Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość organizuje sobie weselee sama

orkiestra czy dj na wesele??? na co byście się zdecydowały?

Polecane posty

Gość organizuje sobie weselee sama

orkiestra czy dj na wesele??? na co byście się zdecydowały? ja nie wiem co wybrać??? orkiestra wiadomo życzy sobie 3-4 tys a dj myślę ze do 1 tys znajdę dobrego. Tylko czy dj będzie w stanie fajnie poprowadzić całe wesele łącznie powitaniem pana młodego w domu panny młodej aż po same oczepiny?? byliście już na weselu z djem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shynsky Band
sprawdź tutaj www.shynsky.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqwweewe
Moim zdaniem jak małe wesele (do 50 osób)to DJ chyba sie sprawdzi,większe wesele orkiestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam DJ na swoim weselu i było zaje****ie. Ustaliliśmy jakie kawałki chcemy do zabawy, jakie na czas jedzenia. Były lata 60, 80, i aktualne. Dla każdego coś się znalazło. Z domu wychodziłam bez muzykantów bo nie chciałam szopki. DJ czekał na nas na sali z powitaniem młodej pary. Były też piosenki biesiadne (2-3) podczas których włączał podkład i sam śpiewał i to bardzo ładnie. W moim przypadku było tak , że ja wiedziałam kogo biorę bo wcześniej byłam na weselu koleżanki u której grał. I od razu poprosiłam o wizytówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dopisze, że drugi raz też bym się zdecydowała na DJ-a. A to z tego powodu, że wszystkie kawałki leciały w orginale. Nie wyobrażałam sobie aby zespół spiwał zagraniczne kawałki- szczególnie te nowsze. No i co 1 osoba to nie 3-4. No i kasa inna.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaiem Dj i tylko DJ. Moje wesele było na 140 osób, z czego było dużo dzieci i sporo osób starszych i wszyscy byli bardzo zadowoleni, i każdy znalazł coś dla siebie.. Jakbym jeszcze raz miała zdecydować to znów wybrałabym DJ i nawet jakby mi ktoś za darmo dał super zespół to ja wolę DJ :) co jak co, ale zabawa przy oryginalnych kawałkach jest lepsza niż najlepiej wykonane kowery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę co że jak??
A ja nie wyobrażam sobie wesela bez zespołu, byłam niedawno na weselu z dj i nie podobało mi się, nie ma tej atmosfery... Czułam się jak na dyskotece a nie na weselu, i wolę nawet jak wokalistka albo wokalista czasem zafałszuje niż oryginał puszczony z płyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
Jak robisz wesele w stylu dyskoteki to weź tegpo digeja a jak normalne wesele to musi być dobry zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
Jak robisz wesele w stylu dyskoteki to weź tegpo digeja a jak normalne wesele to musi być dobry zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore
dj..nie chce mi sie przytaczac argumentow, dlaczego tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zdecydowanie polecam DJ:) Byłam na weselach z Dj i na moim weselu byl Dj i wszyscy bawilismy rewelacyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaiontu
Ja miałam dj i byłam rozczarowana. Był generalnie słaby, bo nie potrafił ludzi zachęcić do zabawy. Muzyka leciała a parkiet był pusty. No i te jego efekty specjalne - jakies światła, lasery, piłeczki kolorowe, dymy - tylko poniszczyły zdjęcia. Jeśli dj - to tylko osobiście sprawdzony. Ja znalazłam mojego w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camilla261
NIESTETY ZALEZY OD człowieka. Ja byłam na wielu slubach znajomych za granica i ich pomysl jest fajny - wrzucaja muze ktora lubia na kompa i kuzyn/kuzynka puszcza muzyke :) wszyscy sie swietnie bawia i nie ma muzy typu łomot i takiej której ludzie nie znaja/nie lubia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do onaiontu
Miałaś widać chujowego dj i chujowego fotografa, skoro masz poniszczone zdjęcia. Dobry fotograf potrafi wykorzysatać efekty dj i zawsze to podnosi atrakcyjność zdjęć. Są dobre i złe zespoły tak samo z dj. Przy kiepskim dj czy kiepskim zespole mało gości się będzie bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już się kobiety podszywają
Tylko zespół polecam Travelling Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że zespół
DJ to już nie ta atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że zespół
"Moje wesele było na 140 osób, z czego było dużo dzieci i sporo osób starszych i wszyscy byli bardzo zadowoleni" To można dwojako tlumaczyc. Albo, że naprawdę wszystkim się podobało albo dwa - masz dobrze wychowanych krewnych i znajomych, którzy wiedzą, że nie wypada krytykować jak coś się na weselu nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie dobrze bawie tylko
przy DJ, ktory daje kawalki w najlepszym swiatowym wyokaniu.Przeciez wiadomo,ze zespol na wesele nie bedzi swiatowej klasy , mnie męczy byle jaka muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako gosć weselny
jako gosc zdecydowanie wole wesela gdzie jest dj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Byłam na weselu gdzie był zespół ,powiedzmy raczej kapela weselna niż zespół,były 2 laski w czerwonych sukienkach minii 3 chłopaków,nie umieli fajnie poprowadzić wesela,po weselu młodzi pytali o wrażenia ,no i co miałam powiedzieć że mieli zespół do dupy,powiedziałam że było super a tak naprawdę to całe wesele było do dupy,sala brzydka,łazienek nikt nie sprzątał,jedzenie byle jakie,kelnerki brzydko ubrane,o zmiane talerzyka trzeba było się prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Byłam na weselu gdzie był zespół ,powiedzmy raczej kapela weselna niż zespół,były 2 laski w czerwonych sukienkach minii 3 chłopaków,nie umieli fajnie poprowadzić wesela,po weselu młodzi pytali o wrażenia ,no i co miałam powiedzieć że mieli zespół do dupy,powiedziałam że było super a tak naprawdę to całe wesele było do dupy,sala brzydka,łazienek nikt nie sprzątał,jedzenie byle jakie,kelnerki brzydko ubrane,o zmiane talerzyka trzeba było się prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dj
Ja na własne wesele wybrałam dj. Będziemy mieć wesele na 70 osób i to rozwiązanie wydało mi się najlepsze. A co lepsze dj czy zespół? Byłam na weselach udanych i nieudanych zarówno gdzie imprezę prowadził zespół i dj. I nie mozna porównywać. Gdybym miała to zrobić po pierwszych 2 weselach zdecydowanie wygrałby zespół. Bo pierwsze wesele na jakim byłam gdzie grał dj było beznadziejne. Dj owszem puszczał oryginalne kawałki, ale kompletnie nie szła mu gadka, nie potrafił zintegrować gości, ani zachęcić do zabawy. Muzyka też nie była najlepiej dobrana. Kilka tygodni później byłam na weselu z zespołem i było wspaniale. Fajni, zabawni, z poczuciem humoru, z wyczuciem i dobrym smakiem. A także dobrze śpiewali. Mnie się podobało. Jednak w przeciągu kilku lat miałam sporo wesel w rodzinie i u znajomych. I jak mówiłam wyżej jedne były udane, inne nie. Wszystko zależy od danej ekipy, która świadczy nam usługę. Zdarzyło się potem być na weselu gdzie to dj poprowadził wspaniale wesele pomimo, że na 150 osób i ja jako gość nie udawałam naprawde super sie bawiłam i znałam też odczucia innych. Kazdy chwalił. Szczerze, bo nie tylko do mlodej pary, ale i my miedzy soba mowilismy sobie, ze ekstra. No i kolejne wesele z zepolem tu totalna klapa. Potem znowu byli udani dj, i udane zespoly, a byly tez mega klapy w wykonaniu tego i tego. Mozna znaleźć zajebisty zespol, ale mozna znaleźć tez zajebistego dj. Z polecenia, najlepiej z wlasnego doswiadczenia z innych wesel. Ja bede miec dj i wiem, ze nie bede zalowala i gosci tez nie zanudzi. Wybralam dj, bo bede miec male wesele i lepiej mi jakos pasuje dj niz zespol. jak ktos ma zle doswiadczenia po dj to bedzie go odradzal i na odwrot. Najlepiej opierac sie na wlasnych. Bo tyle jest na rynku ofert jednych i drugich, ze jak ze wszystkim czesc wykonuje swoja prace beznadziejnie, a czesc z pasja i im to wychodzi. Niestety latwo mozna trafic na tych co sie nie staraja. Dlatego najlepiej z polecenia. Sprawdzongo źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka26.
Ja zawsze wolałam zespoł, dj nie odda klimatu i całej atmosfery weselnej, natomiast muzyke radiową to mam na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie byl DJ
i w zyciu nie zamienilabym go na orkiestre!!! mamy duzo swoich z reguly anglojezycznych utworow i nie chcielismy by kaleczyla je jakas orkiestra. Bylismy bardzo zadowoleni, nikt z gosci nie narzekal. O roznicy cenowej nie wspomne. Jesli chodzi o prowadzenie imprezy to moj DJ standardowo sam prowadzi imprezy ale akurat u mnie prowadzil szwagier - ktory zajmuje sie tym sluzbowo i czesciowo my - bo chcielismy prowadzic sami zabawy itd. znalam tez pare djow gdzie wymieniali sie i jeden puszczal utwory drugi prowadzil, czasem cos zaspiewali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonata83
Uważam że na wesele tylko dj, jesli masz dobrego dj ktory zarazem jest wodzirejem to zabawa zapewniona, byłam na kilka weselach z orkiestrą i nigdy tak dobrze sie nie bawiłam jak na weselu z dj'em, jesli szukacie takiego dj'a to chetnie polece, dj scabby zagrał bardzo dobrze, poprowadzil całą impreze od wejscia pary mlodej, zoorganizowal ciekawe zabawy ktorych wczesniej nie widzialam, gra jeszcze jego brat, ich strona internetowa www.twobrothers.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynki
tylko dj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ja miałam zespół 6 osobowy i nie zamieniłabym ich na żaden inny , było super i pomimo że małe wesele mieliśmy to wszyscy tańczyli do rana. Zależy jaki zespół sobie weźmiesz, dj też fajnie jednak ja jestem za zespołem ale to Wasz wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona mezatka
Tutaj nadgoriwie pisza sami sobie piesni pochwalne dj-e, zreszta na całym forum jest ich pełno. Ja sie zawiodłam ale to bardzo na znanym dj-u, ale to trzeba by długo pisac.Dlatego nie sadzę aby po moim weselu ktokolwiek z rodziny zatrudnił dj-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuelkaqqq
Do u mnie dj. widze ze i tu smarujesz na zespoły podszywajac sie pod pary młode w tym sammym stylu normalne buractwo. Zazdrosc cie rozpiera ze w zyciu ci nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuelkaqqq
To było do . U mnie był dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×