Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

hejka dziewczynki! odnosnie adopcji to my na ten temat zastanawialismy sie i oboje doszlismy do wniosku, ze jak nam sie nie uda to adoptujemy. tylko niemowle. geny genami, duzo zalezy od srodowiska w jakim sie dziecko wychowa. wsrod moich znajomych kilkoro adoptowalo. jedni w zeszlym roku wlasnie niemowle, inni lat temu kilka dziewczynke 6 letnia. ta 6 letnia teraz wzorowa uczennica i ogolnie bardzo ulozona dziewczyna. dorotka-- menopur biore pierwszy cykl, wiec co i jak bede wiedziala jutro jak bede u gina na wizycie, wiec jutro dam znac czy poszlo w ilosc czy w jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja na chwile i zmykam do pracy milego dnia Wam zycze :) co do adopcji - to sama pracowalam kiedys przy adopcjach i przez to znam duzo par, ktore adoptowaly dzieci :) lubie takie happy endy :) a najciekawsze jest to, ze wiele par, ktore nie mogly miec dzieci i adoptowaly, za jakis czas mialy swoje wlasne, psychilka sie odblokowala i niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ja też tylko na chwilkę - zaraz znikam do pracy :( Pewnie jutro będę miała co czytać, tak się rozpiszecie.... U mnie wczoraj zaczęły się plamienia a dziś @ się rozkręciła na dobre. Od jutra zaczynam drugi cykl z clo....Zobaczymy. A gdzieś tam w głębi serca miałam nadzieję, że może się udało.... Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc dziewczyny dzisiaj brzuch mnie boli ale @niemam. zobaczymy w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
dziewczyny ale dzisiaj malam sen rety caly zapamietalam maz dzwonil opowiedzialam mu to sie smial ze taki pokrecony. wiec i wam go opisze: robilam cos w ogrodzie pies biegal i niechcialo mi sie isc do domu po smycz i poszlam do sklepu z nim. (pies labrador). normalnie na pocztku szedl kolo mnie a potem uciekl na hale kolo sklepu musialam biec go szukac. do sklepu juz nie poszlam. na tej hali faceci cos robili ci sami co dom nasz remontowali. wracalam z psem przez cmentarz . wogole.to byla wiosna. spotkalam ksiedza z ministrantem i ja do nich sie pytam czy to juz kolenda. ale gafe strzelilam.potem spotkalam laske ktora klocila sie przez tel. ze swoim chlopakiem i jej pierscionek zareczynowy spadl z palca i ja jej go podniosla a ona zebym nieruszala i za chwile powiedziala zebym jej ubrala go na palec. o rety doszlam do domu umordowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
wiecie co bylam rano z psem potem dalam mu jesc u slabo mi sie zrobilo i niedobrze az musialam usiasc. brzuch troche mocniej boli. o rety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
i tym sposobem przyszla @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - przykro mi :( A co do snu to mnie się dziś śniło że mi ząb wypadł, a to podobno dobrze nie wróży (chyba śmierć w rodzinie czy choroba w rodzinie) :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
no trudno. a zeby wypadajace to rzeczywiscie nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszytkim, ja bede testowac sie tak za ok 4 dni, zobaczym co z tego wyjdzie.. zalozyłam tez watek Maj 2013 zapraszam do niego:) Pozdrawiam staraczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
dziewczyny i znowu mam zmartwienie rano myslalam ze dostalam okres a tu lekko polecialo i przez caly dzien nic. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roletkaa
Czesc dziewczyny! Nie bylo mnie kilka dni, bo ciezko pracowalam :(. Mi dwa dni temu skonczyla sie @ i niedlugo dni plodne (teoretycznie bynajmniej) wiec juz bierzemy sie z mezem do roboty. Postaramy sie w tym cyklu (pierwszym zresztą) co dwa dni sie "przytulac" i okaze sie za miesiac dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) agnes- bądź dobrej myśli może to implantacyjne krwawienie :) Drugi dzień już nie mogę wytrzymać z bólu. Takiego @ nie miałam jeszcze :( W tym cyklu też tak chcemy zrobić jak roleta :) co 2 dni i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
no zobacze co jutro bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak sobie właśnie pomyślałam, że może to plamienie implantacyjne.... nadal trzymamy kciuki w takim razie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka macie pogodę ? U mnie jest strasznie szaro i ponuro do tego leje jak z cebra przez co mam ochotę tylko spać.Dobrze ze weekend się zapowiada optymistycznie :) Czy robicie sobie wykresy temperatury ? Ja myśle czy nie odstąpić od testów owulacyjnych (za dużo kasy na to wydałam) i teraz zacząć z wykresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
dziekuje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
no ale test negatywny wyszedl. nie rozumiem tych sprAw. kurcze az wstyd 30na karku a ja o sobie malo wiem o sprWach kobiecych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajust..
Czesc dziewczyny :) Wczaraj tu pisalam ale musialam szybko iciekac, dzis wieczorkiem bede miala wiecej czasu i bede mogla w Wami pogadac trosze :) Nie pamietam juz od ilu cykli sie staramy no ale mysle ze jakies pol roku bez zabezpieczen. Teraz czekam na @ a we wrzesniu planuje kupic w koncu testy owulacyjne i zeby miec pewnosc co do tych dni owulacyjnych :) Na razie nie bylam u lekarza ani nie bralam lekow, ale jak zajde to na pewno bede brala leki podtrzymujace bo mam niski poziom hormonow. Mam juz jedna coreczke 2latka i 2 miesiace :P i przy niej mialam na poczatku bardzo duze zagrozenie poronienia i lezalam przez 2 tyg w szpitalu, pamietam ze jak lekarz mnie pozniej badal to powiedzial ze to cod ze nie poronilam :) I pamietam ze jak zaszlam z moja Ola to dzien ostatniej miesiaczki mialam 31 sierpnia a teraz wlasnie czekam na @ i byc moze bede miala za jakies 2 dni, wiec fajnie by sie zlozylo gdybym zaszla we wrzesniu, moze bym akurat miala ten sam termin porodu jak rok temu :):) No ale marzenia marzeniami a zobaczymy co bedzie :) a Wy macie juz dzieci? Hmm... nie wiem co moge jeszcze o sobie napisac.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
hej justa ja nie ma dzieci staramy sie ponad dwa lata na pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Hej, ja kiedyś robiłam wykresy, później zaczęłam brać tabsy i dałam sobie spokój, bo po co. Teraz zaczęłam znowu się obserwować i mierzyć temperaturę. Co prawda od polowy cyklu, ale wchodzi mi to juz w krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
glowa mnie boli mam kiepski nastruj. znowu z moim sie poklocilam o duperele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - u mnie słonecznie i bezchmurnie :) nawet rolety zaciągnęłam na okna. A temperatury nie mierzę, za to od tego cyklu obserwuję śluz, choć w zasadzie nie mam co obserwować bo zmian w konsystencji nie zauważyłam żadnych a mam już 22 dc, jedyne co to od 3 dni mam zdecydowanie więcej tego śluzu. Przypuszczam, że niebawem będzie owulacja. onajust - ja mam córkę (prawie 16 miesięcy ma) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roletkaa
U mnie też ładna pogoda, ale co z tego jak w robocie siedzie :/ Ja po okresie póki co mam zero śluzu... pewnie jeszcze z tydzien do owulacji... ej dziewczyny a powiedzcie mi zapłodnienie nie jest możliwe przy braku śluzu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Jestem w 16 tc :) Nie przyszlam tu zeby sie pochwalic ale dlatego ze trzymam za Was kciuki zycze Wam jak najlepiej :) w koncu zobaczycie te swoje upragnione 2 kreseczki :) Ja mimo ze sie jeszcze nie staralam ujzalam 2 kreseczki :) Dziewczynki moja rada to najlepiej wyjechac na urlop z partnerem (oczywiscie w dniach plodnych) i poprostu zapomniej o "szarej rzeczywistosci" JESZCZE RAZ POWODZENIA ZYCZE I TRZYMAM KCIUKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, jak dzien mija? agnes - przykro mi, moze w nastepnym cyklu sie uda :) trzeba wierzyc :) co do snow - czesto mam tak, ze jak cos mi sie przysni to potem sie sprawda :) kiedys snilo mi sie ze bylam w ciazy, to moze i bede, tylko pytanie kiedy :D Roletka - ambitne plany :D zgapie od Ciebie :D co 2 dni :D a ktoras z was kupowala moze na allegro testy owulacyjne + ciazowe? sa pakiety ze np. 25 testow owulacyjnych + 5 testow ciazowych za 20pare zlotych, tanio, ale czy one dobre, czy jakies "chinskie" i mi beda ciagle pokazywac ze w ciazy jestem albo ze caly czas mam owulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
pewnie macie mnie juz dosyc,ale prosze odpiszcie powiedzcie jesli dzisiaj to puerwszy dzien okresu to kiedy moje dni plodne beda? kiedy moge znowu intensywniej pracowac z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - to zalezy jakie dlugie masz cykle, zazwyczaj dni plodne sa 14 dni przed spodziewana @, ale wiadomo - co organizm to inna historia :) dowiesz sie z obserwacji sluzu :) albo z testow owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
to jak leci ze mnie tzw. uplawy to owulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×