Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość organizuje sobie weselee sama

orkiestra czy dj na wesele??? na co byście się zdecydowały?

Polecane posty

Gość wesele 20142014
wesel nie będzie? śmieszne. zauważcie tendencję. kiedyś fotograf brał ok 1000, dzisiaj te ceny pną się w górę, tak że niektórzy cenią się za 10 tys. tak samo z zespołami, salami. bo my polaczki taki właśnie naród- nie mam, to sobie pożyczę i będę spłacał przez 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
ha ha ha , ale tu kłótnie , czyli WSZYSTKO PO STAREMU ? ha ha ha . ale na szczęście już większość zrozumiała że jest ogromna różnica miedzy PSEUDO DJ - czyli puszczaczami laptopa , a Prawdziwymi DJami WODZIREJAMI którzy całą impreze prowadzą przez mikrofon , zabawy i konkursy a to wszystko na wysokim poziomie ,. Wiadomo że tyle ile jest pseudo dj weselnych to też tyle Partaczy wśród zespołów , niestety , wydaje mi sie że to robi BIEDA W KRAJU , że wielu młodych ludzi jest bez roboty i pieniążków , i potem kombinują sobie - " A MOŻE ZAŁOŻYMY ZESPÓŁ WESELNY ? ALBO ZOSTANE DJ i bedę ROBIŁ LUDZI W BAMBUKO " za dużą kasę - dla takich zaczynających granie po weselach jak dostanie 1000zł to jest DUŻO dla niego ! cały miesiąc baluje w pobliskich knajpach ha ha ha , Tylko że ludzie na weselu na tym cierpią , bo to jest usługa żle wykonana na najniższym poziomie ! niestety wiem że dalej znajdują sie FRAJERZY którzy dają sie Nabijać w butelke za Niską cenę przez DYLETANTA a potem na weselu HAŁAS i WSTYD przed dwoma rodzinami ! tak to już jest w polsce ! . Na zachodzie nie ma takich rzeczy , na rynku są TYLKO DOBRZY I NAJLEPSI DJe i zespoły , nie ma tych kiepskich ! bo nikt ich nie zamawia i sami rezygnują z takowych usług !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam wiele razy xxx Kończy ci się inwencja twórcza, że kopiujesz i wklejasz w kilku tematach ten sam tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
ano właśnie o tym już pisałam , że większość zespołów to mało grają , mnóstwo prób i roboty z tym graniem mają ale kasy bardzo mało , Dlatego wyżej napisałam że mojego dośw. 12 lat pracy w 3 rest. jako menadżerka widzę co sie dzieje , DJ coraz wiecej na weselach , nie wiem czy to dobrze czy żle , dla klientów może i dobrze ale dla zespołów na pewno żle . Tak jak już wcześniej napisałam , zespoły odchodzą do lamusa , przetrwają TYLKO te najbardziej znane i najlepsze zespoły , z DJ bedzie tak samo ! puszczacze z laptopów - pseudo dj - WYGINĄ WRAZ Z NADEJŚCIEM WIOSNY ! ha ha . Zostaną Ci najlepsi DJ Wodzireje co mają markę wyrobioną i ciekawą ofertę na śluby , a nie tylko obsługa pc i END ... to już ludzi nie interesuje tak myślę - tak marna usługa , ale różnie to bywa . Dobry zespół żywe instrumenty to powyżej 6tyś zł a nawet do 10tyś zł biorą , ale wtedy wiesz za co płacisz , a nie zapłacisz 3tyś i grają ci z playbacku , wąski repertuar mają , marne zabawy często robią i przeginają nieraz z wieloma rzeczami nie trafiają , oraz te WYCIE Pseudo Vocalistów do mikrofonu , oj to wtedy lepiej sie Szybko upić na weselu , bo tanczyć nie ma przy czym !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee2eee
mam wrażenie, że widzialam wiele Razy jest związana jakoś z branżą dj, wszystkich próbuje przekonać do swoich racji, nie liczy się z wypowiedziami innych. Bo ona wie najlepiej i jej trzeba słuchać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj-e znów atakuja
Przeciez to gołym okoiem widać, nikt bezinteresownie nie bedzie tak upierdliwie sie udzielał. skoncz dj-u ta historyjke o swoich wątpliwych umiejętnosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Para młoda. 7 IX
Do .widziałam wiele Razy. A co ty wiesz o graniu ? ty ciemnoto. Pierdzisz ze strachu ze nie masz ani talentu ani wesel. I spadaj na forum dla dj To miejsce dla P. M. a nie dla nieudaczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Para młoda. 7 IX
Zeby oceniac innych trzeba samemu cos osiagnac nie tylko głupotę i zazdrośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
po 12 lat pracy jako MENADŻER w 3 rest. chyba mam rozeznanie co ? piszę co zaobserwowałam po słabych zespołach tych za 3tys zł , że to partacze i amatorzy a często oszuści , zauważyłam że ok. 60- 70 % zespołów które sie przewijały u nas w rest przez kilka lat to było TOTALNE DNO ! naprawde , naprawde dobry zespół który potrafił super zagrać na żywo i łądnie zaśpiewać a potem jeszcze zabawić ludzi to było 3 -4 w ciągu CAŁEGO ROKU Kalendarzowego , wiec HELLO ! o co chodzi ! jak to ktoś nie potrafi zrozumieć to nie mój problem , DLATEGO DJ WODZIREJ RENOMOWANY Sprawdzony i polecany przez wiele rest. to moim zdaniem NAJLEPSZE Rozwiązanie na wesele ... UNIWERSALNA MUZYKA dla wszystkich i Dobra robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba,iwas2
Tylko zespoł jest na poziomie muzycznym nie dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka54367
Bajki opowiadaj ale w domu. Za mało widziałaś jak takie bzdury piszesz. Nie udawaj znawcy bo nim nie jesteś. A co wyrzucili cie z pracy i zostałas bezrobotną dj- ka? Fakt, ze tylko zespoły moga cos powiedziec o muzyce a nie dj=e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sciemniaj juz
Do dj. widziałam wiele Razy. Nie rycz mała nie rycz ja znam te ....... Kiedys widziałem dj. Fakt, nikt nie siedział za stołami bo wszyscy juz po północy spierdalali do domu. Pokazał swój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ha ha ha
Za 3 tys.nawet mniej to graja b.dobre zespoły i to nie cena zespołu zawsze świadczy o udanej imprezie i jego jakości ,są pasjonaci i sa zawodowcami graja za nizsze stawki aby jak najwiecej grac i podnosic swój poziom bo to lubią,a niekazdemu zależy tylko na kasie.Ty widocznie miałas pecha lub celowo tak piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlatego wyżej napisałam że mojego dośw. 12 lat" xxx 12 lat pracy :D:D:D Dziecinko, ja w tym interesie siedzę ZNACZNIE dłużej. I nie tak monotematycznie, jak ty :D xxx Zabawne z ciebie stworzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
ja tez czasami siedze na interesie mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja tez czasami siedze na interesie mojego faceta" xxx Tylko czasami? Przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Maniaczka
Ja dziękuję fałszującym i kaleczącym moje ulubione piosenki zespolikom . Żenada i tyle . Wiem już teraz dlaczego nie ma już Dansingów a różnej maści imprezy z djami są wszędzie :) To oznacza że mamy wybór i nędznych wykonań dziś już nikt nie chce słuchać , a tradycję zastępuje nowoczesność , świeżość i wszechstronność dobrych djów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafe Maniaczka xxx Posłuchaj, Żabciu. Za dobry zespół TRZEBA zapłacić. Czasem sporo. TRZEBA się też za takowym nachodzić. Czasem długo. DJ? Jeśli nie jest tym samym dobrym wodzirejem, staje się jedynie swoistą szafa grającą. I nikim więcej nie będzie. Czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemella
tak jak wcześniej pisałam DJ kojarzy mi się z dyskoteką, imprezą a nie z gustownym weselem. Jak dla mnie Dj to obciach, który mixuje piosenki i puszcza je z płyt ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak Zasad u zespołów
Tak to niestety prawda że po tej lekturze i własnych doświadczeniach trzeba sobie przyznać że za śpiewanie i granie biorą się osoby do tego zupełnie nieutalentowane, ale co mało nie są w stanie przyznać jakimi są miernymi kopiami nie mającymi nic wspólnego z oryginalnymi pięknie brzmiącymi wykonaniami. Gracie świetnie ale niestety na nerwach normalnym użytkowniczkom tego forum. Dość tych chorych i psychicznych wpisów jak widać po odrzuconych i nieutalentowanych muzykach. Skoro to wam nawet nie wychodzi to postarajcie się o inne zajęcie ...może łatwiejsze będzie dla was bycie babcią klozetową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz posluchać dobrej kapeli ? Przyjdź 13 lutego do Dubrownika w W-wie na 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak Zasad u zespołów.
sorry zespoły byłam na dragach teraz mnie odpusciło a tak naprawdę to nie spotkałam grajacego dj-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były Dj ze stażem.
Pracowałem jako dj ponad 20 lat współpracując z kilkoma zespołami,ale jak bedziecie obrzucac tak błotem zespoły to w końcu ludzie odwróca się od was. Jestem pewny ze siedzi tu kilku gówniarzy i jakaś smarkula, domyslam sie która znam rynek dj. jak mało kto. Zapewniam,ze nie wszyscy maja takie zdanie o zespołach moim zdaniem to sa złośliwosci z niechcianych na rynku pseudo dj których juz na nic nie stac poza głupotą. Radzę zajac sie szlifowaniem rzemiosła a to przyniesie o wiele lepsze efekty niż obrzucanie błotem w ludzi. Wstyd mi za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica1998
Zapewniamy wysoki poziom artystyczny na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych bawimy zaproszonych gości na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju, w weekendy sobota, niedziela jak również we wszystkie inne dni tygodnia czyli w dni powszednie od poniedziałku do piątku obsługujemy imprezy muzyczne Znakomita kapela na wesele potrafi sprawić, że goście długo wspominają ten ważny moment. Taki efekt jest zawsze naszym celem i z dumą możemy stwierdzić, że udaje nam się go osiągnąć. Jest tak przede wszystkim dlatego, że muzyka jest naszą prawdziwą pasją. http://www.zespol.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppooytrg
I ten powyższy post to jest właśnie ta kultura i poziom wypowiedzi dj ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochani bezrobotni
niestety ale ktoś tu napisał 100% prawdy,że ten Blue bird to nieudacznicy i lubia alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu.. stop głupocie !
Jak to kto napisał. Ty bezrobotny nieudaczniku siedzisz i z nudów piszesz po wszystkich pierdoły. zajmij sie swoja dupą a nie cudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
Wpisz w google DJ NA WESELE i czytaj ! Zdecydowanie odradzam (sprawdzałam) zespoły nawet za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
podczas gry wstępnej mój luby - 65letni emeryt - gubi we mnie już trzy zegarki, pięć sygnetów, mikser, i pół kilo bananów. Czuję się wtedy pełna, ale nie spełniona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu.. stop głupocie !
W pozbawione wszelkiego towarzystwa wieczory bezmyślnie smyram językiem po zgniłym bananie, wyobrażając sobie że to wzorcowy penis wysokiego szczebla funkcjonariusza węgierskiej drogówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×