Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zagubionamamaa

3 latka nadal sika w pieluchy! pomocy!!!!!!!

Polecane posty

Gość Gosc
47 minut temu, Gość Jabb napisał:

Jakie tu madrale siedzą niesamowite po prostu Synek na 2 lata wolał i tylko 2 razy w nocy zrobił siku na łóżko Córcia ma obecnie 2 latka i 7 miesięcy i co? Te same metody co z synem, i on tłumaczy siostrze i pokazuje i nic! Jestem sama przez 6 dni w tygodniu z 3 dzieci do lat pięciu Mała bez pampersa sikala i robiła kupy gdzie popadnie Mam zlane lozko, dywan I trwa to już kilka miesięcy z przerwami Nie naciskam już nie mam po prostu siły Daj złota radę Pani przemadrzala 

Przeciez dała, ja podobną metodą co koleżanka wyżej odpieluchowalam core tylko mi to jednak zajęło 24 miesiące bo nie sadzalam jak tylko zaczela siadać. Bo z dzieckiem trzeba pracowac od poczatku, przyzwyczajać, nastawiac a nie obudzić się jak ma dwa lata i bum, koleżanko, od dzisiaj nie ma pieluchy. Ja bym jeszcze sprawdzila czy nie ma robali albo zapalenia pęcherza bo nawet jeśli nie lubi nocnika to nie jest normalne żeby dziecko za przeproszeniem s/rało i szczało po kątach jak chory kot 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwne te wasze dzieci chyba za bardzie się z nimi pie rdo licie moje bez pieluchy od kiedy miało poltora roku też bez radości siadalo na tym nocniku ale przecież nie będę go przewijac do 5 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

moje zaczęło w wieku 3 tez chyba z mojego zaniedbania i po wielu walkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam dwoje dzieci, jedno odpieluchowane w wieku 2 lat i 8 miesięcy, drugie w wieku 3 lat i miesiąca. W obu przypadkach zajęło to w sumie około tygodnia i w obu przypadkach przeznaczyłam na to urlop, dlatego tak późno. Ja zwyczajnie zdjęłam pieluchę, wytłumaczyłam co i jak, obserwowałam. Jak udało mi się zauważyć, że dziecku się chce, to siup na nocnik. Początkowo musiałam zagadywac na tym kibelku. Oczywiście zdarzyło się siku w spodnie w pierwszych dwóch dniach, potem już nie, ale było wyraźne przebieranie nogami i wysadzałam, bo sami nie wołali. Wołac zaczęli po kolejnych kilku dniach, a po tygodniu zdjęliśmy pieluchę w nocy. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dupy srupy,  Mam trójkę dzieci syn sikal na nocnik jak miał rok , teraz mam córkę 3 lata i 4 mc i jest koszmar nigdy nie chciała usiąść na nocnik ani na toalety były prośby groźby klaps przetrzymywania na siłę i jeszcze inne ... Nie będę się rozpisywać jesteśmy już po intencjach dróg moczowych itp przetrzymuje mocz i ma zaparcia,  w przedszkolu ma majtki i nie sika w domu jak nie ma pampersa to się nie wysika,  teraz z mamy skutek odwrotny od zamierzonego ... każde dziecko jest inne to też człowiek jednego zlamiesz szybko drugiego nie , teraz odpuszczam bo mała ma uraz i jest gorzej niż było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój syn ma 3 lata i 2 m-ce.  Chodzi bez pampersy A kiedy chce siku mówi mi i przynosi pampersy. Nie chce słyszeć o robieniu na nocnik czy kibekek. Doskonale wie gdzie się powinno robić siku mimo to tylko pampers. Nie mam pojęcia jak go przekonać. Kiedy naciskalam syn cały dzień nie robił siku. Wstrzymywal. Aż w końcu był płacz bo bolało. Dodam że w majtki nie zrobi. Definitywnie nie na nocnik. Nie wiem o co chodzi. Starszy syn miał 1.5 roku jak zakończył pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×