Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość organizuje sobie weselee sama

orkiestra czy dj na wesele??? na co byście się zdecydowały?

Polecane posty

tak na prawdę to jestem ola-Monola111, OnaE.22 i wiele innych :) a płacą mi dużo, jak widać, mam dużo czasu ;) ach ta fantazja :) zauważyłam już dawno tą tendencję, nawet w temacie o zapytanie czerwone czy różowe i tak w końcu dochodzi do wyzwisk... kochane kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-Monola111
NA Szczęście , normalną i nie złośliwą Opinie - czyli PRZYDATNĄ dla ludzi od razu łatwo odróżnić od takich właśnie - PRZEKŁAMANYCH i złośliwych pierdoł - jak wyżej ! także nie wysilaj sie już , bo sie twoja polityka Powtarza i temat pisania na tym forum WYCZERPAŁ ! SIE Mogę założyć że jesteś nieszczęśliwym muzykiem z zespołu którego NIKT NIE CHCE , i potem próbujesz sie RATOWAĆ na różnych forach ! ŻAL I ROZPACZ ! ha ha ha ha ha ha ha ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos zza rzeki
ola-Monola111. Udowodniłas wszystkim, ze jeteś dj. skończ juz i wstydu oszczędz o jestes na samym Dinie. Tak jak ktos napisał nie potrzeba tutaj patologicznych oszustów. jak czytam to forum to wymiękam co tu dj wypisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddduda//
Tak samo jak Kochaj siebie i ty manola swoje porady mozecie sobie darować ......... Ludzie bywaja na weselach i nie kazdemu mozna wcisnąc kit. Ja cenie zespoły od nie dowartosciowanych dj. Przeciez nie znacie sie na muzyce i nie macie słuchu, wiec nie udawajcie znawców. Wesele z dj to tak jak wesele bez Młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszę z innych nicków. Nie mam żadnego zespołu i wiesz chyba bym nie chciała. Wolę iść do normalnej roboty. Dj też nie jetem, też by nie chciała i nawet się na tym nie znam. Wbiłam na to forum kiedyś przypadkowo jak szukałam pomocy w jednym temacie, teraz chciałam poradzić się w inny temacie. Ale tutaj się po prostu nie da. Każdy, albo się przechwala, albo prowokuje. Żal mi tych ludzi, bo chyba w życiu nie mieli znajomych, świadczy o tym ich zachowanie. :) Czas zmienić forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znachorqq
Ona. To jak masz tylu znajomych to czego tu szukasz? Widzę w tym tylko jeden cel. Dam ci dobrą radę :Jak się nie znasz to nie radz nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słaba ta Twoja rada i trochę bezsensu. Nie stać Cię na coś lepszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wybralam dj
Ja gdyby nie przemawiały przeze mnie względy finansowe na pewno zdecydowałabym się na jakiś zespół. Szukałam tańszych, ale wokalem nie powalali. A na droższe zespoły mnie nie stać. Nie robię dużego wesela, ale przyjęcia bez tańców również bym nie chciała. Dlatego wybrałam dj. Tu też kolorowo z wyborem nie było, bo większość po prostu mi się nie podobała. Było to dokładnie puszczanie muzyki, zero inwencji twórczej, humoru. Ale znalazłam perełkę i dlatego się zdecydowałam. U mnie będzie dj/wodzirej. Taki facet po 50stce czyli nie młody dyskotekowiec. Jest facetem z humorem, ma coś do powiedzenia. Trochę się ceni bo 2000 bierze. Ale w tej cenie nie znalazłam żadnego zespołu. I nie uważam, że dj będzie lepszy od zespołu (dobrego, bo tylko takie brałam pod uwagę), na pewno będzie inaczej. Ale nie odważę się powiedzieć, że gorzej. Bo nie uważam żeby wesele z dj było totalną kiszką. Szczególnie jeśli chodzi o tego, którego wybrałam. Nie ukrywam, że o dobrego dj trudno, wesele z zespołem ma klimat, ale dobry dj potrafi podgonić do tego poziomu. No i lepiej mieć dj niż szarpnąć się na dobry zespół i zostać z długami. Może wesele z dj jest inne, z pozoru wydaje się gorsze, ale jeśli się człowiek wkręci w zabawę to mu wszystko jedno tak naprawdę czy tańczy do muzyki z płyty czy wokalu na żywo. Ja potrafię się dostosować do tego co oferują młodzi. Raz jest to zespol i jest fajnie, innym razem dj i tez jest ok. :) nie wiem natomiast czy bralabym dj na wieksze wesele. Mysle, jednak, ze moje 60 osobowe ogarnie bez problemu i bedzie ciekawie i zabawnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-Monola111
dokładnie , ja pisze z jednego nicku i z zainteresowaniem czytam te wypowiedzi , wiekszosć to ukryte zespoły wypisują po złości , to widać przeć gołym okiem , Wyjaśniłam wcześniej ile bierze naprawde doby zespół powyżej 5-6tyś zł , wszystkie tansze zespoły NIE SĄ WARTE NAWET PRZESŁUCHANIA Na próbach , szkoda czasu ! DJ Wodzirej weselny bedzie zawsze LEPSZY od zespołu - ale taki z wieloletnim dośw. i polecany przez wiele osób , więc nie widzę żebym tutaj kogoś oszukiwała bo niby czym? mówię wam że połowa osób co tu piszą to są podszyte zespoły , bo im w Dupie gra że nie mają roboty ! niestety Ale taka jest prawda panowie ! DJe pokazali co potrafią a wy zostaliscie DALEEEEKO z tyłu za nimi ! Nigdy bym nie wybrała taniego zespołu za 3-4tyś zł ale też taniego dj za 1000zł bo to jest pewne jak ZMARSZCZKI PO 40Tce że bedzie DNO I ŻENADA ! Piszę te oceny na bazie mojej 8 letniej pracy jako fotografka na weselach , także wiadomo chyba że wiem co mówię , ale każdy zrobi co uważa , niektrórzy ŚWIADOMIE SKAZUJĄ sie na porażkę wybierając TANICH GŁUPKÓW ! ha ha ha , potem jest wesele = ale jak u BENNY HILLA ! w negatywnym tego słowa znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-Monola111
ps. ROBIŁAM ZDJĘCIA NA KILKU DUŻYCH WESELACH PO 100- 200 GOŚCI Gdzie byli DJe , POWIEM SZCZERZE - Że te duże wesela były LEPIEJ OGARNIETE i poprowadzone od wesel z zespołami , zauważcie że na duużym weselu zespoł po 4 kawałkach robi przerwe , a ludzie dopiero sie ROZKRECAJĄ do tańców , a z DJ - Dobrym DJ jest w tym temacie bez problemu ! Jęsli jeszcze jest to DJ z najwyższej półki , to potrafi tak rozkręcić wesele z JAJEM że ludzie klaszczą i śpiewają podczas tańców i zabaw , przy zespołach tego jeszcze NIGDY nie widziałam , także wybaczcie mi moją stronniczość , ale piszę szczerze co zauważyłam na wielu weselach ! Wystarczy obejrzeć filmiki u kazdego bardziej znanego DJ na jego stronce , i wszystko na temat ! to jest proste jak drut na płocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ola -monola 111
to masz wymagania juz wszystkich oceniłaś i znasz? gdzie masz takie zespoły za 6000zł?wszyscy to dno?Zapewniam cię że taki zespół na tym rynku niemiałby roboty ze względu na cenę , tańsze tak samo zagraja wesele a nawet lepiej niewszystko polega na samym wokalu i itd. ale też na umiejetności zabawienia gości.Wez sobie dj niech ci odtwarza muzykę jak sama niepotrafisz i jeszcze za to płać:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ola -monola 111
mnie się wydaje że to pisze taki drogi zespół lub dj i siedzi z pilotem w reku bo go nikt niechce:)))))))))))))))))))))))))) jelenia teraz trudno znależć jest internet mozna posłuchać ,zdecydować i nieprzepłacać poco takie głupie pisanie?podoba sie to biorę nie to niebiorę w czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarecki 20
Znajomy ściągnął zespół na wesele dośc drogi i podobno b.dobry,ale w roznych stronach sa rozne obyczaje i trzeba też wiedzieć co grać.Zespol grał na poziomie ale goście siedzieli,niezagrali disco polo ,oberka bo obciach za stoły też niewyszli itd.mlodzi wzieli sobie zespol ale dla siebie chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDDFFDFDf
noo bez orkiestry to stypa :-P, ale tez mozna i z dj, ale moze jeden muzyk bedzie taniej; ODWAL GOISCI KTORZY CI MALO PREZENTU DADZA I BEDZIE NA ROWNO; zapewne po weselu dasz topik za malao kasy z prezentow dosatlka:-P nie am dla kogo robic oimprezy wy jak sie kochacie to wasze szczescie,:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
widziałam wiele Razy DObry DJ Wodzirej weselny - robi LEPSZĄ Robotę od wiekszości zespołu !!!!!!!!!! Widać faktycznie że BEZROBOTNE Zespolaki tu piszą pierdoły ! ha ha Nie macie pojęcia jak prowadzą wesela teraz DJe Wodzireje Weselni właśnie , pracowałam 12 lat jako menadżerka w 3 rest. obsługiwaliśmy ponad 50 wesele w roku i różnych innych imprez . Powiem wam że jak przyjeżdżał DJ ale taki doswiadczony z dobrą gadaną na mikrofonie to wszyscy ludzie bawiący sie byli zachwyceni , wiadomo że czasem klienci znajdywali tkzw. PSEUDO DJ - z laptopa granie bez prowadzenia na mikrofonie , ale to były rzadkie przypadki , w 90% przypdaków kiedy był DJ WESELNY a nie klubowy , to naprawde zabawa była o WIELE LEPSZA niż przy zespole , jeden plus dla zespołu - że wizualnie fajnie sie patrzy na scene jak zespół gra m ale reszta aspektów przemiawa NA KORZYŚĆ DJ WODZIREJA WESELNEGO ! i nie ma DYskusji , Ci z was którzy twierdzą inaczej , poprostu nie byli na weselu z Najlepszymi DJ Wodzirejami ale z jakimiś Zmieniaczami płyt , windows obłsuga i wszystko , a mnie chodzi o ZUPEŁNIE Innych DJów ! Różnica jest DIAMETRALNA , Zresztą dla tych ukrytych na tym forum zespolaków bezrobotnych - prosze by weszli na kilka stronek znanych DJów i sprawdzili sobie ile terminów mają jeszcze wolnych ! Oko wam ZBIELEJE ! ha ha ha , wieć nie piszcie głupot ludziom i nie wciskajcie BAJEK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenującekafeee
zaraz będzie, że reklama, ale ludzie, wy macie niepokolei w głowie! jak ktoś pisze, że woli DJ to zaraz, że ukryta reklama! z resztą w moim przypadku za pewne będzie podobnie. działam w tej branży wiele lat, mam salę weselną pod Warszawą. my najlepiej potrafimy stwierdzić kto jest dobry a kto nie. owszem są zespoły zajefajne, ale za nie, dzisiaj trzeba zapłacić w przedziale 6-8 tys. cenią się, bo reszta to nie mające pojęcia o dobrej zabawie pseudozaspoliki. co do DJ. wypowiadacie się o młodych kolesiach, którzy przywożą ze sobą laptopa i puszczają muzykę. a tu chodzi o kogo zupełnie innego. teraz na topie są takie dwuosobowe zespoły DJ+wodzirej. DJ puszcza muzykę zgodnie z wodzirejem, a wodzirej rozkręca imprezę. ludzie, żebyście widzieli jakie rzeczy wyczyniają się na niektórych weselach. jak jest dobry wodzirej to odrazu widać to po ilości alkoholu, która schodzi. ludzie nie mają czasu na jedzenie i picie- tańczą i się bawią. podam przykładowe, z wyższej półki, ale z nimi macie imprezę gwarantowaną, proponuję poczytać na stronie opinie o nich. odrazu podam cenę, a wierzcie mi, że one idą non stop w górę, bo rozmawiam z młodymi. z resztą popatrzcie na ich terminarz http://www.wodzirej.karpik.eu 4tys. http://www.wodzireje.net/ ok.4 tys. http://www.imprezazwodzirejem.pl/ ok.5 tys. http://www.djwodzirej.art.pl/ nie wiem zaraz pójdzie lawina krytyki na mnie, ale mam to w dupie. róbcie sobie typowo wiejskie wesela z zespołami za 2,5tys. ale potem nie płaczcie, że wydaliście 50tys na wesele, które okazało się totalną klapą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 20142014
o widzę moi wodzireje też się znaleźli na szlachetnej liście ;) biorę państwa Chodelskich. byłam na weselu jak grali. ludziom szczęki opadały. babcie 70-letnie tak dawały czadu na parkiecie, jak chyba nigdy w życiu. ale cenią się bardzo. ale mam to gdzieś, przynajmniej mam pewność ZAJEBISTEJ zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssss2
4-5 tys na jedna dupę? Przegięcie! Za taką cenę to ja mam świetny zespół, rewelacyjną muzykę na żywo. Nieźle się niektórzy cenią, nie ma co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktoś ceni sobie jakość utworów to raczej zdecydowałby sie na dj'a. Oczywiście to kwestia dyskusyjna - każdy ma wlasne zapatrywanie na ten temat. Ja jestem pewna, że nie zdecydowałabym sie na zespół, nawet najlepszy, ale to tylko dlatego, że nie lubię słuchać ukochanych utworów w wykonaniu innym niż oryginalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 20142014
tak się cenią, ale terminarz mają cały zajęty, więc to samo mówi za siebie. mieliśmy brać ślub w tym roku, ale sala, którą chcieliśmy była już zajęta, a państwo chodelscy w lipcu 2012 mieli już zajęte wszystkie terminy, zostało tylko chyba 2 w październiku, a my chcemy w lato. tak więc postanowliśmy przesunąć na 2014. biorą od nas dokładnie 4800zł. fakt, za te pieniądze wzielibyśmy już dobry zespół, ale niestety żaden najlepszy im się nie równa... bo oni też grają na akordeonie, śpiewają czasami sami. są nieziemscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dojdziecie do porozumienia
to pytanie jest tak głupie jak pytać lepsza księżniczka, rybka czy klasyczna w literę A suknia ślubna, długa, krótka, skormna, strojna. Nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Każdy niech pod siebie dopasowuje do swoich oczekiwań i niech bierze zespół lub dj - co woli.Niech zdecyduje na podstawie własnych obserwacji. Nawet jesli komus jakis zespol czy dj nie przypadl do gustu nie znaczy, ze innym sie nie spodoba. Tak jak i realne popularne zespoly, piosenkarze maja swoich fanow i atyfanow. Nie ma tak, ze kazdy rowno kogos chwali, lub potepia. Weźcie sami oceńcie, a nie bedziecie sie przekomarzac jak przekupki na targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
dokładnie , zgadzam sie i wiele razy to pisałam , że komuś dany zespół sie spodoba a pozostałym dj , takze trudno trafić w gusta wszystkich gości na sali , Ja akurat piszę co zaobserwowałam przez 12 lat pracy jako menadżer w rest. w przewadze mieliśmy wesela właśnie z DJ ok. 70% dj a 30% to były wesela z zespołami , i powiem wam że ta tendecja sie ciąglę zmienia na korzyść DJ Wodzireja , My jako lokal polecaliśmy usługi dwóch firm najlepszych z najlepszych z naszego regionu śląskiego , Ci DJe z tych firm prowadzili setki wesel u nas i ZAWSZE sie sprawdzali ! goście nam również dziekowali minn, za dobrą muzykę , także te informacje ciągle do nas dochodziły na bierząco ! . Ale ja wciąż powtarzam że my polecaliśmy tych NAJLEPSZYCH DJów Wodzirejów WESELNYCH sprawdzonych od wielu lat , nie nawiązywaliśmy współpracy z młodymi pseudo dj co grają z laptopa , bo to nie ten poziom i nie ten świat ! Jedna firma z katowic raz wzieła za Całą oprawę Oswietleniową sali LEDy , i pozostały sprzęt muz. oraz DJ Wodzireja 8tyś zł , i ludzie też sie tacy znajdują na takie usługi , dlaczego ? bo żaden zespół NIE DYSPONUJE Takim oświetleniem jak niektóre firmy z DJami , i tyle na temat , Uporczywie uważam że zespoły odchodzą już do Lamusa , zostaną tylko te najlepsze i najbardziej znane zespoły , pozostali hałturnicy zginą śmiercią naturalną ! ! niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale niestety żaden najlepszy im się nie równa." xxx A słyszałaś ten najlepszy, ze pozwalasz sobie na taką opinię, dziecinko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguse
dziecinko - nie zwracaj sie do każdego tak lekceważąco. Niektórzy są tu starsi od Ciebie Damascenko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziecinko - nie zwracaj sie do każdego tak lekceważąco" xxx Lekceważąco? Jeszcze nie zaczęłam nikogo lekceważyć :) A jak kogoś lekceważę, to go ignoruję :) xxx "Niektórzy są tu starsi od Ciebie Damascenko" xxx I co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespoły, kapele,orkiestry zawsze były,są i będą.Prawdopodobne jest,że już w bliskiej przyszłości to wesel nie będzie.Wtedy prawda będzie taka,że dj do dyskotek,na wieczory płytowe itd, a kapele do klubów,na ewenty,biesiady itp.Pozostanie grupa zawodowych kapel do obsługi bali,imprez zamkniętych dla współczesnej szlachty,vipostwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjaa
skad taka teoria, ze wesel nie bedzie, bo mnie to zszokowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde mówi
a teraz niemniej jest niz 3 lata temu?prawde siekba mówi kto bedzię się żenił jak niema pracy ,wiekszość młodych powyjezdżała bo jaką tu maja przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skitelsik:)
Ludzie zawsze bedą robić wesela, bo czy jest praca czy nie ma to przecież trzeba się pokazać, a potem można biedować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×