienić forum, bo temat ślubny raczej nigdy nie będzie cię dotyczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest naganiaczka
Kochaj siebie. Ilie ci płaca???? Bo normalini ludzie maja zajecia, pracę, rodzinę ............ a nie siedza godzinami na forum bezinteresownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-Monola111
ja powiem tak , że 90% zespołów weselnych to pijacy , i amatorzy , spiewają już teraz wszyscy z pełnego playbacku ! nawet klawiszowcy Imprtoewizują i udają że grają paluszkami na żywo ! a to wszystko jedna wielka ściema ! ale to nie jest jeszcze takie złe , w porównaniu ze czestym zjawiskiem olewania gości weselnych , zespoł zagra 4-5 kawąłków i idziemy na jednego , dj gra całą godzinę i ludzie mu jeszcze biją bravo ! wiadomo że na wesele musi być wybrany NAJLEPSZY DJ Wodzirej znany polecany przez lokale i ludzi , sporo teraz różnych PSEUDO DJ którzy grają z laptopa i nie prowadzą wesela przez mikrofon i zero zabaw , stąd potem właśnie takie negatywne ipinie niektórych ludzi ... niestety Wysoki poziom i dobra robota DJ swoje kosztuje ! Ja w życiu już nie wybrałabym zespołu na wesele , byłam na wielu z zespołami i tylko jeden mi sie podobał , reszta to chała i wieś !!!!!!!!!!!!!!!!! Dośw. DJ Wodzirej z najwyższej półki - bedzie ZAWSZE Lepszy od wielu zespołów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie macie pojęcia jak dobry WODZIREJ prowadzi wesele. Niestety nie potraficie nawet odróżnić pojęcia DJ od WODZIREJ. Wytłumaczę: dj robi play i muzyczka leci z głośników. wodzirej robi wszystko, żeby zachęcić gości do zabawy. prościej się nie da, i tak wiem, że nie każdy zrozumie niestety w większości udowadniacie, że nie ma sensu z wami dalej dyskutować. czarne albo białe nic po za tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaxxxl
ola-Monola111. Sama jesteś pijakiem i oszustem. Raczej dj-e to pijacy. i beztalencia muzyczne. Kazdy dj nazywa siebie wodzirejem, ale to i tak nie zmienia faktu , ze nie potrafia rozbawic weselników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z wesel.
Do ola-Monola111 Skończ dj-u pierdolic i wstydu sobie oszczędz. Jestes na samym dnie jak takie głupoty piszesz.Dno! Zespoły sami prowadza lepiej niz ci pseudo wodzirejowie - dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to zabłyszczałeś teraz, każdy ma swoją opinie i ją uszanuj,lepiej się nie wypowiadaj buraku jak nie potrafisz nawet na forum się zachować. Jak mnie irytują tacy ludzie, mocny w gębie bo przez z neta pisze,' W realu tez taki wyszczekany jestes? Cwaniak w necie, pizda w świecie, Naucz się tego, trochę pokory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaj siebie, złotko :) Dotyczył mnie już dawno temu a teraz robię na nim kasę dzięki takim stworkom, jak ty :) Zatem... Nie generalizuj, bo się zdziwisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak dawno dotyczył to musze CI napisać że im starsza jesteś tym głupsza, a zachowanie to jak dziecko 4 letnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnaE.22 xxx Wiesz, twoja opinia i opinie tobie podobnych jakoś gówno mnie obchodzą :) To takie słodkie, że łykacie wszystko, jak pelikany :) Ale cóż, młode dupy jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty za to stara i jak widać głupia. Jak się to kogoś zwracasz to się pisze z wielkiej litery. np. "Ty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloitwas.111
OnaE.22. A ty juz ze swoja głupotą tak zawsze? Co na to psychiatra? jak czytam takie debilne poty to mnie rozwala. jak dla mnie to kazdy moze byc dj-em. Nic wielkiego puszczać płytki. I nie bulwersuj sie jak ci ktos mówi prawdę o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna kretynka. Poczytaj najpierw posty, a później pisz. Sama zaczyna swoje teksty do innych to jej odpisuje, a Ty sie nie wcinaj tylko komentuj tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups...... 3x
Ty ... głupia OnaE.22. Do ciebie to nawet z małej litery to za duzo. na szacunek trzeba zapracować gówniaro jedna. Nie kłam tyle bo ci kulfon wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo swojego młodego wieku mam coś w głowie w przeciwieństwie do Was . Doświadczone baby, a siedzą i tylko prowokują na forum, Każdy ma prawo do swojej opinii i nigdy nie krytykuje kogoś za inne zdanie. A jak się nie nadajecie do wyrażania opinii na forach to nie pisać. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej wasze wypowiedzi świadczą o braku jakiejkolwiek wiedzy i pojęcia o czymś. fakt, są dj, którzy mają odwagę siebie tak nazywać, włączają play i ma być gruba impreza. bycia dobrym wodzirejem nie nauczysz się w żadnej szkole, to trzeba mieć. bo niełatwo jest rozbawić i zachęcić do zabawy, np. 150 osób. ja tylko pisałam jakie jest moje zdanie, ja biorę dj, bo tak wyobrażam sobie swój dzień. nie napisałam, że zespoły są do dupy, tylko mnie na zespół z fajerwerkami nie stać, bo za niego trzeba bardzo dużo zapłacić. to tak jak z fotografem, najlepsi cenią się od 5 tys w górę, mimo że 4 lata temu brali mniej niż połowę tego. damascenka, sreberko, w które zawija świstak, skończyłam już z tobą dyskusję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnaE.22 jeżeli chcesz zaczerpnąć jakieś wiedzy czy opinii, to zmień forum na każde inne od kafe, ja już dawno to zrobiłam ;) wchodzę tu dla takich trolli jak damascenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wchodzę tu dla takich trolli jak damascenka" xxx No proszę :) Słonko, ja dzięki takim niuniom, jak ty, mam o czym pisać :) Troll, ja? Cudnie :) Niestety tyle dobrego o tobie napisać nie mogę, wybacz :( Może któregoś dnia... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMW. 33
Załoze sie ze ta ona i kochaj siebie to jedna i ta sama osoba. To ile ci płacą za posty? Uczciwosci w swoich wypowiedziach zamiast perfidnych oszczerstw pod adresem zespołów, widziałem i jednych i drugich. Ale te wesela z dj mnie nie zachwyciły. Nawet zaden dj nie potrafił zagrać ani w domu ani do stołów.... w przeciwieństwie do zespołów., wiec nie oszukuj ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMW. 33
I jeszcze jedno. Prawo do opini - Tak - subiektywnej, ale nie mozna oszukiwac ludzi.To jest naganne. Takich nieuczciwych porad od patologicznych kłamców nikt nie oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-Monola111
ola-Monola111 ha ha ha , no przecież już macie dowód na to , że zespoły tutaj siedzą i ściemniają , niestety to jest przykre ale prawdziwe , DJe teraz kręcą wesela a większość zespołów siedzi w domu z pilotem w ręku , ale poniekąd sami sobie są winni . Pijaństwa i psucie wesel , lekceważenie gosci i pary młodej , i wiele wiele innych czynników sie na to składa , Ja nie jestem przeciwniczką zespołów , broń boże , ale uważam że naprawdę dobrych godnych polecenia na wesele zespołów , np. na całym śląsku jest tylko parę ! ps. pracowałam przez 8 lat jako fotograf weselny i uwierzcie mi że to co ja sie naoglądałam przez kilka lat , co tydz. z zespołami - to mogłabym napisać Encyklopedie Wypadków i spis najgorszych i najlepszych grajków weselnych , dlatego po wielu latach doświadczeń , upieram sie że DJ Bedzie lepszym rozwiązaniem od większosci zespołów ! . Dobry zespół na wesele - to Tylko żywe instrumenty , i cena od 5-6 tyś w zwyż , zespoły które biorą 2-3 a nawet 4tyś zł to jest DNO i porażka w każdym temacie ich pracy ! Uwierzcie mi , bo wiem co mówię ! każdy zrobi co zechce , ale wybierać z głową a nie emocjami bo TANIO ! To jest zawsze PUŁAPKA dla naiwnych klientów - tania niska cena !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×