Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość seashell
Hej, i ja też dołączę się do tematu :) Chociaż szczerze mówiąc jestem strasznie zawiedziona, właśnie zrobiłam test i niestety tylko jedna kreseczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seashell witaj i dopisz sie :) Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ................................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............3.................dolno ląskie bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie ilośka85............27............2.................mazo wieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
tak dali mi Duphaston i leże z laptopem w łóżku .mam go stosować przez 14 dni jak na razie i odstawić do kontroli do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
seashell witaj i dopisz sie Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 10.............Śląsk.14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............3.................dolno ląskie bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie ilośka85............27............2.................mazo wieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu chcho dzisiaj :) pewnie wszystkie korzystaja z pieknej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i czytam różne historie ciazowe historie na kafe (czyli wieczorne wkrecanie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wkrecajcie sie tak:) co ma byc to bedzie ja nadal bez @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dzis sie w ogole dowiedzialam, ze 2 moje znajome sa w ciazy, az sie kurde poplakalam, bo wszysycy wiedza, ze my sie staramy a tu nic...:( no ale jeszcze jest szansa, @ nie dostalam, ale dokaldnie nie wiem ile dni mam teraz cyklu po tym poronieniu, czy 26 jak w tamtym mies czy moze to sie jakos rozregulowalo i musze czekac do 28. dzis robilam test i 1 kreska, ale moze jak nie ma @ i zrobie za pare dni to bede miec 2!! :) kurde wkrecona jestem na maksa az sie maz smieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro pierwszy dzien szkoly u nas i moja kochana corcia bedzie pierwszoklasistka , az mnie z nerwow skreca na jutro hehehe ale to takie pozytywne nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - trzymam kciuki Virada - moze beda 2 kreseczki, tez trzymam kciuki ja robilam dzisiaj test i nic :( @ bede miala nie wiem kiedy, narazie 31dc, ostatnio mam ok.37 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virada okres powinnam miec w sobote wiec to tylko 2 dni moze jeszcze malpa przyjdzie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki!!! to ja moze tez poczekam do srody :P bo inaczej chyba codziennie bym robila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli mala wlasnie nic ona uwielbia szkole w przedszkolu odwiedzali grupy starszych dzieci, te przygotowywaly je caly rok na zmiane miejsca czyli z przedszkola do szkoly mala wrecz nie moze sie doczekac cly dzien dzisiaj sobie rzeczy na jutro pakowala heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluchy to sie ciesza szkola, szkoda, ze pozniej z wiekiem to przechodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co z tymi testami jest nie tak - wszystkie powinny być dla nas pozytywne:-). Ja kupiłam 5 testów paskowych bardzo czułych na allegro. Testy robiłam 30dc,31,33 i 37dc, dopiero ten ostatni wyszedł mi pozytywnie. Ogólnie jestem zapisana do gina na 24.08 ale nie mam jak iść, bo mąż wtedy pracuje a za daleko aby jechać sama z córką. Wiec pewnie zapisze się na troszkę później odrazu tez na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki :) Dziś jest mój 22dc w 4 cyklu starań. @ dostaję regularnie co 25 dni. Chciałam się podzielić swoimi objawami bo być może jakieś mamy miały podobne we wczesnej ciąży ;) Piersi są napięte i bardzo bolą zwłaszcza przy dotyku (choć tak miałam też w poprzednim cyklu). Pojawiły się na nich ciemne żyłki prowadzące do brodawek. Sutki nie swędzą ani nie ściemniały jedynie trochę bolą przy dotyku. Brzuch (przedtem płaski) zaokrąglił się nieco. Czuje jakbym miała tam balonik. Czasem pobolewa mnie brzuch i kuje prawy jajnik. Dziś zwłaszcza aż promieniowało na całą nogę. Śluz do wczoraj miałam biały i gęsty (tak średnio bo ja z reguły mam mało śluzu). Dziś był wyjątkowo skąpy :/ Wydaje mi się że dziś mnie troszkę zemdliło rano (choć pewnie sobie wmawiam). Nie czuję nadwrażliwości na zapachy. Czuje się senna ale ja ogólnie jestem śpioch :) To chyba tyle. Zawsze dwa dni przed miesiączką czyli w 24 i 25dc dostaje brązowych plamień. Mam nadzieję ich w tym miesiącu nie zobaczyć. No i @ oczywiście też :) Jeśli ktoś miał podobne objawy i został mamą to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erisss najlepiej kupowac testy roznych firm, wtedy ma sie wieksza pewnosc :) mam nadzieje, ze u Ciebie fasolka juz kielkuje ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli cykle masz około 30 dniowe. Zdecydowanie za wcześnie na objawy. Ewentualnie zmęczenie i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erisss cykle mam 25 dniowe. Zaczynam liczyć dni od pierwszego dnia miesiączki czyli te 4-5dni są już w tym 25 dniach. Byłam 10dc na kontroli u gin i akurat zauważył piękne duże jajeczko. Powiedział że owu będzie lada chwila. Także być może udało nam się trafić. Mam taką nadzieję :) Czy jutro (tzn. 23dc) mogę zrobić test czy za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj. W poprzedniej ciąży robiłam przed miesiączką parę dni i było już widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×