Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

oj Dowi, gdzies ty wywedrowala, ze takie cuda :D nawet nie mozesz sie dowiedziec czy mamusia bedziesz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi, no to musisz teraz spokojnie czekac i opierac sie na testach z apteki :) Jak nie masz objawow to dobry znak, chociaz ja od jakiegos czasu tez ich nie mam (a kiedys faktycznie brzuch pobolewal mnie kilka dni wczesniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli alenie maco sie dziwic u nas to normalne takie zycie tu na bol tylko paracet na stawy paracet , na wszystkie dolegliwosci paracet hehehehe ale to tylko taka mala igielka w stogu siana zycie jest tu naprawde piekne z pierwsza corka mialam porod jak w bajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes za czesto kochac sie tez nie dobrze plemniki nie maja czasu sie napodukowac ze tak powiem moj docent heheh mowi ze najlepiejtak co 2 dzien wtedy nasienie maczas na zdwojenie sily a ile w tym prawdy to niewiem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co za dużo to niezdrowo haha :) Dowi - pochwal sie jak wygladal porod i opieka za granica :) milo sie slucha jak tam dbaja o mamy i o wszystko, az zal ze u nas tak nie ma, szpitale obskorne, blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wody mi odeszly i czekalam az zaczna sie skurcze regularne , juz w szpitalu jak bylam mialam wlasny pokoj do dyspozycji pilki wanne i dzwonek w razie potrzeby by pielegniarka przyszla kazdy mily usmiechniety i pomocny personel wrecz idealny porod sam w sobie mialam lekki wiec nie bylo zle po porodzie opieka takze super pomagaja przy dziecku jednym slowem czujesz sie jak w hotelu na wakacjach z gwiazdkami naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Zrobiłam dziś kolejny test, już 5. Przedostatni robiłam w poniedziałek. Jak myślicie co wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszły 2 kreski. Jestem w ciąży. Ale coś się boję że nic z tego nie będzie bo już zaczynają się plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ja normalnie nie mogę przejść całej ciąży tylko zawsze coś się musi dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki , witajcie nowe dziewczynki :) eli twój koktajl żaby mnie rozsmieszył :) Dowi współczuje Ci :( , ale poród no fantastycznie , ja mimo wszystko i tak zdecyduję się rodzić w pl jakby co do czego doszło. Długo trzymali cię po urodzeniu w szpitalu bo w uk to maksymalnie kilka godzinek i spadówka pora na kolejną :/ Eris GRATULACJE ! a to plamienie to pewnie implantacyjne więc spokojnie :) Któras z dziewczyn pisałam o ziołach na owulację ...trzeba próbować a nóż się uda ja kupiłam ta mieszankę sroki ale jako krople na alkoholu odnośnie efektów - wiem ze na pewno nie zaszkodziły :) Czy wy obecne i przyszłe matki polki jesteście tez jakieś rozmemłane dzisiaj bo ja 2h temu dopiero wstałam :( nie wiem czy to przez tą niedoczynność nie trzeba zwiększyć hormonów czy jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipoppa ja bylam 3 dni ale u nas tez juz nastepnego dnia mozna wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem. Zobaczę co będzie dalej, ewentualnie jutro pojadę na izbę przyjęć. Ale nie pierwszy raz tak jest, w ciąży z córką tez plamiłam, udało się ale nie było łatwo. Przez spory okres czasu musiałam leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne. Bo mam roczną córkę, która jeszcze nie chodzi. A nie ma kto się nią zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...nastrój mam ch....y bo dostałam @ :(:(:( przyszła wredna co do dnia..jestem wściekła i zrozpaczona :( już nie chce mi się starać wogóle..po niedzieli pójde zbadać to lh i fsh bo juz zaczynam wątpić w swoja owulację. Chciałabym też zmienic lekarza,muszę poszukać jakiegoś godnego uwagi. Dziewczyny długo starające się jak sobie przetlumaczyłyscie,ze nie wszystko stracone i warto walczyć? Chciałabym wysłuchać jakiejś dobrej rady z waszej strony bo po prostu brak mi sił..Poprawiam tabelkę kolejny raz. Elli moje gratulacje!Zdrowiuśkiej ciąży życzę! Dowi nie wszystko stracone, termin masz dopiero jutro,trzymam kciuki :) Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ................................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................śląskie Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............3.................dolnośląskie bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubuskie Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląskie........ dreaminggirl......25............6..................śląskie ilośka85............27............2.................mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waiting - zrób badania i zmień lekarza na porządnego, takiego co zna się na rzeczy ;) szkoda czasu na konowałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elii przepraszam,jestem roztrzepana..a moze nie dlugo okaże się że wykrakałam :p W takim razie Erisss moje gratulacje! :) Agawa gratulacje! Nie martw się,lekarz nie mógl nic więcej Ci powiedzieć bo rzeczywiście byłaś wcześnie u niego,ale skoro widział pęcherzyk tzn,że dzidziuś jest :) za miesiąc ujrzysz już serduszko,rączki i inne fajne rzeczy :) ciesz sie ciążą i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie w weekend przerwa, tzn. mąż jutro z samego rana wyjeżdża i wraca w niedziele wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×