Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość organizuje sobie weselee sama

orkiestra czy dj na wesele??? na co byście się zdecydowały?

Polecane posty

Gość Magda2222
Nie wyobrażam sobie wesela, które prowadzi dj. No, chyba że takie niewielkie przyjęcie. Wesele to nie dyskoteka. Jest wiele świetnych zespołów, ludzie wolą muzykę na żywo a nie puszczoną z komputera. Nie mówię, że to ma być tandetny zespół grający biesiadę i disco polo. Jest wiele fajnych grup, które mają ciekawszy i ambitniejszy repertuar. Wystarczy poszukać. Gdybym miała się zastanawiać przykładowo: dj za 1 tys., orkiestra za 5-6 tys. wybrałabym orkiestrę. Choćbym nie wiem jakie miała ograniczone fundusze. To orkiestra tworzy niesamowity klimat. U mnie w rodzinie wszyscy powtarzają- jak na weselu dobra orkiestra to wesele udane i nic więcej nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaakaaaa
Wesele z dj jak dla mnie to Pani Młoda bez welonu zawsze czegos brakuje a to nie ma komu zagrac w domu, a to nie ma komu przygrac do stołów .........nie mówiac juz o klimacie jaki zespol stworzy zaden dj nie zrobi tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było sie na weselu gdzie grał dj i to tak brzmiało jak by co chwila grala inna kapela,muzyka sterylna w najlepszym bezbłędnym wykonaniu.Słychać...ano słychać, ale artystów nie widać.Na niby jakoś było,ale czegoś brakowalo pomimo gimnastyki słowno-fizyczno-muzycznej pana dj-a:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
czasem dj lepsza muzyke puszcza niz zespol jakis niewypalony ze nie idzie potanczyc, bylam na weselu na ktorym byl dj , byly rozne klasyki do potanczenia byly tez jakies takie biesiadne, troszke disco, ale sam troche podspiewywal i fajnie bawil-ale bez ciaglego ustalania zabaw itd. bardzo mi sie to podobalo.ale jezeli zna sie fajny zespol to wiadomo zawsze to muzyka na zywo-choc i to watpliwe przy niektorych zespolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
ale widze ze jeszcze niektorzy ludzie mysla ze dj na weselu rowna sie nowoczesnej muzyce jakies tam dyskotekowe kawalki tak?:P a tak nie jeste:) sa weselne kawalki do potanczenia, stare, nowsze, takie ktore graja zespoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wypowiedzi co nie których wynika,że orkiestry,kapele,formacje muzyczne obsługujące przyjęcia weselne są zbyteczne,niepotrzebne..Wszystkiego dopełnią dj-e i inne:) środki generujące sterylną, top-ową muzę,a goście zakochani w tym wszystkim,będą trąbić,że...Tak nigdy nie będzie,bo koncert można kolokwialnie mówiąc olać,z weselem/w szczególności/jest inaczej.Dobra zabawa to złożona sprawa z muzyką w tle,co wcale nie znaczy,że to tło musi być martwe,sztuczne lub..niemrawe/to do kapel/:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jectem za Dj
w tym roku byliśmy na 4 weselach i na jednym z nich był dj i to było najlepsze wesele ze wszystkich.Facet tak świetnie prowadził imprezę ze wszyscy byliśmy pod wrażeniem . Jak będę robić kiedy wesele to tylko dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yytta,mak
Jak dla mnie to logiczne ze zespol. Czytajac to forum widać ,ze laurki pochwalne wystawiaja sobie sami dj jednoczesnie podkladają swinie zespołom. Zespoly byly sa i bedą. A taki dj nigdy nie zagra na niczym ani w domu, ani na harmoszce przy stołach, ani na saxie,gitarze.................. bo nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy zespół. dj'a nawet nie bralismy pod uwagę. na całonocne wesele tylko zespół, dj moze byc jesli jest malutkie przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostrta brata
Mieszkam niedaleko sali weselnej, z tego co widzę to zdecydowana wiekszosc wybiera zespoły, lubie sobie pospacerowadc wieczorkiem i popatrzec prze szybkę jak ludzie sie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaczęliśmy poszukiwania od zespołu. Stwierdziliśmy, że muzyka grana na żywo uświetni uroczystość, poza tym tylko zespół zaintonuje 100lat czy gorzko gorzko. Jednak ostatecznie zdecydowaliśmy się na DJ'a. Dlaczego? Zespoły, które nam się podobały to był gigantyczny wydatek (razem z talerzykami co najmniej 6 tys), do tego nasze wesele będzie być może w zbyt małej sali jak na 4-5osobowy zespół (mniejsze nie są naszym zdaniem w stanie fajnie zagrać). Na początku było nam trochę przykro, że z powodów głównie finansowych musimy wybrać opcję, która nam się mniej podoba, ale znaleźliśmy tak fajnego DJ'a, że teraz ani trochę nie żałuję podjętej decyzji. Koleś jest przede wszystkim świetnym konferansjerem, z genialnym poczuciem humoru, a do tego wiem że zagra wszystkie piosenki jakie będę chciała. Tak więc nawet gdybym miała teraz kasę na zespół to i tak wzięłabym tego DJ'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bondopodobny
Bez sensu całe to gadania, w tym jak i innym wątku, bo jest oczywiste, że są świetni DJ, przy których goście na weselu bawią się wyśmienicie i sami twierdza potem, że się obawiali, ale było super, jak i świetne kapele, na na drugim biegunie dziadowscy DJ i koszmarne kapele, bo z niektórych wypowiedzi tutaj czy tam wynika, że jak będzie kapela to już zabawa zagwarantowana, chyba nie widzieliście tych niektórych składów... Widziałem już każdą z tych kombinacji, tak DJ jak i kapela może położyć wesele, jak i można trafić super DJ i orkiestrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś 123456
A weźcie głupot nie gadajcie z Tym DJ:/ po prostu powiedzcie że nie było was stać na zespół i wzięliście wodzireja.... a teraz się pocieszcie że fajnie było i wszystkim sie podobało itd:/ zespół to zespół żadna didzejka ni odda klimatu muzyki na żywo:p jak chcecie to nawet niektóre zespoły w przerwach puszczają muzykę "mp3" więc macie dwa w jednym :) jednym słowem ja sobie nie wyobrażam wesela bez orkiestry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm przesadzasz
ja wole wesela prowadzone przez dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ta dyskuja.
Ja tylko wiem jedno. zeby zostac dj wystarczy tylko kupic sprzet i nic wiecej. Mam sasiada graja co tydzien i przynajmniej 3 razy w tygodniu robią próby i cwicza Taki Dj właczy sobie muzyke, czasami niektórzy wychodza sobie w tym czasie na papieroska i na tym jego umiejetnosci sie konczą. Widziałem takich, widziałem tez didzejke z Warszawy - tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bondopodobny
No to dużo jeszcze nie widziałaś. Ja widziałem profi DJ-ów robiących świetną zabawę, oraz takich, co już na wstępnie nie umieli sklecić 2 zdań, tak byli pijani, widziałem świetne składy grające na żywo oraz takich pijusów, co nadawali z dyskietki a o 22 więcej pili niż "grali", więc to zależy na co i na kogo się trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
ale wlasnie teraz sa niektorzy dj ktorzy naprawde bawia, jest i sto lat i gorzko gorzko-czasem bawia lepiej niz jakies dretwe zespoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bondopodobny
Oczywiście, że tak, ale do tego trzeba być też wodzirejem i mieć z ludźmi wrodzony dobry kontakt, a tego raczej się nie można nauczyć, albo się to ma albo nie. Są również świetne kapele, muzyka prawdziwa, nie z dysku, ale nie mają kogoś, kto potrafi fajnie i kulturalnie do ludzi zagadać, wygląda to wówczas, jakby grali na siłę i byli na weselu od niechcenie. Nie jestem ani DJ, ani nie gram w kapeli, to są tylko obserwacje kogoś, kto to widzi z boku (obsługa lokalu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bondopodobny
A czasem fakt trafi się kolo, co puszcza mp3 z laptopa i cały czas słuchawki na uszach, ale to najczęściej jakiś tam znajomy młodych, po kosztach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
dlatego przede wszystkim trzeba brać zespol pewny czyli taki , ktory słyszeliśmy na zywo. lepiej nie ryzykowac bo jak orkiestra jest nie do zniesienia-a bylam na takim weselu-to i zabawa sie nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietaa29
Co byscie nie pisal dj to i tak mnie nikt nie przekona. A gdzie było to wesele z ta didzejką. moze to ta sama chałturniczka co tez widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
Tylko zespół i ewentualnie wodzirej . Dj tego nie odda , tak jak ktoś wspomniał nie ma tego klimatu . Piszcie co chcecie ale nawet jako gość nikt wam nie powie , że nie podobało się . Byłam na weselu i z zespołem i dj tego nawet nie można porównać . Jak dla mnie dj to tanie zastępstwo zespołu i nie mówcie , że nie bo tylko cena ma wpływ na to że wybiera się dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.duodjs.pl
www.duodjs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
dj jest dobry na urodziny ale nie na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz wodzirej i dj kosztuje tyle co dobry zespół, więc to w naszym przypadku nie jest chęć cięcia kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia i Darko 2012 wrzesień
DJ na wesele to MUSI BYĆ KONIECZNIE - NAJLEPSZY czyli Polecany przez restauracje , znana , duża firma istniejąca na rynku od wielu lat ! TYLKO WTEDY DJ można wybrać na wesele , Teraz jest wielu dj oraz zespołów , ale powiem szczerze 80% to są DYLETANCI i Oszuści , potem na weselu PORAŻKA I WSTYD przed rodziną i gośćmi ! Ja wybrałam z mężem fajnego DJ Wodzireja z katowic , i na prawde warto było wydać parę złotych wiecej , ale nasz dj zabawił Wszystkich gości , przebierał sie w stroje i fajne nowe zabawy wymyślał , show art. itp rzeczy ! a to wszystko z zachowaniem weselnego klasycznego klimatu ! ! ! Goście byli w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaa.w-wa
I znowu dj zaczynaja swoja marne reklamy o swoich watpliwych umiejetnosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×