Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

ja zadnych badan tez nie robilam, jeden mi zlecil jak juz sama wyblagalam prawie ze, ale poszlam do innego lekarza, fajniejszego, ktory narazie dal mi luteinke na wywolanie @ a potem od polowy cyklu na plamienia :) i za 3 miesiace jak nic nie wyjdzie to zrobi monitoring i zleci odpowiednia badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sie zaczernilas to witaj na dobre :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzaja mnie niektóre baby z kafe :@ mądre i piękne a na dodatek bogate a tak naprawdę nic nie mają i ponizaja inne zamiast się poznawać,wspierać i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to pewnie takie nieudaczniki, ktorym w zyciu realnym nic nie wychodzi, a w wirtualu musza sobie to "odbic" ponizajac i wysmiewajac innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dopiero teraz pisze bo dzisiaj jak nigdy dzien zabiegany. rano troche w domu roboty potem zakupy potem fryzjer i wreszcie obiad z mezem i juz leze sobie i kawke popijam. najwazniejsza wiadomosc dnia dostalam okres wkoncu :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - to szkoda, ze dostalas, ale z drugiej strony dobra wiadomosc, bo juz niedlugo mozna starac sie znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agif
Hej, jestem tu nowa , na tą chwile obczajam owulację :) z testami . Stosowałyście kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys probowalam testow owulacyjnych, ale raz wyszlo, raz nie, ... jakos nie przekonaly mnie :) slyszalam, ze test afrodyta jest fajny, on jest wielokrotnego uzytku, na sline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje dziewczyny dobrze ze jest bo bym zachodzila w glowe czemu nie mam @. z ciemniej na blond sie zrobilam i uczesanie zmienilam. musze sie przyzwyczaic do nowej fryzury. witaj agif ja nie stosowalam takich testow ale dziewczyny tak wiec moze ci cos powiedza. w sobote ostatki macie cos w planach? ja sprobuje meza na drinka wyciagnac do baru moze sie uda. jutro jedziemy na poprawke tatuazy tzn. ja swojego nie poprawiam tylko moj M bo juz mu kolory zeszly. a teraz przyznajcie sie bez bicia ile paczkow zjadlyscie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agif
jak nie chciałam 2 dzidziusia to z ciekawości kiedyś próbowałam i wychodziły a teraz chce to mam stresa:), powinnam mieć owu w niedzielę lub poniedziałek ale mam jak nigdy mało śluzu płodnego :( załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agif
kurcze troszkę kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby drogi, ale ja kiedys kupowalam jednorazowe i smialo juz wydalam na nie ok. 30 zl, jak nie wiecej, potem przestalam kupowac a tu placisz 89 i masz wielokrotnego uzytku, a nigdy nie wiadomo jak dlugo bedziemy testowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ją wróciłam do męża za bardzo go kocham :) teściowa też jakoś milsza dzisiaj zobaczymy jak dalej. A ją byłam dziś za fizjoterapi ale narazie nic nie pomaga... A później z mężem wybraliśmy meble do sypialni ale będziemy mieć dopiero za tydzień bo niestety na zamówienie.agness a gdzie masz tatuaż?ją też mam dwa jeden na stopie takie kwiaty i na brzuchu motyla ,a ją muszę czekać miesiąc i dopiero zacząć starania ale nie będę narazie kupować żadnych ziół może uda się bez wspomagany:) po niedzieli wybieram się do gin badania porobic czy ok wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ją wróciłam do męża za bardzo go kocham :) teściowa też jakoś milsza dzisiaj zobaczymy jak dalej. A ją byłam dziś za fizjoterapi ale narazie nic nie pomaga... A później z mężem wybraliśmy meble do sypialni ale będziemy mieć dopiero za tydzień bo niestety na zamówienie.agness a gdzie masz tatuaż?ją też mam dwa jeden na stopie takie kwiaty i na brzuchu motyla ,a ją muszę czekać miesiąc i dopiero zacząć starania ale nie będę narazie kupować żadnych ziół może uda się bez wspomagany:) po niedzieli wybieram się do gin badania porobic czy ok wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - mam tatuaz na posladku zabe:-). dobrze ze z mezem sie pogodzilas niewarto sie klocic. a moze tesciowa wkoncu cos zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny raczej to nie możliwe żebym była w ciąży bo mam @ ale normalnie ledwo żyje wymiotowalam głową mało mi nie pęknie nie wiem czy zrobić test jak mi się skończy?co myślicie strasznie mnie mdli od jakiejś godziny masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde boję się bo tu zabiegi a tu tak źle się czuje,mam smak czosnku w buzi i zauważyłam że na brodawkach pojawiły mi się te większe ''krostki'' nie wiem jak je nazwać a wogóle jak lubie słodycze to nie mogę patrzec na nie i nawet jednego paczka nie zjadlam ,normalnie zglupieje nawet wypić nic nie mogę bo zaraz wymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanie, chodzi o to że jak już zacznę brać clo to jakoś inaczej będzie trzeba liczyć dni plodne? Nie mam regularnych cykli tak raz 28 a raz 30 a raz 31 a raz 26 i to tak w takim razie rozpiętość do 5 dni ,słyszałam że niekiedy ma się je tuż po @ a niekiedy w połowie cyklu a niektóre pod koniec cyklu a u mnie ciężko stwierdzić bo zaraz po @ aż do następnej sluzu jest cały czas sporo :( może z temperatura spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tak sie rozpisalyscie sziewczyny ze nie trudno za wami nadgonic. Ale dobrze ze tu tak tloczno :). Agnes - a to malpa ta @ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullitka narazie mam skape prawie wcale plamienia ale pewnie sie rozbuja na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×