Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

no ja nadal się staram, ale to dopiero u nie 10 dc a mam 35-40 dniowe, więc jeszcze muszę sobie troszkę poczekać, ale próbuję od 2-go dc, tak na wszelki wypadek. W poprzednią ciążę zaszłam, gdy staraliśmy się od początku cyklu (jak jeszcze miałam okres), a tym razem czekałam do 14 dc i nic nie wyszło, więc wolę chuchać na zimne i próbować co 2 dni przez cały cykl, wtedy może nic mnie nie ominie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogórek zielony ma garniturek
Sawa.83 - boszzze jak można starać się w okres o dziecko - nie wiesz o tym, że to mało prawdopodobne, poza tym i mało higieniczne....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ktore z was pojecia nie ma
zalezy przy jak dlugich cyklach wiec to nie to samo cyklach !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ktore z was pojecia nie ma
no i od przytulania też się nie zachodzi w ciążę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to wszystko wyszło przez to że kiedyś miałam bardzo nieregularne @, potem się zrobiły co 35-40 dni i się naczytałam, że można mieć owulację nawet podczas @. Wiem że to brzmi absurdalnie, ale tak słyszałam (oczywiście nie przy cyklach jak w zegarku). I tak się tym przejęłam, że postanowiłam próbować przez cały cykl. A to że zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu tylko mnie utwierdziło w tym, że warto próbować. A teraz czekałam niby na owulację i nie zaszłam, więc znowu chcę spróbować przez cały cykl. Jeśli mężowi to nie przeszkadza to w czym problem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ktore z was pojecia nie ma
nie ktore z was pojecia nie ma no i od przytulania też się nie zachodzi w ciążę.. co podszywie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego w życiu bym nie namówiła na seks podczas @... wzdryga się na samą myśl, zawsze się pyta czy @ na pewno się już skończyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonooka kocica
Dziewczyny, nie da się zajś w czasie @. Jest coś takiego jak krwawienie śródcykliczne, bardzo często mylone z @.Zdarza się , że podczas takiego krwawienia kobieta ma dni płodne i owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo, ale kobieta raczej wie kiedy ma @ a kiedy jest to plamienie.. tak mnie się wydaje, ja raczej nie pomyliłabym takich spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonooka kocica
Przy nieregularnych cyklach można je pomylic, krwawienie srodcykliczne czesto wystepuje tez w terminie @. I tylko mierzac temperature wiesz, ze cos nie halo, bo ona nie spada (tak jak powinno byc w czasie, kiedy dostajesz @). Nie interesowal mnie nigdy ten temat i nie wglebialam sie w niego, tyle pamietam z jakiegos przeczytanego art.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, to i ja się dołączę...Choć powoli tracę nadzieję, mimo, że dopiero pół roku się staram. Asiulce gratuluję, a pozostałym życzę II kreseczek już w tym cyklu... Ja ostatnią @ dostałam 22 lipca, cykle ok. 30-32 dni. Strasznie mi się wydłużyły podczas tych starań... Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ 24...............Norwegia........ Sawa83........29............... 2 mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............13......śląskie Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28.............3........dolnośląskie bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...............43.......lub Bullitka.............30...............9......... malgosia089.......23...........5.............śląskie... .... dreaminggirl......25............6.............śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloska85
dreaminggirl nie martw się, przyjdzie i na Ciebie czas :) Narazie się staramy a może niebawem będą te 2 kreseczki :) Trzeba dodawać sobie dużo otuchy :) Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ 24...............Norwegia........ Sawa83........29............... 2 mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............13......śląskie Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28.............3........dolnośląskie bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...............43.......lub Bullitka.............30...............9......... malgosia089.......23...........5.............śląskie... .... dreaminggirl......25............6.............śląskie ilośka85............27............2............mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, mam znajoma ktora nie wiadomo jakim cudem tez zaszla jak dostala @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i witam wszystkie nowe kolezanki :) kazda wziela dzisiajsza dawke "witaminek" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloska85
Ja codziennie :) hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez codziennie biore, a jak sie naczylam w necie o roznych specyfikach to niedlugo koktajl z żab będę piła, jak ostatnio rozmawiałam z dziewczynami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to brałam i wiesiołek i witaminy dla starającej się, teraz nic nie biorę póki co, bo i po co, jak pęcherzyk nie pęka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sama myślałam nad tymi ziołami Ojca Sroki 3, na owulację, ale boję się cholernie, że bardziej sobie zaszkodzę niż pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ................................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............13.................śląskie Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............3.................dolnośląskie bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubuskie Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląskie........ dreaminggirl......25............6..................śląskie ilośka85............27............2.................mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tych ziolach slyszalam, ale nie bralam jeszcze, narazie licze, ze uda sie bez wiekszych specyfikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie maco sie zalamywac ..... choc czasem i ja przygnebiona chodze, ale wiem , ze kazda znas wkoncu dczeka sie tych 2 kresek na tescie pozatym u mnie test negatywny ale @ jak nie ma tak nie ma a i objawow na nia brak zawsze pobolewal brzuch a teraz nic a nic ah sama juz niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowi, czasami testy oszukuja ... ;) wiec moze akurat ! a moze poprostu ci sie przedluza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamisia, ja pilam ojca Klimuszko i te ziola byly super (sluz plodny, owu stwierdzona). Ale ja nie mam problemow z pekaniem jajeczka. Moze sprobuj? Z tym, ze te ziola pije sie 3 razy dziennie, wiec moze to byc uciazliwe. Mieszanka 3 Sroki tez jest ok, wiele dziewczyn ja pije. Sprobuj ktorjs, nie powinna Ci zaszkodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli ja juz sama niewiem po tym otwarciu macicy 3 cykle jak w zegarku a teraz dupa znow cos sie dzieje ah szkoda gadac wczesniej mialam torbiele i guza na lewym jajniku po narodzinach corki wykryli zlosliwca na jajniku obrosl cholernik caly jajnik musieli usunac dla bezpieczenstwa ah zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi, a termin masz na dzisiaj? To poczekaj spokojnie i jesli @ nie przyjdzie to zrob pojutrze rano drugi test :) Zawsze tez mozesz zrobic bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje Dowi, ale miejmy nadzieje, ze wszystko sie uda :) trzeba wierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa termin @ mam na jutro , ale zawsze 2 czy 3 dni przez az takie skurcze mialam i bol brzucha a teraz nic a co do bety to dziewczyny usmiejecie sie ale u mnie na wyspie to tydzien na wyniki bym musiala czekac bo laboratorium mamy w szpitalu a u nas tylko zwykla przychodnia hehehe takie cuda u nas sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×