Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

ja bym chyba poczekala 3 mies, bo podobno pierwszy trymestr jest bardzo ciezki i mozna latwo poronic. No chyba, ze ciaza bylaby zagrozona czy cos to bym wziela L4. A potem to zaswiadczenie o ciazy do pracodawcy i 4 ha dziennie (bo tyle mozna przed kompem w ciazy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virada masz racje, jak zagrozona albo cos to lepiej l4 i w spokoju siedziec, a jak wszystko ok to mozna popracowac troche, co by sie w domu nie nudziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ktora jeszcze zostala to sie zegnam na dzis :) milej nocy ! i wklejam tabeleczke, zeby sie nie zgubila i kto nowy sie dolaczy niech sie wpisuje :) Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ Sawa83........29............... 2 mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............11......śląskie Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...............43.......lub Bullitka.............30...............9......... malgosia089.......23...........5.............śląskie... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej poprawiam tabelkę i zmykam,nie potrafię liczyć chyba ;) dobranoc Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ Sawa83........29............... 2 mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............13......śląskie Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...............43.......lub Bullitka.............30...............9......... malgosia089.......23...........5.............śląskie... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ Sawa83........29............... 2 mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............13......śląskie Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28.............3........dolnośląskie bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...............43.......lub Bullitka.............30...............9......... malgosia089.......23...........5.............śląskie... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................24.................Norwegia......... Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26.................43.............lub< br /> Bullitka.............30.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................24.................Norwegia......... Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26.................43.............lub< br /> Bullitka.............30.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................24.................Norwegia ......... Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26.................43.............lub< br /> Bullitka.............30.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, Ja wczoraj musialam nagle wyjsc, bo mialam mala "sytuacje ekstremalna" :) Jestem juz w drodze do pracy (po takich dniach jak sroda nie powinno sie do pracy jezdzic) i odliczam godziny do 16tej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ 24...............Norwegia........ Sawa83........29............... 2 mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............13......śląskie Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28.............3........dolnośląskie bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...............43.......lub Bullitka.............30...............9......... malgosia089.......23...........5.............śląskie... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ Elli, zbierasz się do pracy?:) Ja już dotarłam i piję sobie herbatę. Oby jak najszybciej przyszła 16.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) któraś pytała o L4.... pewnie, że bym poszła od razu ! Przez 9 miesięcy dostaje się średnią wypłatę z ostatniego roku, więc miałabym coś koło dwójki, z siedzeniem w domu, dwa razy się nie ma co zastanawiać :D no ale póki co, to tylko marzenia... :( lecę na pocztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to siedzę zwykle na "antykoncepcja/płodność/ginekolog" bo tu, to jak mam patrzeć tu na forum o macierzyństwie, na te pytania dotyczące dziecka, ciąży, to jakoś tak...źle mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wzięłam urlop wychowawczy na razie tylko na rok i w grudniu mi się kończy, dlatego zależy mi żeby zajść w ciążę do grudnia (oczywiście wolałabym jak najwcześniej), bo potem to nie wiem na ile przedłużać sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym L4 wzięła dopiero od jakiegoś 5 miesiąca. Oczywiście, jeśli ciąża przebiegałaby spokojnie, nie wymiotowałabym jak kot i nie miałabym ciąży zagrożonej. Mam pracę biurową, fakt trochę stresów jest, ale nie widzę powodów żeby zamykac się w domu na 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, a ja mam straszliwie stresującą pracę, do tego dużo na stojąco, więc nie zastanawiałabym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pracy biurowej to tak, ale nie fizycznej. Niby przy komputerze w pracy można siedzieć do 4 h, ale co z tego jak w domu się też siedzi przy komputerze :) natomiast izolować się nie powinno, oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, sorki, ale szwankuje mi klawiatura w pracy i za cholere nie chce mi się zrobi literka "ci" :P I nie zawsze sprawdzam czy gdzieś jej nie połknęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli30 no taksie stalo heheh pozatym jutro mam termin @ nie wytrzymalam i zrobilam test i niestety negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tyyy
ilośka85 przeczytaj tema to sie dowiesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×