Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

agnes - jaki tatuaz? pochwal sie co bedziesz robic, i gdzie :) czasami lepiej nie myslec, dac psychice odpoczac, i co najwazniejsze nie robic nic na sile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Agnes - super tatuaz. Ciekawy. Ja chcialam sobie zawsze zrobic ale balam sie bolu. Elli - Od teraz mowimy tak : co zrobic aby nie zajsc w ciaze. Zebym tylko nie wpadla!! Chyba sie pochlastam jak zajde w ciaze Amazingcrazy - bylas juz u lekarza? Wiesz juz ktory tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - haha :) rozsmieszylas mnie :) dodam: na co mi pieluchy! :))) agnes - super pomysl na tatuaz, ja zawsze chcialam miec wazke, na brzuchu, kolo lona, ale jakos przeszlo mi :) moze na stare lata sobie zrobie haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulitka byłam tydzien temu :) od @ tydzień temu był 6 tydzień i 5 dni ale dopiero był pęcherzyk więc ginekolog stwierdzil, ze owulacja mi sie przesuneła. Kolejną wizytę mam 11.01.2013 wtedy będzie więcej wiadomo który to tydziń jak juz bedzie maluch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - my przeciez za mlode na ciaze, w naszym wieku zeby dzieci mialy dzieci :) Amazing - to w 6 tyg jeszcze nie ma dzidzi ? Ani mini mini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma, ginekolog powiedzial, ze jest tylko perzerzyk ciazowy, owulacja musiala mi sie przesunac, a my wlasnie staralismy sie w czasie owulacji a pozniej juz tak na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - no pewnie, ze mlode ;) my jeszcze niedoswiadczone, nie wiemy jak z dziecmi postepowac ;)) amazing - przytulalas sie wtedy kiedy myslalas ze to czas, a wyszlo, ze zaciazylas jak podeszlas do tego na luzie, i myslalas, ze juz po owulacji :)) i to jest wlasnie to o czym mowimy dziewczynki, podchodzimy na luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jak było na luzie i się udało :) a w czasie owulacji chciałam często się kochać a póżniej już normalnie, ciężko było zaciążyc z powodu nieregularnych cykli po odstawieniu tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing - dodajesz mi nadzieji, mi sie strasznie organizm rozregulowal, mam nieregularne @, tabletki bralam kilka lat, odstawilam pol roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli miałam tak samo nawet na okres czekałam 70dni, mi się udało po roku odstawienia tabletek, tabletki bralam 3.5 roku. Byłam u ginekologa zlecil mi badania hormonów bo podejrzewał na usg zespół policystycznych jajników jednak hormony to wykluczyły. Badania hormonów zrobiłam po wywołanym okresie tabletkami. Chciałam się zabezpieczyć i lekarz mi przepisal luteinę jak nie bedzie okresu, miałam ją brać przez 4 dni p o2 tabletki a wziełam jednego dnia tylo 2 tabletki, bo czułam, że okres się zbliża i nie chciałąm się truć i miesiączka przyszła po 31 dniach myslalam, ze cykl sie uregulowal wyliczylam sobie dni plodne i wtedy sie staralismy :) no i udało się :) tylko owulacja jednak się przesunela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo sie ciesze, ze Ci sie udalo, szczegolnie ze jestem podobnym przypadkiem :) zadnych lekow jeszcze nie dostalam, lekarz kazal odczekac pare miesiecy zeby organizm sam wrocil do normy, ale widze ze bez wspomagaczy sie nie obejdzie, mam nadal nieregularne, bardzo skape i brazowe plamienia, a to chyba wina progesteronu, po swietach umowilam sie na wizyte, zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam niedawno robione usg, jajniki mowil ze ok, wiec ciagle czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli tylko badanie hormonów niestety jest bardzo drogie :( ja płaciłam 250zł a wiecie kobiety ile musiałąbym u kogoś pracować by móc iść na zwolnienie chorobowe z powodu ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing - jak pracodawca da ci umowe na czas okreslony to umowa przedluza ci sie do dnia porodu, ale wtedy kiedy umowa sie konczy jak minal ci 3-ci miesiac, chorobowe dostaniesz chyba od razu, moja kolezanka dostala prace, i po tygodniu okazalo sie ze jest w ciazy, minely 2 tygodnie i poszla na zwolnienie bo miala ciaze zagrozona, ale pierwszy miesiac miala bez ubezpieczenia, bo zeby miec ubezpieczenie trzeba miesiac przepracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing - znam osoby, ktore bedac w ciazy, nie pracowaly, zatrudnialy sie do tesco, a po 3 miesiacach, po okresie probnym, jak dostawaly umowe na czas okreslony, szly na l4, wtedy umowa przedluzala sie do dnia porodu, chcesz isc teraz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - ale szalejesz :) Bullitka - my myślac "odwrotnie" mozemy skomentowac, ze tatuaz mniej boli jak porod ;) przeciez my ciazy nie chcemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes dzielna kobietka z ciebie :) a ile tatuazy planujesz? a ogolnie jak sie cuzjecie? ja zadnych objawow ciazowych, gardło mnie chyba boli albo sobie je wczoraj podrazniłam bo coś mi się przykleiło do skóry i bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing - teraz musisz na siebie uwazac, zebys sie nie przeziebila ani nie rozchorowala :) agnes - jakie masz juz tatuaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×