Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dorotko właśnie nie zapytałam gin o to z tego wszystkiego a mam maleńkie plamienie brązowe i troche sie boje ale lekarka mowila ze we wczesnej ciazy czesto tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca to może poczekaj troszkę , lepiej nie ryzykować i być spokojnym :) a ja mam pytanie bo lekarz kazał mi 7 dni brać luteine ale ja przed wizyta już 3 dni bralam to może wlicze te dni i łącznie z dziś będzie 8 dzień a zapomnialam mu powiedzieć że już biorę i co teraz? Brać jeszcze te 2 dni czy już dziś ostatni brać? Żeby nie przedobrzyc z ta luteinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopnelam mocno dwa razy w drzwi z nerw teraz tak mnie boli brzuch jakbym zaraz miała @ albo krwotoku dostać tak mocno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) co u Was? Dorotka - jak brzuch? boli Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli tak walnelam że aż ukucnelam z bólu ale już przeszło. A co z ta lutka dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - mialas brac przez 7 dni, czyli tyle dni wystarczy, wiec skoro bralas przed wizyta, to nie bierz wiecej bo Ci wyjdzie 9 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet nie 9 tylko 10, skoro 3 dni juz bralas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja zniwu mam plamienia. Tylko ze teraz normalne czerwone a nie brazowe i nie wiem czy mam to juz liczyc jako okres czy nie? Bo brzuch mnie nawet nie bolal wiec pewnie sie rozkreci na dobre. Ale nie wiem od kiedy mam liczyc bo musze 10 dnia cyklu do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ja już kawke popijam i czytam a Bullitka jak już czerwone to chyba już liczyć bo brązowe to nie , tzn nie wiem dokładnie bo jak już kiedyś pytałam lekarza jak liczyć żeby dokładnie potem te dni plodne wyliczyć i mówiłam że 1 dzień to tylko takie plamienia a drugi już normalnie to zapytał czy czerwone, czy brązowe a może jasno różowe więc jak powiedziałam że czerwone to już kazał liczyć 1 dzień cyklu. Tylko tak to jest że każda kobieta u siebie to widzi co i jak i inny ma organizm więc ocenić u Ciebie nie można hehe :) może Elli Ci powie co i jak bo ona to się lepiej zna ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - najpierw bylo rozowe a teraz czerwone ale brzuch mnie nie boli a zawsze to bardzo boli no i to plamienia a nie prawdziwy okres wiec teraz nie wiem. Agnes - umarlas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem jestem :-) weekend spokojny nic sie nie dzialo. okres juz sie skonczyl ale dziwny byl bo tylko lekkie plamienia byly. czy planujecie cos zrobic na Walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja dziś rano dostałam mdłości aż zakrecilo mi się w głowie :( i się przestraszylam że się przewroce i panika jezu ja to powinnam na głowę się leczyć chyba najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka to może nie @ może skonsultuj się z lekarzem kurcze bo nie wiem co doradzić żebyś się nie martwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka rozkreci ci sie okres tak jak w tamtym mesiacu poczekaj. a dni licz od pierwszych plamien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - mi lekarz powiedzial, ze plamienia to nie okres :) pierwszy dzien okresu jest wtedy, kiedy nie mamy watpliwosci czy to okres czy plamienia :) a kidys inny lekarz powiedzial mi dokladnie tak samo, ze jak sie zastanawiamy czy to okres to znaczy ze to plamienie :) bo okres to kazda wie jaki powinien byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba macie racje. To juz 2 miesiac taki dziwny. Maz mowi ze ja to mam 3 tyg okresu a tydzien przerwy Agnes - a ty co robilas jak cie nie bylo? Dorotka - wlasnie mam do lekarza sie zglosic 10 dnia cyklu dlatego tak sie dopytuje jak to mam liczyc Elli - a tobie ta luteina pomogla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak mija dzionek?bullitka a może to ciążą?:) ją dzisiaj sprzatalam i od południa leże bo normalnie spać mi się ciągle chce masakra,w nocy śpię jak zabita:p wczoraj był ciężki dzień mdłości zgaga i zawroty głowy.tak myślę i boję się że tutaj się nastawilam a w piątek się rozczarowuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka nie wiem nie mam na nic nastroju. ciagle plakac mi sie chce. :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - ja narazie odstawilam luteine i czekam na @, a 16 dnia cyklu mam wziac znowu luteinke :) czy pomogla ... zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli to tak jak ja :) też już odstawilam i czekam na @ a od 16 dc też mam lutke brać muszę tylko nie zapomnieć że clo już w 3 dc bo u mnie to wszystko możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - moze nam sie uda wszystko ogarnac z tymi cyklami, bo inaczej szalu dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a czemu? Co sie dzieje? Ja to juz czuje jak z toba cos nie tak :( Elli - a w czym to ma pomoc? W uregulowaniu cykli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - tak, w uregulowaniu i dodatkowo lekarz u mnie stwierdzil niedomoge lutealna, czyli problemy z druga faza cyklu, i dlatego mialam plamienia bo z progesteronem cos nie tak mam :) agnes - czemu taki nastroj kiepski? kochana, Ty sie niczym nie martw :) i usmiechac mi sie, i to juz :) wiem, ze czasami checi brak na wszystko, ale nie mozna sie poddawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry babeczki :) ja już w pracy i kawusie popijam. Elli ja ogólnie problemów z tym nie mam @ była w miarę wiedziałam że jak nie dostanę 28 to do 31 napewno będzie a teraz to opóźnienie mogło być spowodowane utrata 21 kilogramów czasem w środku cyklu zdarzały mi się chwilowe plamienia ale to podobno mogą być owulacyjne tak usłyszałam bo innego powodu lekarz nie widział po badaniach potem inny lekarz podejrzewał pco ale pewien nie był a potem następny lekarz że jakie pco że tamten jest głupi i widać jak byk na jajnikach że pco a ja kurwa zglupialam :( w końcu trafiłam do lekarza z nienaganną opinia i odrazu się wziął za mnie zrobił usg bardzo dokładne i długo oglądał wszystko i odrazu cytologia była i morfologia na miejscu czy nie anemia wkońcu swoje popisał i podumal dał lutke na wywołanie i dał clo na 3 cykle po czym jak @ nie przyjdzie w tydzień po odstawieniu mam na usg wrócić a jak przyjdzie to ten clo od 3 do 5 dc i od 16 dc lutke jak się 3 cykle nie uda wtedy będzie działał powiedział ale powiedział też z :) że powinno się udać na jego oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zdarzało mi się nie mieć @ raczej odwrotnie częściej niż być powinna raz miałam co 2 tyg i tak 3 razy pod rząd 2 tyg i znów 2 tyg myślałam że zwariuje już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także wiem i czuje że się nam uda :) moja siostra zaszła w ciążę biorąc tabletki anty dosyć ogarnięte i nie ma przy nich możliwości zajścia a jednak matka natura swoje robi i możliwość jest zawsze :) do końca roku już będziemy okrągluśkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×