Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

dziękuję, ale wiecie jak to jest... nie chcę "zaśmiecać" wątku staraniowego tematami ciążowymi :P A w ogóle to teraz jak leżałam i oglądałam film to chyba... hm... co ja tam gadam nie chyba tylko na pewno czułam jak się dzidzia rusza :))) To jeszcze nie kopnięcia, ale i tak się ucieszyłam i teraz czekam, zaraz mąż wróci z pracy to mu powiem :) o niebo mi ulżyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Sawa szczypta spokoju kropla cierpliwosci i bedzie dobrze. co do twoich przezyc ciazowych to pisz nam bedziemy wiedzialy na co mamy sie przygotowac albo ewentuslnie co mozemy czuc miec czego sie obawiac i z czego cieszyc. ja zaczynam ogladac film na jedynce czlowiek w zelaznej masce z di caprio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) dawno mnie tu nie było postanowiłam troszkę odpocząć od wmawiania sobie na siłę ciąży i myślenia tylko o niej, myślę, że to poskutkowało. dzis 43dc i test pokazał mi dwie kreseczki tylko niestety druga jest blada, muszę go powtórzyć, a jak tam u was? myślę, że czas i odpoczynek psychiczny jest najlepsza recepta na poczęcie dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes dziekuje :) ale wiesz delikatna kreska więc muszę ten test powtórzyć, bolą mnie tylko jajniki, okres się spóżnił ale to normalne od jakiegoś czasu, no i brak apetytu na słodkie :) i w dodatku schudłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaizing jesli pojawila sie druga kreska nawet blada to.znaczy ze ciaza jest. apetytu zachcianek nie musisz miec na poczatku ciazy. co do schudniecia to tez tak jest czasami ze sie chudnie a po miesiacu zaczyna przybierac na wadze. jesli sie niepokoisz to zrob test krwi i bedziesz wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes1822 chudnę, bo miałam nadwagę po odstawieniu tabletek zaczęłam puchnąć. Minął mi apetyt i nie objadam się słodyczami dlatego też schudłam. W weekend wypiłam 2 drinki alkoholu i nagle po nich zrobiłam się pijana i wymioty. Niestety jeszcze nie wiedziałam o ciąży. Testy czasem mogą oszukiwać czytałam o tym. Robiąc test nie spodziewałam się ciąży ale chciałam zrobić dla świętego spokoju. Liczyłam tydzień ciąży i wychodzi mi już 7 tydzień to powinny jakieś objawy być a od zapłodnienia to 5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaizing wydaje mi sie ze nie u wszystkich dziewczyn ciaza jest taka sama jedne maja objawy juz w pierwszych tygodniach wymioty zachcianki a inne nic spokojnie przechodza ten stan. nie masz sie czym zadreczac. umow sie na wizyte do lekarza i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla pewności powtórzę dziś test. Do lekarza planuje iść po świętach, bo teraz ciężko będzie o terminy :) życzę żeby wszystkim wam się udało i ujrzały te 2 kreseczki :) ja starałam się rok pomimo młodego wieku był problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazingcrazy - blada czy nie blada ta kreska to i tak... gratuluję :) ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów, jedynie wieczorami się gorzej czułam, ale nie było mi niedobrze ani nic. A w obecnej ciąży to mnie na początku chwyciła grypa żołądkowa, więc wymiotowałam i schudłam 3-4 kg. Jak powtórzysz test to daj znać jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Amazingcrazy - GRATULACJE :))!!! Jaki masz piekny prezent na swieta :)) jak sa 2 kreseczki to jest i ciaza wiec ciesz sie swoim szczesciem :) Sawa - nie ma co panikowac bo napewno wszystko jest dobrze , dzidzia sie rusza i to najwazniejsze. Agnes - zapytaj w aptece o krem z witamina A on chyba z 2 czy 3 zl kosztuje i ponoc jest bardzo dobry wlasnie na stopy i rece. Zmiekcza bardzo naskorek. Eli - skoro nam sie w tym roku nie udalo to moze w przyszlym. Jak ja bym chciala zeby to bylo juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki zapytam i kupie. a jak dzionek minal? ja objadam sie slodyczami naszla mnie cos ochotka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś chciałam iść do fryzjera, specjalnie z mężem pojechaliśmy do centrum handlowego żeby przy okazji jakieś zakupy zrobić. No i w pierwszym trzeba było czekać 2 godziny a w drugim dopiero po 13 było wolne miejsce. :-/ A ja potrzebowałam na już, no ale w końcu się zapisałam na jutro na 9. A tak chodząc od fryzjera do fryzjera w tym centrum to zaczęłam się źle czuć, musiałam siadać na ławeczce i w ogóle zaczęło mnie bolec w krzyżu. Jak chwilę odpoczęłam to weszliśmy do Auchan a tam jeszcze gorzej zaczęłam się czuć, słabo mi się robiło i w ogóle czułam zapach spalenizny z kurczaków z rożna i zapaszek z działu rybnego :D Jak już doszliśmy do kas to powiedziałam mężowi że ja nie dam rady i poszłam usiąść. Potem napiłam się trochę soku gruszkowego i powolutku zaczęło robić się mi lepiej. Tak więc pewnie mi cukier spadł i dlatego tak się czułam :P A w domu córka znowu dała czadu, bo zasnęła nam w samochodzie i potem nie chciała spać w domu a ja zaczęłam dekorować pierniczki i oczywiście ciągle mi "przeszkadzała" - ja wiem ona ciekawa była itd, ale ja się starałam żeby równe kreski zrobić tutką a ona mi wszystko potem niszczyła no i po za tym miałam lukier z surowego białka i bałam się żeby nie brała go do buzi :P Później zwaliła znowu talerz z obiadem dla dziadka i wszystko rozciapała po podłodze, a jeszcze później zabrała torebkę z cukrem pudrem i też połowę paczki rozsypała po podłodze... Czasami to aż mnie krew zalewa z tym małym diabełkiem w domu :D Nawet sobie nie chcę wyobrażać co to będzie jak się drugie urodzi i oboje będą takie "szarlatańce" :D Już piernic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki :) widzisz Sawa - tylko Cie pocieszylysmy i dzidzia juz fika :))) Amazing - gratulacje! :)) kurcze, wszystkim wywrozylam dzidzie na swieta a mi samej nie wyszlo :)) ehh, taki los wrozbitki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka, Agnes - moze na walentynki bedziemy mialy dla naszych mezczyzn dobra nowine? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernikow nie robie bo nie lubimy. wlasnie z mezem rozmawialam ze w styczniu po Nowym Roku jedzie na miesiac do Niemiec tam gdzie teraz jest. i kiedy my dzidziusia mamy zrobic echhhh a dziewczyny co myslicie o tym ciagle mnie piersi bola do okresu jeszvze czas a one pi tamtym okresie zaczely mbie bolec i tak juz ktorys tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu o swietach a co planujecie w sylwestra wlasnie poruszylam ten temat z moim M. niemam pomyslu wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes- my narazie tez bez planow, zawsze gdzies ze znajomymi bylismy ale w tym roku jakos nikomu odpowiedzi nie dalismy, pierwszy raz mamy ochote posiedziec sami w domu, i zrobic sobie male pijama party haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a moze zaciazylas tez na te swieta?? Elli - no nam sie jeszcze nie udalo ale moze sie uda. Wam napewno szybciej niz mi bo ja mam zawsze pod gorke Sawa - ach co ja bym dala aby sie tak czuc. Ciesz sie swoim szczesciem A ja mam w tym tygodniu nocki i spie calymi dniami. Wczoraj znowu bylam zla w pracy na ludzi. Kurde to chyba przez ten brak nikotyny choc w sumie juz mnie wcale nie ciagnie do polenia. Dopiero teraz chyba zaczynam byc nie do wytrzymania. A maz to sie boi cokolwiek odezwac bo wystarczy maly plomien a ja wybucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja mama przyjezdza w czwartek na swieta do nas i zostaje tez na sylwestra ale my bedziemy w domu na spokojnie bo mamy zalobe jeszcze po tacie. To beda najgorsze swieta , wcale sie na nie nie ciesze bo to pierwsze swieta bez taty. Nie wiem jak to przezyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj.Bullitka jakos nie chce mi.sie wierzyc w ciaze. a co do.swiat zobaczysz jakos dasz rade moze pierwsze beda smutne ale pomalu przyzwyczaisz sie do mysli ze nie ma z wami taty. czas leczy rany przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie co myslicie dzisiaj siosyra zadzwonila ze robi panienskie nc wielkiego pizza i piwo 5osob bratowa i dwie jeszcze siostry. powiedzialam ze nie moge przyjsc bo maz wraca w tym czasie. chyba sie obrazila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny tylko ze ja mam tak ze im wiecej czasu uplywa to ja tym bardziej za nim tesknie. Ja ciagle placze na sama mysl o nim. Kochalam go najbardziej na swiecie. Czas nie leczy ran tylko czas przyzwyczaja do bolu :( Amazingcrazy - no to opowiadaj jak zorientowalas sie ze jestes w ciazy? Te pierwsze pierwsze objawy? Jak sie czujesz i wogole wszystko, kiedy poerwsza mysl sie pojawila ze to jest wlasnie to?? Opowiadaj nam a nie tak bardzo skromnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×