Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

dziewczyny dzisiaj mi niedobrze pol dnia i glowa ciagle boli i piersi. niewiem czy to typowe objawy dlatego nie chce sie nakrecac i poczekam lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mogę się do Was dołączyć?? Mam na imię Milena (25 lat), z mężem staramy już się dwa lata. Czasem łapię doła, ale to jak każda. Fajnie by było mieć z kim pogadać.. pozdrawiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zmęczona już jestem moje drogie i chyba z tych nudów i braku zajęcia ale już chyba @ idzie :) bo plamy brązowe co prawda malutkie ale już są no chyba że ze stresu przed jutrem ale wątpię mam nadzieję że @ już się zacznie na dobre skoro ma być bo nie mogę się doczekać już tych dni żeby się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mezatka nie przejmuj się jeszcze trochę nas jest ;) i nowych przybywa więc spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewussia przechodzilas jakieś badania, masz jakieś problemy czy tak poprostu nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam stwierdzone PCO i miałam dużą niedoczynność tarczycy, ale już udało mi się ją wyregulować. (biorę Euthyrox) Z leków od gina od 2-6 dc biorę Clostilbegyt a od 19-26 dc Duphaston. Miałam robione podstawowe badania czyli hormony. Nie badał się mąż wogóle. Clostilbegyt i Duphaston biorę już trzeci cykl. Na razie nic z tego. Na początku fatalnie się czułam po clo, teraz się organizm chyba przyzwyczaił, bo jest nie źle. w kolejnym cyklu w czasie owulacji mamy pojechać do gina na Test PCT, (Simsa-Huhnera) po stosunku. Zobaczymy.. Jak nie uda się lekami czeka mnie laparoskopia jajników, czego się bardzo boję. Staram się nie poddawać. Miło mi, że przyjęłyście mnie do swojego grona. Nadrobić muszę forum, bo mam zaległości, mam nadzieję, że wybaczycie mi zaległości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewussia tu u nas zawsze się udaje i na każda przychodzi pora :) bo to taki zaczarowany topik ;) tu wszystkie będą mamusiami także walczymy razem dalej dziecko też nie rezygnuje z chodzenia tylko dlatego że się przewraca tylko walczy do skutku aż wkońcu się udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dziewussia:) fajnie że nas coraz więcej a na wiosnę jak się ociepli może uda się wszystkim zaciążyć :) agness ty idź na bete przecież musisz się dowiedzieć czy udało się.a ją dzisiaj nudę się byłam u rodziców pogadalam z nimi i wygadalam se że może będzie dzidzius:) i dostałam pieniążki na meble nowe może jakieś zaslonki kupię jeszcze:) jutro już robię badanie i zobaczymy jak wyjdzie.wogóle dziewczyny mam taka ochotę na sex że masakra ale boję się i czekam do wizyty,chociaż moja kol w ciąży dopiero w 3 miesiącu poszła do gin i ok wszystko jest i był sexik codziennie u nich ,to teraz dorotko jutro po rozprawie opij nowy rozdział w życiu a po @ staraj się a może będzie fasolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)oczekujaca ja już mam obsesję na punkcie tej fasolki chyba, a opic będzie ciężko bo nie lubie alkoholu żadnego nawet slodkiego ale już nie raz się upilam kieliszkiem i były śmiechy ze mnie więc więcej nie będę hehe chociaż co mi szkodzi jakoś to przelkne :D ;) haha. A wiecie że alkohol pomaga w zaplodnieniu? Wyczytalam gdzieś dlaczego nastolatki i wogóle kobiety często po imprezach okazuje się że są w ciąży :) w szoku byłam i coś w tym jest bo moja była sąsiadka jest alkoholiczka i ma ich 13 ale było 16 tylko 3 nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak kobiety mają problem z droznoscia to podobno alkohol ułatwia plemnikom dotrzeć a potem zaplodnionemu jaju się osadzic i nie żartuje bo artykuł w necie na godz czytania tylko nie pamiętam jak trafiłam na te stronę i jak się nazywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca poczekam jeszcze bo nie sadze zebym byla chyba w ciazy. co do alkoholu to chyba nie dziala :-) ja juz tyle razy z mezem sie upijalismy i sex byl i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją również nie lubie alkoholu chociaż ostatnio mąż pił tyskie i tak mi smakowalo że masakra ale nie będę pić,gorzej bo palilam i trudno się odzwyczaic od tego ale jakoś muszę....wogóle dziewczyny mam ciągle zgage i slodkiego mi się chce, czasami pobolewa mnie jajnik lewy i chyba jutro pójdę do gin o ile ją złapie jeszcze zanim wyniki odbiore.dzisiaj śniło mi się że urodziłam córeczkę :) normalnie masakra codziennie sni mi się ciążą lub dziecko agness nikt cię nie zmusi przecież to twoja decyzja i zrobisz jak uważasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole poczekac dziewczyny. poobserwuje sie i zobacze czy cos bedzie siedzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam następujące pytanie. Używałam tabletek anty od ponad roku. odstawiłam je 2 miesiące temu a od zeszłego miesiąca staramy się o dziecko. Okres powinnam dostać kolo 18 lutego. Wczoraj po południu robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Czy to napewno oznacza to?Dodam ze cały czas chce mi się spać,boli mnie zuch,głowa,mam zawroty. Pomóżcie o już sama nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bardzo bym już chciała zobaczyć 2 kreski i dlatego się troche zdołowałam robiąc ten test wczoraj. nie wiem czy to nie za szybko,czy robić nowy ano czy czekać na orkes?co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kluseczko mi sie wydaje ze test jest wiarygodny a twoje dolegliwosci moga byc spowodowane nadchodzaca @ i byc moze cialo sie normuje po odstawieniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes1822! To jest drugi miesiąc po odstawieniu tabletek i przy pierwszym miesiącu nie miałam żadnych dolegliwośći i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego w życiu jest tak,że ludzie którzy mogą i pragną mieć dziecko-mają z tym polem a ludzie którzy nie chcą" mnoża się na pęczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj kluseczko kazda ktora sie stara o dziecko i nie moze zajsc zadaje sobie ciagle to pytanie. Niestety nikt nie zna odpowiedzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Dorotko to widze, ze kobieta po przejsciach jestes :) ale dobrze, ze teraz odnalazlas swoja polowke :) mam nadzieje, ze sprawa poszla dobrze :) Szczesliwa Mezatka - nie zapominaj o mnie, ja tez tu kwitne i czekam :) najwyzej same zostaniemy :( dziewussia - witaj u nas :) agnes - rob test, bo sama ciekawa jestem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko ją odstąpiła w listopadzie tabletki nie miałam objaw żadnych, też staraliśmy się z mężem o dziecko, test zrobiłam 3 dni przed @ wyszedł negatywny, wieczorem dostałam plamienia rozowego i przez 1,5 dnia miałam plamienie brązowe poszłam dwa dni później do gin i zrobiłam bete powiedziała że na99 %jest w ciąży a jutro idę znowu i się dowiem czy to ciążą,zrobilas usg ale nie było nic widać ale jajniki i reszta czystą jest ,też bolały mnie piersi i jajnik lewy więc nie wykluczaj tego że to może być ciążą :) a najlepiej idź pod koniec miesiąca do gin to będziesz wiedzieć ,ją że swoich obliczeń jak okaże się że to ciążą to bedzie5 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie plamki brązowe ustały chwilę coś było i znów nic :( a brzuch znów zaczyna pobolewac teraz biały śluz kurcze ja to mam zawsze coś a już się cieszylam że@ będzie i szybko zleci i będą starania ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca 23! Nawet nie wiesz ile radości wywołał u mnie Twoj post! poczekam pare dni na @ i zobaczymy co dalej! nie mogę się już doczekać!! Napisz juto czy Ci się udało!! Trzymam kciuki! P.S dziwne ze testy wychodzą negatywne a można być w ciąży. A o jakiej porze dnia obiłaś test?o ja pood wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się myśleć pozytywnie,ale nie chce się zawieść. Wiem że jest dużo pa,które latami się starają o dziecko i nic a ja mam dosyć krótki "staż":) .Czasami myśle ze lepiej byłoby nie wiedzieć i nie czekać, o te nerwy i odliczanie dni jest uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, a jak jutro spedzacie walentynki? cos przygotowalyscie swoim ukochanym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli tak szczerze to nie chce mi sie robic testu i prwnie po raz kolejny sie zawiesc. wole poczekac. kluseczko - mam nadzieje ze nie obrazilas sie na moja odpowiedz zycze ci dwoch kreseczek wiadomo ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jutro walentynki nie mam pomyslu co zrobic:-(. kupilam kiedys sztuczne platki roz moze zrobie obiad jakis szczegolny i przystroje stol tak romantycznie. jakos nie mam glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×